Friday, 2024-06-28, 12:56 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Probleme, discutii, reclamatii
GiulyDate: Saturday, 2010-02-06, 2:30 PM | Message # 46
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Cred ca la pronosticul meu din data de 5 Feb. miza ar trebui returnata!

All Rights Reversed!!
 
Alex_BrasovDate: Saturday, 2010-02-06, 10:42 PM | Message # 47
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (Giuly)
Cred ca la pronosticul meu din data de 5 Feb. miza ar trebui returnata!

rezolvat

 
asterixDate: Sunday, 2010-02-07, 8:22 AM | Message # 48
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
iara am comis-o cu atasarea pozei ,am pus la meciul de azi poza de ieri de la meciul lui liverpool ,rog un admin sa ma ajute si sa stearga prostia facuta de mine
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-02-07, 8:30 AM | Message # 49
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (asterix)
iara am comis-o cu atasarea pozei ,am pus la meciul de azi poza de ieri de la meciul lui liverpool ,rog un admin sa ma ajute si sa stearga prostia facuta de mine

DONE

 
asterixDate: Sunday, 2010-02-07, 10:12 AM | Message # 50
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
si daca tot am inceput cu sesizarile ,ia sa mai fac una ,rog admini [desi stiu ca pt azie deja prea mult ]sa-mi puna incredere 10 la meciul de la valiza ca am uitat .Azi cred ca v-am inebunit cu prostiile mele asa de dimineata .Multumesc anticipat pt intelegere
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-02-07, 11:12 AM | Message # 51
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (asterix)
si daca tot am inceput cu sesizarile ,ia sa mai fac una ,rog admini [desi stiu ca pt azie deja prea mult ]sa-mi puna incredere 10 la meciul de la valiza ca am uitat .Azi cred ca v-am inebunit cu prostiile mele asa de dimineata .Multumesc anticipat pt intelegere

rezolvat

 
GiulyDate: Sunday, 2010-02-07, 6:29 PM | Message # 52
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Fiind in intarziere am cerut aprobarea lui tzutzu sa postez pronosticul si sa revin cu analiza!
Daca e vreo problema si alti useri nu sunt de acord atunci rog sa mi se anuleze pontul ! Multumesc frumos!

Partida in care se intalnesc 2 echipe cu stiluri de joc apropiate,defensiva puternica,mijloc care de multe ori da randament si un contraatac rapid.
Cu toate acestea consider ca Dortmund e superioara oaspetilor pentru ca are jucatori care intr-adevar pot face diferenta.Am incredere ca Dortmund poate sa revina cu o serie de rezultate pozitive dupa mare infrangere administrata de Stuttgart.Meci in care Dortmund au jucat probabil cel mai prost meci,lucru cauzat de absentele de la mijlocul terenului.Fortat de absente Klopp l-a fortat pe Hummels sa joace in mijloc,locul sau in aparare fiind luat de Felipe Santana care nu a fost in forma si s-a vazut.
Astazi lucrurile vor sta altfel ,joaca acasa in fata propriilor fani care le vor aduce un suport fantastic.Sven Bender revine in aceasta partida si astfel Hummels va juca din nou in defensiva,Mohamed Zidan revine de la Cupa Africii un lucru incurajator pentru atacul echipei.Importanta e revenirea lui Hajnal,care este pregatit sa intre din nou pe teren dupa o lunga absenta.Aportul acestuia consta in faptul ca va spori creativitatea echipei si sa nu uitam ca el este omul care a marcat un gol impotriva celor de la Frankfurt si a dat 6 pase de gol in intalnirile cu acestia.
Frankfurt pe langa forma nu prea buna in care se afla mereu au avut probleme la Dortmund.Absenta mijlocasului defensiv Pirmin Schwegler este foarte importanta si s-a vazut in meciurile recente.Cred ca le va fi greu sa-i impiedice azi pe cei de la Dortmund sa ia toate cele 3 puncte!



All Rights Reversed!!
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-02-07, 7:58 PM | Message # 53
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (Giuly)
Fiind in intarziere am cerut aprobarea lui tzutzu sa postez pronosticul si sa revin cu analiza!
Daca e vreo problema si alti useri nu sunt de acord atunci rog sa mi se anuleze pontul ! Multumesc frumos!

REZOLVAT

 
ChristiansenDate: Monday, 2010-02-08, 3:52 PM | Message # 54
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Tocmai am postat analiza meciului Colchester - Southend si cind am verificat nu se deschide URL la imaginea de prin a cotei.CUm procedez?
 
ChristiansenDate: Monday, 2010-02-08, 3:54 PM | Message # 55
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Da.am gasit problema:

erau 2 hhtp in adresa.

deci asta este adresa buna: http://img246.imageshack.us/img246/5668/colchestersouthend.jpg

 
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-02-08, 4:05 PM | Message # 56
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (Christiansen)
Da.am gasit problema:

erau 2 hhtp in adresa.

Rezolvat

 
razvansiposDate: Monday, 2010-02-08, 7:37 PM | Message # 57
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Am uitat sa pun poza la pronosticul de azi, 08.02.2010, daca se poate pune, multumesc!
Attachments: 7977454.jpg (172.0 Kb)
 
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-02-08, 8:00 PM | Message # 58
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (razvansipos)
Am uitat sa pun poza la pronosticul de azi, 08.02.2010, daca se poate pune, multumesc!
Attachments: 7977454.jpg(172Kb)

pont anulat din alte motive, rezolvat

 
betivuDate: Tuesday, 2010-02-09, 5:33 PM | Message # 59
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
din cauza bauturii am zis azi ca e cota 4,44...si in poza e 4,45...sau invers.....scuze
 
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-02-09, 8:21 PM | Message # 60
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Quote (betivu)
din cauza bauturii am zis azi ca e cota 4,44...si in poza e 4,45...sau invers.....scuze

happy
happy happy

 
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz