Friday, 2024-06-28, 1:12 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
24 Februaire
tzutzuDate: Monday, 2010-02-22, 9:44 PM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Bafta si mai multa!!!

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
Alex_BrasovDate: Wednesday, 2010-02-24, 0:16 AM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
pont: Phoenix Suns(inc OT)
cota: 3.40
casa: Unibet
miza: 10

Argument: Argumentatie mai scurta azi. Se intalnesc Oklahoma si Phoenix, cele mai in forma doua echipe din NBA. Thunder are 9-1 iar Phoenix 8-2, pentru ambele remarcandu-se succese cu puternica Denver Nuggets. In ultimele 12 meciuri directe, Phoenix Suns s-a impus de 10 ori, iar Thunder de 2 ori. In acest sezon, a fost un meci echilibrat, Thunder invingand cu 117-113. Mizez si astazi pe un meci foarte frumos, cu multe puncte, dar la capatul careia se va bucura Phoenix.

102-104 CASTIGATOR +24

 
TataPariurilorDate: Wednesday, 2010-02-24, 11:53 AM | Message # 3
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci: Internazionale v Chelsea
pont: egal
cota: 3.14
casa: pinnaclesports
miza: 10

In acest meci Mourinho va face tot posibilul sa nu primeasca gol ,un 0-0 e mai bun decat un 2-1.Jucatori incerti: Materazzi,Davide Santon,Julio Cesar care a avut un accident de masina dar nu e nimic grav si cred ca va juca.La Chelsea vor lipsi Bosingwa, Michael Essien,Ashley Cole ,Zhirkov si Deco si revin Alex ,Belleti si Lampard.Cred ca va fi un meci plicisitor si Inter se va apara tot meciul...

2-1 necastigator -10

Attachments: chel.bmp (2.25 Mb)
 
razvansiposDate: Wednesday, 2010-02-24, 2:27 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci: CSU Brasov - Steaua Bucuresti - baschet romania
pont: CSU Brasov 2 way, incl overtime
cota: 5.60
casa: tobet
miza: 10

Un meci din etapa 22 a baschetului masculin, o etapa restanta, Steaua se deplaseaza intr-o deplasare care, la prima vedere pare a fi un piece of cake pentru formatia ros-albastra, insa, totusi, nu cred ca va fi deloc asa. Desi Brasovul vine dupa o infrangere categorica, la 41 de puncte in fata sibienilor, in sala Transilvania ( nu ma asteptam ca sa le puna probleme sibienilor, insa totusi, 15-20 depuncte, nu 40 .. ). Fara doar si poate Steaua este favorita in acest meci. Formatia militara trebuie sa castige la Brasov pentru a-si pastra intacte sansele pentru un loc in play-off. In privinta loturilor, Wiggins & Co ( Steaua ) sunt peste brasoveni, brasoveni care s-au desparit la finalul anului trecut de multi jucatori cheie, un exemplu putand fi doar Dragusin, jucator care evolueaza acum la BC Arges Pitesti. Este un meci de 30-70, insa ma bazez pe o sursa in meciul asta, e posibil sa vina multi bani in conturile brasovenilor din partea contracandidatelor pentru play-off, fapt ce-i motiveaza in plus pe brasoveni in privinta unei victorii azi.
S-aveti bafta!

79-85 necsastigator-10

Attachments: 1595387.jpg (143.7 Kb)
 
marcelDate: Wednesday, 2010-02-24, 3:19 PM | Message # 5
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Gladiator Cluj Napoca - CSM Oradea
pont:Gladiator
cota:2,95
casa:tobet
incredere:10

Argument:
Gladiator Cluj Napoca da piept in propria sala cu CSM Oradea .Gladiator Cluj se situeaza in acest moment pe penultimul loc dar cu sanse reale de a scapa de retrogradare .Clujul are nevoie neaparat de victorie ca sa treaca peste linia retrogradari .De cealalta parte Oradeni au o mare presiune deoarece au sansa mica dar o au de a juca in Play Off.Clujeni vin dupa o infrangere in deplasare cu contracandidata lor la retrogradare SCM U Craiova .De cealalta parte Oradea vine dupa o victorie mare contra celor de la U Cluj Napoca o mare surpriza si cred ca vor fi prea siguri de victorie si se vor incurca astazi .


72-83 necastigator -10

Attachments: clujjjjj.bmp (3.75 Mb)
 
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-02-24, 6:01 PM | Message # 6
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Tottenham - Bolton
Pont:Totenham 1-0, 2-0 or 3-0
Cota:2,40
Casa:Gamebookers
Incredere:10

Argumentare:
Am ales pentru astazi o partida interesanta dupa parerea mea din FA CUP. Tottenham primeste vizita celor de la Bolton,care in weekend au fost invinsi cu 3-0 la Blackburn si au un moral zdruncinat,mai ales ca in ultimele deplasari nu s-au ridicat la nivelul asteptarilor suporterilor. Obiectivul celor de la Bolton este evitarea retrogradarii,iar pentru acest lucru astazi probabil vor fi aruncate in lupta mai multe rezerve.
Tottenham:
Gomes, Dawson, Bassong, Bale, Corluka, Huddlestone, Bentley, Palacios, Modric, Kranjcar, Crouch, Defoe, Alnwick, Gudjohnsen, Pavlyuchenko, Dervite, Rose, Parrett, Fredericks.

Dupa spusele antrenorului in atac vor evolua Gudjohnsen si PavlyuchenkoPe White Hart Lane echipa rar a avut probleme in acest sezon. dominand clar majoritatea meciurilor:

06.02 ENG PREM Tottenham-Aston Villa 0:0 (0:0)
26.01 ENG PREM Tottenham-Fulham 2:0 (1:0)
23.01 FA CUP Tottenham-Leeds 2:2 (1:0)
16.01 ENG PREM Tottenham-Hull 0:0 (0:0)
02.01 FA CUP Tottenham-Peterborough 4:0 (1:0)

Bolton are destui accidentati: Steinsson. Basham si Davies. In plus Weiss si Weilshire sunt iligibili in cupa.

Lotul lui Bolton: Jaaskelainen, Steinsson, Knight, Robinson, Gardner, Cohen, Taylor, Muamba, Lee, K Davies, Klasnic, Riga, A O'Brien, Al Habsi, Samuel, Elmander, Ricketts, Holden

Oricum in deplasare Wanderers sunt in general inofensivi:

21.02 ENG PREM Blackburn - Bolton 3:0 (1:0)
17.02 ENG PREM Wigan - Bolton 0:0 (0:0)
09.02 ENG PREM Man. City - Bolton 2:0 (1:0)
30.01 ENG PREM Liverpool - Bolton 2:0 (1:0)
20.01 ENG PREM Arsenal - Bolton 4:2 (1:2)

Cele doua echipe s-au mai intalnit de 2 ori in acest sezon. 2-2 pe Reebok in Premier League si 1-1 tot in Cupa, meciul de astazi fiind o rejucare.

4-0 necastigator -10

 
brolin8Date: Wednesday, 2010-02-24, 6:55 PM | Message # 7
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
meci Fiorentina = ac milan
pont fiorentina marcheaza in ambele reprize
cota 4.7
casa unibet
miza 10

Azi se intalnesc 2 echipe in Serie A ce lupta una pentru primele 4 locuri ce duc in Cl Fiorentina iar cealalta ac milan lupta pentru
primul loc dupa ce etapa trecuta s-au apropiat la 6 puncte de lideru Inter dupa ce au invins la Bari 2-0.Fiorentina arata o revenire de forma dupa ce au castigat etapa trecuta 2-1 cu livorno si un joc bun in CL contra lui Bayern.Merg pe gazde ca marcheaza in ambele reprize datorita atacului bun si apararii slabe a MIlanului.

1-2 necastigator -10

Attachments: 1024318.jpg (175.5 Kb)
 
ChristiansenDate: Wednesday, 2010-02-24, 9:13 PM | Message # 8
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Inter - Chelsea
Pronostic: Eto'o sa inscrie mai mult ca Anelka
Cota: 4,5
Casa: Unibet
Incredere: 10

Un meci tare astazi intre Inter si Chelsea,echipe pe care "The Special One" Mourihno le cunoaste bine,pe prima putem spune ca foarte bine.
Mister Mourihno nu este batut in campionat acasa din 2002 iar in Cupe are o singura infringere.
Am ales acest pronostic deoarece am vazut cita parere de rau a avut Eto'o cind a ratat la meciul cu Sampdoria dupa ce Inter a jucat aproape 1 ora in 9 jucatori.
Astazi am citit in Corriere dello Sport ca intr-un dialog cu Drogba, Eto'o i-a promis ca va inscrie.
Sunt destule atuuri ca acest pronostic sa fie OK pentru ca in defensiva lui Chelsea lipsesc citeva piese importante:Cole, Zhyrkov si Bosingwa iar Eto'o are o dorinta fantastica de gol asa cum a si promis.
Cred ca si avantajul terenului propriu il va purta spre un meci bun si Eto'o o va baga in ate.

2-1, fara gol Eto'o , necastigator -10

 
ChristiansenDate: Wednesday, 2010-02-24, 9:15 PM | Message # 9
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
print cota unibet
Attachments: 3244409.jpg (133.4 Kb)
 
hunedoara1979Date: Wednesday, 2010-02-24, 9:26 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: Stoke-Man City
pont: Adebayor to score more goals then Fuller
cota: 3.95
casa: unibet
miza: 10
Stoke da piept cu Man. City pentru a treia oara in ultimele saptamani dupa ce in precedentle intalniri a fost 1-1.
Mai intai in cupa la City gazdele au deschis scorul si au fost egalate iar apoi in campionat Stoke a deschis scorul oaspetii reusind sa egaleze pe final.
Stoke se afla intr-o forma buna si sunt neinfranti anul acesta dar eu cred ca si oaspetii pot marca in acest meci si Adebayor singurul om de gol poate sa-mi aduca si mie ceva puncte in clasament.

MECI INCEPUT LA 21:45

 
hunedoara1979Date: Wednesday, 2010-02-24, 9:27 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
am uitat de poza scuze
Attachments: 8241609.jpg (182.9 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz