Friday, 2024-06-28, 12:51 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Probleme, discutii, reclamatii
FurianDate: Saturday, 2009-10-31, 11:21 AM | Message # 1
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Probleme, discutii, reclamatii privind concursul "Valiza cu 100 euro"

Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
MoneyFishDate: Sunday, 2009-11-08, 4:29 PM | Message # 2
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
eu propun altceva de luna viitoare:

- profitul maxim ce sa poata fi obtinut de pe un pariu sa fie 30
- sa nu existe cota maxima ca si pana acum
- nu sunt de acord cu propuneri de genu "cine ajunge la -50 sa nu mai poata paria"
- sa se acorde premii pt locul 1,2 si 3
- sa ramana tot cate un pont pe zi sau daca nu, putem pune de exemplu max 50 ponturi pe luna

cam atat deocamdata

 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2009-11-08, 6:16 PM | Message # 3
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Si eu sunt de acord cu regula asta: Cine ajunge la -30, este eliminat. Privind cota maxima, nu ar trebui sa existe limita, poate limita de miza da. Desi si aici nu e prea corect si va dau un exemplu: pe pariori de exemplu, exista o limita, la cote de peste 3.50, nu ai voie sa dai miza mai mare de 5.

Mie mi s-a intamplat de multe ori sa fiu mai sigur pe un x care are cota 3.80, decat pe un 1.50...Si la agentie mizam mai multi bani.

Dau si eu aici niste reguli pe care le-as pune dupa parerea mea:

1. Cine ajunge la -30, eliminat din concurs pe acea luna.
2. Cota minima 1.40, cota maxima nu exista, in cazul in care miza inmultita cu cota da un profit peste 50 unitati, profitul va fi automat 50 unitati si nu mai mult
3 Daca cineva mai triseaza si pune cote mai mari decat realitatea, este eliminat din concurs la prima abatare. Furtul se pedepseste.

Cam atat deocamdata. Si referitor la premii, consider ca pana avem o sponsorizare mai mare, ar trebui ca cei 100 euro sa se imparta la primii 3 astfel.

Locul 1, 60 de euro,
Locul 2 30 de euro
Locul 3 10 euro.

Cam atat.

 
betivuDate: Tuesday, 2009-11-10, 7:50 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
...deci chiar mi se pare stupid sa mi se explice cum sa-mi dau banii din buzunar...pentru cine n-a inteles ca premiul asta e un cadou al meu pentru utilizatorii site-ului....
 
kelppaDate: Sunday, 2009-12-13, 11:31 AM | Message # 5
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
miza 10 pt. egalul de azi din championship:M'Boro-Cardiff
 
GiulyDate: Thursday, 2009-12-17, 8:08 PM | Message # 6
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
1.Tzutzu nu a zis nimeni ca ai furat la cote, doar ca nu ai avut suficienta onoare sa recunoasti ca omul mai greseste!
2.Nu ai poza, pentru cultura ta, pentru ca nu aveai cum s-o faci poza, casa de pariuri 888sport nu cred ca a oferit vreodata cota aceea de 3 la over 3 goluri ajustabil asa cum sustii tu.
3.Te respect foarte mult ca parior, si din respect pentru "puterea ta de a recunoaste o greseala " nu pot decat sa ma retrag din concurs si sa le urez multa bafta castigatorilor!
4.De data asta ai fost un exemplu negativ, dar eu inca sper ca o sa recunosti ca a fost o greseala .
5.In raspunsul tau ai ales sa faci pe victima , in loc sa fi barbat, asta ti-o zic eu o fata!


All Rights Reversed!!
 
FurianDate: Monday, 2009-12-21, 2:11 PM | Message # 7
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Giuly)
1.Tzutzu nu a zis nimeni ca ai furat la cote, doar ca nu ai avut suficienta onoare sa recunoasti ca omul mai greseste!
2.Nu ai poza, pentru cultura ta, pentru ca nu aveai cum s-o faci poza, casa de pariuri 888sport nu cred ca a oferit vreodata cota aceea de 3 la over 3 goluri ajustabil asa cum sustii tu.
3.Te respect foarte mult ca parior, si din respect pentru "puterea ta de a recunoaste o greseala " nu pot decat sa ma retrag din concurs si sa le urez multa bafta castigatorilor!
4.De data asta ai fost un exemplu negativ, dar eu inca sper ca o sa recunosti ca a fost o greseala .
5.In raspunsul tau ai ales sa faci pe victima , in loc sa fi barbat, asta ti-o zic eu o fata!

rezolvat


Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
GiulyDate: Tuesday, 2009-12-29, 5:14 PM | Message # 8
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Hello! Am o mare, rugaminte daca se poate solutiona...as dori daca se poate sa se modifice cota la pronosticul meu , ea fiind de 4.50! http://img245.imageshack.us/img245/6632/belea.jpg
Multumesc anticipat!


All Rights Reversed!!
 
FurianDate: Tuesday, 2009-12-29, 5:32 PM | Message # 9
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (razvansipos)
Meciul de azi de la valiza, 27/12/2009, am pus pontul : Regal Barcelona, in realitate fiind Regal Barcelona sa castige meciul, incluzand Over-time-ul... Dovada : http://img705.imageshack.us/img705/1433/includingovertime.jpg . Merci !

Quote (Giuly)
Hello! Am o mare, rugaminte daca se poate solutiona...as dori daca se poate sa se modifice cota la pronosticul meu , ea fiind de 4.50! http://img245.imageshack.us/img245/6632/belea.jpg
Multumesc anticipat!

Rezolvate


Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
zokoDate: Wednesday, 2010-01-06, 9:00 PM | Message # 10
Private
Group: Checked
Messages: 4
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
de ce mi-ai anulat pariu cu PAOK? ca era castigator?am spus esentialul ..nu cred ca are asa mare importanta locul lor in clasamnet ca sa imi anulezi pariu ...
 
zokoDate: Wednesday, 2010-01-06, 9:05 PM | Message # 11
Private
Group: Checked
Messages: 4
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
de ce nu mi-am anulat si precedentul pariu ca nici la ala nu am spus locul in clasament???aaa...ala l-am pierdut deci nu se anuleaza numai in caz de castig , am inteles...
 
tzutzuDate: Thursday, 2010-01-07, 1:36 AM | Message # 12
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (zoko)
de ce nu mi-am anulat si precedentul pariu ca nici la ala nu am spus locul in clasament???aaa...ala l-am pierdut deci nu se anuleaza numai in caz de castig , am inteles...

Pentru ca la precedentul pariu, ai scris 3 randuri jumatate, si te-ai incadrat in cerinte. Acum ai scris 2 randuri jumatate si halal de analiza. Fii mai ordonat si serios pe viitor.


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
FurianDate: Thursday, 2010-01-07, 10:12 PM | Message # 13
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (AddictedToMusic)
m si eu o intrebare..daca un meci postat pt ziua de azi se joaca maine..se anuleaza?:)

da, insa a 2a zi poti da din nou acelasi pronostic sau daca doresti il schimbi. atentie ca trebuie postat pe topicul din ziua respectiva


Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
DisasterDate: Tuesday, 2010-01-12, 5:08 PM | Message # 14
Major
Group: Checked
Messages: 82
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Va rog ca un admin sa corecteze...am citit regulamentul de 5 ori si nu am inteles in prima faza cu ce am gresit la analizea mea de pe 12.01.2010...dar apoi mi-au zis baietii de pe blog ca trebuia sa pun Coventry pauza/Coventry Final ...Daca se poate corecta,nu am observat in regulament acest fapt.si nu mi se pare o greseala mare...Deci daca se poate corecta la Pont:Coventry pauza/Coventry final! MS mult! biggrin
 
kelppaDate: Sunday, 2010-01-17, 11:35 AM | Message # 15
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
am scris din greseala pe topicul de luni(meciul de azi),daca se poate sa-l stearga cineva,ms.
 
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz