Saturday, 2024-09-28, 7:00 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Furian  
16 decembrie
militia01Date: Wednesday, 2009-12-16, 7:50 PM | Message # 16
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
meci:Burnley - Arsenal
pont: egal pauza
cota:2.5
casa:bet365
miza:5

Burnley,echipa gazda,are un meci foarte greu impotriva celor de la Arsenal,care tinteste locul 3 inainte de terminarea turului de campionat.Gazdele sunt greu de batut pe teren propriu,echipa se bazeaza pe jocurile de pe propriul teren pentru a-si aduna punctele in clasament avand un public fanatic care va umplea stadionul in aceasta seara.Echipa nu are accidentati,iar pe teren proriu in ultimele 5 meciuri au reusit 2 victorii,2egaluri si o infrangere.
Arsenal se prezinta in aceasta seara cu multi accidentati,etapa trecuta avand un meci foarte greu in deplasare impotriva celor de la Liverpool,meci pe care la si castigat.Parerea mea ca echipa va fi obosita,iar cei de la Burnley se vor apara mai mult in acest meci si vor rezista macar o repriza.

1-1 CASTIGATOR + 7.5

 
KruudDate: Wednesday, 2009-12-16, 8:08 PM | Message # 17
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Tottenham - Manchester City
Pont : egal
Cota : 3.61
Casa : 5Dimes
Incredere : 10

O partida extrem de spectaculoasa va avea loc in aceasta seara pe White Hart Lane si acest meci poate fi considerat un adevarat derby. Tottenham ocupa locul 5 cu 27 de puncte iar City locul 7 cu 26 de puncte. City are doar o infrangere 4-3 pe Old Trafford dar are foarte multe egaluri dar City are 10 partide fara infrangere in care a obtinut 2 victorii si 8 egaluri. Pentru aceasta partida Harry Redknapp nu se poate baza pe Ledley King , Jonathan Woodgate si Carlo Cudicini iar de la City va lipsi Bellamy care a luat rosu in meciul cu Bolton si Shaun Wright-Phillips. Lotul celor 2 formatii pentru acest meci arata astfel :

Tottenham Hotspur : Gomes , Alnwick , Dawson , Assou-Ekotto , Bale , Corluka , Bassong , Huddlestone , Lennon , Kranjcar , Jenas , Palacios , Hutton , Crouch , Defoe , Bentley , Keane , Pavlyuchenko , Giovani , Modric.

Manchester City : Given , Taylor , Richards , Zabaleta , Toure , Lescott , Onuoha , Sylvinho , Garrido , De Jong , Kompany , Ireland , Barry , Robinho , Petrov , Adebayor , Tevez , Santa Cruz , Weiss , Benjani.

Pentru acest meci merg pe un rezultat de egalitate si sper sa fi fost inspirat.

3-0 NECASTIGATOR -10

 
GiulyDate: Wednesday, 2009-12-16, 8:32 PM | Message # 18
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Club Brugge v Toulouse
Pronosticub 1.5 Goluri
Cota:3.25
Casaet365
Incredere: 2

Un meci extrem de important si dificil in seara aceasta intre Club Brugge locul 2 in grupa cu 8 puncte si Toulouse situata pe locul 3 cu 7 puncte.Tinand cont de importanta acestui meci, consider ca ambele echipe vor juca extrem de prudent , pentru ca orice greseala va fi speculata de echipa adversa.Un egal pentru gazde ar fii suficient pentru a merge mai departe tocmai de aceea cred ca vor incerca sa nu le ofere spatii celor de la Toulouse in incercarea lor de a marca.Pentru Toulouse doar victoria este singura solutie pentru a merge mai departe, constienti fiind ca le va fii foarte greu in a obtine aceasta victorie.Un meci echilibrat cu miza importanta unde cred ca se va pune accentul pe aparare , prin urmare nu vad un meci cu multe goluri.

1-0 CASTIGATOR +4.5


All Rights Reversed!!
 
flor_bestDate: Wednesday, 2009-12-16, 9:14 PM | Message # 19
Chewbaca
Group: Checked
Messages: 70
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci : Partizan Belgrade v Shakhtar Donetsk
Pronostic : [b]Shakhtar Donetsk Handicap -1.5

Cota : 3.5
Casa : Bet365
Incredere : 10/10[/b]

Partizan Belgrade primeste in ultima etapa din Europa League echipa ucraineana Shakhtar Donetsk,o partida care mai conteaza doar pentru palmares,Partizan locul 4 in grupa cu 0 puncte(5 goluri marcate si 14 primite) iar Shakhtar Donetsk castigatoarea grupei (13 puncte fara meciul de astazi) cu 14 goluri marcate si doar 2 primite.In meciul tur Shakhtar Donetsk a castigat cu 4-1.In 4/5 meciuri din europa Shakhtar Donetsk a castigat la cel putin 2 goluri (Shakhtar Donetsk vs. Club Brugge a fost exceptia 0-0)

1-0NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Wednesday, 2009-12-16, 9:25 PM | Message # 20
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Liverpool-Wigan
Pont:over 3
Cota:3,00
Casa:888sport
Incredere:10

Argument

UN meci destul de important pt Liverpool in aceasta seara,tinand cont ca vin dupa infrangerea de pe acest teren in fata lui Arsenal,dupa ce in prima repriza conduceau cu 1-0.
Dar Wigan nu se poate compara cu Arsenal,asa ca Liverpool va incerca sa-si spele pacate in fata propriilor suporteri,printr-o victorie categorica,mai ales ca acum a revenit in teren si marcatorul numarul 1,Fernando Torres.
Conntra lui Arsenal,s-au miscat destul de bine,insa repriza a doua au pierdut-o categoric,si cred ca Benitez a vazut greselile facute ,greseli pe care nu le vor mai repeta si in seara asta.
Cred ca Liverpool va castiga cu 4-0 sau 4-1

2-1 NECASTIGATOR -10

PT CEI CARE AU CONTESTAT ACEASTA COTA ,O ANULEZ SI IMI SCAD 10 UNITATI,ASTA DOAR PENTRU CA NU AM POZA ,INSA VA ASIGUR(ASTA DOAR CA IDEE PENTRU CULTURA VOASTRA) CA EU NU FUR LA COTE.

EU SUNT PUS AICI SA URMARESC PE CEI CARE VOR SA FURE SI CRED CA AR TREBUI SA FIU EXEMPLU PENTRU CEILALTI.
LA TOURQUAY AM FACUT POZA PENTRU CA DIFERENTA ERA FOARTE MARE,INSA NU MI-AM IMAGINAT CA CINEVA POATE CONTESTA COTA DE 3 PE CARE AM GASIT-O LA 888SPORT.

IN FINE,NU MAI CONTEAZA,SPER CA ACUM E BINE.-10 PE ZIUA DE IERI


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
hunedoara1979Date: Wednesday, 2009-12-16, 9:33 PM | Message # 21
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci : CFR - PSV
Pronostic : CFR 1907 Cluj să câştige şi sub 2.5 goluri combinate marcate în meci
Cota : 3.70
Casa : gamebookers
Incredere : 10

Ultimul meci al clujenilor in acest an poate fi cadoul lor pentru o conducere totusi nemultimita de multi dintre jucatori.
Antrenorul gazdelor va incerca o victorie care da bine la CV pentru un antrenor venit la Cluj sa se afirme asememi clorlalti din Italia veniti aici.
Oaspetii sunt calificati deja si vor introduce multe rezerve asa ca ma astpet sa avaem parte de un meci inchis al clujului cu victorie dupa repreiza a doua.

0-1 min 20,pontul nu mai are cum sa iasa NECASTIGATOR -10

 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz