Saturday, 2024-09-28, 7:04 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Furian  
16 decembrie
FurianDate: Friday, 2009-12-11, 10:32 PM | Message # 1
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
bafta !

Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
AddictedToMusicDate: Tuesday, 2009-12-15, 5:03 PM | Message # 2
muzicant
Group: Checked
Messages: 50
Awards: 0
Reputation: -1
Status: Offline
Meci:CSKA Sofia v AS Roma
Pont:AS Roma să câştige şi sub 2.5 goluri combinate marcate în meci
Cota:3.50
Casa:Gamebookers
Incredere: 10

Argumente:
In grupa E a cupei Uefa se intalnesc prima si ultima echipa, Roma care are nevoie de victorie pentru a se clasa pe primul loc in grupa, pe cand CSKA nu mai au nici o sansa..si vor juca fara motivatie. Roma merge destul de bine in campionat, aratand o revenire dupa inceputul slab de campionat. in turul grupei Roma s'a impus cu 2-0 contra celor de la CSKA , sa speram ca rezultatul se va repeta si nu se v'a trece de 2,5 goluri intrucat bulgarii sunt o echipa artagoasa care nu se va lasa greu.

# Echipa MJ V E I GM GP GV P Ultimele 5 meciuri

1 AS Roma 5 3 1 1 7 5 +2 10

2 FC Basel 5 3 0 2 8 4 +4 9

3 Fulham 5 2 2 1 5 4 +1 8

4 CSKA Sofia 5 0 1 4 2 9 -7 1

0-3 NECASTIGATOR -10

 
maldororDate: Wednesday, 2009-12-16, 0:09 AM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:New Jersey Nets @ Cleveland Cavaliers
Pont:New Jersey Nets (+13,5)
Cota:2.00
Casa:Bet365
Incredere: 10

Argumente:
La prima vedere acesta pare un meci in care Cavs trebuie sa castige la o diferenta foarte mare, dar eu cred ca New Jersey Nets se va mobiliza la maximum si isi va vinde foarte scump pielea.New Jersey Nets este cea mai slaba echipa din NBA in acest sezon cu doua victorii si 22 de infrangeri in timp ce Cleveland este ,cum ne-a obisnuit in ultimele sezoane,in top,cu 17 victorii,7 infrangeri.Sa mizez pe o victorie a lui New Jersey in acest meci ar fi o nebunie dar ,totusi,consider ca oaspetii vor acoperi handicapul ales, iar cota de 2.00 pentru New Jersey(+13,5) mi se pare extrem de valoroasa.

Scor: 89 - 99 CASTIGATOR +10

 
marcelDate: Wednesday, 2009-12-16, 0:25 AM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Panathinaikos v Dinamo Bucuresti
pronostic : dinamoo marcheaza prima
cota :3,3
casa:bet365
Incredere :10

Argument :
Acest meci se joaca in europa ligue . este un meci important deoarece el va decide eechipa calificata mai departe din aceasta grupa din care galatasaray este pe locul 1 . dinamo are nevoie de o victorie la mai mult de un gol si cred ca acest lucru nu este pposibil dar este posibil sa marcheze prima . dinamo vine dupa o victorie chinuita cu sturm gaz cand caini au reusit sa intoarca scorul dupa ce au fost condusi cu 1-0 . cred ca dinamo se va arunca in atac si vor marca un gol dupa care cei de la panatinaikos ii vor taxa si ei si asa visul de primavara europeana a dinamovistilor se va sfarsi . dinamo este singura care inainte de ultima etapa din grupele europa ligue are sanse de a se califica mai departe .

3-0NECASTIGATOR -10

 
cainelleDate: Wednesday, 2009-12-16, 0:52 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Miami - Toronto
Pont:Toronto
Incredere:10u
Cota:3.5
Casa:Sportingbet

Argumentare:
Pentru ziua de astazi am ales sa mizez pe un meci din NBA. Miami primeste vizita celor de la Toronto. DUpa un inceput excelent de sezon, Miami a inceput sa scartaie si a pierdut ultimele 4 meciuri jucate pe propriul teren si ultimele 6 meciuri din 8 jucate. De partea cealalta nici Toronto nu sepoate lauda ca ar avea un sezon prea stralucit, insa oaspetii au jucatori valorosi care oricand pot face diferenta. In ultimele intalniri directe Toronto a castigat cam de fiecare data, ei au 7 victorii si doar o infrangere in ultimele 8 meciuri jucate cu Miami. Cred ca Bosh va face un meci mare, ajutat de Turkoglu Toronto se poate impune.

Scor:115 - 95 NECASTIGATOR -10

 
kobeDate: Wednesday, 2009-12-16, 7:37 AM | Message # 6
LAKERS
Group: Checked
Messages: 116
Awards: 1
Reputation: 6
Status: Offline
Partida:Sparta Praga-Copenhaga
pronostic:sparta praga
cota:2.3
casa:bet365
incredere:10

arg

In Cupa UEFA - grupa K, se disputa azi de la orele 22.05, pe Arena Generali din Praga, intalnirea dintre echipele Sparta si FC Copenhaga, meci retur care v-a stabili cine merge mai departe de pe locul 2 in aceasta grupa, in tur 0-1, cehii au avut nesansa sa piarda un punct mare in ultima intalnire jucata in deplasare la PSV Eindhoven cu 0-1, in prelungirile dictate de arbitru printr-un autogol, autor T.Repka, dupa 5 jocuri disputate Sparta ocupa locul 3 cu 7 puncte, golaveraj 7-6, iar FC Copenhaga locul 2 tot cu 7 puncte, golaveraj 4-4, in campionatul intern ambele echipe ocupa locul secund, gazdele dupa 16 etape a acumulat 32 de puncte, iar oaspetii dupa 18 etape au acumulat 37 de puncte, fiind agrenate in aceasta editie in lupta pentru titlu, gazdele au nevoie de un singur gol, pentru a merge mai departe in primavara europeana, mizez deci Sparta Praga care are jucatori destul de buni si care pe terenul propriu jaoca foarte bine...bafta

0-3 NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Wednesday, 2009-12-16, 8:19 AM | Message # 7
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Cibona vs Fenerbahce Ulker
Pont:Cibona -5.0
Cota:2.00
Incredere:10
Casa de pariuri:bet365

Argumentare:

Group A [?] GP W L TP P
1. Barcelona 7 7 0 569:436 14
2. Monte Paschi SI 7 6 1 576:472 13
3. Lyon 7 3 4 471:503 10
4. Fenerbahce 7 3 4 487:542 10
5. Cibona Zagreb 7 1 6 423:526 8
6. Zalgiris Kaunas 7 1 6 474:521 8

Cibona isi joaca in aceasta seara ultima sansa de a merge mai departe in competitie. Are nevoie de o victorie cu Fenerbahce, si are toate sansele sa o obtina in fata unor suporteri fanatici care cu siguranta for umple pana la refuz arena.Pentru Cibona arena proprie reprezinta un avantaj care poate fi decisiv in aceasta seara,asta pe langa absenta a 2 dintre vedetele celor de la Fener si aici este vorba despre:Omer Asik este out pentru 2 luni dupa ce a suferit o ruptura de clavicula , iar Lynn Greer va sta pe tusa o luna, avand glezna rupta. Gordan Giricek nu a jucat in weekend in meciul din campionat si este incert si pentru astazi, iar Mirsad Turkan este in continuare accidentat si nu va reveni cel putin pana la terminarea sezonului regulat

In meciul tur, disputat in Turcia, croatii s-au tinut bine, pierzand la limita 62-67,iar astazi e vremea revansei.

80-77 NECASTIGATOR -10

 
cipanuDate: Wednesday, 2009-12-16, 10:02 AM | Message # 8
Private
Group: Checked
Messages: 16
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
meci-panathinaikos-dinamo
pont-egal panathinaikos
cota-4,33
casa-bet365
incredere-10

arg-
Un meci frumos avem in seara asta unde din pacate dinamo se deplaseaza la panathinaikos avand nevoie de cele 3 pt puse in joc si de cel putin 2 goluri marcate pentru a se califica mai departe in primavara europeana.Dupa cum vedem si celelalte meciuri grecii nu se grabesc sa inscrie insa pina la sfirsitul meciului o fac.Acestia vin dupa o victorie in deplasare la iraklis{0-1},binenteles 0-0 la pauza,iar dinamo vine dupa o remiza alba pe teren propriu cu vaslui-ul.Asadar in aceasta seara disputa dintre cele doua formatii fiind una decisiva pt ocuparea celui de-al 2-lea loc in grupa F nu cred ca va fi in favoarea celor de la dinamo.

2009-09-17 P F
20:00 Fin GS PANATHINAIKOS 2 GALATASARAY 1 0-1 1-3 (77)SALPINGIDIS
2009-10-01
22:05 Fin GS DINAMO BUCURESTI 3 PANATHINAIKOS 2 0-0 0-1 KARAGOUNIS(79)
2009-10-22
22:05 Fin GS PANATHINAIKOS 2 STURM GRAZ 4 0-0 1-0 (Pen60)SALPINGIDIS
2009-11-05
20:00 Fin GS STURM GRAZ 4 1 PANATHINAIKOS 2 1 0-0 0-1 KATSOURANIS(70)
2009-12-03
22:05 Fin GS GALATASARAY 1 3 PANATHINAIKOS 2 2 0-0 1-0 (50)SARP
2009-12-16
20:00 Sched GS PANATHINAIKOS 2 DINAMO BUCURESTI 3 - - - -

3-0 (0-0) CASTIGATOR +30

 
Alex_BrasovDate: Wednesday, 2009-12-16, 12:07 PM | Message # 9
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
meci: Basel-FUlham
pont: Fulham
cota: 3.51
casa: Pinnacle Sports
miza:10

Argumentatie: Fulham se deplaseaza la Basel acolo unde intalneste o formatie extrem de bine pregatita, elvetienii castigand toate jocurile din acest sezon de Europa League pe teren propriu, la cel putin 2 goluri diferenta. Situatia in grupa este urmatoarea:
Roma 10 pct
Basel 9 pct
Fulham 8 pct
Cska 1 pct

Roma joaca la Cska Sofia, dar este deja calificata indiferent de rezultatul de astazi din Bulgaria sau de cel din Elvetia.Asadar, a 2-a calificata se decide la Basel, acolo unde oaspetii au o singura varianta, cea a victoriei pentru a accede in faza 16-milor Europa League. In tur, in Anglia, a fost 1-0 pentru Fulham,gol marcat de Danny Murphy in minutul 57.
O statistica interesanta ne arata faptul ca Basel a intalnit de 6 ori echipe englezesti, avand 2W 2D 2L.

Lotul superior al englezilor, tehnicitatea jucatorilor dar si faptul ca joaca in cel mai puternic campionat din lume isi vor pune amprenta asupra rezultatului final al partidei, personal cred ca astazi va surveni prima si ultima infrangere acasa a elvetienilor in acest sezon de Europa League.

2-3 CASTIGATOR +25.1

 
TaquitoDate: Wednesday, 2009-12-16, 2:00 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida: Panathinaikos - Dinamo
Pont: peste 3.5 goluri
Cota: 4.05
Incredere: 10

Casa de pariuri: bet24
Argumentare: dinamo are nevoie de 2 goluri si de victorie ptr a se califica. in atacul lui Dinamo vor fi: Marius Niculae, Andrei Cristea, in spatele lor Adrian Cristea si N'Doye, iar pe flancuri Torje si Alexe. este cea mai ofensiva formula pe care o putea alinia Cornel Talnar. La Panathinaikos printre titulari se numara Cisse, Karagounis, Katsouranis. In poarta lui Dinamo se afla Dolha care este cunoscut ptr gafele sale. cred ca se vor marca multe goluri in acest meci.

3-0 NECASTIGATOR -10

 
en3rgy23Date: Wednesday, 2009-12-16, 2:16 PM | Message # 11
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Sparta Praga-Fc Copenhaga
Pont:1-0 scor corect pentru Sparta Praga la pauza
Casa:Gamebookers
Cota: 4.50
Incredere: 10


Meci din Grupa K din Europa League intre Sparta Praga si Copenhaga. In aceasta grupa situatie este clara doar pentru locul 1, care este ocupat de olandezii de la PSV cu 11 puncte, urmata de Sparta Praga si Copenhaga la egalitate de puncte, 7 puncte, iar pe ultimul loc fara nicio sansa, romanii de la CFR Cluj cu 3 puncte.
Chiar daca au moralul excelent inaintea acestei partide cu Sparta Praga, danezii venind dupa 5 victorii consecutive, 4 in campionat si 1 in Europa League, cred ca Sparta Praga se va impune, mai ales ca antrenorul Jozef Chovanec va alinia o echipa care v-a juca doar in atac, ei avand neaapart nevoie de victorie. La Copenhaga s-ar putea sa lipseasca brazilianul Cesar Satin. Chiar daca v-or intra pe teren cu gandul la un rezultat de egalitate, cred ca cehii v-or sparge gheata inca de la inceputul meciului si v-om avea un meci spectaculos, in care Copenhaga va incerca sa egaleze.....
Bafta..

0-2 pauza NECASTIGATOR -10

 
alizeeDate: Wednesday, 2009-12-16, 4:14 PM | Message # 12
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida hertha sporting
pont egal
cota 3 40
casa ladbrokes
incredere 10

argumentare
in ultima etapa a europa league se intalnesc hertha berlin si liderul grupei sporting lisabona
hertha are nevoie de un egal pentru a se califica mai departe indiferent de ce face heerenveen in disputa cu letonii de la ventspils
Group D Pld Pts
Sporting 5 11
Hertha 5 7
Heerenveen 5 5
Ventspils 5 3
desi are un sezon dezamagitor in campionat fiind pe ultima pozitie cu doar 6 puncte acumulate o calificare in primavara europeana ar fi excelent pentru nemti care s-ar concentra mai mult pe campionat sperand sa urce cat mai mult in clasament
un egal azi e foarte posibil nici sporting neavand un sezon foarte reusit pana acum
bafta

1-0 NECASTIGATOR -10

 
betivuDate: Wednesday, 2009-12-16, 4:15 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : Kuglv-Sirius (Bandy-Suedia)
Pronostic : Sirius
Cota :1,65
Casa :Bwin
Incredere : 10

Ptiu mama masii ca m-am chinuit sa fac argumentare frumoasa la meciul asta cu cota amarita si s-a pierdut tot inainte sa postez...n-am timp iar...pe scurt : Sirius locul 5 cu 15 puncte , 7v-1e-3i , Kungalv locul 12 cu 6 puncte , 3v , 9i - 2 din victorii la ultimele clasate care au 2 si 0 puncte , in tur acum 3 zile Sirius bate acasa cu 6-2 si nu o sa aiba probleme nici azi ; intilniri directe :
13/12/2009 Elitserien IK Sirius BK vs. IFK Kungälv 6:2
18/02/2009 Elitserien IFK Kungälv vs. IK Sirius BK 3:5
12/11/2008 Elitserien IK Sirius BK vs. IFK Kungälv 7:4

6-3 NECASTIGATOR -10

 
danu_villaDate: Wednesday, 2009-12-16, 4:59 PM | Message # 14
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Atlante vs Barcelona
Pont: over 2.5
Cota: 1.68
Miza: 10
Casa: Expekt

A doua semifinala a Campionatului Mondial al cluburilor care are loc in Emiratele Arabe Unite aduce fata in fata formatia mexicana Atlante si multipla campioana europeana,spaniolii de la FC Barcelona.Barcelona trateaza cu maxima seriozitate acest turneu fiind unul dintre putinele trofee care le lipsesc din vitrina clubului blaugran.Probleme de lot nu prea sunt,Pep Guardiola aratanduse multumit de prestatia lotului la antrenamente,insa fiind deranjat de faptul ca avionul care transporta echipa a trebuit sa faca escala la Istanbul.Carles Puyol capitanul BArcei a declarat si el ca isi doreste foarte mult acest trofeu.Barcelona a ajuns sa joace pentru acest trofeu dupa ce a castigat Uefa Champions League.Inca o perfornanta mare ar fi pentru antrenorul catalan care ar putea sa isi adjudece al saselea turneu din tot atatea posibile in cariera sa la Barcelona.Cred ca vom avea parte de un meci foarte frumos cu mult spectacol.Cine se va califica dintre cele doua va da piept in finala cu Estudiantes La Plata acestia trecand cu 2-1 de Pohang Steelers. cool

1-3 CASTIGATOR +6,8

 
underlineDate: Wednesday, 2009-12-16, 7:14 PM | Message # 15
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Burnley - Arsenal
Pont: victorie Arsenal la handicap -1
Cota: 2,3
Casa: bet 365
Incredere: 10/10

Meci cu obiective diferite. Gazdele sunt nevoite sa dea tot ce pot intrucat rezultatele din ultima vreme o arata drept candidata la retrogradare. Arsenal vine dupa o intoarcere senzationala de scor din deplasarea de pe Anfield, contra celor de la Liverpool, 2-1. Meciul este cu atat mai important pentru tunari intrucat Aston Villa a trecut aseara pe locul 3, dupa victoria de la Sunderland. Antrenorul Owen Coyle va avea intreaga echipa la dispozitie, Paterson si Rodriguez avand mari sanse de a juca deseara. Burnley are pana acum decat o singura infrangere in meciurile de acasa dar este destul de sigur ca acest lucru se va schimba dupa meciul cu Arsenal. De cealalta parte, Wenger are o lista aproape interminabila de accidentati, Van Persie, Clichy, Gibbs, Rosicky, Djourou si Bendtner fiind indisponibili pentru acest meci. Iar Arshavin, Traore, Gallas si Walcott, desi au acuzat unele probleme dupa jocul cu Liverpool, vor evolua deseara. Insa cu toate aceste probleme, sunt de parere ca Arsenal este pe val iar orice echipa ar alinia Wenger este capabila in orice moment sa distruga Burnley chiar la ei acasa.

1-1 NECASTIGATOR -10


http://betfairblog.wordpress.com/
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz