Friday, 2024-06-28, 1:33 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
27 noiembrie
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-18, 4:21 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Ne apropiem de final.Cine prinde liderul?????? smile

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
alizeeDate: Friday, 2009-11-27, 11:39 AM | Message # 2
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida anderlecht kortrijk
pont 7 goluri sau mai multe (>=7)
casa stanleybet
cota 17.3
incredere 10

argumentare
in etapa a 16 a pro league se intalnesc liderul anderlecht si ocupanta pozitiei 8 in clasament kortrijk
01-08-2009 Pro League Kortrijk 0 - 2 Anderlecht
31-01-2009 Pro League Kortrijk 1 - 3 Anderlecht
30-08-2008 Pro League Anderlecht 4 - 0 Kortrijk
16-05-1999 Pro League Anderlecht 3 - 1 Kortrijk
06-12-1998 Pro League Kortrijk 0 - 4 Anderlecht
pe constant vanden stock anderlecht are o serie impresionanta de victorii care cred ca va continua si azi ceea ce ar face din anderlecht campioana de toamna
pe de alta parte nou promovata are un sezon peste asteptari
mizez pe un meci frumos cu multe goluri si o victorie clara a liderului
bafta

1-0 NECASTIGATOR -10

 
TaquitoDate: Friday, 2009-11-27, 12:34 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
partida: Djokovic - Nadal
pont: scor primul set: 5-7(ptr Nadal)
cota: 21
casa: sportingbet
incredere: 10

ultimul meci din grupa. cei doi jucatori nu au aratat o forma prea buna la acest turneu si mai ales in ultimele doua meciuri. Djokovic a pierdut in faţa lui Soderling in 2 seturi, iar Nadal in faţa lui Davydenko tot in doua seturi. Nadal a pierdut ambele meciuri si nu mai are sanse la primele doua locuri. Ma astept ca in acest meci sa incerce sa lase o impresie buna. Cred ca va arata un joc mai bun inca de la inceput. Ma astept sa castige primul set cu 7-5.

6-7 NECASTIGATOR -10

 
en3rgy23Date: Friday, 2009-11-27, 2:05 PM | Message # 4
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Djokovic-Nadal
Pont: scorul corect al primului set pentru djokovic: 6-2
Cota:17
Casa:Stanleybet
Incredere:10

date fiind ultimele 2 intalniri care au avut loc destul de recent intre djo si nadal , azi voi miza din nou pe forma slaba a spaniolului care din cauza accidentarii incepe sa cada intr-0 continua forma slaba , iar azi djokovic ar putea profita de acest lucru , precum a facut-o si in ultimele 2 confruntari , in care s-a intalnit in semifinale cu nadal, cu putin noroc scorul primului set se poate termina asa.
BAFTA

6-7 NECASTIGATOR -10

 
betivuDate: Friday, 2009-11-27, 2:43 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : Hvidovre-Frederikshavn ( hockey-Danemarca )
Pronostic : Egal
Cota : 4,65
Casa : Betsafe
Incredere : 10

In liga daneza de hockey se intilnesc doua echipe de pluton as zice , schimbarile din hockeyul danez afectind destul de serios ambele echipe - criza financiara si stabilirea unui plafon financiar cluburilor au dus la micsorarea salariilor si plecarea multor straini ce aduceau valoare campionatului - Hvidovre avind doar 4 straini in lotul de 25 de jucatori , tot 4 si la Frederikshavn dintr-un lot de 23 de jucatori ; Hvidovre pe locul 8 ( penultimul ) cu 14 puncte dupa 15 partide - 5 victorii ( 2 in prelungiri ) si 10 infringeri ( 1 in prelungiri ) , pe teren propriu 3 victorii ( 2 in prelungiri ) si 3 infringeri ; Frederikshavn inca tine contactul cu plutonul fruntas fiind pe locul 6 cu 23 de puncte dupa 14 partide - 8 victorii ( 1 in prelungiri ) si 6 infringeri , evolutie foarte slaba in deplasare cu doar 1 victorie si 6 infringeri ; intilniri directe :
16/10/2009 Oddset Ligaen Frederikshavn vs. Hvidovre 5:2
14/12/2008 Oddset Ligaen Frederikshavn vs. Hvidovre 7:0
23/11/2008 Oddset Ligaen Hvidovre vs. Frederikshavn 1:3
17/10/2008 Oddset Ligaen Frederikshavn vs. Hvidovre 2:7
19/09/2008 Oddset Ligaen Hvidovre vs. Frederikshavn 1:0
15/02/2008 Oddset Ligaen Hvidovre vs. Frederikshavn 0:4
15/01/2008 Oddset Ligaen Hvidovre vs. Frederikshavn 7:4
09/12/2007 Oddset Ligaen Hvidovre vs. Frederikshavn 7:5
18/11/2007 Oddset Ligaen Frederikshavn vs. Hvidovre 3:4
16/10/2007 Oddset Ligaen Frederikshavn vs. Hvidovre 2:1

0-4 NECASTIGATOR -10

 
underlineDate: Friday, 2009-11-27, 3:27 PM | Message # 6
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Davydenko - Soderling
Pronostic: 1
Cota: 1,85
Casa: gamebookers
Incredere: 10

Meci extrem de interesant in aceasta grupa B a turneului de tenis de la Londra. Rusul Nikolay Davydenko se afla in fata calificarii in semifinale daca il invinge pe deja calificatul Robin Soderling, seupriza acestui turneu, in care deja i-a invins pe Nadal si Djokovic aproape fara nicio problema. Mizez pe o relaxare normala a sudezului, care trebuie sa isi dozeze energia pentru meciul din semifinale, o eventuala victorie astazi in fata rusului nu i-ar folosi decat pentru palmares, lucru care in acest moment este trecut in plan secund, in favoare conditiei fizice necesare pentru a continua. Davydenko are situatia in propriile maini, doar de el depinde calificarea in careul de asi al prestigiosului turneu din acest final de an. Dupa ce l-a batut pe Nadal, Nikolay a fost de asemenea foarte aproape si sa il invinga pe sarbul Djokovic, insa a pierdut dupa un meci dramatic in seturi, cu 7-5 pentru Nole in decisiv. Insa sansa ratata in acel meci, poate fi indreptata deseara cu o victorie.

ANULAT, ai scris 1 in loc de davydenko.


http://betfairblog.wordpress.com/
 
KruudDate: Friday, 2009-11-27, 8:21 PM | Message # 7
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Sparta - PSV
Pronostic : Sparta sa castige meciul
Cota : 9.55
Casa de pariuri : Pinnacle
Incredere : 10

PSV e favorita clar in meciul asta insa Sparta joaca bine acasa si tind sa cred ca vor reusi o surpriza in meciul asta. Celor de la PSV le-a scazut extrem de mult cota asta fiind posibil pentru ca poate Sparta are absenti insa merg pe mana lor in acest meci. Celor de la PSV le trebuie o victorie neaparat in acest meci pentru a ramane in lupta pentru primul loc. Sparta are un bilant extrem de bun acasa : 4 victorii si 3 infrangeri in timp ce PSV nu are nici o infrangere si cred ca invincibilitatea lor se va opri aici in acest meci. Sparta a reusit in ultimul meci de acasa de sezonul trecut o victorie cu 4-0 in fata celor de la Ajax si sper sa se reediteze istoria acelui meci in acest meci.

2-3 NECASTIGATOR -10

 
marcelDate: Friday, 2009-11-27, 8:53 PM | Message # 8
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
meci:VfL Bochum vs 1. FC Köln
pont:peste 2,5
cota :1,88
casa:casaPariurilor
incredere:10

acest meci va deschide etapa din bundesliga . am ales acest meci deoarece meciul dinntre aceste 2 echipe se termina de obicei cu peste 2 gouluri . ultimul rezultat dintre ele a fost 1-1 dar in celelalte intalniri au fost meciuri cu destule goluri . cota este destul de buna si cred ca merita incercata . echipele vin dupa doua rezultate opuse bochum reusind sa invinga surprinzator in deplasare pe cei de la hamburger iar cei de la koln au fost desfintati de revelatia sezonului trekut hooffenheim . deci putem spune ca bochum este cat de cat pe val . hai cu golurile smile

0-0 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Friday, 2009-11-27, 8:57 PM | Message # 9
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Sparta Rotterdam v PSV Eindhoven
Pont:2-3, 2-4, 3-4 or 1-5
Cota: 9,75
Casa:Gamebookers
Incredere:10

La acest meci nu imi e frica decat ca azi e Vineri,si e posibil sa nu dau peste o bomba,in sensul ca Psv nu va bate in handicap cum ar fi normal.
Din cate am citit ceva mai devreme pe un site,am aflat ca cei de la Sparta au vreo 4 jucatori accidenati,oarecum importanti,pe cand psv,va juca cu echipa completa.Un singur jucator indisponibil,dar fara prea mare importanta.
Psv vine dupa o victorie cu 4-0,iar Sparta dupa o infrangere cu 5-0 la Venlo.Oaspetii ocupa locul 2 la numai 2 puncte in urma liderului Twente,si Sparta se chinuie pe la mijocul clasamentului.
Ultimele 10 "directe" ,au insemnat un dezastru pt gazdele de astazi,9 infrangeri si un singur egal,acum vreo ani,un 1-1 pe acest teren.Infrangerea cea mai drastica a avut loc in 2006,atunci cand Psv a reusit o victorie "chinuita" cu 7-0 happy .
6 din cele 9 victorii,au fost in handicap,asa ca sper ca si azi traditia sa mearga mai departe.

Bafta!!!

2-3 CASTIGATOR +87,5


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
hunedoara1979Date: Friday, 2009-11-27, 8:58 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida : Asvel Lyon -Le Mans
Pronostic : Le Mans SB to win by 11-15 points
Cota : 12.00
Casa de pariuri : Stanleybet
Incredere : 10

Primul meci din etapa a campionatlui francez de baschet ne propune o intalnire intre ocupanta locului 13 si Le Mans lidera campionatului.
Asvel vine dupa partida castigata in extremis acasa cu Cibona in EUROLEAGUE o partida in care gazdele au luptat pana la final cu o echipa decimata de accidentari si cu probleme financiare.
Forma slaba a gazdelor colaborata cu partida mai mult decat solicitanta de acum 2 zile a constituit punctul de plecare in alegerea invingatorului.
Cred in victoria oaspetilor pe care o si joc si mai cred ca pot invinge la o diferenta mai mare o echipa care cu siguranta se va prabusi dupa sfertul 2.

68-80 CASTIGATOR +110

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz