Friday, 2024-06-28, 12:51 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
18 martie
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-03-15, 6:29 PM | Message # 1
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Hai cu ponturi bune dry
 
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-03-15, 6:35 PM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Fulham - Juventus
pont: Fulham
cota: 2.45
miza: 10
casa: Bwin

Fulham a pierdut mansa tur cu Juventus scor 3-1, dar cei care au vazut meciul, au putut sa realizeze cat de periculoasa este aceasta echipa engleza. La 2-0 pentru Juve, FUlham a inscris pentru 2-1 si a avut mari ocazii de a face 2-2, iar cu 2 goluri marcate in deplasare, ar fi fost favoriti pentru returul din Anglia. Asa, trebuie sa acopere handicapul creat in tur, dar trupa antrenata de R. Hodgson a dovedit ca acasa este o nuca extrem de tare. A repurtat victorii in acest sezon asupra unor formatii de prim-plan din Europa, si aici as aminti Sahtior, Manchester United(3-0), Liverpool, Aston Villa sau Everton. Este o trupa compacta, in care cele 3 compartimente(defensiv, mijloc si ofensiv) sunt extrem de bine delimitate, atacantii de valoare precum Okaka, Zamora, Nevland, neiertand din fata portii atunci cand au ocazia sa inscrie. Mizez categoric pe o victorie a englezilor, acum sa vedem daca va veni si calificarea.

4-1 castigator +14,5

 
kukytzaDate: Wednesday, 2010-03-17, 9:25 PM | Message # 3
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Liverpool - Lille
Pont : Liverpool sa castige la 2 sau mai multe goluri
Cota : 2.60
Casa : Bet365
Miza : 10

Astazi in optimile europei ligi , in returul de pe Anfield Road , Liverpool FC intalneste echipa franceza Lille.In tur Lille a castigat meritat si surprinzator cu 1-0 , Liverpool facand un meci slab.Antrenorul echipei din Liverpool , Rafa Benitez ar putea fi in mare pericol daca Liverpool nu sar califica , Europa League ramanand singurul trofeu ce ar putea salva sezonul dupa inca un sezon ratat si o eliminare surprinzatoare din grupele Ligii Campionilor.Antrenorul lui Lille a declarat inca din tur ca Liverpool este echipa cu prima sansa nu numai la calificare in sferturi ci si a castigarii acestei competitii si in ciuda victoriei de la Lille spune ca tot Liverpool este echipa cu prima sansa.Liverpool cu un Gerrard superb , cu un Torres demential si cu un joc la fel ca cel cu Portsmouth nu va da nici o sansa in acest retur echipei Lille.Pontul meu pentru astazi este ca Liverpool sa castige la cel putin 2 goluri diferentza !

3-0 castigator +16

Attachments: liverpool.bmp (179.3 Kb)
 
maldororDate: Thursday, 2010-03-18, 4:41 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Monterrey-Once Caldas
Pont: Monterrey -1.5
cota ; 2.48
Casa: Bet365
Incredere: 10

In Grupa 2 din Copa Libertadores 2010 se vor intalni mexicanii de la Monterrey si columbienii de la Once Caldas.Amandoua echipele sunt campioane en-titre in tarile lor,Once Caldas castigand Apertura 2009,in timp ce Monterrey a castigat Clausura 2009.Once Caldas,prima si actuala echipa a lui Dayro Moreno conduce surprinzator aceasta grupa din care mai fac parte Sao Paulo si Nacional Asuncion.Astfel,Once Caldas are sapte puncte din trei partide ,in timp ce Monterrey are doar patru puncte tot din trei meciuri disputate.Cred ca invincibilitatea colunbienilor se va termina dupa acest meci,caci Monterrey este o echipa mult mai solida si valoroasa si mexicanii au nevoie de vicrorie ca de aer pentru a ramane in cartile calificarii.Once Caldas nu va face fata presiunii exercitate de un public entuziast si sunt mari sanse ca victoria lui Monterrey sa fie clara,la cel putin doua goluri diferenta.MONTERREY

2-2 necastigator -10

 
hunedoara1979Date: Thursday, 2010-03-18, 12:53 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci : Poli Timisoara-Unirea Alba iulia
Pont : egal la pauza
Cota : 3.00
Casa : pubilcbet
Miza : 10

Poli Timisoara SE MANDRESTE cu o performanta remarcabila in acest inceput de sezon ei reusind ca din 4 meciuri sa marcheze in doar unul in victoria cu Poli Iasi.
Nu imi place deloc stilul lor, jocul este anost au rareori ocazii de poarta si chiar daca intlnesc astazi echipa de pe ultimul loc care a pierdut toate partidele vor avea un meci mai greu decat o arata cotele.
Prefer sa merg pe oaspeti ca nu vor primi gol pana la pauza pentru ca jocul fara nici un orizont al gazdelor nu cred sa le aduca prea multe ocazii in primele 45 de minute.

3-0 pauza Necastigator -10

 
hunedoara1979Date: Thursday, 2010-03-18, 12:53 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
am uitat printul
Attachments: 6233690.jpg (21.6 Kb)
 
alizeeDate: Thursday, 2010-03-18, 3:27 PM | Message # 7
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
fulham juventus
pont egal la finalul partidei
cota 3 40
casa bet365
incredere 10

in returul sferturilor de finala ale europa league pe craven cottage din londra echipa gazda fulham primeste vizita lui juventus torino
in turul disputei pe delle alpi juve s-a impus cu scorul de 3 1 prin golurile lui legrotagllie zebina si trezeguet respectiv etuhu pentru fulham
vor lipsi azi johnsson si paintsil accidentati,murphy si greening suspendati in timp ce la juve lista e mai lunga incepand cu portarul buffon,caceres chiellini,amauri si giovinco accidentati si suspendat este nicola legrotagllie
nu stiu cat de interesata este juve de acesta competitie de aceea nu stiu daca vor forta sau vor juca la trecere timpului aparand un 0 0 iin cele 90 de minute ceea ce le sta la indemanna ca doar sunt italieni baftosi
noroc

4-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 2309071.jpg (222.1 Kb)
 
kobeDate: Thursday, 2010-03-18, 3:45 PM | Message # 8
LAKERS
Group: Checked
Messages: 116
Awards: 1
Reputation: 6
Status: Offline
Partdia:Wolfsbutg-Rubin Kazan
pont:Wolfsburg sa castige si peste 2.5 goluri in meci
cota:2.8
casa:Gamebookers
incredere:10

arg

In acest meci se confrunta campioanele germaniei si a rusiei.In tur la Kazan gazdele au condus cu 1-0 prin golul lui Noboa,oaspetii egaland prin Misimovic.In acel meic nu a jucat Grafite.Astazi cred ca wolfsburg va forta si va reusi sa invinga ,iscriind multe goluri mai ales ca jaocan si grafite si dzeko si meciul se desfasoara in germania.Daca nemtii vor inscrie ,Kazan va trebui sa iasa la joc pt a marca altfel ei vor pleca acasa.A inceput campionatul rusiei doar etapa trecuta deci se poat spune ca nu sunt 100% cu pregatirea si le mai trebuie meciuri in picioare.In acest meic nu vad decat un rezultat si acela ca bate wolfsburg cu multe goluri inscrise.

http://img294.imageshack.us/img294/8480/frtitluq.png

1-1 necastigator -10

 
marcelDate: Thursday, 2010-03-18, 4:08 PM | Message # 9
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Fulham-Juventus
pont:Etuhu, D va primi cartonas galben sau rosu in meci
cota:4
casa:unibet
incredere:10

argument:In aceasta seara Fulham da piept cu Juventus in returul meciului din Europa Ligue.Cred ca Fulham va ataca deoarece ei trebuie sa intoarca un 3-1 scorul cu care Juve a batut in tur . Sunt convins ca mijlocasul celor de la Fulham Dickson Paul Etuhu va fi nevoit sa faulteze destul de mult si cartonasul va veni . Nigerianul de 27 ani este din 2008 la aceasta echipa si a adunat 5 prezente la nationala Nigeriei .Echipa cu care probabil va incepe FULHAM ESTE :Schwarzer - Kelly, Hangeland, Hughes, Koncesky - Dempsey, Baird, Etuhu, Duff - Gera, Zamora pentru Juventus vor intra in teren urmatori :Chimenti - Grygera, Canavarro, Zebina, De Ceglie - Melo, Marchisio, Sissoko, Diego - Del Piero, Trezeguet.

FARA CARTONAS ETUHU, NECASTIGATOR -10
Attachments: 0870096.jpg (237.6 Kb)
 
militia01Date: Thursday, 2010-03-18, 4:58 PM | Message # 10
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Rapid B. - Astra P.
pont:Astra inscrie
cota:1.93
casa:casapariurilor
miza:10

Meci important pentru Rapid in aceasta seara,gazdele daca ar obtine o victorie ar devansa-o pe Steaua in clasament,aceasta pierzand in derby-ul cu Dinamo.Echipa gazda are un moral bun cu un atacant foarte in forma,adica Ionita,care va fi tinta nr 1 pentru fundasii de la Astra.Ploiestenii sunt si ei intr-o forma bunicica,luptandu-se pentru evitarea retrogradarii.Astra are si atacanti in forma care pot invinge orice echipa din Liga 1 daca prind o zi buna,echipa reusind sa inscrie aproape meci de meci si cred ca o vor face si in aceasta seara,mai ales ca Liviu Ganea joaca excelent in ultima perioada,Miranda incepe sa intre in forma si noul venit Paulinho joaca binisor.Cred ca va produce o mica surpriza Astra in aceasta seara obtinand un egal,insa sigur vor reusi sa marcheze

GOL ASTRA MINUTUL 74, CASTIGATOR +9,30

Attachments: 5231520.jpg (95.4 Kb)
 
TaquitoDate: Thursday, 2010-03-18, 5:58 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Sporting - Atletico
pont: peste 2.5 goluri si 4-6 cartonase
cota: 3.8
casa: william hill
miza: 10

ambele echipe au atacul bun. la Atletico in atac vor fi Diego Forlan si Sergio Aguero, iar pe flancuri Reyes si Simao Sabrosa. La Sporting varf va fi Liedson care e in forma. meciul tur s-a incheiat fara goluri. Sporting a avut si 2 eliminari. cred ca vom vedea multe goluri in acesta seara. Sporting nu va risca sa se apere ptr ca trebuie sa inscrie ca sa se califice. in ultimele meciuri cele doua echipe au luat 3-4 cartonase.

2-2 si 3 cartonase, necastigator -10

Attachments: 9425709.png (13.5 Kb)
 
KruudDate: Thursday, 2010-03-18, 9:07 PM | Message # 12
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Sporting Lisabona - Atletico Madrid
Pont : Atletico Madrid castiga cu 1 gol
Cota : 4.75
Casa : Bet365
Incredere : 8

Argumentare :

In aceasta seara de la ora 22:00 pe José Alvalade va avea loc un meci extrem de important pentru Sporting Lisabona dar si pentru Atletico Madrid pentru ca dupa 0-0 in tur ambele echipe au ocazia sa salveze sezonul si sa ajunga cat mai departe in Europa League dupa ce in campionat nu merg prea bine insa in acest moment ambele formatii se afla in forma foarte buna. Sporting va juca in acest meci fara Grimi si Tonel care au primit rosu in partida tur in timp ce Atletico are tot lotul valid. Mai pe scurt , desi va fi un meci foarte dificil pentru Atletico insa cred ca vor profita de faptul ca Sporting va avea doua absente importante. In turul precedent Sporting a trecut de Everton dupa o infrangere 2-1 la Everton si o victorie acasa cu 3-0 iar Atletico a trecut de Galatasaray dupa 1-1 acasa si 2-1 in deplasare iar in acest meci sper ca Atletico sa se impuna la limita.

http://img687.imageshack.us/img687/261/atleticoz.jpg

2-2 necastigator -8

 
razvansiposDate: Thursday, 2010-03-18, 9:19 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Liverpool-Lille
Pont : Câte goluri vor fi înscrise între minutele 0 şi 15:00? Over 0,5
Cota : 3.20
Casa : bwin
Incredere : 10

Argumentare :

O sa fiu cat mai scurt in argumentare, pentru ca timpul imi este adversar. Liverpool vine dupa o infrangere rusinoasa pot spune pe terenul celor de la Lille, o infrangere rusinoasa datorata mai mult lui Reina. Desi a fost doar 0-1, fanii de pe Anfield nu pot accepta inca o infrangere. Fara doar si poate, Liverpool va incepe cu un atac format din 2 varfuri care vor sa muste din adversari, sa dea un gol cat mai repede, astfel, calificarea sa le fie mai la indemana. In momentul in care scriu analiza, nu se anunta nici un mare absent din primul 11 al cormoranilor. Tind sa cred ca Liverpool va incepe in forta acest meci, si de aceea voi opta ca in primele 15 minute sa se dea cel putin un goll; Daca nu Liverpool, sa dea Lille?

GOL MINUTUL 8, CASTIGATOR +22

 
razvansiposDate: Thursday, 2010-03-18, 9:20 PM | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Poza..
Attachments: 4307593.jpg (201.7 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz