Friday, 2024-06-28, 1:38 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
15 Februarie
DanyiyeliDate: Saturday, 2010-02-13, 12:28 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
O noua saptamana!
 
underlineDate: Sunday, 2010-02-14, 10:35 AM | Message # 2
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Eveniment: Schi Alpin - Masculin: Olimpiada de Iarna - Coborare -> Olimpiada de iarna 2010 Vancouver
Pronostic: Didier Cuche sa termine pe podium
Cota: 2.02
Casa: Betfair
Incredere: 10

Am gasit un pariu foarte interesant si in acelasi timp un value bet excelent. Cota aceasta de 2 este una foarte buna in opinia mea pentru ca elvetianul Cuche sa termine pe podium proba de coborare. Didier Cuche are 36 de ani si in ciuda varstei este principalul favorit in aceasta proba. Pana acum a cucerit tot ce se putea in afara de medalia de aur la olimpiada. Singura medalie obtinuta de veteranul elvetian este cea de argint de la Nagano din 1992. Anul trecut a facut senzatie la mondialul de la Val d'Isere, aur in proba de Super G si argint in cea de coborare. In acest an a castigat 2 curse, ambele la Kitzbuhel, atat in cursa de Super G cat si in cea de coborare. Adversarul cel mai periclos este canadianul Manuel Osborne si americanul Bode Miller.

LOCUL 6 CRUCHE, NECASTIGATOR -10

Attachments: 5226093.jpg (25.9 Kb)


http://betfairblog.wordpress.com/
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-02-14, 7:38 PM | Message # 3
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Roddick - Verdasco
pont: Verdasco
cota: 2.90
miza: 10
casa: 10bet

Argument: Roddick si Verdasco se intalnesc in finala turneului de la San Jose, practic ei fiind principalii doi favoriti ai acestui turneu. Roddick este numarul 7 ATP, fiind singurul jucator din lume care in ultimii 10 ani a reusit sa ramana in TOP 10 mondial. Are 1m 88 inaltime, fiind jucator de mana dreapta, a castigat 28 de turnee de-a lungul carierei si peste 18.000.000 de euro. De partea cealalta, Verdasco, fostul prieten al jucatoarei de tenis Ana Ivanovic, este jucator de mana stanga, aceeasi inaltime, 1m 88, a castigat 3 turnee si a obtinut aproximativ 4.000.000 de euro din tenis. In acest turneu, cei doi au avut un parcurs aproape impecabil pana in finala, RODDICK pierzand un singur set cu QUERREY in semifinale, in vreme ce Verdasco a pierdut doua seturi, in primul tur cu Lee din Taipei si in semifinale cu uzbekul ISTOMIN. Cei doi s-au intalnit de 11 ori pana acum de-a lungul timpului, bilantul fiind unul devastator in favoarea lui Roddick, 9-2. Totusi in ultimii 3 ani, de cand Verdasco a crescut mult in joc, s-au intalnit o singura data, anul trecut, cand Roddick s-a impus extrem de greu, intr-un meci decis la tibreak. Mizez astazi cu incredere pe Verdasco, jucator care de pe fundul terenului are un joc mai bun la ora actuala decat americanul Roddick, un forehand mai puternic, insa principala arma a lui Andy, serviciul, ii va crea multe probleme.Verdasco bate azi!

BAIETI, UITASEM POZA LA PARIUL MEU, E PRIMA OARA CAND MI SE INTAMPLA...AM SESIZAT EU INSUMI LA SESIZARI.

6-3 4-6 4-6 castigator +19

Attachments: 6021806.jpg (22.6 Kb)
 
marcelDate: Sunday, 2010-02-14, 8:54 PM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Boca Juniors -Atlético Tucumán
pont:sub 1.5,2
cota:3,5
casa:bet365
Incredere:10

Argument:
In aceasta noapte ocupanta locului 13 boca Juniors da piept pe propriul teren cu Atletico Tucuman care se afla intr-o situatie si mai proasta ei plasandu-se pe ultimul loc .In aceasta noapte cred ca va fi un meci echilibrat Boca dorind sa nu piarda de cealalta parte si cei de la Atletico isi doresc acelasi lucru .Boca si Atletico s-au mai intalniot o data si baieti de la Atletico au reusit sa castige pe propriul teren cu scorul de 2-0 .Astazi cred ca va fi un 0-0 la pauza si un 1-0 sau 0-1 la final scor foarte bun pentru mine .

0-0 CASTIGATOR +25
Attachments: boka.bmp (3.75 Mb)
 
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-02-14, 10:08 PM | Message # 5
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:All Star Game - Est vs Vest
Pont:Est -2.0
Cota:1.90
Casa:bet365
Incredere:10

Argumentare:
Stadionul celor de la Dallas Cowboys gazduiește în aceată noaptea a 59- a ediție a All-Star Game-ului. La fel ca în fiecare an, cei mai buni baschetbaliști din cele două conferințe se întîlnesc în cel mai așteptat meci al anului. Echipa din vest a cîștigat ultima ediție, scor 146 - 119 iar Kobe Bryant și Shaquille O'Neil au împărțit titlul de MVP (cel mai bun jucător).
Din păcate pentru cei din vest, antrenorul George Karl nu va putea conta în acest meci pe vedeta lui Los Angeles Lakers, Kobe Bryant. Locul acestuia în primul cinci va fi luat de către neamțul Dirk Nowitski, jucătorul celor de la Dallas Mavericks. La fel ca și Kobe, Brandon Roy și Chris Paul nu vor putea juca tot din pricina unor accidentări.
Din echipa estului nu va face parte Allen Iverson, care era anunțat titluar, locul său fiind luat în echipă de către jucătorul celor de la New York Knicks, David Lee. Cel mai bun marcator din acest sezon, Lebron James este anunțat titular în formația estului și judecînd după forma arătată are șanse mari să cîștive pentru a treia oară titlul de MVP.

141-139 MIZA RETURNATA!

 
ChristiansenDate: Sunday, 2010-02-14, 11:45 PM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Cursa olimpica de coborire Vancouver 2010 (15.02.2010)

Pronostic: Didier Cuche
Cota: 4
Casa: SNAI
Incredere 10


Reiau pronosticul meu de vineri pentru ca din cauza conditiilor meteo aceasta cursa s-a aminat pentru astazi.Nu s-au intimplat lucruri deosebite in acest interval si nici eu nu mi-am schimbat gindurile.

De Didier Cuche, acest mare sportiv am citit zilele trecute intr-un supliment al unui ziar mare de sport editie speciala ,cu ocazia Olimpiadei de la Vancouver.

Cuche,invingator de mai multe ori a Cupei Mondiale dar ce e mai important :campion mondial al Super G in templul coborarii alpine pe schiuri, la Kitzbühel.
Cuche,in virts ade 35 de ani poate deveni azi cel mai batrin alpinist medaliat la Jocurile Olimpice.
Tot el a stabilit, miercuri, cel mai bun timp in primele antrenamente programate in vederea cursei olimpice de coborare de la Vancouver.A oprit cronometrul la 1 minut, 53 secunde si 22 secunde, devansandu-l cu doar 29 sutimi de secunda pe canadianul Robbie Dixon.

Principalul adversar al lui Cuche este canadianul Manuel Osborne-Paradis.
Cuche a suferit o accidentare la un deget in luna ianuarie în urma unei căzături în manşa a doua a slalomului uriaş din cadrul etapei de Cupa Mondială de la Kranjska Gora (Slovenia).

Dar faptul ca la antrenamentele oficiale de miercuri a iesit primul si faptul ca a declarat ca se simte OK si ca nu mai are nici un fel de problema si simte ca totul e ca inainte m-a determinat sa mizez pe el.Victorie Cuche.


LOCUL 6 CRUCHE, NECASTIGATOR -10

Attachments: 7237526.jpg (119.6 Kb)
 
OrtonDate: Monday, 2010-02-15, 0:31 AM | Message # 7
Private
Group: Checked
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
meci:strasbourg-nantes
pont:peste 2,5 goluri
cota: 2,15
casa: bet 365
incredere:10

in aceasta seara se intalnesc doua echipe aflate intr-o situatie neplacuta in clasamentul ligii a doua din franta. strasbourg, ocupanta locului 16 avand stransa o zestre de 27 de puncte, primeste vizita celor de la Nantes care se afla cu o pozitie mai sus in clasament, pe 15 avand un total de 28 de puncte. forma de moment a celor doua formatii spune totul: in timp ce strasbourg s-a intors de la sedan cu un punct de aur, oaspetii de azi vin dupa o infrangere categorica si umilitoare in fata celor de la brest. cei de la strasbourg au reusit sa marcheze 3 goluri in poarta celor de la sedan, in timp ce apararea celor de la nantes a fost facuta franjuri incasand nu mai putin de 4 boabe. In conditiile in care acest meci este capital pentru ambele formatii, prevad un meci spectaculos si plin de goluri

1-0 necastigator -10

Attachments: franta.bmp (734.0 Kb)
 
maldororDate: Monday, 2010-02-15, 1:57 AM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci: Monterrey-Tigres
pont: Monterrey -1.5
cota: 3.35
miza: 10
casa: bet365

Argument:Se intalnesc in aceasta noapte in etapa a cincea din Clausura mexicana Monterrey si Tigres,intr-un incendia derby local supranumit Clasico Regiomontano.Monterrey este campioana en-titre a Mexicului,participanta in grupele Copei Libertadores,acolo unde a debutat la mijlocul saptamanii trecute,pierzand la Sao Paulo cu 2-0.Tigres este intr-un con de umbra de cativa ani,nemaireusind sa castige nimic pe plan local.Monterrey ocupa pozitia a doua in Grupa 2 cu sapte puncte,in timp ce Tigres se afla pe locul trei in Grupa 3 cu cinci puncte.In ultima etapa ambele echipe au remizat,Monterrey la Toluca iar Tigres pe teren propriu cu Pumas.Cred ca in aceasta partida se va impune echipa mai valoroasa,Monterrey ,si sper ca victoria alb-albastrilor sa fie clara,la cel putin doua goluri diferenta.monterrey

2-1 necastigator -10

 
ionutd26Date: Monday, 2010-02-15, 9:39 AM | Message # 9
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
APEP Pitsilias - Apoel Nicosia
pont: scor corect la pauza: 0-0
cota:4
casa:bet365
Incredere:10

Argument:

APEP Pitsilias - Apoel Nicosia este un meci care conteaza pentru campionatul cipriot. Dupa disputarea meciurilor de ieri am constatat ca majoritatea meciurilor din acest campionat se termina cu un scor alb la pauza. Am ales sa merg pe un scor alb la pauza si in acest ultim meci din etapa cu numarul 21. Apoel Nicosia este cea mai in forma echipa din campionatul cipriot. Nu a pierdut niciun punct in ultimelel 6 etape. Momentan echipa se gaseste pe locul 3 cu 46 de puncte, la doar 2 puncte de locul 1, dar are si 2 meciuri mai putin disputate, prin urmare am putea-o considera ca fiind liderul la zi al campionatului, avand in vedere ca are nevoie de 3 puncte din cele 6 puncte puse in joc din meciurile restante. APEP Pitsilias se gaseste pe locul 13, un loc retrogradabil si probabil ca va incerca sa intre macar la baraj pentru retrogradare, locurile 9-12. Distanta fata de locul 12 este de un singur punct, de asemenea APEP Pitsilias are 2 meciuri mai putin decat adversarele sale.

1-1pauza necastigator -10

Attachments: 7926245.jpg (48.5 Kb)
 
TataPariurilorDate: Monday, 2010-02-15, 12:34 PM | Message # 10
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
meci:Tenerife - Mallorca
pont:egal
cota: 3.35
casa: 188bet
incredere:10

Mallorca e o echipa destul de buna sezonul acesta dar cand e vorba de deplasari nu merge deloc bine,are doar o victorie in deplasare.La oaspeti lipsesc Enrique Corrales, Alhassane Keita, Ruben, Victor si Tuni,toti accidentati.Tenerife a reusit sa tina piept Valenciei si lui Atletico Madrid remizand cu ambele.Va avea tot lotul valid.Avand in vedere forma proasta aratata de Mallorca in deplasare si distanta foarte mare dintre cele doua orase,care pt unii jucatori se va simti,ma astept la o remiza...

1-0 necastigator -10
Attachments: 3993581.jpg (147.5 Kb)
 
razvansiposDate: Monday, 2010-02-15, 1:42 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
meci: Petrova - Voegele - WTA Dubai
pont: Voegele
cota: 6.25
casa: betsafe
incredere:6

Nu stiu cati dintre voi va amintiti aceasta jucatoare elvetiana, Stefanie Voegele, jucatoare care facea senzatie oarecum vara trecuta, cu niste rezultate incredibile. Desi n-a mai jucat tenis cam de multisor, Stefanie si-a mentinut forma buna, si acum, revenind dupa mai multe accidentari, vrea sa demonstreze ca este tot aceeasi jucatoare care, in vara, a avut niste rezultate excelente. Desi n-a jucat mai deloc din vara, Stefanie ocupa locul 68 in clasamentul ATP. Totusi, azi va avea un examen dificil, in fata numarului 19 mondial, Nadia Petrova. Chiar daca Petrova a jucat mai multe turnee in ultimul timp, nu stiu daca este la capacitate maxima. Cred ca jucatoarea de 19 ani din Elvetia va incerca sa dea tot ce este mai bun, pentru a castiga cel putin un set in aceasta partida. Sa castige oare si meciul ?

http://pariuri1x2.com/_fr/1/7571953.jpg

6-7 6-7 castigator +18

 
kelppaDate: Monday, 2010-02-15, 4:05 PM | Message # 12
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Bristol R.-Chalton
pont:egal
cota 3.52
casa pinnacle
miza 10


In ciuda faptului ca ocupa un loc linistitor 9,Bristol are doar 9p avans fata de echipele din subsolul clasamentului,orice pasi gresiti putand face schimbari majori in ierarhia clasam.Sanse de a prinde plutonul fruntas la promovare sunt mici,asa ca echipa trebuie sa ramana concentrata pe adunarea punctelor pt.ramanerea in afara zonei periculoase.39p din 29 de jocuri,acasa avand o linie de 8-1-5 si 20-16 golaveraj.5-0 la Leyton,0-0 la Walsall si 0-1 acasa tot cu Walsall sunt ultimele jocuri.
Gazdele sunt pe podium ,avand 5p in spatele locului 2,Leeds.In deplasare au 6-7-2,ultimile 3jocuri aducandu-le doar 3p din 3 remize identice 1-1,acasa cu Tranmere si in deplasare la Walsall si Swindon.
Echipa pare ca si-a pierdut din vitalitate si prospetime,iar deplasarea de azi este f.dificila intalnind o echipa care are mare nevoie de puncte.
Cred ca va fi un meci extrem de echilibrat care se va termina nedecis,in tur Chalton impunandu-se cu 4-2.

2-1 necastigator -10

Attachments: 2072948.jpg (13.6 Kb)
 
militia01Date: Monday, 2010-02-15, 4:10 PM | Message # 13
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Bristol Rovers v Charlton
pont: Charlton Half-Time
cota:2.9
miza:10
casa:bet365

Meci greu in Liga 1 engleza,se intalnesc echipele de pe locul 9 respectiv 3.In tur Charlton i-a invins pe cei de la Bristol cu scorul de 4-2.Gazdele este genul de echipa care isi aduna majoritatea punctelor pe teren propriu unde este o "nuca" tare pentru orice echipa.Insa pentru partida de azi echipa are mari proble medicale multi jucatori sunt accidentati ceea ce s-a vazut si in jocul lor nereusind sa castige de 4 etape printre care 2 meciuri pe teren propriu.Au 8 jucatori accidentati,3 fundasi titulari si 2 mijlocasi,iar sapt trecuta in meciul de marti s-au mai accidentat 2 mijlocasi insa se asteapta decizia medicului pentru a fi apti de joc.Antrenorul a incercat saptamana trecuta sa aduca jucatori special pentru meci,fiind in lipsa si de atacanti.
Oaspetii nu au probleme de loc si incearca sa-si consolideze un loc de promovare.
Bafta

1-0 necastigator -10
Attachments: untitled2.bmp (14.72 Mb)
 
hunedoara1979Date: Monday, 2010-02-15, 4:50 PM | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
meci: Victor Hanescu v Eduardo Schwank
pont: Eduardo Schwank sa castige
cota: 1.75
casa: interwetten
incredere:10

Romanasul nostru continua seria neagra de la sfarsitul anului trecut si anul acesta el reusind pana acum doar 2 victorii una la Australian Open si una sapatamana trecuta la Santiago.
Adversarul sau este un jucator care nu ar fi trebuit sa-i puna probleme dar a reusit sa-l invinga 2-1 la seturi in 2008 la Metz pe vremea cand Hanescu era totusi mai informa deat acum.
Argentinianul a castigat un challenger pe zgura anul acesta si are o finala pe hard tot intr-un turneu de challenger, a ajuns in sferturi la Santiago sapatamana trecuta pierzand la Bellucci.
Nu cred sa aiba vreo sansa romanul nostru care nu se regaseste deloc cu un jucator care joaca acasa si care are ceva rezultate anul acesta.

6-3 7-5 necastigator -10

Attachments: 2511403.jpg (25.7 Kb)
 
en3rgy23Date: Monday, 2010-02-15, 5:42 PM | Message # 15
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Tenerife-Mallorca
Pont: egal pauza/egal final
Cota: 4.75
Casa: bet365
Incredere: 10

Azi incepand cu ora 22:00 se intalnesc pe Estadio Heliodoro Rodriguez Lopez (Santa Cruz de Tenerife) Tenerife si Mallorca intr-un meci contand pentru etapa 22 din Primera Division. Gazdele ocupa locul 19 in clasament cu 17 puncte, in timp ce oaspetii sunt pe locul 4 cu 37 puncte.Mallorca are sanse ca azi sa urce pe locul 4 , loc care ii permite accederea in preliminariile pentru Ucl , dar tinand cont ca meciul va fi in deplasare iar istoricul confruntarilor directe nu prea avantajeaza echipa celor de la Mallorca , cel mai des rezultat obtinut in deplasare fiind cel de egalitate,lucru pe care voi miza si eu azi.
Bafta...
:p

1-0 pauza necastigator -10

Attachments: 1077342.jpg (17.2 Kb)
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz