Sunday, 2024-06-30, 9:42 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
2 noiembrie
FurianDate: Friday, 2009-10-30, 0:13 AM | Message # 1
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
bafta !

Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
DanyiyeliDate: Sunday, 2009-11-01, 0:36 AM | Message # 2
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Luni 2.11.2009
Genk - Cercle Brugge
Pont: 1
Cota: 1.81
Casa: 10Bet
Incredere: 9

Argumentatie: Am ales pentru astazi o intalnire ce pare destul de stransa prin locurile in clasament a celor 2 echipe.
16. Genk 6 0 3 3 6 9 3pct (clasament pentru partidele de acasa)
8. Cercle Brugge 6 2 2 2 11 8 8 pct (clasament pentru partidele din deplasare)

Dupa cum se poate observa Genk inca nu a obtinut victorie in partidele de acasa in acest sezon,iar aceasta intalnire poate reprezenta prima victorie in actualul sezon. Si spun asta nu doar prin valoarea lotului cat si prin ultimele intalniri ce au avut loc intre cele 2 echipe:
Istoric
Data Campionat Meci Rezultat
29/11/2008 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 3:2
04/08/2007 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 3:1
10/02/2007 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 3:0
24/09/2005 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 3:1
18/12/2004 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 2:1
19/10/2003 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 3:1
26/10/1996 Liga Jupiler Racing Genk vs. Cercle Brugge 2:0

Genk vine dupa 2 victorii in campionat si cupa:
27/10/2009 Cupa Belgiei St. Truiden vs. Racing Genk V - 0:1
23/10/2009 Liga Jupiler Lokeren vs. Racing Genk V - 0:2

in timp ce Cercle
27/10/2009 Cupa Belgiei Cercle Brugge vs. Oud-Heverlee V - 2:0
24/10/2009 Liga Jupiler Cercle Brugge vs. Kortrijk E - 1:1

Bafta!

Castigator +7.29 U

 
KruudDate: Sunday, 2009-11-01, 8:02 PM | Message # 3
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Sheffield Utd - Newcastle
Pont : X
Cota : 3.3
Casa de pariuri : Bet365
Incredere : 10

Argumentatie :
Oaspetii de la Newcastle se vor deplasa la Sheffield unde ii asteapta un meci extrem de greu deoarece gazdele au 6 meciuri fara victorie si in acest meci vor da totul pentru a obtine un rezultat bun in timp ce si oaspetii care ocupa locul 2 si care in ultimele 2 deplasari de la Nottingham si Scunthorpe au luat bataie cu 1-0 respectiv 2-1 iar in acest meci vor incerca sa scoata minim un egal care i-ar tine in lupta pentru primul loc iar o victorie i-ar duce pe primul loc insa nu cred ca vor obtine o victorie in acest meci si un egal cred ca le-ar pica foarte bine. Newcastle au ca obiectiv promovarea in prima liga lucru care se va si intampla mai ales ca au inceput extrem de bine campionatul dar desi eu merg pe mana la lor in lupta pentru promovare alaturi de WBA va fi o lupta apriga deoarece Leicester si Cardiff se afla in spatele lor si asteapta pasi gresiti ale celor 2 echipe care in momentul de fata ocupa primele 2 locuri iar in acest meci merg pe un rezultat de egalitate.

Necastigator - 10 U
 
marcelDate: Sunday, 2009-11-01, 8:13 PM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida : Garcia-Lopez G. - Greul S.
Pont : Cine câştigă primul set? :GARCIA LOPEZ
Cota : 1,7

Casa de pariuri : BET-AT-HOME
Incredere : 10
Argumentatie : ACEST MECI VA AVEA LOC IN CADRUL TURNEULUI ATP DE LA VALENCIA . LOCUL 47 SE VA INTALNI CU LOCUL 59 IN LUME SI CRED CA LOCUL 47 SE VA IMPUNE . GARCIA LOPEZ ESTE SPANIOL SI NU CRED CA AR VREA SA IASA DE LA ACEST TURNEU IN PRIMUL TUR CRED CA VA DORI SA INAINTEZE IN TURNEU .


ANULAT !

 
underlineDate: Sunday, 2009-11-01, 8:14 PM | Message # 5
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
CHICAGO BULLS @ MIAMI HEAT

Bachet -> NBA
Luni 02-11-2009 -> ora 01:00 AM
Pronostic -> 1
Cota -> 1,55
Casa -> gamebookers
Incredere -> 10/10

Pentru la noapte propun un meci interesant intre doua din cele mai experimentate echipe din liga de bachet nord-americana, intre Miami Heat si Chicago Bulls. Miami spera ca in acest an sa ajunga din nou in finala NBA, in timp ce Bulls in cel mai bun caz pot ajunge in prima faza a play-off-urilor avand in vedere echipa din acest an. Cei da la Miami se pare ca nu resimt deloc plecarea lui Shaq la Cavaliers, deoarece, fratele acestuia, Jermaine O'Neal, adus in aceasta vara de la Toronto Raptors, a adus un suflu nou echipei, in ciuda faptului ca inca nu este complet acomodat, evolutiile sale nefiind cele mai bune, dar increderea sa este molipsitoare pentru Wade & CO. Miami vine dupa 2 victorii in primele 2 meciuri in acest sezon, impotriva celor de la New York si in deplasarea de la Pacers, fosta echipa a lui Jermaine, in timp ce "taurii" din Chicago i-au infrant pe San Antonio Spurs cu 92-85 dar au fost practic distrusi in deplasarea de la Boston Celtics, scor 119-90. Bulls nu este o echipa de deplasarea, majoritatea victoriilor fiind stranse in meciurile de acasa de cativa ani de zile, astfel ca nu vad cum Miami ar putea scapa victoria in aceasta noapte, mai ales ca nu are nicio accidentare notabila.
In ultimele 10 intalniri directe, Bulls au iesit invingatori in 7 meciuri, 2 din aceste 7 victorii fiind obtinute chiar pe arena celor de la Miami Heat. Insa la noapte eu nu vad alt invingator decat pe cei de la Miami, iar cota este una foarte buna.

Anulat


http://betfairblog.wordpress.com/
 
brolin8Date: Monday, 2009-11-02, 1:08 AM | Message # 6
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Gloria Bistrita-Gaz Metan
pont-1
cota 2.00
casa bet365
incredere 8

Se intalnesc 2 echipe care nu au mai cunoscut infrangerea de cateva etape bune ce spera
sa evite retrogradarea.Gloria a schimbat antrenorul si s-a observat o shimbare majora in jocul
lor in bine de 3 etape nu pierd cu echipe ce trag la titlu ca dinamo si steaua pe acestia din urma
eliminandui si din cupa in aceasta saptamana.Mediesenii vin si ei dupa un joc din cupa in care nu
meritau sa piarda dar apararea lasa de dorit la ei, gaz metan o echipa ce nu le place sa inchida jocul,
iese la joc cea ce ma face sa cred ca forma buna care au aratato bistritenii de la venirea lui Halagian
si spatiile lasa-te de medieseni va duce la o victorie a bistritenilor.Pt gloria cele 3 puncte sunt vitale
pe a ramane in plasa contracandidatelor la retrogradare.

Bafta cine joaca acest meci...sper intr-un 2-0 fara emotii

Necastigator - 8U

 
MoneyFishDate: Monday, 2009-11-02, 1:28 AM | Message # 7
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
Partida : ATL Hawks v LA Lakers (NBA)
Pronostic : 1
Cota : 4,40
Casa : Bwin
Incredere : 10

Argumentaie: Acesta este un meci unde teoretic LA Lakers sunt clar favoriti. Totusi rezultatele celor doua echipe din ultimele partide disputate in acest an inclina putin balanta spre ATL Hawks. In ultimele 6 meciuri disputate LA Lakers a obtinut 4 victorii, 3 in pre season si una in campionat pe cand ATL Hawks are 5 victorii, 3 in pre season si 2 in campionat. La capitolul intalniri directe LA Lakers conduc cu 8 victorii impotriva a 6 victorii obtinute de ATL Hawks. Sper ca de aceasta data sa castige cei de la ATL Hawks.

Necastigator -10 U

 
warr10rDate: Monday, 2009-11-02, 1:53 AM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 114
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Oklahoma City Thunder v Portland Trail Blazers (NBA)
Pronostic : under 190,5
Cota : 1,51

Casa : bet365
Incredere : 10
Argumentatie: In acest inceput de sezon Oklahoma are un inceput surprinzator cu 2 meciuri castigate din 2, cu Sacramento acasa si in deplasare la Detroit, iar Portland are 1 partida castigata acasa cu Houston si 2 partide pierdute, una acasa cu Denver si alta in deplasare la Houston. Oklahoma are o medie de 96.5 ppg, iar Portland o medie de 99 ppg. Portland vine dupa partida pierduta ieri la Houston cu 111-107. Portland de regula joaca foarte bine faza de aparare si cred ca in aceasta partida nu se vor marca foarte multe puncte, mai ales ca in istoricul intalnirilor dintre cele 2 echipe majoritatea partidelor au inregistrat un cosaveraj total de sub 190 de puncte.

Anulat

 
asterixDate: Monday, 2009-11-02, 9:20 AM | Message # 9
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
plizen-brno fotbal cehia liga 1[gambrinus]
pronostic ;pauza 1
cota;2.15
casa;bet365
incredere;8

argumente
gazdele locul 5 in clasament 21 de pct au ca obiectiv participarea in cupele europene ,cum din cehia participa doar echipe in comp.europene .iar banik ostrova locul are 25pct ,plizen trebuie sa cistige acest meci pt a veni la 1 pct in spate si pt a ramine in cursa ,dupa un inceput de sezon ezitant cu 1d si o infringere si-au revenit si in ultimele 5 meciuri au reusit 3w si 2 d cu victorie la liderul jablonec ,egal la sparta praga si budejovice si victorii acasa cu sigma si mlada ,83,33%din golurikle gazdelor au venit puina in min 40 plze insciind doar de pou ori in repriza a 2 .In meciurile directe in ultimele 7 plzen are 6w si 1l victoriile sunt 3acasa si 3 la brno ,ultimele 4 meciuri treburile au decurs astfel 2-0 la pauza si a invins cu 3-2 final ,1-0 la pauza si 2-1 final ,2-0 pauza si final tot 2-0,1-0 pauza si 1-0 final,toate victorii plzencare nu au mai pierdut un meci cu brno din 19.11.2005.Brno locul 11 cu o linie de clasament de 4w 4d 4l au inceput bine sezonul cu victorie la liberec si acasa cu slovako ,dar continuarea nu a fost la fel de buna astfel ca in ultimele partide au pierdut 5-0 la olomuc si 1-0 acasa cu jablonec oaspeti au marcat 6goluri in prima repriza 60% si 4 in repriza a 2-a 40%.Nu cred ca plzen va pierde acest meci ,iar daca va iesi cumva un egal acesta se va produce in proportie de 80% dupa pauza ,pe final de meci ,sansele ca plzen sa conduca la pauza sunt de 75-80% in opinia mea .PT AMATORII DE COTE MARI SI BOMBE RECOMAND P1 FX SUNT CEVA SANSE SA IASA COTA 17

Necastigator - 8U

 
hunedoara1979Date: Monday, 2009-11-02, 10:02 AM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida:FC Brasov v Pandurii TG.Jiu
Pont: - sub 2,5 goluri
Cota: 1,53
Casa de pariuri: BET 365
Incredere: 10

Argumentatie:
Am ales inca un meci din etapa cu numarul 12 din campionatul Romaniei un meci care ne aduce fata in fata la Brasov meciul dintre echipa gazda, ocupanta locului 8 in clasament si ocupanta locului 9.
Bilantul celor doua formatii este urmatorul, gazdele au acasa 2-2-1 in timp ce oaspetii au in deplasare 2-1-2.
Echipa oaspete a schimbat antrenorul saptamana trecuta Ciubotariu inlocuindu-l pe Cartu si va veni la Brasov cu gandul de a nu pierde acest meci.
De partea cealata echipa gazda vine dupa victoria din cupa si vor incerca sa-si apropie victoria dar asa cum stim sunt o echipa ca marcheaza putin.
Media celor doua echipe este de 1 gol inscris pe meci, fiind printre echipele cele mai inchise din campionat.
Asadar un meci cu goluri putine.

Castigator + 5.3 U
 
tzutzuDate: Monday, 2009-11-02, 11:19 AM | Message # 11
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Mantova-Brescia
Pronostic: x

Cota: 2,95
Bookmaker: 5Dimes
Miza: 8/10

Preview:

Acest meci face parte din Italia serie B si se desfasoara in cadrul etapei cu numarul 12.
Gazdele de la Mantova ocupa in acest moment locul 21,cu numai 6 puncte,avand o singura victorie,5 egaluri si 5 infrangeri,avand pe teren propriu o linie de 1-3-1.
Etapa trecuta a remizat 1-1 la Vicenza.
De partea cealalta,Brescia,cu 16 puncte ocupa locul 13,dar etapa trecuta a produs surpriza fiind invinsa pe teren propriu de mult ma slaba Gallipoli cu 1-0.

In meciurile directe Mantova sta mai bine,3 victorii,4 egaluri si o singura infrangere,din ultimele 8 meciuri.
ultimul meci intre cele doua sa terminat la egalitate,0-0.
In mod normal Brescia e mai buna,dar tinaind cont de intalnirile directe,cred ca va fi un meci egal.

Castigator + 15.6 U


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
seba23Date: Monday, 2009-11-02, 11:55 AM | Message # 12
Verde, se fumeaza
Group: Checked
Messages: 5
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
FC Brasov v Pandurii
Pont : X
Cota 3.6

Casa de pariuri Bet 365
miza 10/10

Ultimul meci al etapei pune fata in fata echipa Brasovului care ocupa locul 8 in clasament cu 17 puncte si echipa din targu jiu ocupanta locului 9 cu 15 puncte.
In ultimele 4 partide brasovul are 3 egaluri si 1 infrangere iar pandurii au o situatie asemanatoare 3 egaluri si tot o infrangere !
brasovul aspira la un loc de cupa europeana in timp ce pandurii o echipa de mijlocul clasamentului vrea sa faca fata ligii 1 !
va fi un meci inchis cu putine goluri : 0-0 1-1 cele mai indicate rezulatate !
BAFTA !

Necastigator - 10 U

 
kobeDate: Monday, 2009-11-02, 12:33 PM | Message # 13
LAKERS
Group: Checked
Messages: 116
Awards: 1
Reputation: 6
Status: Offline
Turk Telekom-Efes Pilsen
Pont: CM Efes-castiga meciul Efes

cota:1.5
casa:bet365
incredere:10

Argumentatie

Efes se afla pe locul 8 cu 2 victorii in primele 2 etape,iar telekom ocupa pozitia 13 cu 1 victorie din 2,insa e doar inceputul camp si cred ca efes vor reusi sa se impuna pt a-si mari distanta fata de urmaritoare...Efes isi doreste castigarea camp,in timp ce adversara din aceasta seara isi doreste un loc pt a juca in eurocup...in ultimul meic efes s-a impus cu 82-69 chiar in arena celor din telekom asa ca si azi vad acelasi rezultat,insa pt mai multa siguranta am ales ca castiga meciul chiar si dupa prelungiri..

Necastigator - 10U

 
Alex_BrasovDate: Monday, 2009-11-02, 12:43 PM | Message # 14
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Fc Brasov - Pandurii
Pont: 1
Cota 1.70

Casa de pariuri: Bet365
miza: 10/10

Argumentatie:
Despartite de doar 2 puncte in clasament, cele doua formatii, isi disputa ultimul joc al rundei cu numarul XII, o eventuala victorie a gazdelor insemnand si regruparea fata de primele 7 echipe din Liga 1, cu pretentii la titlu in acest sezon. Gazdele au un parcurs de invidiat acasa, in ultimii 3 ani, ei pierzand o singura data, acel 0-1 cu Dinamo din sezonul actual. Oaspetii au o trupa compacta, fara individualitati, bine asezata in teren, care va face tot posibilul sa smulga un punct astazi la Brasov. Vremea este destul de potrivnica, la ora jocului anuntandu-se o maxima de doar 2 grade. Conditii potrivnice pentru fotbal, dar valoarea superioara a gazdelor, ma indeamna sa cred ca se vor impune astazi la limita, acumuland 3 puncte pretioase in clasament.
De semnalat faptul, ca pe banca celor de la Fc Brasov se afla fostul golgheter al pandurilor, tanara speranta Alexandru Piturca, fiul binecunoscutului selectioner Victor Piturca.
Asadar pronostic 1, cota 1.70.

Castigator + 7U
 
betivuDate: Monday, 2009-11-02, 2:53 PM | Message # 15
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : Randers Freja-AGF II ( fotbal-Danemarca-Div 2 Vest)
Pronostic : X2
Cota : 1,95

Casa : Bwin
Incredere : 8

Un meci intre doua echipe de rezerve ce evolueaza in a 3-a liga daneza si care trebuie sa pastreze o distanta de 2 divizii fata de prima echipa a clubului , deci aspiratii de promovare nu exista , mai mult chiar , Randers putind fi nevoita sa retrogradeze indiferent pe ce pozitie ar termina datorita sanselor bune de retrogradare pe care prima echipa din SAS Liga le are (ultimul loc cu 4 puncte din 14 meciuri) ; deci motivatie din parti la gazde pe cind oaspetii ar avea nevoie de ceva puncte care sa-i indeparteze de zona retrogradarii ; Randers pe locul 7 cu 19 puncte , AGF pe 13 cu 12 puncte ; deci meci amarit fara miza clara si in care orice se poate intimpla , componenta si valoarea echipelor fiind mai mereu necunoscute , depinzind de jucatorii de la prima echipa trimisi la dezmortire in divizia a treia ; intilniri directe :
3/06/2009 Divizia 2 Vest Randers Freja vs. Aarhus GF II 3:2
22/09/2008 Divizia 2 Vest Aarhus GF II vs. Randers Freja 1:1

Necastigator - 8U

 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz