Friday, 2024-06-28, 1:38 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian  
29 Decembrie
tzutzuDate: Tuesday, 2009-12-15, 11:48 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
The End!!
Felicitari castigatorului!!!!!


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
DanyiyeliDate: Tuesday, 2009-12-29, 3:01 AM | Message # 2
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
Pont:În ce sfert se va marca cel mai mare număr de puncte? sfertul 4
Cota:3,60
Casa de pariuri:bwin
Incredere:10

Argumentare:
1. L.A.Lakers 29 24 5 2995:2771 53
5. Phoenix Suns 31 19 12 3396:3290 50

Lakers este lider in conferinta de vest in timp ce suns cu 2 partide mai mult se afla doar pe locul 5,insa dupa cum stim in NBA acesta este un lucru mai putin relevant. Suns pe teren propriu au 11v si doar 2 infrangeri in acest sezon in timp ce Lakers nu merge chiar extraordinar in deplasare avand 8 victorii si 2infrangeri. Asadar ne asteapta un meci echilibrat in care eu sper k Suns sa invinga,de dragul spectacolului. La lakers lipsesc
Ron Artest F Day-to-Day (head injury)
Luke Walton F Out Indefinitely (back injury)
in timp ce Suns nu inregistreaza nici un jucator lipsa in aceasta partida.
Este o partida in care se va marca mult,stiind faptul k :
LAL TEAM PHO
103.3 PTS FOR 109.5
95.6 PTS AGNST 106.1

Va urez bafta in ultima zi de concurs de pe anul acesta.

Sfertul 3 cele mai multe 60pct NECASTIGATOR -10

 
marcelDate: Tuesday, 2009-12-29, 11:26 AM | Message # 3
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Sarituri cu schiurile !
Event - Anders Jacobsen vs Shohei Tochimoto
pronostic:Shohei Tochimoto
cota:5
casa:bet365
Incredere:10

argument :
Si iata-ne in prima etapa a turneului celor 4 trambuline . dupa cum stiti aici concursul e mai diferit ca intr-o alta etapa .in aceste etape conteaza foarte mult si prima mansa deoarece cu cat te clasezi mai bine cu atat ai un adversar mai slab in mansa 2-a . Parerea mea e ca casele au gresit cand au dat asa mare cota pentru saritorul din japonia . In clasamentul general acesti 2 sportivi sunt destul de apropiati unu pe locul 18 iar altul pe locul 20 . diferenta intre ei e de doar un punct . anders jacobsen are 75 puncte iar tachimoto are 74 . japonezul nu a sarit prea bine in prima mansa ieri si de aceea sper ca astazi isi va depasi conditia si va sari mult peste ce poate el sau macar sa il bata pe acest norvegian care este si el la randul lui destul de bun .

24 Anders Jacobsen (NOR) 190.3
48 Shohei Tochimoto (JPN) 62.1

NECASTIGATOR -10

 
kobeDate: Tuesday, 2009-12-29, 3:18 PM | Message # 4
LAKERS
Group: Checked
Messages: 116
Awards: 1
Reputation: 6
Status: Offline
Partida:Cercle brugge-Standard
Pronostic:Standard
cota:2.1
casa:bet365
incredere:10

arg

In cadrul etapei a 21a din prima liga belgiana, Jupiler League, echipa antrenata de romanul Ladislau Boloni, Standard Liege se deplaseaza la Brugge pe Jan Breydelstadion pentru a infrunta pe Cercle Brugge, a doua echipa a orasului. Echipa gazda a acestei intalniri, Cercle Brugge ocupa pozitia a 12a in clasament cu 20 de puncte adunate in 20 de meciuri jucate, in timp ce adversara sa, Standard Liege ocupa pozitia a 7a cu 29 de puncte acumulate in 19 meciuri jucate. Intre cele doua echipe care se infrunta s-au disputat 19 intalniri directe, 13 dintre ele fiind castigate de Standard Liege, 4 de Cercle Brugge si 3 partide s-au incheiat la egalitate. Acest meci este unul cu doua echipe aflate in forme destul de slabe, Cercle reusind in ultimel 5 meciuri jucate o victorie si 4 infrangeri, in timp ce Standard a reusit o victorie, 2 rezultate de egaliate si 2 infrangeri. Cred ca echipa romanului Boloni va reusi sa castige aceasta partida la limita.

Necastigator -10

 
danu_villaDate: Tuesday, 2009-12-29, 3:30 PM | Message # 5
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Aston Villa vs Liverpool
Pont: Villa sa castige si over 2.5
Cota: 5.50
Miza: 10/10
Casa: gamebookers

Villa Park va gazdui astazi pentru ultima data in 2009 un meci de fotbal in care echipa gazda si totodata echipa fanion a mareului oras Birmingham va infrunta acasa pe experimentata Liverpool in derbyul etapei cu numarul 20. TOata suflarea ngleza este atintita pentru acest meci, va putea Villa sparge Big Fourul sau va reveni uriasul adormint Liverpool? sunt intrebarile la care va fi dat un raspuns in aceasta seara.Villa vine dupa un esec pe Emirates Stadium contra celor de la Arsenal scor 3-0, insa scorul nu reflecta realitatea din teren, scorul adevarat fiind undeva la limita pentru echipa gazda.Arbitrul Phil Dowd l-a sanctionat pe mijlocasul dreapta Ashley Young pentru simulate iar acesta va lipsi de pe gazon in acest meci pentru cinci cartonase acumulate in acest sezon.Incertitudine pentru astazi va fi si prezenta lui Emile Heskey pe teren, in locul lui ar putea intra norvegianul John Carew.Cormoranii vin cu gandurii mari pe Villa Park profitand de moral descendent dar si de absenta celui mai bun mijlocas stanga englez si vor toate cele trei puncte, Benitez sperand chiar la titlu.La oaspetii nu va evolua Javier Mascherano ispasindusi a doua din cele sase etape de suspendare dictate de comisia de disciplina dupa cartonasul rosu incasat in partida pierduta la Portsmouth scor 2-0.Liverpool pare o umbra a echipei din urma cu un sezon, in ciuda castigarii ultimelor doua partide, ambele acasa cu Wigan 2-1 si cu Wolves 2-0 meci decis doar dupa ce fundasul Ward a fost eliminat, pana atunci Liverpool jucand ca o cizma.Ultima intalnire directa a avut loc tot anul aceasta castigand in toamna pe Anfiled scor 3-1, Torres marcand pentru cormorani, in timp ce prentru Villa a inscris Lucas O.G, Curtis Davies si Ashley Young.In pofida absentelor lui Davies si YOung cred ca Villa va reusi sa se impuna si cred ca vom avea parte de un reprezentatie pe cinste.

necastogator 0-1 -10

 
GiulyDate: Tuesday, 2009-12-29, 3:53 PM | Message # 6
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Aston Villa v Liverpool
Pronostic : Numar goluri peste/ sub ajustabil Peste 3 (la exact 3 goluri miza se ramburseaza)
Cota: 4.5
Casa de Pariuri : bet365
Miza : 10

Chelsea, Arsenal si Manchester United lupta pentru a obtine titlul in Premier League, in timp ce Aston Villa si Liverpool impreuna cu Man City si Tottenham se bat pentru pozitia ce le asigura un loc in Champions League!
Ambele echipe, atat Villa cat si Liverpool vor fi foarte bucuroase daca la finalul sezonului se vor afla pe acest loc 4.
Aston Villa pot spune ca au aratat un joc frumos o forma buna reusind 5 victorii 2 egaluri si o infrangere in ultimele 8 meciuri disputate.Asadar un parcurs de 7 meciuri la rand in care nu au cunoscut infrangerea ,printre care si victoria impotriva celor de la Man UTD.In meciul precedent impotriva celor de la Arsenal, rezultatul fiind putin nedrept cel putin din punctual meu de vedere ,3-0 a fost prea mult .
Aston Villa isi propun sa ramana pe acest loc 4 …au avantajul terenului propriu impotriva unei echipe ca Liverpool care vor ataca si ei la randul lor.Liverpool sincera sa fiu nu m-au impresionat prin jocul aratat pana acum in acest sezon.Cu toate acestea au reusit 2 victorii in ultimele 3 meciuri ,si cu o victorie in seara aceasta pe care multi mizeaza probabil, ar ajunge la 2 puncte in urma celor de la Villa.
Mizez pe un joc deschis unde ambele echipe vor inscrie cel putin o data.

Cote bet365

Necastigator 0-1 -10


All Rights Reversed!!
 
razvansiposDate: Tuesday, 2009-12-29, 5:54 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida : Estudiandes - Real Madrid BC
Pronostic : Estudiandes + 8,5
Cota: 1.80
Casa de Pariuri : Sportingbet
Miza : 10

Analiza pe fuga, am 5 minute sa o scriu. Real Madrid nu se regaseste in ultimele partide, fiind la un pas de a 3-a infrangere consecutiva. Estudiandes este o echipa mediocra, ocupand locul 10, 6 victorii, si 8 infrangeri. Este una din acele echipe care pot pune probleme granzilor Barca si Real. Realul are fara doar si poate un lot mai valoros, insa cum am zis si in analiza anterioara ( Barca-Real ), am un indemn pentru Messina : " Sir, put the offensive on track ", avand in vedere seria de puncte marcate in ultimele partide, undeva la 50-55 / meci. ( O linie execrabila pentru o echipa cum este Real Madrid ). Tot ce vrea Realul in momentul de fata este sa se regaseasca, pentru ca play-offul este asigurat. Dat fiind faptul ineficacitatii Realului in atac, coroborata cu un meci in deplasare pentru echipa lui Etore, cred ca vom avea parte de un meci echilibrat. Dat fiind faptul ca Realul nu va face spectacol, probabil, Estudiandes + 8.5 este un pariu extrem de bine venit.
Bafta !

SCOR:82-80 CASTIGATOR +8

 
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2009-12-29, 9:01 PM | Message # 8
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
partida: Aston Villa - Liverpool
pont: peste 2,5 goluri in meci
cota: 2,10
casa:bet365
miza: 10
Argumentatie:

In aceasta seara, Aston VIlla primeste vizita celor de la Liverpool, intr-un meci de 6 puncte
as zice, ambele formatii avand ca obiectiv clasarea in Big 4. Liverpool este cu trioul de aur, Gerrard-Kuyt-Torres,
singura absenta notabila fiind cea a lui Mascherano, in vreme ce de la gazde lipseste A. young,
dar Villa se bazeaza in atac pe Carew si Agbonlahor, ultimul fiind totodata golgheterul echipei.
Ultimul meci al celor de la Aston Villa a fost deplasarea de pe Emirates, acolo unde a pierdut
cu 3-0, ultima jumatate de ora fiind fatala pentru trupa lui Martin O'Neil. De partea cealalta, Liverpool a
invins pe Wolves cu 2-0, tot in ultima jumatate de ora prin golurile marcate de Gerrard si Benayoun. In tur, Villa
a castigat la Liverpool cu scorul de 3-1, consemnand astfel cea mai categorica infrangere a cormoranilor in
aceasta editie de campionat. Avand in vedere ca cele doua echipe au jucatori care pot marca multe goluri, pentru
aceasta partida am ales sa joc pronosticul "peste 2,5 goluri", cotat cu 2.10 la bet365.

Necastigator 0-1 -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz