Friday, 2024-06-28, 1:08 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
16 Martie
maldororDate: Tuesday, 2010-03-16, 7:40 PM | Message # 16
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Barrow v Wrexham
Pronostic: Barrow
Cota: 2.62
Casa:bet365
Incredere: 10

Argumentare:In aceasta seara,in Blue Square Premier, se vor intalni Barrow si Wrexham intr-un meci vital pentru gazde care sunt foarte amenintate de retrogradare.Barrow se afla pe locul 21 cu 31 de puncte in timp ce oaspetii de la Wrexham ocupa pozitia a 12 cu 43 de puncte si se pare ca au scapat de griji in acest sezon:sa promoveze este imposibil iar de retrogradare sunt foarte departe.Barrow este intr-o forma foarte proasta,avand in ultimele sase partide doar o victorie si cinci infrangeri si ,daca vor continua in acest ritm,nu au nici o sansa sa evite retrogradarea.Totusi,sunt destule sanse ca gazdele sa iasa din pasa proasta si sa obtina in fine o noua victorie caci in aceasta seara vor intalni un adeversar fara motivatie si e greu de crezut ca Barrow nu va profita.Acestea fiind datele problemei,merg cu incredere maxima pe Barrow si am mari sperante ca pronosticul meu va fi corect.BARROW

2-1 castigator +16,2

 
buhusionutDate: Tuesday, 2010-03-16, 7:43 PM | Message # 17
Private
Group: Checked
Messages: 2
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Chelsea - Inter Milano
Pont : Chelsea sa marcheze 3 sau mai multe goluri
Cota : 3.50
Casa : bet365
Miza : 10

Astazi in sferturile ligii campionilor in returul de pe Stamford Bridge se intalnesc formatia engleza Chelsea Londra si formatia italiana Internazionale Milano.In tur pe San Siro scorul a fost 2-1 pentru italieni , ceea ce ii face favoriti pentru mansa a 2 a.Dorinta lui Roman Abramovic este Liga Campionilor de cand a venit la Chelsea , dar niciodata nu au putut castiga , acum 2 ani fiind opriti in finala de Manchester United la loviturile de departajare.Chelsea astazi cred ca va face un joc superb , Drogba sper sa fie intr`o zi excelenta ca multe altele si sa bata la cel putin 3 goluri !


0-1 necastigator -10

Attachments: chelsea.bmp (54.2 Kb)
 
AzonicDate: Tuesday, 2010-03-16, 9:04 PM | Message # 18
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci : Derby vs. Middlesbrough

Pont : Middlesbrough conduce la pauza si la final
Cota : 4,8
Casa : 10bet
Miza : 10

Se intalnesc in aceasta seara pe Pride Park Stadium in etapa cu numarul 37 din Championship Anglia, Derby County si Middlesbrough.
Dupa 36 de etape Derby se situeaza pe locul 18 cu 42 de puncte avand in ultimile 5 meciuri jucate acasa 4 victorii si o infrangere.
De cealalta parte Middlesbrough ocupa locul 10 cu 48 de puncte dupa 36 de etape in ultimile 5 etape jucate in deplasare avand o victorie 1 egal si 3 infrangeri.
Ultimile 6 intalniri dintre cele 2 echipe au fost castigate in totalitate de Middlesbrough dupa cum urmeaza.
20-10-2009 Championship Middlesbrough 2 - 0
22-03-2008 Premiership Middlesbrough 1 - 0 Derby
15-12-2007 Premiership Derby 0 - 1 Middlesbrough
01-04-2002 Premiership Derby 0 - 1 Middlesbrough
i 03-11-2001 Premiership Middlesbrough 5 - 1 Derby
13-01-2001 Premiership Middlesbrough 4 - 0 Derby

Cred ca parcursul bun pe care l-a avut Derby in ultimile meciuri jucate acasa nu ii vor impresiona prea tare pe cei de la Middlesbrough acestia avand nevoie de toate punctele in incercarea de a reveni in Premiere League.

Pronosticul meu final pt acest meci este Middlesbrough sa conduca la pauza si la final.

2-2 necastigator -10

Attachments: 2618662.jpg (19.5 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz