Sunday, 2024-06-30, 9:20 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
6 Noiembrie
DanyiyeliDate: Thursday, 2009-11-05, 8:11 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Bafta!
 
asterixDate: Thursday, 2009-11-05, 11:48 AM | Message # 2
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
pit penguins-la kings
pariuri 1x2penguins
cota;2.60
bet365
la meciul meu
incredere 10 pt penguins

campionii din pitsburg se vor deplasa in LA acolo unde in ultimul meci disputat contra tinerilor regi s-a impus lejer scor 4-1 in martie anul asta ,intre timp regi s-au intarit cu un jucator cu experienta [SCUDERII] venit chiar de la pinguini si care declara ca va incerca sa adune tinerii linga el si sa faca tot posibilul sa invinga obiectivul regilor este calificarea in play off acolo unde au fost in 2006-2007 si au si cistigat titlul ,dar atunci era altceva in echipa il aveau pe marele gretchi ,acum au o echipa tinara care sar putea in scurt timp sa devina mare cu scuderi si promitatorul andre kopitar .Penguins este o echipa legata care are in crosby un jucator de exceptie si care daca si fleury [portarul] prinde o zi buna se poate impune fara pb. la 2-3 goluri in fata oricui,are acum moralul ridicat dupa victoria impotriva ratelor din anaheim ,si cu 12w 3l s-a instalat pe primul loc in divizia atlantic loc pe care cred ca il va pastra multa vreme.kings este pe pozitia a 2 in divizia pacific cu 10w 5l jucind de 2 ori overtime.In acest meci cred ca desi LA au un inceput excelent de sezon nu vor rezista in fata campionilor

NECASTIGATOR -10
 
marcelDate: Thursday, 2009-11-05, 3:56 PM | Message # 3
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida :Curtea Arges - U. Craiova
Pont: universitatea craiova
Cota: 2,63
Casa de pariuri: bet365
Incredere: 10

Desi clasamentul ii arata pe cei de la international ca fiind favoriti eu cred ca universitatea craiova va castiga . chiar daca craiioveni sunt intr-o perioada grea ei au arata o pofta buna de gol . ei reusind in ultima etapa jucataa in deplasare sa le dea 2 goluri campionilor de la urziceni si in emciul de cupa a reusit sa invinga cu 3-0 pe poli iasi . de cealalta parte argesul a reusit in ultimele 2 meciuri de pe teren propriu sa invinga cu 2-1 in ncampionat pe astra si cu 2-1 pe rapid in cupa . dar internationalul a aratat ca se descurca mult mai bine in deplasare decat acasa . ei si-au facut in mare parte punctele pe care le au in deplasare . cred ca in meciul de maine va conta cel mai mult forma de moment a fratilor costea , ei aratand de multe ori ca nu le prea nsta nimeni in cale cand sunt in forma . hai craiova .

CASTIGATOR +16.3
 
warr10rDate: Thursday, 2009-11-05, 5:29 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 114
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Bursaspor-Genclerbirligi (fotbal Turcia Super Lig)
Pont: Bursaspor(-1)
Cota: 3,1
Casa de pariuri: bet365
Incredere: 10

Argumentatie: Se intalnesc doua echipe cu aspiratii diferite, dupa disputarea a 11 etape Bursaspor este pe locul 3 si vrea ca in acest an sa ocupe un loc de UEFA League si Genclerbirligi este pe locul 9 si cauta un loc lipsit de griji in ceea ce priveste retrogradarea.

Bursaspor are linia de clasament: 3. Bursaspor 11 7 2 2 25 : 10 23 puncte
Genclerbirligi sta astfel in clasament: 9. Genclerbirligi 11 3 5 3 13 : 12 16 puncte

Bilant Bursaspor acasa: 4. Bursaspor 5 4 0 1 13 : 2 12 puncte
Bilant Genclerbirligi in deplasare: 8. Genclerbirligi 5 2 1 2 7 : 6 9 puncte

Bursaspor a invins acasa la scoruri concludente cu 6-0 pe Istabul BB si cu 4-0 pe Diyarbakirspor, singurul meci pierdut acasa fiind cu Fenerbahce la limita 0-1.
In ultimul meci intre cele doua echipe disputat in campionatul trecut, Bursaspor s-a impus cu 2-0, scor ce cred ca s-ar putea repeta si in aceasta partida.
Asadar, miza pe victorie Bursaspor la cel putin doua golui diferenta.

NECASTIGATOR -10

 
cainelleDate: Thursday, 2009-11-05, 9:25 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Numar predictie:2
Meci:Simon - Youzhny
Predictie:Youzhny
Cota:2
Casa:bet365

Argumentatie:
Primul meci din cadrul sferturilor de finala ale turneului masculin de tenis de la Valencia. Rusul Mikhail Youzhny, 23 ATP il intalneste pe francezul Gilles Simon, locul 12 ATP. Youzhny a trecut poana acum de francezul Tsonga si de Pablo Cuevas. De cealalta parte Simon a trecut de Kunitsyn si de Thomas Berdych. Youzhny a avut o a 2-a jumatate de an mai buna, cu un titlu castigat la Moscova in fata lui Tipsarevic. Cei 2 jucatori se cunosc destul de bine, s-au intalnit de 4 ori pana acum si de fiecare data s-a impus Youzhny, ultimele 2 intalniri au avut loc chiar anul acesta. Merg pe mana lui Youzhny la o cota excelenta.

CASTIGATOR +10

 
cainelleDate: Thursday, 2009-11-05, 9:26 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
la Youzhny - Simon, incredere 10u
incomplet - anulat
 
kelppaDate: Thursday, 2009-11-05, 10:01 PM | Message # 7
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
St.Pauli-Fortuna Dusseldorf
pronosticul este over 2 2,5 ajustabil
cota 1,475
casa bet 365
incredere 10

O partida interesanta la Hamburg,in etapa cu nr.12 in 2 Bundesliga intre echipa gazda St.Pauli si placuta surpriza a turului,proaspat promovata Fortuna Dusseldorf.
Gazdele au inceput tare acest tur si au ca obiectiv promovarea pe prima scena din Germania.Sunt clasate pe 3 cu 23p la 1p distanta de ocupanta locului secund Kaiserlautern si 4p de liderul Arminia.Acasa in fata proprilor suporteri care-si sustin echipa intr-o maniera absolut superba, au realizat 2v-2r-1i,cu un golaveraj de 9-7.Cateva dintre ultimele rezultatele trupei din Hamburg:
3-1 acasa cu 1860 Munchen,tot 3-1 in deplasarea de la Oberhausen,remiza acasa 1-1 cu Cottbus si victorie pe terenul celor de la Rostock cu 2-0 in ultima etapa.
Inpartea cealalta avem una dintre surprizele turului(alaturi de Union Berlin)care se claseaza o pozitie mai jos fata de adversarii din aceasat partida,avand 20p.In deplasare au o linie de 2-0-3 cu 7 goluri marcate si tot atatea primite.Infrangere cu 2-1 la Furth,apoi victorie clara acasa cu 4-1 impotriva celor de la FSV Frankfurt ,victorie mare la Kaiserlautern iar in ultima etapa 3p importante acasa cu cei de la Karlsruher.
Asadar putem spune ca avem ingredientele pt.un derby,ambele echipe sunt pe val,in forma,sunt in fata clasamentului si cred ca vom avea parte de un meci fara prea multe introduceri si acomodari.Gazdele sunt renumite pt.jocul ofensiv pe care-l fac,au inscris in cele 11 etape un nr.de 26 de goluri si pleaca ca favoriti in acest meci.Dar sa nu uitam ca echipa gazda a furnizat cateva surprize pana acum,probabil ca si in aceasta partida isi va vinde scump pielea si pot surprinde si pe terenul din Hamburg.
Mizez pe o partida pe contre,cu cel putin 2-3 goluri,in cazul inscrierii a doar 2 goluri 1/2 din miza se ramburseaza,cealalta 1/2 se pierde

CASTIGATOR +4.7

 
DanyiyeliDate: Thursday, 2009-11-05, 10:09 PM | Message # 8
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Viborg - Skive
Pont: Viborg PF/FT
Cota: 2.20
Casa: Bet365
Incredere: 10

Argumentare:
Am ales pentru astazi o intalnire din liga a-2-a daneza...Un meci ce va disputa intre ocupanta locului
9. Viborg 13 4 6 3 14 13 18pct
si rivali de la Skive
11. Skive 13 5 1 7 18 29 16pct

Intre cele doua echipe existand o rivalitate de lunga durata,de-a lungul careia Viborg a fost mai mereu echipa mai buna,care a avut rezultate si performante mai bune.Tocmai datorita acestei rivalitati si dorintei mari de a mai castiga inca o runda a acestei lupte indelungate,oficialii lui Viborg au pregatit o oferta speciala tinerilor suporteri membri ai GreenKidz care pe baza unui formular ce se poate completa la intrarea in stadion po aduce gratis un adult la meci,astfel ca stadionul va fi cu siguranta arhiplin.Viborg a condus la pauza in 7 din cele 13 partide disputate pana acum ,ma astept sa faca acest lucru si in acest meci,este echipa mai buna si cu siguranta ii va lua tare pe oaspeti inca de la inceputul meciului.Skive nu are rezultate deosebite in deplasare,a cam pierdut fara drept de replica aproape in toate deplasarile mai importante,reusind sa marcheze destul de putin.
Sper intr-o victorie clara a celor de la viborg iar acest avantajul sa fie luat inca de la pauza!
Bafta

CASTIGATOR +12

 
patoDate: Friday, 2009-11-06, 4:03 AM | Message # 9
Private
Group: Checked
Messages: 8
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Pumas-CF America
Pont: CF America castiga la cel putin doua goluri diferenta
Cota: 5.50
Casa: SportingBet
Incredere: 10/10

Derby-ul Capitalei Mexicului va opune in aceasta dimineata(5 a.m.,ora Romaniei) pe ultima campioana ,UNAM Pumas si Club America,o echipa aflata in cautarea gloriei(si mai ales trofeelor!) de odinioara.Oaspetii n-au mai castigat nimic pe plan intern din 2005 ,lucru de netolerat pentru o echipa cu pretentii imense asa cum este America.Anul acesta s-a investit masiv la Club America fiind transferati jucatori deosebit de valorosi precum Daniel Montenegro de la Independiente,Rosinei de la Inter Porto Alegre,Mosquera de la Sevilla sau internationalul mexican Israel Martinez de la San Luis.Aceste transferuri nu au fost in zadar deoarece noii veniti s-au integrat perfect si alaturi de titulari de baza precum Salvador Cabanas,Guillermo Ochoa ,Valenzuela,Beausejour au creat o echipa redutabila care in acest sezon a reusit cateva rezultate remarcabile in urma carora a devenit principala favorita la castigarea Aperturei:3-2 la Cruz Azul,7-2 cu Toluca,5-0 cu UAG Tecos sau 1-0 in EL SUPER CLASICO cu Chivas Guadalajara.De remarcat faptul ca ''Aguilas'',asa cum sunt supranumiti cei de la America au castigat cele mai importante meciuri de pana acum,derbyuri-le cu Cruz Azul si Chivas Guadalajara ceea ce ma face sa cred ca vor fi motivati la maximum si in acest ultim derby cu Unam Pumas si vor face tot posibilul sa obtina o noua victorie,mai ales ca in acest sezon Pumas a dezamagit si nu mai are nici o motivatie in etapele ramase,in afara dorintei de a-si invinge marea rivala.America,cu o victorie in acest meci, va fi sigura suta la suta de participarea in play-off si cred ca oaspetii nu vor rata aceasta oportunitate si va fi o victorie la cel putin doua goluri diferenta .

NECASTIGATOR -10

 
hunedoara1979Date: Friday, 2009-11-06, 10:31 AM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida:International - Univ.Craiova
Pont: peste 3,5 goluri
Cota: 4,27
Casa de pariuri: PUBLICBET
Incredere: 10

Etapa A-XIII-A din cadrul Ligii I a Romaniei ne propune un meci atractiv la Mioveni, acolo unde se intalnesc formatiile clasate pe locurile 11, International si 15, U.Craiova.
Am ales acest pont pentru ca avem parte de doua echipe care joaca un fotbal ofensiv si mai ales pentru ca au doua aparari foarte slabe.
Echipa gazda are un total de 22 de goluri primite in campionat pana acum in timp ce oaspetii se mandresc si ei cu 20 de goulri primite.
Echipa gazda este antrenata de fostul jucator si antrenor al Craiovei, Stefan Stoica si spera ca la finalul campionatului sa se salveze de la retrogradare.
De partea cealalta craiovenii au inceput campionatul cu speranta de a obtine un loc intre primele 5, dar se afla pe un loc retrogradabil pentru ca ei trec printr-o perioada neagra, nereusind sa se impuna atat acasa cat si in deplasare.
Imbucurator este faptul ca isi creaza ocazii desi nu reusesc sa le fructifice pe cat mai multe dintre ele, asta inseamna ca echipa are jucatori care pot marca oricand punctul lor slab este apararea, care din punctul meu de vedere este extrem de slaba, craiovenii nereusind sa gaseasca solutii pentru a stopa atacurile adversarilor.
Asadar avem doua echipe care vor marca in acest meci pentru ca se va juca deschis, ambele echipe avand nevoie urgenta de puncte.
As fi optat pentru o victorie a craiovenilor la diferenta de 2 goluri dar ma tem ca apararea va gafa si astazi si am preferat optiunea cu cel putin 4 goluri in acest meci.

NECASTIGATOR -10
 
flor_bestDate: Friday, 2009-11-06, 10:50 AM | Message # 11
Chewbaca
Group: Checked
Messages: 70
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci Agovv Apeldoorn - FC Volendam
Pronostic FC Volendam -1
Cota 4
Casa Bet365
Incredere 10/10

In ultima etapa ambele echpe au fost invinse acasa,Agovv cu 4-3 de Carbuur iar Volendam a fost umilita cu 6-2 de GO Ahead Eagles(castigatoarea primei perioade).Agovv se afla pe locul 9 in campionat dar in perioada a doua (unde fiecare echipa lupta pt castigarea ei pt a-si asigura un loc la play-off)are 5 puncte ocupand locul 13 cu 12 goluri marcate si tot atatea primite.Volendam dupa umilinta de pe teren propriu incearca sa-si recupereze punctele si sper sa fie o victorie lejera.Volendam ocupa locul 11 in clasamentul general si locul 6 in perioada a 2 cu 9 puncte,avand 3 victorii si 2 infrangeri,cu 13 goluri marcate si 10 primite

04/04-08 Gouden Gids Divisie Agovv Apeldoorn vs. FC Volendam 3:6
30/03-07 Gouden Gids Divisie Agovv Apeldoorn vs. FC Volendam 0:1
19/12-05 Gouden Gids Divisie Agovv Apeldoorn vs. FC Volendam 0:1
18/03-05 Gouden Gids Divisie Agovv Apeldoorn vs. FC Volendam 1:0

Bafta

NECASTIGATOR -10

 
KruudDate: Friday, 2009-11-06, 10:53 AM | Message # 12
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Sedan - Metz
Pronostic : Rezultat de egalitate la finalul partidei
Cota : 3.02
Casa de pariuri : 5Dimes
Incredere : 10

Argumentatie :

In etapa 14 se vor intalni Sedan care joaca destul de bine acasa dar care in clasament cam scartaie si in acest meci are nevoie de minim un punct si oaspetii de la Metz care lupta pentru promovare si se afla la 2 pct de locul 2 si la 8 pct de primul loc ocupat de Caen si dupa niste meciuri 3 egaluri consecutive a ajuns sa castige ultimele 3 partide si a ajuns la 5 meciuri fara infrangere si si-a recapatat moralul pentru acest meci in care merg pe un rezultat de egalitate desi Metz nu a mers prea bine in deplasare dar nici Sedan nu exceleaza acasa asa ca acest meci dupa parerea mea s-ar indrepta spre un rezultat de egalitate si sper sa fi fost inspirat.

CASTIGATOR +20,2

 
TaquitoDate: Friday, 2009-11-06, 12:46 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida : Stanislas Wawrinka - Novak Djokovic
Pronostic : 1st Set Total Games >> 8.5 - 10.5 games
Cota : 1.75
Casa de pariuri : william hill
Incredere : 7

Argumentatie : meci din sferturile de finala in cadrul turneului indoor de la Basel, in care se intalnesc elvetianul Wawrinka, locul 21 ATP, si sarbul Djokovic locul 3 atp. in tururile anterioare sarbul a trecut de Andreas Beck(in 2 seturi 6-3, 7-5) si de Henrych(2-0). Wawrinka a trecut de Ljubicic(in 3 seturi) si de Nieminen. Elvetianul a avut ceva probleme in primul meci, in care a pierdut primul set, dar a reusit sa revina. Punctul forte al lui Wawrinka este reverul. Sarbul a trecut ieri de Henrych cu 6-0, 6-0. Henrych nu este un jucator mare, dar scorul arata ca Djokovic este in forma. Ma astept ca in primul set, sarbul sa faca primul break-ul. Primul set din ultimele intalniri s-a incheiat numai de la 3 in sus. Cred ca va fi 6-3 sau 6-4 ptr Djokovic in primul set.

CASTIGATOR +5.25

 
underlineDate: Friday, 2009-11-06, 1:33 PM | Message # 14
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
International Curtea de Arges - Universitatea Craiova

Pronostic: International DNB
Cota: 2,2
Casa: gamebookers
Incredere 10/10

Un meci care pare fara sare si piper, intre 2 echipe care nu joaca mare lucru, insa cu un international care are rezultate destul de bune. Craiova continua seria neagra de meciuri din acest campionat, si se afla pe loc retrogradabil. In afara de Florin Costea nimeni nu prea joaca nimic la olteni, astfel incat cred ca Stoica va reusi sa isi aseze echipa in teren fara prea mari batai de cap. In plus, se joaca la International acasa si in aceste meciuri, de obicei ecipa gazda ia toate punctele.

NECASTIGATOR -10


http://betfairblog.wordpress.com/
 
MoneyFishDate: Friday, 2009-11-06, 2:14 PM | Message # 15
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
Partida: FC St. Pauli v Fortuna Düsseldorf
Pronostic: [HTFT] 2/2
Cota: 8,00
Casa: Bwin
Incredere 10/10

In acest meci se intalnesc doua echipe din Germania, Bundesliga 2. FC St. Pauli ocupa locul 3 in acest moment cu 23 puncte dupa 11 meciuri jucate in timp ce adversara ei de astazi ocupa locul 5 cu 20 de puncte dupa 11 meciuri jucate. Cele doua echipe s-au mai intalnit pana acum
de 16 ori, 9 intalniri fiind castigate de catre cei de la FC St. Pauli, 2 s-au terminat la egalitate iar 5 au fost castigate de catre cei de la Fortuna Dusseldorf. Atat FC St. Pauli cat si Fortuna Dusseldorf au castigat din ultimele 5 partide jucate in acest campionat 3 si una au terminat-o la egalitate. Va fi un meci de care pe care, in care e posibil orice rezultat. Eu am mizat pe victoria celor de la Fortuna Dusseldorf atat la pauza cat si la final.

NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz