Saturday, 2024-09-28, 7:03 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian  
22 Decembrie
tzutzuDate: Tuesday, 2009-12-15, 11:43 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Hai Fritzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
razvansiposDate: Monday, 2009-12-21, 11:00 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers
Pont: Phoenix Suns sub 106 puncte ( total/echipa )
Cota: 1.90
Casa: BET365
Incredere: 10

De obicei nu-mi prea bag nasul unde nu-mi fierbe oala ( cand vine vorba de pariuri ), dar aceasta linie este pur si simplu prea mare, fie ea si pentru un meci din NBA. Uitandu-ne putin pe performantele echipelor pana in momentul de fata, vedem ca ambele au un apetit ofensiv extrem de bine dezvoltat. Gazdele au un total de 108.9 / puncte / meci, in timp ce oaspetii, cei de la Cleveland au un total de 99.3 puncte/meci. Totusi, am ales sa ma concentrez asupra liniei gazdelor pentru acest meci, care mi se pare ridicata ( chiar daca statisticile arata altceva, acele 109 pct/ meci ). Ne concentram pe gazde, deci. Principalele arme ale celor de la Phoenix, sunt fara doar si poate, conducatorul de joc Steve Nash, si extrema de forta ( mai poate fi folosit si ca pviot ) , Amar'e Stoudemire, care sunt totodata si principalii marcatori. Totusi, oamenii care ii vor marca, nu sunt de neglijati Mo Williams (v Nash ), si LeBron James( v Stoudemire,). Sincer, nu cred ca vom avea parte de un spectacol al celor de la Phoenix, de aceea voi opta pentru un under 106 a echipei gazda. Totodata, cavalerii au primit doar 94.3 puncte/meci
Bafta !

Scor: 91-109 CASTIGATOR +9

 
DanyiyeliDate: Tuesday, 2009-12-22, 0:16 AM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Dallas Stars - San Jose Sharks
Pont: SJ Sharks
Cota:2,35
Casa de pariuri: Expekt
Incredere:10

Argumentare:
9. Dallas 35 11 4 0 11 9 105 108 41pct
2. San Jose 35 17 3 0 7 8 115 93 47pct

O intalnire ce se anunta spectaculoasa in aceasta seara pe arena celor de la Stars.Dallas au castigat precedentele doua meciuri directe din acest sezon cu Sharks, de fiecare data 3-2( dupa timpul regulamentar) de fiecare data in arena "rechinilor", de fiecare data Sharks conducand pana pe final,dar ratand oportunitatea de a castiga. In aceasta seara ma astept la o revansa din parte rechinilor,iar acest lucru sa se intample in timpul regulamentar.

SCOR: 2-4 CASTIGATOR +13,5

 
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2009-12-22, 1:54 AM | Message # 4
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
partida: Pittsburgh - New Jersey Devils
pont: New Jersey sa castige prima perioada
cota: 3.15
casa: Expekt
miza:10

Argumentatie: Pittsburgh si New Jersey par sa ofere un meci de neuitat in aceasta noapte, cei doi titani din NHl aflandu-se fata in fata pentru a treia oara in acest sezon. In precedentele doua intalniri, New Jersey s-a impus cu acelasi scor, 4-1. In overall table, pinguinii si diavolii se afla la egalitate in fruntea clasamentului cu 51 de puncte, dar Devils au 2 meciuri mai putin disputate.Fiecare dintre cele 2 echipe are o serie de 5 victorii consecutive, pentru pinguini 3 din ele fiind obtinute in over time.
Vad un spectacol inegalabil in aceasta noapte, iar in opinia mea, New Jersey va incepe in forta si va conduce dupa prima perioada de joc, ei fiind totusi intr-o forma mai bunicica de joc.

Scor: 0-1 CASTIGATOR +21,5

 
danu_villaDate: Tuesday, 2009-12-22, 5:20 PM | Message # 5
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Lens v St-Ettiene
Pont: Lens sa castige si over 2.5 goluri marcate in meci
Cota: 3.80
Miza: 10
Casa: Gamebookers

Meci interesant azi in Ligue One acolo unde Lens primeste acasa vizita celor de la St-Ettiene intr-o partida contand pentru etapa a-19-a a primei ligi franceze.Lens se afla in forma foarte buna,vine dupa doua meciuri grele in deplasare la doua echipe din fruntea clasametului unde au remizat de doua ori cu Psg 1-1 si la Valneciennes 0-0.Acasa stau foarte bine ultimile 3 partide castigate 2-1 cu Nancy, 1-0 cu Marseille si 2-0 cu Nice.Echipa este in crestere evideta dupa u start prost de sezon.St-Ettiene se afla in forma prosta se afla in zona retrogradarii,iar in deplasare nu stralucesc, in ultimile doua primid 7 goluri si nemarcand nici un gol, 4-0 la Lille si 3-0 Psg.Anterioara partida dintre cele doua s-a terminat de asemenea cu victoria gazdelor scor 3-2.

SCOR:1-0 NECASTIGATOR -10

 
GiulyDate: Tuesday, 2009-12-22, 5:40 PM | Message # 6
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Lens v St Etienne
Pronostic: Numar goluri peste/ sub ajustabil Peste 3 goluri
Cota:3.80
Casa de pariuri:bet365
Incredere:3

Intalnire intre ocupanta locului 17 cu 16 puncte St. Etienne si Lens ocupanta locului 14 cu 23 de puncte.
Lens nu se confrunta cu probleme de lot, doar Ramos fiind absent.Au avut o serie buna de meciuri castigate acasa cu Marseille, Nancy , Nice lucru care m-ar face sa cred ca sunt intr-o forma destul de buna .impotriva unei echipe ca St. Etienne aflata intr-o zona periculoasa a clasamentului.Din cauza problemelor de lot cei de la St. Etienne nu au avut un parcurs prea bun, reusind sa inscrie doar de 2 ori in ultimele 9 meciuri.Dupa ce au pierdut 4-0 cu Lille si 3-0 cu PSG au reusit sa faca un meci bun in 10 oameni impotriva celor de la Marseille.
In ideea de a scapa de zona periculoasa din clasament sper ca St. Etienne sa faca un meci frumos in seara asta, poate chiar sa obtina un punct.Ambele echipe consider ca vor reusi sa inscrie , dar mi-am fortat un pic norocul pentru cota generoasa oferita la peste 3 goluri, unde in cazul in care se dau exact 3 miza se ramburseaza! Merita incercat!

SCOR:1-0 NECASTIGATOR -3


All Rights Reversed!!
 
GTiDate: Tuesday, 2009-12-22, 5:47 PM | Message # 7
VW GOLF
Group: Checked
Messages: 46
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Feyenoord v AZ Alkmaar
Pont: X - Egal
Cota: 3.48
Casa de pariuri: Pinnacle
Incredere: 10

Meci contand pentru accederea in sferturile de finala ale cupei Olandei. Partida va avea loc pe stadionul De Kuip din Rotterdam.
Feyenoord vine din postura de favorita, avand pana in momentul de fata un sezon foarte bun, aflandu-se pe locul 4 in campionat. Az vine dupa o perioada dificila, in care nu si-a regasit forma din sezonul trecut, aflandu-se momentan pe locul 7 in campionat.
Dupa venirea la carma echipei a lui Dick Advocaat, Az a inceput sa-si revina, fiind foarte aproape de o calificare in primavara europeana.
Fiind un meci de cupa, cred ca va fi unul foarte echilibrat, in care castigatoare se va decide in prelungiri.
Istoricul ultimelor 10 intalniri directe:

AZ Alkmaar 1 - 1 Feyenoord
AZ Alkmaar 0 - 0 Feyenoord
Feyenoord 0 - 1 AZ Alkmaar
AZ Alkmaar 0 - 1 Feyenoord
Feyenoord 2 - 2 AZ Alkmaar
AZ Alkmaar 0 - 0 Feyenoord
Feyenoord 3 - 2 AZ Alkmaar
AZ Alkmaar 1 - 0 Feyenoord
Feyenoord 2 - 0 AZ Alkmaar
Feyenoord 4 - 2 AZ Alkmaar

Sa avem bafta!

Scor:1-0 NECASTIGATOR -10

 
betivuDate: Tuesday, 2009-12-22, 7:27 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : Esbjerg-Rødovre (hockey-Danemarca)
Pronostic : Egal
Cota : 4,50
Casa : Bwin
Incredere : 10

Se reiau meciurile in Al-Bank Liga daneza iar echipele de azi se afla la egalitate de puncte in mijlocul calasamentului , Esbjerg cu 2 meciuri mai mult disputate insa : Esbjerg - locul 6 cu 26 de puncte - 8 victorii si 12 infringeri ( 6 meciuri decise in prelungiri )- pe teren propriu 5 victorii si 5 infringeri ( 5 meciuri decise in prelungiri ) ; Rødovre pe locul 5 cu 9 victorii si 9 infringeri ( 5 meciuri in prelungiri ) - in deplasare doar 3 victorii si 7 infringeri ( 4 meciuri in prelungiri ) ; intilniri directe :
3/11/2009 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:5
02/10/2009 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:0
14/12/2008 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 0:3
23/11/2008 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:4
17/10/2008 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 2:3
19/09/2008 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 10:1
06/01/2008 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 5:5
6:5 (Prel.)
02/12/2007 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 4:1
24/11/2007 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:0
02/11/2007 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 1:6
09/10/2007 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 5:3
14/01/2007 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:3
03/12/2006 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 4:4
5:4 (Prel.)
23/10/2006 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 6:0
19/09/2006 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 1:1
2:1 (Prel.)
17/01/2006 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 3:3
3:3 (Prel.)
3:4 (d.pen.)
02/12/2005 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 3:5
30/10/2005 Oddset Ligaen Rodovre vs. EfB Ishockey 2:3
27/09/2005 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 3:3
3:4 (Prel.)
16/01/2005 Oddset Ligaen EfB Ishockey vs. Rodovre 4:2

Scor: 3-1 NECASTIGATOR -10
 
tzutzuDate: Tuesday, 2009-12-22, 8:23 PM | Message # 9
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Guigamp-Clermont
Pont:Guingamp si over 2,5
Casa:Gamebookers
Cota:4,25
Incredere:10

Argumentare

Ultima etapa a turului etapa cu numarul 19 programeaza in liga secunda din Franta partida dintre Guingamp echipa care se afla pe locul 16 cu 21 de puncte si Clermont ocupantra locului 11 cu 22 de puncte.

Se intalnesc doua echipa care marcheaza si primesc mai multe goluri decat cota campionatului iar cota care am gasit-i dupa parerea mea este foarte mare deoarece Guingamp pe teren propriu in cele 8 àrtide a marcat 13 goluri si a primit 8 si a inregistrat 2 victorii , 5 meciuri egale si o singura infrangere.De remarcat faptul ca in doua meciuri din cele 8 nu a reusit sa marcheze,

De partea cealalta avem pe Clermont care in cele 8 partide jucate in deplasare a marcat 11 goluri si primit 13 inregistrand 2 victorii,2 meciuri egale si 4 infrangeri .clermont intr-o singura partida din deplasare nu a marcat pe terenul lui Brest cand scorul a fost 2-0 ba chiar in 3 partide amatcat cel putin de doua ori.Vad un meci in care dupa parerea mea se vor marca 2 goluri chiar in prima repriza

Am copiat analiza de la altcineva pt ca nu am avut timp sa fac si eu una.Scuze,nu o sa se mai repede.Am schimbat insa pronosticul

Scor:1-1 NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
maldororDate: Tuesday, 2009-12-22, 8:43 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Lens-Saint-Etienne
Pont:Saint-Etienne
Casa:Gamebookers
Cota-4.00
Incredere:10

Argumentare

Meci intre doua echipe de traditie din Franta,Lens si St.Etienne dar care in acest moment nu se afla deloc intr-o situatue prea buna.Lens ocupa pozitia a 14-a cu 23 de puncte(sase victorii ,cinci egaluri,sapte infrangeri) in timp ce verzii de la St.Etienne stau si mai prost ,aflandu-se in coada clasamentlui pe locul 17 cu 16 puncte.St.Etienne nu a mai invins de sapte etape de la victoria din deplasarea de la Nancy,1-0.In ultimul meci de campionat ''LES VERTS" au obtinut o remiza eroica cu Marseille,o-o desi au jucat aproape tot meciul cu un om in minus.Cred cu tarie ca St.Etienne va castiga acaest meci si astfel va incepe ascensiunea spre cel putin o zona linistita a clasamentului!ALLEZ LES VERTS!

SCOR:1-0 NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz