Friday, 2024-06-28, 1:21 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
25 Martie - Joi
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-03-23, 0:12 AM | Message # 1
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Presimt ca azi Tzutzu da lovitura la pariuri
 
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-03-23, 3:10 PM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Brasov - Vaslui
pont: Under 0,5 goluri in prima repriza
miza: 10
cota: 2.50
casa: Gamebookers

Brasov si Vaslui se intalnesc in Cupa Romaniei, mansa tur a semifinalelor, duel extrem de important, deoarece o finala este oarecum echivalenta cu participarea intr-o cupa Europeana. Dupa un inceput de retur foarte slab pentru formatia de la poalele Tampei, Cupa pare sa ramasa singura sansa de a participa la anul in Europa League. Cele doua formatii au remizat in ambele meciuri in acest sezon, 2-2 la Vaslui si 1-1 la Brasov, dar cred ca de aceasta data vom asista la o partida in care, cel putin in prima repriza tabela va ramane alba, niciuna dintre formatii nedorind sa riste nimic in plan ofensiv, pentru a putea da lovitura in retur.



1-0 gol minutul 5, necastigator -10

 
razvansiposDate: Thursday, 2010-03-25, 2:14 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci: Victor Hanescu - Alejandro Falla
pont: Victor hanescu sa castige cu scorul de 2-1 la seturi
miza: 10
cota: 3.75
Casa : bet365

Desi Hanescu s-ar parea ca ar avea un meci usor, nu cred ca va fi deloc asa. Alejandro Falla este un jucator extrem de puternic, mai ales in ceea ce priveste serviciul, o serva care face temuta orice defensiva a unui jucator din top 50 ATP. In intalnirile H2H, Hanescu conduce cu scorul de 1-0, insa nu cred ca acest lucru este un avantaj, un atuu in acest meci, in care Victor va avea mult de munca cu columbianul Falla. Sincer, initial am vrut sa optez pentru un 2 solist, insa voi apela la patriotisme, si sper sa nu-mi para rau. Falla va castiga cel putin un set in aceasta partida; totusi, sper sa se opreasca aici. Haide Hane !

6-7 6-3 4-6 necastigator -10

Attachments: 3130238.jpg (226.5 Kb)
 
marcelDate: Thursday, 2010-03-25, 7:02 PM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Boca-River(Meciul se reia din minutul 11, minut in care s-a intrerupt din cauza ploii)
pont:River
cota:3,2
casa:gamebookers
incredere:10

argument:
Astazi Boca echipa de pe locul 18 da piept cu River echipa ocupanta a locului 12 . Boca nu a mai castigat de 4 partide si vin dupa o infrangere dureroasa scor 3-0 .River vine dupa o victorie scor 2-0 cu Club Atletico Huracan .Astazi ar putea fi ultimul Super Clasico pentru Riquelme el avand contract doar acest sezon si ar putea parasi clubul . Sper ca astazi Boca nu isi va reveni si va veni a 2-a infrangere consecutiv .Meciul trebuia sa se joace Duminica dar din cauza ploi a fost intrerupt .Ambele echipe au un start de sezon dezastros Boca reusind sa castige un singur meci din 9 lucru foarte ingrijorator pentru fani Bocai

2-0 necastigator -10

Attachments: 9074809.jpg (207.3 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz