Saturday, 2024-09-28, 7:01 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
29 noiembrie
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-18, 4:24 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Hai cu ponturile bune! pray

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
en3rgy23Date: Saturday, 2009-11-28, 6:21 PM | Message # 2
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Lucian Bute-Librado Andrade
Pont: egal la finalul rundelor regulamentare de joc
Casa: SportingBet
Cota: 23
Incredere: 10

Argumentatie:
Dupa un meci in care s-a tot pus vina pe arbitru deoarece Bute a fost salvat de la un K.O ,arbitrul care nu a apucat sa termine numaratoarea datorita ''clopotelului salvator'' pentru Lucian , azi cred ca va fi un meci strans in care Bute va incerca sa nu pateasca spre finalul meciului precum in meciul anterior, iar acest lucru trebuie luat in vedere chiar daca Lucian este favoritul acestei confruntari, mie sincer mi se pare cota cam mica pentru un astfel de duel.
BAFTA!!!

VICTORIE BUTE REPRIZA 4 PRIN kO NECASTIGATOR -10

Te rog sa nu mai colorezi ponturile in culori, lasa-le asa!

 
MoneyFishDate: Saturday, 2009-11-28, 7:40 PM | Message # 3
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
Meci: DAL Mavericks - CLE Cavaliers
Pont: DAL Mavericks sa castige la diferenta de 17-20 puncte
Casa: bet365
Cota: 46
Incredere: 10

In acest meci se intalnesc Cleveland Cavaliers ce ocupa in acest moment locul 8 dupa 16 meciuri jucate avand 11 victorii si 5 infrangeri si Dallas Mavericks ce ocupa locul 3 dupa 16 meciuri avand 12 victorii si 4 infrangeri. Cele doua echipe s-au mai intalnit pana acum de 16 ori, 10 meciuri fiind castigate de catre cei de la Dallas Mavericks si 6 de catre cei de la Cleveland Cavaliers. In anul 2009 cele doua echipe s-au intalnit de 3 ori, 2 meciuri fiind castigate de catre cei de la Cleveland Cavaliers si 1 de catre cei de la Dallas Mavericks. Cred ca de aceasta data se vor impune cei de la Dallas Mavericks.

95-111 NECASTIGATOR -10

 
alizeeDate: Saturday, 2009-11-28, 8:52 PM | Message # 4
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida vitesse ajax
pont 7 goluri sau mai multe
cota 18.5
casa stanleybet
incredere 10 argumentare

in etapa a 15 a eredivisie se intalnesc vitesse arnhem locul 11 in clasament si echipa clasata pe pozitia 3 ajax amsterdam
24-10-2009 Eredivisie L Vitesse 0 - 2 Heracles
28-10-2009 KNVB Beker L Vitesse 1 - 5 Groningen
31-10-2009 Eredivisie L PSV 1 - 0 Vitesse
07-11-2009 Eredivisie W Vitesse 2 - 0 VVV Venlo
21-11-2009 Eredivisie L Twente 1 - 0 Vitesse
29-10-2009 KNVB Beker W Dordrecht E 1 - 2 E Ajax
01-11-2009 Eredivisie W Ajax 5 - 1 Feyenoord
05-11-2009 UEFA Europa … W Dinamo Zagreb 0 - 2 Ajax
08-11-2009 Eredivisie L Twente 1 - 0 Ajax View events
22-11-2009 Eredivisie W Ajax 5 - 1 Heerenveen
sper intr-un meci frumos cu multe goluri
bafta

1-5 NECASTIGATOR -10

 
asterixDate: Sunday, 2009-11-29, 8:24 AM | Message # 5
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Inter Milano vs Fiorentina
pauza Fiorentina final Inter
cota 26 casa bet365
incredere 10

Interul este o echipa obisnuita cu revenirile reusiind in dese randuri sa intoarca rezultate ne favorabile la pauza astfel in CL au reusit o remiza cu dinamo kiev in tur Half-time 1-2 Fulltime 2-2 iar la kiev Halftime 1-0 Fulltime 1-2 si cu roma in ultima etapa de campionat au fost condusi la puza si au facut egal 1-1 la finalul partidei , fiorentina este o echipa care marcheaza mult si poate inscrie pana la pauza , ambitios cum il stim pe Murhino va face tot posibilul sa intoarca rezultatul mai ales dupa esecul din CL cu barca mi se pare o cota foarte buna care poate iesi si poate rasturna clasamentul valizei in favoarea mea multa bafta cool biggrin

Scor:1-0(0-0) NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Sunday, 2009-11-29, 12:14 PM | Message # 6
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Barcelona - Real Madrid
Pont: Over 4,5
Cota:4,25
Casa de pariuri: Nordic
Incredere:10

Argumentare:
Super Clasicul Europei şi fără îndoială unul dintre cele mai importante meciuri ale planetei-dacă nu chiar cel mai important-Barcelona-Real Madrid se joacă într-o zi de o importanţă aparte pentru clubul din capitala Cataluniei,în urmă cu 110 ani, Hans “Joan” Gamper luând decizia de a înfiinţa o echipă de fotbal în superbul oraş de pe coasta Mediteranei.
Duelurile dintre cei doi giganti ai campionatului Spaniei sunt mai mereu spectaculoase, lupta pentru victorie fiind crâncenă, indiferent de locul pe care sunt poziţionate echipele sau de competiţia în care se dispută meciul. Nu doar show-ul fotbalistic impresionează în acest clasic, ci şi spectacolul grandios oferit de fanii care populează la maximum tribunele de pe legendarele arene Nou Camp şi Santiago Bernabeu.
Barcelona a trecut cu bine peste egalul de la Bilbao şi pierderea poziţiei de lider în Primera, la mijlocul săptămânii formaţia lui Pep Guardiola reuşind să învingă cu 2-0 pe Inter, rezultat care urcă formaţia catalană pe locul 1 al grupei F din Liga Campionilor. Moral bun aşadar pentru barcelonezi, întărit şi de cele două veşti bune primite de ls staff-ul medical, care i-a anunţat pe Lionel Messi şi Zlatan Ibrahimovic apţi pentru marele derby. Yaya Toure a intrat de asemenea în programul normal de pregătire.

Echipa probabilă: 4-3-3: Valdes – Dani Alves, Puyol ©, Pique, Abidal – Xavi, Keita, Busquets – Messi, Ibrahimovic, Iniesta

Deşi este în continuare criticat pentru jocul prestat de Real, tehnicianul Pellegrini nu-şi mai face griji, rezultatele fiind de partea sa: locul 1 în Primera dar şi în grupa de Liga Campionilor, unde madrilenii sunt ca şi calificaţi în optimi.Probleme de lot majore nu sunt, Critiano Ronaldo şi Sergio Ramos fiind eligibili pentru derby, primul după o accidentare, al doilea după o suspendare. Raul Albiol este singurul jucător incert.

Echipa probabilă: 4-3-1-2: Casillas © – Sergio Ramos, Pepe, Garay, Arbeloa – Lass, Xabi Alonso, Marcelo – Kaka – Benzema, Cristiano Ronaldo

Nu sunt prea multe de zis in fata unei partide de acest gen , doar ca asteptam un regal fotbalistic , intre doua din cele mai titrate cluburi din lume , si avem incredere ca vom vedea goluri multe , tinand cont de valoarea jucatorilor care vor intra pe teren.
Desi Barcelona este considerata favorita , eu voi merge pe acest bet ,mi se pare cel mai bun la o cota excelenta.

Bafta!

Scor:1-0 NECASTIGATOR -10

 
TaquitoDate: Sunday, 2009-11-29, 1:12 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida: Barcelona - Real M[color=red]adrid
Pont: Over 2,5 goluri si intre 10-12 cornere si sub 4 cartonase
Cota: 23
Casa: william hill
Incredere: 10

Argumentare: meciurile dintre cele doua echipe au fost mereu spectaculoase, cu multe goluri, cu multe faze de poarta. cred ca si in acest meci se vor marca cel putin 3 goluri. Printre titulari se numara, Kaka, C. Ronaldo, Benzema, Messi, Xavi. Cu singuranta vor fi multe faze de poarta, deci si multe cornere. Cele doua echipe practica un joc tehnic, cu mingea la firul ierbii, pase scurte si cu putine faulturi. De obicei Realul ia maxim 2 cartonase pe meci. Barca acasa faulteaza destul de putin asa ca ma astept la un nr mic de cartonase in acest meci.

Scor:1-0 NECASTIGATOR -10

 
KruudDate: Sunday, 2009-11-29, 1:41 PM | Message # 8
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Del Potro - Davydenko
Pronostic : 7-5 castiga primul set Davydenko
Cota : 17
Casa de pariuri : Bet365
Incredere : 10

Argumentare : Finala Turneului Campionilor ii aduce fata in fata pe imprevizibilul Del Potro si experimentatul Davydenko. Merg pe mana rusului ca va castiga acest turneu pentru ca are un joc mult mai bun si in prima semifinala a reusit sa il invinga pe marele Federer si in acest meci cred ca va fi un adevarat spectacol si cred ca in primul set se va ajunge la 5-5 dupa care Davy va castiga cu break primul set. In partida precedenta Del Potro a castigat cu 2-1 dupa ce a pierdut primul set cu 7-6 a castigat meciul cu 6-3 7-6 in decisiv iar Davy a castigat primul set 6-2 4-6 iar in decisiv a castigat cu 7-5. In acest meci merg pe mana experientei lui Davy si sper sa fi fost inspirat.

Scor:6-3 NECASTIGATOR -10
 
betivuDate: Sunday, 2009-11-29, 1:43 PM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : H43-Kristianstad (handball-Suedia)
Pronostic : Egal
Cota : 11,25
Casa : Nordic Bet
Incredere : 10

In campionatul masculin de handball al Suediei se intilnesc 2 echipe mediocre ce se bat anul asta sa evite retrogradareag ; H43 pe locul 12 din 14 echipe cu doar 7 puncte - 2 victorii , 3 egaluri si 5 infringeri - pe teren propriu 2 victorii , 1 egal si 2 infringeri ; Kristianstad nu-si depaseste statutul de nou-promovata si e pe 11 tot cu 7 puncte - 3 victorii , 1 egal si 6 infringeri ( 3 din ele la un singur gol ) - in deplasare 1 victorie si 4 infringeri ; meci intre 2 echipe cam la fel de proaste si mizez pe un egal aici .

Scor:21-24 NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz