Saturday, 2024-09-28, 6:58 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
19 Noiembrie
DanyiyeliDate: Sunday, 2009-11-15, 11:05 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Tot timpul vreau sa fiu cel mai bun....Astazi cine e?
 
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-18, 1:51 AM | Message # 2
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
flor_bestDate: Wednesday, 2009-11-18, 5:16 PM | Message # 3
Chewbaca
Group: Checked
Messages: 70
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci Detroit Red Wings - Dallas Stars
Pronostic DET Redwings sa castige la diferenta de 5+ goluri
Cota 31
Casa Bet365
Incredere 10/10

Detroit Red Wings joaca al 3-lea meci acasa dupa 2 victorii cu Vancouver 3-1 si cu Anaheim 7-4 si o victorie cu un incredibil 9-1 pe terenul celor de la Columbus acum 6 zile,iar Dallas vine dupa o victorie in overtime contra celor de la San Jose si o infrangere pe terenul celor de la Phoenix Coyotes.In meciurile directe intre cele 2 echipe cele mai multe victorii le are Detroit o victorie la 5 goluri fiind chiar sezonul trecut(scor 6-1) scor pe care sper sa-l reuseasca si in aceasta partida biggrin

30/01-09 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 2:4
09/01-09 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 6:1
17/05-08 NHL Playoffs Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 1:2
11/05-08 NHL Playoffs Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 2:1
09/05-08 NHL Playoffs Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 4:1
14/03-08 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 5:3
03/01-08 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 4:1
31/03-07 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3:3
3:3 (Prel.)
3:4 (d.pen.)
28/11-06 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 2:1
18/04-06 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3:2
08/01-06 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3:6
13/03-04 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3:0
25/10-03 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 4:0
20/12-02 NHL Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 1:1
1:1 (Prel.)

Detroit Red Wings 9

Egal 2

Dallas Stars 3

Scor:1-3 NECASTIGATOR -10

 
MoneyFishDate: Wednesday, 2009-11-18, 5:31 PM | Message # 4
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
Meci OKC Thunder v ORL Magic (NBA)
Pronostic OKC Thunder
Cota 6.75
Casa Bet365
Incredere 10/10

Argumentare: In acest meci se intalnesc OKC Thunder ce ocupa locul 14 avand pana acum 6 victorii si 5 infrangeri in timp ce ORL Magic ocupa locul 3 avand pana acum 8 victorii si 3 infrangeri. Cele doua echipe s-au mai intalnit pana acum de 15 ori, 10 meciuri fiind castigate de catre ORL Magic si 5 de catre cei de la OKC Thunder. In acest an cele doua echipe s-au intalnit o singura data in data de 09/11/2009 , meci ce a fost castigat fara probleme de catre cei de la OKC Thunder cu scorul de 102:74. Sper ca si de aceasta data sa castige tot cei de la OKC Thunder

Scor: 94-108 NECASTIGATOR -10

 
saftycaDate: Wednesday, 2009-11-18, 6:00 PM | Message # 5
Private
Group: Checked
Messages: 15
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Pont: San Antonio Spurs
Cota:2.40
Casa de pariuri:bet-at-home
Incredere:10

Argumentare:
O cota foarte buna pentru o victorie mai mult decat sigura a celor la San Antonio,o echipa ce este obisnuita cu play-off-ul in care nu lipseste nici unul dintre jucatori si care are toate atuurile pentru a invinge in aceasta seara.
Un alt argument al unei posibile victorii al celor de la san antonio sta in lipsa starului de la Dallas,Shawn Marion dar si in defensiva foarte bine organizata de tony parker

INJURIES
SAN ANTONIO SPURS
PLAYER POS DESCRIPTION
No Injuries to report.
DALLAS MAVERICKS
PLAYER POS DESCRIPTION
Erick Dampier C Day-to-Day (illness)
Josh Howard G Out Indefinitely (sore ankle)
Shawn Marion F Day-to-Day (sore ankle)
Tim Thomas F Out Indefinitely (knee surgery)

EAD TO HEAD SUMMARY
TEAM SU ATS OU AVG SCORE AVG ½ SCORE FG% REB 3PT MADE STEALS
San Antonio 4-6 4-6 5-4-1 95.3 48.0 45.5 39.6 73 - 206 5.7
Dallas 6-4 6-4 5-4-1 97.2 47.7 46.0 42.8 72 - 196 5.4
HEAD TO HEAD DETAIL

BAFTA!

Scor:99-94NECASTIGATOR -10

 
cainelleDate: Wednesday, 2009-11-18, 11:18 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci: Boston - Golden State
Pronostic:2
Cota:28.5
Incredere:10u

Casa de pariuri:Pinnacle
Argumentare:
Un pariu destul de fantezist, ca sa zic asa, campioana de acum 2 ani, Boston Celtics primeste vizita celor de la Golden State. Boston, una dintre candidatele la titlu are pana acum 8 victorii si 3 infangeri, iar acasa 4 victorii si 2 infrangeri, iar Golden State are 3 victorii si 7 infrangeri. Oaspetii vin dintr-o deplasare foarte grea, un meci pierdut aseara la Cleveland la 6 puncte dupa un meci disputat. La Boston lipseste Tony Allen, iar Paul Pierce nu se stie daca va juca. De partea cealalta Golden State are mai multe accidentari, lipsesc 4 oameni destul de importanti, Azubuike, Turiaf, Biedrins si Bell. Cu toate astea eu consider ca Golden State poate sa invinga la Boston. Cota pe care o au oaspetii este imensa si merita incercata chiar cu miza maxima. In NBA orice se poate intampla si cu siguranta si Golden State poate sa faca o minune in aceasta noapte.

Cota reala ,la ora la care ai postat,era de 19,2 la Pinnacle.Daca aduci Print screen cu dovada,se va modifica.

 
kobeDate: Wednesday, 2009-11-18, 11:34 PM | Message # 7
LAKERS
Group: Checked
Messages: 116
Awards: 1
Reputation: 6
Status: Offline
Partida:Uttah jazz-Toronto
Pont:Toronto pazua-Uttah final
cota;6.5
casa:bet365
incredere:10

argumntatie
Un meic interesenat ae loc in aceasta noapte in arena celor din utah...toronto joaca bine in deplasare si mai mereu conduce la pauza,a condus si la suns si a facut egal la denver....insala final au pierdut ambele meicuri ...de aceea mizez pe pauza toronto si final uttah ...ambele isi doresc calficarea lin play off,utah avand mai multe sanse insa anu acesta si raptors au o echipa buna cu bagnani si bosh..asadar pauza toronto si final uttah

Utah pauza / Utah Final NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Thursday, 2009-11-19, 2:04 AM | Message # 8
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Minnesota Timberwolves - Houston Rockets
Pont:Minnesota Timberwolves
Cota:3.25
Casa de pariuri:Victor Chandler
Incredere:10

Argumentare:
Am ales o intalnire ce la prima vedere pare la indemana celor de la Houston,insa cele 2 absente importante din lot sper sa-si faca simtita prezenta pe tabela de la sfarsitul jocului.
Tracy McGrady G Out Indefinitely (knee surgery)
Yao Ming C Out For Season (foot surgery)
Minnesota a mers foarte prost in acest inceput de sezon,insa acest lucru sa datora in principal adversarilor redutabili pe care i-au intalnit.
Sper sa avem parte de o surpriza in aceasta noapte,iar lupii sa castige in sfarsit acasa.
HEAD TO HEAD SUMMARY
TEAM SU ATS OU AVG SCORE AVG ½ SCORE FG% REB 3PT MADE STEALS
Houston 8-2 7-2-1 5-5 101.8 50.0 46.6 47.5 87 - 206 8.3
Minnesota 2-8 2-7-1 5-5 89.8 42.5 43.6 39.6 55 - 149 7.0

RECENT FORM
TEAM SU ATS OFF DEF DIFF
Houston 6-5 7-4 103.6 101.3 2.3
Minnesota 1-10 3-7-1 90.2 104.0 -13.8
TEAM ATS HOME ATS AWAY OU OU HOME OU AWAY
Houston 4-1 3-3 7-4 3-2 4-2
Minnesota 1-4-1 2-3 4-7 1-5 3-2

BAFTA!!!

Scor:84-97 NECASTIGATOR -10

 
Alex_BrasovDate: Thursday, 2009-11-19, 2:33 AM | Message # 9
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Astra-Dinamo
Pont: Astra se califica in semifinale
Cota: 2.70
incredere:10

casa: bwin
Argumentatie: In intalnirile directe, Dinamo nu a batut niciodata micutza echipa din Ploiesti, inregistrand 3 egaluri si 3 infrangeri. Astra a trecut de Farul si de Timisoara, ambele dupa extra-time, in timp ce Dinamo a invins in turul anterior pe Otelul,1-0.
Cred ca va fi al doilea an consecutiv fara echipa din Bucuresti in semifinalele Cupei, alaturi de Brasov,Vaslui si Cluj urmand a se alatura Astra Ploiesti.

1-2 NECASTIGATOR -10

 
TaquitoDate: Thursday, 2009-11-19, 9:48 AM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida: Astra-Dinamo
Pont: peste 3.5 goluri
Cota: 4
incredere: 10

casa: gamebookers
argumentatie: ambele echipe stau bine in atac si mai slab in aparare. In optimile cupei, Astra a intalnit pe Fc Timisoara, meci in care s-au inscris 4 goluri(2-2), cu multe faze de poarta. La Astra sunt multi jucatori imprumutati de la Dinamo(L.Ganea, Miranda, C. Munteanu). De asemenea, Alexe a fost si el imprumutat cateva etape in acest inceput de sezon, dar a fost luat inapoi de Dinamo dupa plecarea lui Danciulescu la Hercules. Probabil in poarta lui Dinamo va fi Dolha, portar care comite multe gafe. Cred ca va fi un meci cu multe goluri.

1-2 NECASTIGATOR -10

 
KruudDate: Thursday, 2009-11-19, 12:43 PM | Message # 11
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Chehovski Medvedi - HCM Constanta
Pronostic : Egal sau HCM la finalul partidei
Cota : 6.3
Casa de pariuri : Publicbet
Incredere : 5

Argumentatie : In aceasta dupa amiaza la ora 18:00 HCM va juca in rusia cu formatia gazda care a castigat la Constanta ambele reprize cu 14-11 iar in acest meci gazdele sunt mari favoriti si HCM are o cota uriasa de 15 iar un egal care i-ar ajuta foarte mult pe constanteni in vederea calificarii are o cota uriasa de 23 iar un eventual punct luat in Rusia ar cantari urias in vederea calificarii unde este o lupta apriga si cred in constanteni ca vor face un meci mare in aceasta dupa amiaza. Zoran Kurtes antrenorul celor de la HCM este extrem de bucuros ca este antrenorul lui HCM si a declarat ca aceasta formatie este ca o familie. Dupa infrangerea cu Valladollid HCM a avut o serie destul de buna si are sanse mari sa viseze la CL si de ce nu un punct in aceasta seara ar fi foarte bun sper sa faca un meci mare Constanta si sper sa fi fost inspirat.

Scor:37-32 NECASTIGATOR -5

 
GTiDate: Thursday, 2009-11-19, 3:12 PM | Message # 12
VW GOLF
Group: Checked
Messages: 46
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Frölunda HC v Brynäs IF (Hockey Suedia - Elitserien)
Pont : Frölunda HC sa castige la diferenta de exact 3 goluri
Cota: 6
Casa: Bet365
Incredere: 10

Argumentare: Partida ce conteaza pentru etapa 21 a ligii suedeze de hockey. Conform statisticilor, in ultimele 2 sezoane, majoritatea intalnirilor dintre cele 2 formatii de pe Scandinavium Arena s-au terminat cu victoria gazdelor la diferente de 2-3 goluri. Mizez pe o victorie a gazdelor in partida de azi la o diferenta de 3 goluri, bazandu-ma pe forma mai buna pe care Frölunda HC o traverseaza. Sa avem bafta!

Scor:3-2 NECASTIGATOR -10

 
hunedoara1979Date: Thursday, 2009-11-19, 4:25 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida: Astra Ploiesti - Dinamo Bucuresti
Pont : dinamo sa castige cu cel putin 2 goluri diferenta
Cota:3,30
Casa: Publicbet
Incredere: 10

Ultimul meci al sferturilor de finala din Cupa Romaniei se joaca asta seara la Ploiesti intre formatia locala si Dinamo Bucuresti.
Un duel in care echipa gazda a anuntat cu nu va folosi jucatorii imprumutati de la Dinamo si mai nou a concediat antrenorii secunzi despre care se spune ca sunt dinamovisti.
Nu cred ca Astra va neglija total acest meci dar sunt sigur ca gandurile antrenorului sunt indreptate catre meciul din campionat.
Situatia precara din clasament si meciul dificil care il vor avea cu Steaua in campionat va cantari foarte mult.
Oaspetii sunt in continuare pe acelasi trend si anume saptamana si scandalul si nu cred ca la aceasta echipa va fi o atmosfera propice pentru a juca anul viitor in Liga mult visata , dar asta este alta poveste.
Una dintre ultimele sanse pentru multi jucatori este si astazi pentru ca de data asta cred ca in iarna multi dintre fotbalisitii problema vor pleca din Soseaua Stefan Cel Mare, asa ca nu le ramne decat sa mai incerce sa se scoata astazi printr-o victorie.
Stilul italian practicat de Astra nu cred sa duca la rezultate impotriva lui Dinamo, cred ca va fi un meci de 90 minute , gazdele nu au nevoie de prelungiri, obosela va fi si mai mare in meciul cu Steaua, si mai cred ca desi au probleme Dinamo cauta sa aduca un trofeu pentru a mai spala din rusinea din ultimii ani.
Cred ca vor ataca din primele minute si vor transa disputa printr-o victorie la mai mult de 1 gol, pentru ca indiferent de problemele care le au totusi Dinamo are in lot cativa jucatori de valoare.
Asadar dinamo invinge la cel putin 2 goluri diferenta.

Scor: 1-2 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Thursday, 2009-11-19, 4:59 PM | Message # 14
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Astra-Dinamo
Pont:egal la pauza,Dinamo la final
Cota:4,70
Casa:Unibet
Incredere:10

Argumentare:

Cu toate ca Dinamo nu a reusit inca sa castige in fata micutei echipe din Ploiesti,si un ultimul timp au un parcurs foarte slab,aleg totusi victoria bucurestinilor in aceasta seara.CRed ca jocurile sunt deja facut la fel ca in meciul de aseara cand Craiova a fost furata pe fata,de Tudor,pt ca CFR sa mearga mai departe.Pana la pauza vad un joc inchis,in care Astra va incerca sa nu primeasca gol si sa ajunga eventual la 11m,unde vor avea o sansa,dar Dinamo,chiar daca nu practica un joc bun,cred ca va reusi sa marcheze macar o data in timp regulamentar,si se vor califica in semifinale.
Bafta!!

Scor:1-2 (1-1) CASTIGATOR + 37


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
marcelDate: Thursday, 2009-11-19, 5:23 PM | Message # 15
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
astra-dinamo
pont : egal pauza astra final
cota:7,25
casa:pariloto
incredere :10

argument :
acest meci alineaza la centru doua echipe care gandesc total diferit . in timp ce dinamo doreste sa castige campionatul romaniei baieti de la astra nu se gandesc numai sa scape de retrogradare . desi dinamo pare favorita eu cred ca astra se va impune in acest meci datorita dorintei lor .si totusi cupa ramane un obiectiv si pentru dinamo ei putand sa fie calificati in uefa mai repede de cat spera . desi astra a intrat in liga 1 anuiul acesta intre aceste 2 formatii s-au mai disputat meciuri chiar daca numele echipei era schimbat .in ultimele 6 meeciuri directe astra a inregistrat 3 victorii 2 remize si a pierdut o singura data scor 3-2 in stefan cel mare .

Scor:1-2(1-1) NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz