Friday, 2024-06-28, 12:57 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
6 Mai
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-05-02, 11:45 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Cine face pasi gresiti?
 
kelppaDate: Wednesday, 2010-05-05, 10:15 PM | Message # 2
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Eindhoven-Willem
pont over 4 ajustabil
cota 4.40
miza 10
casa bet365

Dupa ce in prima runda de baraj Einhoven a reusit sa se califice in dauna celor de la Apeldoom cu scorul general de 4-2victorii in ambele manse,acum va trebui sa dea piept cu Willem.Gazdele au reusit sa sa califice in barajul de promovare,iar acum vor incerca sa treaca de cei de la Tilburg,echipa ce a terminat sezonul regulat pe penultimul loc,incercand sa scape de retrogradare in acest playoff.
Gazdele au treminat pe locul 12 insa asta conteaza mai putin,deoarece au castigat una dintre asazisele perioade si astfel au ocazia sa-si joace sansele pt.promovare.
Oaspetii ,dupa RKC,sunt echipa cu cea mai slaba defensiva,reusind sa incaseze 70 de goluri in Eredivisie.
Va fi un meci cu 2 taisuri care se va putea termina 1x2 sau over/under,miza find f.mare.Insa mizez totusi pe un joc cu multe goluri,oaspetii incercand sa salveze un sezon mizerabil,pe cand gazdele chiar daca pleaca teoretic cu sansa a doua,pot furniza surpriza,jucand fara trac,dezinvolt

1-2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 5922761.gif (5.9 Kb)
 
militia01Date: Thursday, 2010-05-06, 1:32 AM | Message # 3
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Esbjerg - Silkeborg I
pont:Esbjerg handicap -1
cota:3.85
miza:10
casa:unibet

Sincer sa fiu,nu stiu de ce gazdele au asa mare cota,probabil e derby biggrin .Totusi se apropie finalul la danezi,iar pentru gazde meciul este vital,daca doresc o participare europeana.Sunt la un punct distanta de locul 3 si mai sunt 2 etape fara aceasta etapa.Orice greseala,punct pierdut ii poate costa iesirea din cursa pt locul 3.Echipa este intr-o forma buna,iar oaspetii trec printr-o perioada nefasta nu a reusit sa invinga in 8 meciuri si nu cred vor reusi in acest meci mai ales ca jucatorii de la Esbjerg,dupa declaratiile date sut foarte concentrati pentru acest meci.Cele 2 echipe s-au mai intalnit anul trecut,iar ambele meciuri s-au jucat la Silkerborg,unde Esbjerg a reusit o victorie si o remiza.Sper sa pe teren propriu sa invinga lejer la diferenta de 2 goluri.
Bafta

4-0 CASTIGATOR +28,5

Attachments: 3322675.jpg (79.0 Kb)
 
cainelleDate: Thursday, 2010-05-06, 1:46 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Jelena Jankovic - Venus Williams
Pont:Jankovic
Miza:10
Cota:2.02
Casa:Pinnacle

Argumentare:
Dupa un an 2009 mai slab, Jankovic pare sa fi revenit intr-o forma mai buna. Daca in turul secund a avut ceva emotii si a pierdut un set cu Mattek-Sands, sarboaica a trecut lejer de tanara si promitatoare belgianca Yanina Wickmayer. De partea cealalta Venus a trecut de Patty Schnyder si de Shahar Peer, 2 victorii destul de normale. Peer insa a avut o buna sansa in setul 2 de care nu a reusit sa profite. Jankovic se mobilizeaza excelent in meciurile dificile. Saptamana trecuta a facut un meci bun cu Henin, a condus cu 1-0 la seturi si a avut meciul in mana, insa experimentata rusoaica a reusit sa intoarca disputa si a reusit sa se impuna. Cele 2 jucatoare se cunosc destul de bine. Pe zgura ele s-au intalnit de 4 ori pana acum, Jankovic a castigat ultimele 3 dispute. Este interesant ca toate disputele dintre cele 2 jucatoare care au avut loc pe zgura s-au terminat in 3 seturi, meciuri foarte echilibrate. La un meci echilibrat ma astept si maine seara si cred ca Jelenei ii convine mai mult aceasta suprafata si va reusi victoria.

2-0 CASTIGATOR +10,2

Attachments: 4514907.jpg (150.5 Kb)
 
alizeeDate: Thursday, 2010-05-06, 9:15 AM | Message # 5
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
feyenoord rotterdam ajax amsterdam
pont peste 11 cornere
cota 2 10
casa bet365
incredere 10

Astazi in returul finalei cupei olandei pe stadionul feijenoord din rotterdam echipa gaza primeste vizita lui ajax rotterdam echipa ce s-a impus in tur pe amsterdam arena cu scorul de 2 0 prin golurile lui de jong din minutele 6 si 7 si care are azi prima sansa la castigarea cupei olandei
ajax a trecut de apeldoorn,dordrecht,whc,nec nijmegen si in semifinale de surpriza de anul acesta din cupa go ahead eagles care insa a fost invinsa categoric cu 6 0 de ajax
feyenoord le-a invins in drumul spre finala pe harkemase boys,den bosch,az alkmaar,psv iar in semifinale a trecut de noua campioana atarii lalelelor fc twente cu 2 1
pentru ajax care a pierdut prosteste titlul in acest an cupa pare sa fie trofeul care il va cuceri
feyenoord dupa scorul din tur nu are alta solutie decat sa atace de aceea am ales cornerele in acest meci ajax fiind o echipa foarte ofensiva care are foarte multe ocazii pe meci iar feyenoord nimic de pierdut
bafta

SUB 11 cornere(validare BET365) PIERDUT -10

Attachments: 8352167.jpg (162.5 Kb)
 
AzonicDate: Thursday, 2010-05-06, 9:23 AM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Oţelul Galaţi vs. Unirea Alba Iulia

pont: Unirea Alba Iulia castiga partida
cota:4.00
miza:10
casa:bet365

Cu patru etape inainte de final Unirea Alba Iulia inca mai spera, chiar daca este pe ultimul loc .
Dupa cum se stie, Otelul devine o echipa generoasa in mometul in care stie ca nu are pt ce sa mai lupte iar oaspetii lor au nevoie de toate punctele puse in loc, mai ales ca in sezonul viitor cine nu are nocturna nu va mai putea juca in prima divizie, deci Otelul trebuie sa-si faca nocturna biggrin .
Otelul dupa 30 de etape, ocupa locul 8 cu 41 de puncte si nu este scapata matematic de retrogradare, dar pt acest lucru ar trebui sa piarda toate meciurile iar ci din urma sa le castige pe toate, ceea ce ar fi o fabulatie.
Unirea A. Iulia, este dupa cum am spus pe ultimul loc cu 26 de puncte dupa 30 de etape, castigand acasa in ultimile 4 etape toate cele 2 puncte puse in joc, insa a pierdut tot ce se putea in deplasare.
Dupa cum am spus, daca ar castiga Unirea azi cred ca nu se supara nimeni, sunt o echipa care au aratat ca se lupta pt a scapa de divizia a 2 a si sunt de admirat pt asta.

1-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 4547963.jpg (6.7 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
FritzVonSpritzDate: Thursday, 2010-05-06, 2:04 PM | Message # 7
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Zenit St.Petersburg-Spartak Nalchik
Pont: Egal
Cota: 3,90
Casa:Bwin
Incredere: 10

Surpriza actualei editii de campionat al Rusiei este Spartak Nalchik. Desi este prematur sa anticipam finalul campionatului, iata ca deocamdata Spartak Nalchik este pe locul 1, cu 18 puncte, golaveraj +8, urmata de Zenit St.Petersburg, tot 18 puncte, dar golaveraj +6. Daca Spartak Nalchik este o echipa despre care am mai auzit, dar numai atat, ca am auzit de ea, despre Zenit St. Petersburg stim mai multe: a castigat campionatul Rusiei in 2007, Cupa UEFA si Supercupa Europei in 2008, iar antrenor este italianul Luciano Spalleti. Insa in actualul sezon, Zenit St.Petersburg are o evolutie oscilanta, cu jocuri slabe acasa si foarte bune in deplasari. Astfel, ei au reusit pe teren propriu: 1 victorie, 2 egaluri (1-1 cu Spartak Moscova si 0-0 cu Terek Groznii) si 0 infrangeri, golaveraj 2-1. Cam putin dupa 3 meciuri in fata propriilor fani. Spartak Nalchik a obtinut pe terenurile adverse: 1 victorie, 3 egaluri si 0 infrangeri. Cele 3 egaluri au fost: 0-0 la Makhachkala Anzhi, 1-1 la Rubin Kazan si 0-0 la Spartak Moscova. Daca prima dintre ele este nou promovata, celelalte 2 echipe sunt binecunoscute, puternice si cu un cuvant greu de spus in ierarhia finala. Daca acolo a putut smulge un egal, Nalchik de ce nu ar reusi si azi ? cool

3-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 4597475.jpg (221.7 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
catalin4_funDate: Thursday, 2010-05-06, 7:34 PM | Message # 8
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Dinamo-Timisoara
Pont:Peste 3 goluri in meci
Cota:3.75
miza:10
casa:bet365

Meci cu miza astazi in groapa..In ultimile 4 meciuri pentru ambele echipe s-au inscris cel putin 2 goluri pe meci.Timisoara are cel mai bun atac din campionat iar Dinamo a facut meciuri bune in "derby-uri":4-4 cu urziceni si 2-2 cu Rapid.In ultimile 10 intalnirile directe, in 8 meciuri s-au inscris cel putin 2 goluri.Cu astea fiind spuse nu vad de ce nu am avea parte de un spectacol in seara asta.Sper la un meci deschis in care fundasii vor avea de munca .

1-2 PIERDUT -10

Attachments: 7950358.jpg (142.2 Kb)
 
barzoiDate: Thursday, 2010-05-06, 8:29 PM | Message # 9
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Dinamo - FC Timisoara
Pont: FC Timişoara să câştige şi peste 2.5 goluri combinate marcate în meci
Cota: 4.50
miza: 10
casa: gamebookers

In aceasta seara in Stefan Cel Mare Timisoara vine sa obtina o victorie care sa o duca din nou in lupta pentru titlu, dupa ce CFR Cluj - Vaslui sa terminat la egalitate 0-0. Dinamo se afla pe locul 6 cu 49 puncte, 6 mai putin decat timisoara si nu a mai castigat de 5 etape. Timisoara locul 5 cauta victoria cu orice pret dupa ce in ultima etapa a castigat acasa cu Otelul Galati scor 2-1. Ultima victorie a Timisoarei in Stefan cel Mare a fost anul trecut in cupa romaniei scor 4-1. Timisoara este neinvinsa de 6 etape in campionat si cauta sa obtina astazi o noua victorie, mai ales ca Dinamo se prezinta cu o aparare improvizata. Cu inca o gafa a portarului de la Dinamo cred ca Timisoara se va apropia la 2 puncte de CFR Cluj. In partida tur din acest campionat Timisoara s-a impus cu scorul de 2-0 ambele goluri fiind marcate de Gigel Bucur.

1-2 CASTIGAT +30

Attachments: 5604172.jpg (23.4 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz