Friday, 2024-06-28, 1:14 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
25 Februarie
tzutzuDate: Monday, 2010-02-22, 9:45 PM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Inca putin!

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
marcelDate: Wednesday, 2010-02-24, 10:11 PM | Message # 2
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Unirea-Liverpool
pont:Liverpool sa castige cu 2 sau mai multe golluri
cota:3,3
casa:bet365
incredere:10

argument:
Astazi Unirea va da piept pe Ghencea cu Liverpool .Unirea nu o duce de loc bine de cand Dan Petrescu a plecat de la echiipa ei pierzand in tur cu 1-0 la Liverpool si in prima etapa de campionat au pierdut cua celasi scor 1-0 cu cei de la CFR .Unirea este nevoita sa marcheze deci e nevoie sa atace si cred ca acest lucru le va fi fatal . Cred ca Liverool le va da vre-o trei .Liverpool nu o duce nici ea prea bine in Premier Ligue ei luptandu-se abia pentru locul 4 ultimul loc de Liga campionilor cu City ,Totenham si Aston Villa .In echipa lui Benitez va intra si absentul din tur Fernando Torres jucator ce cred ca ar putea face diferenta in acest meci .

1-3 CASTIGATOR +23

Attachments: liverpooooollll.bmp (3.75 Mb)
 
OrtonDate: Thursday, 2010-02-25, 1:35 AM | Message # 3
Private
Group: Checked
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Anderlecht-Atl.Bilbao
pont: anderlecht pauza/anderlecht final
cota: 4
incredere:10
casa: stanleybet

argumentatie: in aceasta seara se va desfasura returul Europa League. meciul pe care l-am ales este anderlecht-atletico bilbao.in tur meciul a fost echilibrat scorul final fiind de 1-1. insa atmosfera meciului a fost stricata de huliganii din tribune. anderlecht in campionat sta foarte bine avand un avans considerabil fata de urmaritoarele sale, o calificare mai departe fiind o performanta. atletico vine dupa o victorie concludenta cu tenerife 4-1. cred ca anderlecht va incerca sa transeze calificarea cat mai repede incercand ca prin jocul prestat sa razbune umilintele suporterilor in tara bascilor.

4-0(2-0) CASTIGATOR +30

Attachments: anderlecht_pauz.bmp (734.0 Kb)
 
TataPariurilorDate: Thursday, 2010-02-25, 11:21 AM | Message # 4
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Unirea-Liverpool
pont:scor corect 0-1, 0-2 or 0-3
cota:2.60
casa:gamebookers
incredere:10

Urziceni a pierdut cu 1-0 in tur si a facut un meci destul de bun pe Anfield dar acum trebuie sa iasa la atac pentru ca nu mai au nimic de pierdut.Cel mai bun jucator al lor in tur,Pablo Brandan va lipsi.Liverpool vine dupa un 0-0 cu Manchester City meci in care a revenit Torres .Va lipsi Glen Johnson iar Torres si Benayoun vor fi rezerve si vor intra doar daca e nevoie de ei si probabil nu va fi.Urziceni nu a contat deloc in atac in meciul tur si nici azi nu cred ca va pune probleme.

1-0 unirea GOL MINUTUL 18, NECASTIGATOR -10

Attachments: 9277028.jpg (117.1 Kb)
 
en3rgy23Date: Thursday, 2010-02-25, 12:49 PM | Message # 5
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Marseille-Fc Copenhaga
Pont: M.Niang sa inscrie primul
Cota: 5
Casa:unibet
Incredere: 10

3 goluri au marcat francezii in meciul tur din capitala Danemarcei si o performanta similara a elevilor lui Stale Solbakken la Marseille ar fi o surpriza uriasa.

OM e deja in avantaj mare si vine dupa victoria din Ligue 1 cu Nancy (3-1), partida in care Niang a marcat toate cele trei goluri ale lui Olympique. Poate ca Deschamps va mai ridica putin piciorul de pe pedala de acceleratie, dat fiind faptul ca formatia sa urmeaza sa intilneasca duminica PSG in campionat, dar asta nu inseamna ca nu va oferi propriilor suporteri un meci de toata frumusetea.

Gazdele sint favorite, insa poate ca n-ar strica, pentru o cota mult mai buna, sa-l creditam din nou pe Mamadou Niang cu speranta ca acesta va reusi sa marcheze primul.
Bafta...
wink

1-0 pauza gol Ben ARFA, necastigator -10

 
en3rgy23Date: Thursday, 2010-02-25, 12:50 PM | Message # 6
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
am uitat poza
biggrin
Attachments: 9499840.jpg (25.7 Kb)
 
Alex_BrasovDate: Thursday, 2010-02-25, 3:12 PM | Message # 7
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Galatasaray - Atletico Madrid
pont: peste 3,5 goluri marcate in meci
cota: 3.25
casa: JetBull
miza: 9

Argument: Returul de pe Ali Sami Yen aduce Galata in postura favoritei la calificare, dupa un 1-1 destul de norocos in tur, turcii egaland pe final. De remarcat, ca la Galatasaray, este antrenor Frank Rijkard,fostul antrenor al Barcelonei, "personaj"care cunoaste foarte bine campionatul spaniol. Galata va conta in acest meci pe Ozbek, Dos Santos si Keita, in vreme ce oaspetii au acelasi cuplu de nedespartit Forlan - Aguero, acestia urmand a fi ajutati din spate de Simao. Imi aduc aminte perfect meciul din 16-imile competitie de anul trecut, cand dupa o remiza alba la Bordeaux, Galata s-a calificat acasa senzational cu 4-3, dupa ce balanta calificarii a atarnat de o parte si de alta in mai multe randuri. Au parte de un public absolut fanatic, la meciurile de acasa cu greu gasindu-se un loc liber in tribune.O informatie interesanta pe care am gasit-o face referire la faptul ca de la Atletico, Maxi Rodriguez, Sinama Pongolle si Cleber Santana au fost exclusi din echipa, in vreme ce la gazde, Shabani Nonda este in aceasta postura.Vad un meci deschis, cu multe faze de poarta, in care vor inscrie ambele echipe, iar golurile nu vor intarzia sa apara. Mizez pe un over 3,5, calificarea, in opinia mea urmand sa apartina gazdelor. De notat un aspect important, si anume faptul ca Atletico Madrid nu a mai castigat un meci in Europa in sezonul de primavara de 12 ani, din anul 1998 cand invingea Roma.



1-2 NECASTIGATOR -9

 
hunedoara1979Date: Thursday, 2010-02-25, 4:34 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: RB Salzburg -Standard Liege
pont: RB Salzburg să câştige şi peste 2.5 goluri combinate marcate în meci
cota: 3.00
casa: gamebookers
miza: 10

Argument:
Gazdele sunt pe primul loc in campionat au reusit doua victorii in primele doua meciuri din acest an si intalnesc astazi o echipa cu multe probleme interne si anume Standard Liege.
Aflati pe locul 7 in campionat,infranti cu 2-1 in ultima etapa, avand o conducere in stilul romanilor care nu a investitit nimic in echipa in vara cand au castigat titlul oaspetii au revenit in tur de la 2-0 castigand in final cu 3-2.
Povestea nu se va mai repeta si in acest meci pentru ca gazdele au invata lectia sicred ca se vor impune fara probleme in acest meci in care au prima sansa ei demonstrand in grupe un parcurs de senzatie castigand toate partidele.

0-0 necastigator -10
Attachments: 1115200.jpg (158.9 Kb)
 
brolin8Date: Thursday, 2010-02-25, 9:17 PM | Message # 9
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Meci:Werder Bremen-Twente
pronostic:werder castiga la diferenta de 1 gol
cota 4
casa bet365
miza 10

Asta seara are loc returul in Europa League un meci interesant are loc in Germania unde finalista de anul trecut Werder Bremen
va incerca sa se revanseze in fata olandezilor de la Twente dupa ce in tur au fost invansi 1-0.Gazdele incearca sa repete prestatia de anul trecut dar le va fi greu azi intalnind o echipa artagoasa iar nemtii nu sunt in cea mai buna forma a lor mai ales apararea unde au mari probleme.Va fi un meci echilibrat cred eu chiar daca cotele o dau mare favorita pe Werder acestia cred totusi ca vor juca destul de prudent un gol primit ar insemna ca olandezii sa fie aproape calificati.Mizez ca va castiga Werder la un gol diferenta.

4-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 6512712.jpg (159.5 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz