Friday, 2024-06-28, 12:51 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
21 Februarie
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-02-17, 8:18 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Mai e putin si se termina si editia asta!
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-02-21, 1:15 AM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Feyenoord - Den Haag
pont: Den Haag marcheaza
cota: 1.80
miza:9
casa: publicbet

Feyenoord ocupa locul 4 in Eredivisie cu 43 de puncte in vreme ce Den Haag este pe locul 16 cu doar 21 de puncte. Gazdele nu merg senzational la ora actuala, avand un singur succes in ultimele 5 meciuri si doar 4 goluri marcate. Oaspetii nu au mai marcat de multisor timp in deplasare, avand 4 meciuri la rand, in care tabela a aratat 0 in dreptul lor. Ceea ce mi-a atras atentia la acest tip de pariu e faptul ca in ultimele 11 meciuri directe, Den Haag a marcat in 10 din ele, perforand poarta lui Feyenoord de fiecare data cand s-a deplasat la Rotterdam.Cred ca acest lucru este posibil si astazi, iar cota de 1.80 pare putin exagerata, un gol putand pica practic la orice corner sau actiune mai consistenta.

0-1 MINUTUL 10, castigator +7,2

 
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-02-21, 8:50 AM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Dinamo Buc - 'U' Craiova
Pont:Egal sau 'U' Craiova
Cota:2,37
Casa:bet365
incredere:10

Argumentare:
Dupa surprizele produse ieri in inceputul acestui an de liga lui mitica,astazi ma astept ca oltenii sa-si vanda scump pielea in stefan cel mare.Dinamo ocupa locul 8 cu 27 de puncte iar Craiova locul 14 cu 17 puncte . Ambele echipe ocup pozitii slabe (fatza de pretentiile lor), mai ales Craiova care se afla cu 1 punct mai mult decat ultima pozitie retrogradabila ,iar dupa victoria ceahlaului din ghencea si a punctului reusit de gloria cu timisoara,tind sa cred k in acest inceput de an se da mai intai batalia pentru evitarea retrogradarii.

Echipa probabila: Dolha - Molinero, L.Goian, Moti, Pulhac - Torje, N'Doye, Bostina, Adrian Cristea - M.Niculae, Andrei Cristea; Antrenor: Cornel Talnar

Rezerve: Cr.Munteanu, Scarlatache, D.Grigore, Kone, Niculescu, M.Alexe, Zicu

Accidentat: Margaritescu; Suspendati: -; Vor mai lipsi:: Diabate, Daminuta, Fl.Bratu (neconvocati);

Echipa probabila: S.Lung jr. - Barboianu, Gaman, Iliev, Balace - Prepelita, Paunovic, Trica, Gangioveanu - Fl.Costea, M.Costea; Antrenor: Mark Wotte -Olanda- -nou-;

Rezerve: Mecea, Badoi, Barbu, Busu, Dina, Firtulescu, Al.Piturca

Accidentati: Dananae, Merlier, Dilevski; Suspendati: -;

21.02.2010, Bucuresti, Stadion: "Dinamo", Ora: 19:30, live Digi Sport
Arbitru: Cristian Balaj (Baia-Mare)
Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova

Bilantul Dinamovistilor la meciurile de acasa: 9 meciuri, 3 victorii, 4 egaluri, 2 infrangeri, golaveraj 9-7, 13 puncte
Bilantul Universitatii la meciurile din deplasare: 9 meciuri, 1 victorii, 1 egaluri, 7 infrangeri, golaveraj 6-15, 4 puncte

Istoric
Data Campionat Meci Rezultat
30/08/2008 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 1:0
23/04/2008 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 4:4
11/03/2007 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 0:0
08/12/2002 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 1:0
01/05/2002 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 2:0
09/06/2001 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 3:1
12/03/2000 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 5:2
18/04/1999 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 2:1
30/11/1997 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 3:0
09/04/1997 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 2:0
10/11/1995 Liga I Dinamo Bucurest vs. U. Craiova 2:1

2-1 necastigator -10

 
razvansiposDate: Sunday, 2010-02-21, 10:36 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci: Llodra - Benneteau
pont:Benneteau sa castige primul set cu scorul de 7-6
cota: 6
miza:10
casa: williamhill'


In finala turneului francez din Marseille se intalnesc 2 big serveri. Daca Benneteau a reusit o surpriza oarecum, eliminandu-l pe Tsonga ( favoritul tribunelor ), Llodra, a trecut facil, cu scorul de 6-3, 7-6 de Zverev. Posibil ca Julien sa fi obosit in ultimul meci, dupa ce a stat mai bine de doua ore si jumatate, insa nu se va da batut tocmai aici. Nici Llodra nu este un jucator oarecare, un jucator care serveste extraordinar, si are un joc destul de bun de pe fundul terenului, totusi, arma sa principala ramane serviciul. Ma astept la un meci de lupta, unde Benneteau sa castige primul set, dat fiind faptul ca vrea sa termine cat mai repede acaesta finala. Totusi, nu cred ca ii va face vreun break lui Llodra, dar nici invers. De aceea, voi opta pentru victoria lui Benneteau in prelungiri, in tie-break-ul primului set.
Bafta!

6-3 6-4 necastigator -10
Attachments: 4603991.jpg (113.3 Kb)
 
hunedoara1979Date: Sunday, 2010-02-21, 10:50 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: Oltchim Valcea vs Viborg HK
pont: Viborg HK castiga la doua sau mai multe goluri(Viborg-1,5)
cota: 2.90
miza:10
casa: bet 365

Voi incepe argumentarea prin faptul ca ma bazez pe jucatoarele romance sa faca ce stiu ele mai bine atunci cand asteptarile sunt mari, adica sa piarda lamentabil.
Nu contest valoarea romancelor care daca ar avea alta mentalitate ar fi sus de tot dar pentru ca suntem romani nu pot decat sa merg contra pentru ca nu suntem in stare sa dam totul in momentele importante.
Campioana de anul trecut, Viborg are o mentalitate de invingatoare si nu se va speria de sala plina de la Valcea pentru ca sa fim seriosi suntem o natie care in sport face ................ si pierde de fiecare data cand lumea se asteapta la mai mult.

27-26 necastigator -10

Attachments: 9846966.jpg (193.8 Kb)
 
TataPariurilorDate: Sunday, 2010-02-21, 11:34 AM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci: PAOK Salonika v Panathinaikos
pont: egal
cota: 3.00
miza:10
casa:interwetten

Panathinaikos vine dupa o victorie cu 3-2 in fata Romei in Europe League iar joi va merge la Roma pentru a-si pastra ajantajul.Olympiakos a facut egal ieri deci PAO se va multumi cu un egal mai ales ca PAOK are 8 victorii consecutive acasa.La PAOK vor lipsi Vitolo si Arampatzis,doi jucatori importanti iar la PAO Gilberto Silva.Jocul lui PAOK, acela de a da un gol apoi apara avanatjul pana la final este foarte bun atunci cand intalneste echipe mici dar PAO a pierdut ultimul meci din campionat suprinzator cu Kavala si nu cred ca vor mai pierde inca unul.Ma astept la un meci inchis si cum un egal pare sa impace ambele echipe voi miza pe asta.

2-1 necastigator -10

Attachments: 1293499.jpg (153.9 Kb)
 
en3rgy23Date: Sunday, 2010-02-21, 11:50 AM | Message # 7
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Paok-Panathinaikos
Pont: 1-0 scor corect la pauza pentru Paok
Cota: 4.75
Casa: gamebookers
Incredere: 10

O partida care se anunta a fi una destul de interesanta mai ales ca ambele trec printr-o perioada destul de buna iar acest lucru cred ca se va vedea si in teren.
Dupa surpriza furnizata de Paok in meciul disputat in deplasare la Olympiakos ma voi astepta tot la un rezultat favorabil lor , tinand cont ca un astfel de meci va motiva jucatorii echipei gazda si impreuna cu ajutorul fanilor vor reusii sa le faca viata grea azi celor de la Panathinaikos care vin cu gandul de a nu pierde azi, dar ramane de vazut ce se va intampla.
Bafta..... tongue

0-0 necastigator -10

Attachments: 4693194.jpg (12.9 Kb)
 
alizeeDate: Sunday, 2010-02-21, 12:23 PM | Message # 8
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
dinamo craiova
pont peste 3 goluri
cota 4 33
casa bet365
incredere 10

in primul derby al returului ligii 1 pe stadionul dinamo din capitala echipa gazda primeste vizita juvetilor de la universitatea craiova
dinamo ocupa pozitia 8 in clasament la finalul turului departe de pretentiile lui borcea si compania iar craiova pare sa fie dezamagirea sezonului pana acum
sa vedem ce va reusi olandezul wotte sa schimbe la echipa in perioada de pregatire dintre tur si retur
mai mereu meciurile dintre cele doua echipe au fost spectaculoase cu goluri multe ceea ce cred ca se va intampla si azi
bafta cainilor

2-1 NECASTIGATOR -10 (PARIUL NU E AJUSTABIL)
Attachments: 1076517.jpg (177.8 Kb)
 
marcelDate: Sunday, 2010-02-21, 2:07 PM | Message # 9
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Dinamo-Craiova
pont:Craiova
cota:6,8
casa:Pinnacle Sports
Incredere:5

Argument:
Astazi in Stefan Cel Mare va iesi cu scantei .Olteni lui Mititelu se deplaseaza in capitala pentru a da piept cu formatia Dinamovista .Dinamo se situeaza in acest moment pe locul 8 in timp ce Universitatea craiova e abia pe locul 14 .In acest meci nu va conta nici locul din clasament nici bani acest meci va fi unu de orgoliu cred ca oricine va pierde va iesi cu scantei dupa declaratiile pe care cei 2 patroni le-au facut .Chiar daca din 2004 in coace Craioova nu a castigat pe terenul dinamovistilor aar cam fi timpul sa o faca daca doresc sa se distanteze de zona retrogradari .

2-1 NECASTIGATOR -5
Attachments: craiova.bmp (3.75 Mb)
 
brolin8Date: Sunday, 2010-02-21, 3:19 PM | Message # 10
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
meci:Atalanta - Chievo
Pronostic:atalanta castiga la exact un gol
cota 3.80
casa unibet
incredere 10

Azi in serie A se intalnesc 2 echipe care au acelasi obiectiv salvarea de la retrogradare Atalanta -Chievo.Atalanta de la schimbarea antrenorului par intr-o revenire de forma in timp ce oaspetii au ultimele 4 meciuri cu doar 2 puncte castigate in ultima etapa fiind invinsi pe teren propriu de catre ultima clasata siena.Cred ca va fi un meci echilibrat dar cu o victorie a gazdelor care nu isi mai permit esecuri pe teren propriu mai ales in fata unor adversari accesibili pentru ei.Atalanta vine dupa un meci bun facut la catania unde au remizat 0-0 dupa ce finalul meciului au evoluat in 10 oameni.Mizez pe o victorie a gazdelor la limita.

0-1 necastigator -10

Attachments: 3644973.jpg (194.6 Kb)
 
danu_villaDate: Sunday, 2010-02-21, 3:42 PM | Message # 11
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Aek Atena vs Aris Salonika
Pont: peste 3.5 goluri'
Cota: 3.75
Miza: 10
Casa: bet365

Aek intalneste acasa pe Aris Salonic in unul din meciurile interesante de astazi din camionatul grec la fotbal. Aek se afla pe locul 4 in clasament si nu prea mai are sanse la podiumul clasamentului avand 11 puncte de recuperat pana la Paok Salonic, ocupanta pozitie a treia. In spatele lor la doar un punct se afla adversara de astazi Aris, care in caz ca se impune depaseste Aek cu doua puncte. Aris este o echipa destul de in forma insa in deplasare nu au reusit mare lucru. Aek acasa este o formatie destul de redutabila fiind printre primile din campionat. De asemenea atenienii sunt cei mai spectaculosi, in partidele lor 22 la numar inscriinduse 63 de goluri.



1-0 necastigator -10

 
kelppaDate: Sunday, 2010-02-21, 4:17 PM | Message # 12
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Almeria-Atletico Madrid
pont: egal
cota 3.35
miza 10
casa betfair

Almeria da piept azi cu madrilenii de la Atletico in etapa cu nr.23 din Primera.
Gazdele sunt pe 16 cu 23p f aproape de subsolulclasamentului,avand doar 3p avans fata de Zaragosa si 4 fata de Tenerife.
Pe prorpiul teren au 4v-4e-2i avand golaveraj zero,12-12.Ultimelerezultate au fost bune,pierzand greu la Sevilla 1-0,remizand in 2 deplasari 1-1 si 2-2 la Valladollid si Getafe si castigand 3-1 acasa cu Gijon.
Atletico dupa victoria mare impotriva extraterestrilor a urcat pe 11,cu 27p,la distanta de 10p de locurile pt.Europa league.2-3-6 parcursul echipei in partidele din deplasare,madrilenii si-au asigurat deja biletle pt.finala cupei,urmand sa intalneasca pe Sevilla.
Delasare dificila pt.madrileni,pe un teren unde se cedeaza puncte f.greu,Atletico avand 3 zile pt.a pregati meciul dupa egalul din Europa l.cu turcii de la Galata.


1-0 necastigator -10
Attachments: 6027184.jpg (6.7 Kb)
 
Claudiu1x2Date: Sunday, 2010-02-21, 5:31 PM | Message # 13
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Barcelona - Real ( Baschet )
Pont : Real
Cota : 2.75
Casa : Bwin
Incredere : 10

Pronosticul este Real Madrid, sau "nimeni nu il bate pe Messina de 3 ori la rand". Barcelona i-a invins in acest sezon pe Real in supercupa cu 86-82, in timp ce in campionat pur si simplu i-a zdrobit, chiar in Madrid. Insa atunci Realul avea probleme serioase de lot, fiind fara Hanse, Jaric si Llull. Ieri, Messina si-a luat revansa in fata lui Tau, dupa ce acestia ii batuse in campioant, iar acum este timpul ca aceasta echipa in care s-a investit enrom in acest sezon sa cucereasca primul trofeu, in fata rivalei, Barcelona.Real Madrid este intr-o forma excelenta aici in Bilbao, reusind sa elimine fara probleme adversari grei in sferturi si semifinale( Joventut si Tau). Pe de cealalta parte, Barcelona a avut adversari mult mai accesibili, cu care insa s-a chinuit destul de mult. In sferturi, a castigat la doar cateva puncte in fata lui Cajasol, iar in semi abia in sfertul 4 a reusit desprinderea in fata valenciei.Dupa parerea mea, acest meci este unul in care favoriti sunt cei din Madrid, au un antrenor care cunoaste bine adversarul, au intreg lotul la dispozitie, au marea dorinta de revansa si sunt si intr-o forma mai buna.


80-61 necastigator -10

Attachments: real.bmp (79.1 Kb)
 
ChristiansenDate: Sunday, 2010-02-21, 9:23 PM | Message # 14
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Fc Porto - Braga

Pronostic : Egal
Cota: 3,30
Casa: SNAI
Incredere: 10

Fc Porto echipa de pe locul 3 intilneste revelatia Braga echipa de pe locul 2 ,ultima avind si 8 puncte in fata.Ce este mai interesant :faptul ca intr-un clasament al ultimelor 6 etape Braga este pr primul oc avind 18 puncte din 6 victorii

Fc Porto nu a primit gol in ultimele 3 etape si este inca nebatuta acasa: 8 victorii si 3 egaluri.Echipa ataca 3 fronturi: Campionat, Champions league si Cupa POrtugaliei.Fc Porto a avut meci zilele trecute acasa cu Arsenal cistigind cu 2-1 si ma bazez ca va fi mult mai obosita in aceasta seara decit echipa vizitatoare care totusi are cea mai buna defensiva din campionat: doar 8 goluri primite ceea ce vine mai putin de jumatate de gol pe meci.Atacul functioneaza bine la Braga fiind al treilea din Liga Sagres. Cred ca aceste cifre sunt o dovada buna ca locul pe care il ocupa nu este intimplator.
Avind in vedere ca se intilnesc o echipa mai obosita ,avind meci destul de greu in Champions League cu o echipa in forma,cu aparare foarte buna cred ca va fi un meci egal.

5-1 necastigator -10

Attachments: 5130401.jpg (111.5 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz