Saturday, 2024-09-28, 6:58 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
20 Ianuarie
DanyiyeliDate: Saturday, 2010-01-16, 1:28 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Inca 11 zile wink
 
ShadowDate: Tuesday, 2010-01-19, 11:17 AM | Message # 2
Umbra ce va urmareste
Group: Checked
Messages: 9
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
partida: Arsenal - Bolton
Pont:Arsenal -2 HA
Cota:2,27
Incredere:10
casa:188bet

Arg:
Astazi la ora 21:45, Arsenal primeşte vizita celor de la Bolton, la doar 3 zile după precedenta întîlnire, de pe Reebook Stadium. Londonezii au reuşit să cîştige în deplasare cu 2-0, adunînd astfel cel de-al 7-lea succes consecutiv împotriva lui Bolton.
În ciuda accidentărilor numeroase, Arsenal a reuşit o serie excelentă în ultima lună şi jumătate, perioadă în care nu a cunoscut înfrîngerea. De la acel 0-3 acasă cu Chelsea, "tunarii" au adunat o serie de rezultate pozitive, făcînd ca diferenţa de 11 puncte să se reducă la doar 3.
Arsenal este momentan la 3 puncte de Chelsea şi un succes la 2 sau mai multe goluri diferenţă cu Bolton ar duce echipa lui Arsene Wenger pe primul loc.

SCOR:4-2 MIZA RETURNATA!

 
underlineDate: Tuesday, 2010-01-19, 8:53 PM | Message # 3
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meci: Galina Voskoboeva - Tsvetana Pironkova
Pronostic: Voskoboeva sa realizeze minim un break in primul set
Cota: 2.5
Casa: william hill
Incredere: 10

In astfel de pariuri nu e nimic sigur. Ambele sunt jucatoare in afara topului 100, Voskoboeva pe 102 iar Pironkova pe 111. Pana acum nu a fost niciun meci direct intre cele 2 jucatoare. Merg pe varianta break-ului realizat de Voskoboeva deoarece este jucatoarea mai experimentata, desi este vazuta drept outsider in acest meci Break-urile in WTA sunt foarte dese, mai ales intre jucatoarele medii ca valoare si sunt convins ca Pironkova isi va pierde macar o data serviciul.

ANULAT Nu exista aceasta varianta de pariu!


http://betfairblog.wordpress.com/
 
razvansiposDate: Tuesday, 2010-01-19, 9:01 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
partida: Mobitelco Cluj - BC Mures
Pont:BC Mures
Cota:7.00
Incredere:5
casa:bwin

Initial analiza era undeva la 25 de randuri, insa mozilla mi-a jucat feste angry
Bookmakerii o supraestimeaza pe Universitatea Cluj. De ce spun asta, foarte simplu. Acestia se iau dupa 3 factori :
1: rezultatul meciului din tur
2: rezultatele h2h
3: terenul propriu
pai sa le luam pe rand; in meciul tur, echipa mureseana era in degringolada; nimeni nu stia cine conduce clubul, cine da banii, cooley, vajda si pociukonis nejucand in acel meci. astfel, clujenii au avut o misiune extrem de usoara invingand cu + 15
2: rezultatele h2h...e ciudat faptul ca in ultimii 2 ani, muresul n-are nici o victorie cu u, desi 2 dintre aceste meciuri s-au disputat in jungla . totusi, lotul muresenilor este undeva de 2-3x mai valoros decat sezonul trecut, si ma astept ca lucrul acesta sa se vada pe parchetul salii Horia Demian..
3:terenul propriu; asta cu terenul propriu e cu 2 taisuri, cu 2 fete. pe de o parte, ii stim pe fanii clujeni care pun suflet la fiecare meci; totusi, si fanii mureseni vor fi prezenti la meci ( 2 autocare, asta insseamna 60-70 de fani mureseni ).
lotul muresenilor este de 2-3 ori mai bun decat in turul campionatului. Tomic, Cooley, Masiulis, Peciukas, Pociukonis, Sheards...si lista poate continua..
sa speram ca, muresenii, vor izbuti victoria

SCOR:87-81 NECASTIGATOR -5
 
en3rgy23Date: Tuesday, 2010-01-19, 9:26 PM | Message # 5
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Mallorca -Getafe
Pont: Handicap Asiatic Ajustabil Mallorca -1
Cota:2.69
Casa:Bet365
Incredere:5

In aceasta seara dau piept doua pretendente la trofeul cupei Spaniei mai ales dupa ce favorita numarul 1 ,Barcelona a parasit aceasta competitie.Dupa ultimele meciuri disputate de catre Mallorca, care au reusit sa demonstreze forma buna prin care trec si forta de care dau dovada in meciurile de pe terenul propriu , voi miza si in aceasta seara pe o victorie la handicap a gazdelor ,care au reusit in acest weekend sa ii invinga si pe cei de la Deportivo, care erau neinvinsi in ultimele 7 meciuri.
Totodata istoricul meciurilor directe dintre Mallorca si Getafe arata victoriile clare ale gazdelor , chiar la handicap in 3 partide din cele 6 disputate , doar o singura data reusind cei de la Getafe sa obtina un punct pe stadionul ''ONO Estadi (Palma de Mallorca)''.
Victoria la un gol a gazdelor imi aduce returnarea mizei.
Bafta...

SCOR: 1-2 NECASTIGATOR -5

 
TaquitoDate: Tuesday, 2010-01-19, 9:30 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Date Krumm - Shvedova
Pronostic: 2-0 la seturi ptr Shvedova
Cota: 3.75
Casa: bet365
Incredere: 10

jucatoarea din kazakhstan a participat de curand la cupa hopman unde a reusit sa o invinga pe Lisicki in 2 seturi. Are un joc destul de bun pe hard, un servici bun si loveste in forta. la US Open a reusit sa o elimine pe Jankovic. Date Krumm are o tehnica mai buna dar se deplaseaza mai lent pe teren si loveste mai slab dar bine plasat. Jucatoare japoneza a ajuns la 30 de ani. cred ca Shvedova se impune in minim de seturi.

SCOR: 4-6 ; 2-6 CASTIGATOR +27,5

 
KruudDate: Tuesday, 2010-01-19, 10:28 PM | Message # 7
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
T. Berdych - E. Korolev
Pont : 3-1 Berdych
Cota : 3.5
Casa : Bet365
Incredere : 10

Argumentare : Maine dimineata de la ora 3:30 va avea loc la Australian Open un meci interesant intre cehul Berdych si rusul Korolev.Tanarul Berdych cred ca se va impune in aceasta partida iar Korolev cred ca va reusi sa castige un set. Berdych este un jucator mai valoros ca rusul si are un serviciu mult mai bun si tineretea cred ca isi va spune cuvantul in aceasta partida.
In meciul precedent Berdych a trecut in 3 seturi de olandezul Haase 6-0 6-3 6-3 iar rusul Korolev a trecut de germanul Brands tot in 3 seturi si anume 6-2 7-5 7-5 iar aceasta partida cred ca se va incheia in 4 seturi cu victoria cehului Berdych.

SCOR:0-3 NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-01-20, 1:19 AM | Message # 8
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Vera Zvonareva v Kristina Kucova
Pont:Kucova - 2 games or less first set
Cota:3,40
Casa:William Hill
Incredere:10

Argumentare:
Pe arena Show Court 3 de la Australian Open se intalnesc inca in partidele din prima mansa 2 jucatoare ce pana acum nu au mai avut intalnire directa.Rusoaica Zvonareva locul 9 WTA o va intalni pe Kucova este o tanara slovaca de 20 ani, care nu are nici o performanta la seniori si care se afla pe locul 108 mondial. Rusoaica a avut ceva probleme medicale in acest inceput de an ceea ce ma face sa cred ca va incerc sa termine cat mai repede partida,astfel incat sa se protejeze pentru urmatoarele intalniri mult mai dificile.Rusoaica a disputat deja 2 partide de pregatire in acest inceput de an,in care a aratat pofta de joc si sunt sigur k astazi experienta si valoarea ei vor invinge rapid si in 2 seturi o tanara speranta a slovacilor.

SCOR: 6-2 CASTIGATOR + 24

 
Alex_BrasovDate: Wednesday, 2010-01-20, 5:53 AM | Message # 9
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Karlovic - Benneteau
pont: Karlovic 3-1
cota:4.00
miza: 10
casa: bet365

Argumentatie: Benneteau a revenit senzational in meciul cu Guez, dupa ce a pierdut primul set la0, in vreme ce Karlovic l-a eliminat greu pe Stepanek, jucator mai valoros decat croatul. Uriasul de 2.08 are un serviciu impecabil, reusind din nou peste 40 de asi in primul tur. Cred ca Karlovic se va impune astazi, dar va ceda un set, si pe fondul oboselii din primul tur, unde a disputat 5 seturi.

SCOR:3-1 CASTIGATOR +30

 
AddictedToMusicDate: Wednesday, 2010-01-20, 8:02 AM | Message # 10
muzicant
Group: Checked
Messages: 50
Awards: 0
Reputation: -1
Status: Offline
Meci:Aston Villa v Blackburn
Pont:Egal pauza/ Aston Villa final
Cota:4.40
Casa:Gamebookers
Incredere:10

Argument:In primul tur al cupii ligii a fost un meci echilibrat in care Aston Villa a castigat greu cu 1-0, acest meci va fi unul foarte important deoarece aici se va hotara una dintre finalistele cupii ligii. Mizez pe un scor alb la pauza deoarece miza este prea mare si nu se va risca mult, cel putin din partea celor de la Villa care isi vor menaja rezultatul din tur asteptand greseala celor de la Blackburn, care se vor arunca din ce in ce mai mult in atac si vor gresi. Blacburn nu este o forta ofensiva deci cei de la Villa nu vor avea prea mari probleme.

SCOR:6-4 (2-2) CASTIGATOR +30
 
alizeeDate: Wednesday, 2010-01-20, 9:12 AM | Message # 11
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida arsenal bolton
pont numar de goluri sub/peste ajustabil peste 4 4.5 goluri
cota 3 85
casa bet365
incredere 10
argumentare

pe emirates stadium din londra intr-o restanta din 6 ianuarie se intalnesc echipa gazda arsenal londra locul 3 in clasament si oaspetii de la bolton wanderers pozitia 19 in clasamentul premier league
17-01-2010 Premiership Bolton 0 - 2 Arsenal
10-01-2009 Premiership Arsenal 1 - 0 Bolton
20-09-2008 Premiership Bolton 1 - 3 Arsenal
29-03-2008 Premiership Bolton 2 - 3 Arsenal
20-10-2007 Premiership Arsenal 2 - 0 Bolton
14-04-2007 Premiership Arsenal 2 - 1 Bolton
14-02-2007 Cupa FA Bolton E 1 - 3 E Arsenal
28-01-2007 Cupa FA Arsenal 1 - 1 Bolton
25-11-2006 Premiership Bolton 3 - 1 Arsenal
11-02-2006 Premiership Arsenal 1 - 1 Bolton
o victorie la scor in meciul cu bolton o duce pe arsenal pe prima pozitie in clasament cel putin pana in etapa viitoare
dar arsene wenger face minuni cu pustii sai si ocuparea primei pozitii in clasament ar fi ceva incredibil pentru ei
asadar un meci cu multe goluri si o victorie clara pentru arsenal
bafta

SCOR: 3-2 min 68 CASTIGATOR +28,5
 
kelppaDate: Wednesday, 2010-01-20, 11:10 AM | Message # 12
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Macclesfield-Northampton
pont egal
cota 3.55
casa betfair
miza 10


Vecine in clasament in league two, cele 2 combatante de azi spera sa ramana si dupa acest sezon in aceasta liga.
Gazdele sunt pe locul 18,cu 27pdar 2 jocuri mai putin disputate si au un avans dedoar 8p fata de prima echipa retrogradabila.O simetrie perfecta in jocurile de acasa,4v-4e-4i si 18-18 raportul golurilor.
Ultimele rezultate sunt de anul trecut(in acest an inca n-au disputat nicio partida):3-1 acasa cu Herenford,2-2 la Shrewsbury si 4-1 cu Crewe.
Oaspetii sunt 2 locuri mai sus,cu 29p iar in ultimele 3 deplasari au reusit sa obtina 5p,doua remize la Cheltenham 2-2 si Barnet 0-0 si victorie in ultima etapa in 2 ian. la Bournemounth,0-2.
In 12 runde in deplasare au 3v-3e-6i cu un golaveraj de 18-21.
In league two retrogradeaza doar ultimele 2 locuri,ceea ce ma face sa cred ca o eventuala remiza azi n-ar deranja prea tare nicio echipa.
Asadar avea o partida in care ambele echipe sunt in lupta pt.mentinerea in aceasta liga,ambele sunt pe un trend ascendent,ceea ce ma face sa cred ca vom avea parte de o partida f.echilibrata,care se va termina nedecis(sper eu)

0-2 NECASTIGATOR -10

 
TataPariurilorDate: Wednesday, 2010-01-20, 11:41 AM | Message # 13
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Partida: Sochaux v Lille
pont: Lille H.A. -1
cota:2.75
miza: 10
casa: bet365

Lille e intr-o forma extraordinara avand 8 victorii conecutive si nu dau semne ca se vor opri aici. Chiar si fara Gervinho plecat la cupa Africii ,Lille a invins-o pe PSG cu 3-1. Sochaux inca nu a marcat anul acesta: Boulogne 0 - 0 Sochaux ,Monaco 2 - 0 Sochaux. Lille nu isi permite sa piarda puncte cu echipele mici. Valoarea si moralul sunt de partea oaspetilor dar si presiunea victoriei si a publicului, de altfel...

SCOR: 2-1 NECASTIGATOR -10

 
GiulyDate: Wednesday, 2010-01-20, 2:00 PM | Message # 14
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
20 Ian 19:00 Fotbal - Genoa v Bari
Pronostic : Peste 2.5 Goluri
Cota:1.95
Casa de Pariuri:Pinnacle
Miza:10

Se pare ca si impotriva celor de la Roma,Genoa a aratat din noua forma proasta in care se afla,favorizandu-le o victorie usoara.
La Genoa Palacio si Palladino vor lipsi iar Sculli este incert,Gasperini va folosi acelasi 3-4-3 care nu prea i-a adus mari satisfactii in ultima vreme.
Bari a impresionat din nou si in meciul trecut reusind sa-si creeze numeroase ocazii de gol.Cu toate ca au o lunga lista de accidentati de ceva vreme se pare ca lucrul acesta nu a afectat jocul echipei.
Mizez pe faptul ca Bari va inscrie impotriva celor de la Genoa care la randul lor vor forta obtinerea punctelor,in concluzie sper sa fie un meci cu multe goluri!

SCOR: 1-1 NECASTIGATOR -10


All Rights Reversed!!
 
DisasterDate: Wednesday, 2010-01-20, 5:09 PM | Message # 15
Major
Group: Checked
Messages: 82
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Handbal:Franta-Cehia
Pronostic:Franta peste 31.5 goluri
Cota:1.85
Casa:Bwin
Miza:10

Un meci mai putin interesant este programat azi cu incepere de la ora 19:15 ora romaniei in cadrul Campionatului european de handbal masculin,un turneu ce se desfasoara in AUstria,care a inceput numai de ieri.Franta o echipa care este principala favorita la titlu,dar care a remizat ieri surprinzator cu nationala ungariei.cehia dupa cum am scris si ieri este o echipa slaba.Dovada au pierdut ieri cu nici mai mult nici mai putin de 12 goluri contra spaniei.Cum ieri echipa Frantei a intrat mai greu in joc,azi ma astept sa faca instructie cu reprezentativa cehiei si sa inscrie peste 35 de goluri.aceasta linie mi se pare foarte mica pentru Karabatici and Co,initial am vrut sa iau over 58.5 la o cota de 2.82 la bet365..mi se pare foarte realizal.sa vedem ce va iesi.Bafta!

SCOR:21-20 NECASTIGATOR -10
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz