Sunday, 2024-06-30, 9:47 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
22 Aprilie
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-04-18, 10:09 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
smile
 
cainelleDate: Wednesday, 2010-04-21, 11:52 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Thiemo de Bakker - Juan Carlos Ferrero
Pont:De Bakker va castiga cel putin un set
Miza:10
Cota:3.54
Casa:BWIN

Argumentare:
Optimi de finala in turneul masculin de tenis de la Barcelona, turneu care se desfasoara pe zgura. Fost castigator la Roland Garros, ibericul Juan Carlos Ferrero, al 16-lea jucator il lumii il intalneste pe tanarul olandez Thiemo de Bakker, 21 de ani, locul 67 ATP. Cei 2 jucatori nu s-au mai intalnit pana acum. Olandezul face un turneu excelent pana acum, a trecut de Falla in 2 seturi, meci in care a pierdut un singur game, apoi a trecut de Gimeno Traver tot in 2 seturi. De partea cealalta Ferrero a jucat in turul 2 cu Stakhovsky, victorie dupa ce in setul 2 ucrainianul a abandonat. Ferrero are un sezon bun pe zgura, 18 victorii si doar 2 infrangeri. Olandezul a progresat foarte mult in ultimul an, a castigat pe zgura cu Monfils, in CUpa Davis si a patruns in top 100 ATP. Olandezul are un serviciu foarte bun si cred ca ii va pune probleme spaniolului. CHiar daca nu va castiga, cred ca Thiemo de Bakker oate sa castige un set in acest meci.

2-1 CASTIGATOR +25,4

Attachments: 3909293.jpg (172.1 Kb)
 
maldororDate: Thursday, 2010-04-22, 0:54 AM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Guarani v Santos
Pont:Guarani
Miza:10
Cota:4.50
Casa:bet365

Argumentare:
In returul optimilor de finala din Copa do Brasil,Guarani Campinas va intalni pe Santos,cea mai in forma echipa din Brazilia la ora actuala.In tur scorul a fost 8-1 pentru Santos dupa un extraordinar recital ofensiv marca Robinho si Neymar.Santos s-a calificat in finala Campeonato Paulista acolo unde va intalni duminica pe Santo Andre si mai mult ca sigur ca in acest meci de la Guarani,dat fiind faptul ca problema calificarii nu se mai pune, Santos isi va menaja cativa jucatori de baza.Guarani Campinas,care este o nou-promovata in prima liga braziliana ,are prilejul asadar sa obtina o victorie de palmares in fata lui Santos care nu are de ce sa mai forteze in acest retur.GUARANI

3-2 CASTIGATOR +30

 
catalin4_funDate: Thursday, 2010-04-22, 2:10 AM | Message # 4
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Hamburger-Fulham
Pont:Peste 1.5 goluri la pauza
Cota:2.75
Casa:gamebookers
Miza:10

Pentru un loc in prima semifinala Europa League se vor bate nemtii de la Hamburg si englezii de la Fulham.Ambele echipe au trecut neinvinse in optimi..gazdele de azi au trecut de Standard in timp ce englezii de Wolsburg....ambele echipe castigand ambele manse.Hamburg va fi foarte motiva deoarece au un sezon mai slab in campionat iar sansa de a disputa finala Europa League pe teren propriu nu o iveste asa de des.De aceea cred ca vor incerca sa rezolva semifinala la ei acasa....atacand din primele minute...Ambele echipe au un parcurs extraordinar pana acum marcand in acelasi timp si multe goluri.
Sper la un meci frumos cu multe goluri la pauza;)

0-0 PIERDUT -10

Attachments: 2432417.jpg (136.7 Kb)
 
kukytzaDate: Thursday, 2010-04-22, 7:47 AM | Message # 5
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Almagro - Tsonga
Pont : Almagro 2-0 la seturi
Cota : 2.71
Casa : Bwin
Miza : 10

Miza maxima fiindca cota este cam mare. Riscul acestui pariu totusi este la fel de mare.

Almagro este intr-o super forma. 2 meciuri, nici un set pierdut si nici macar o sansa de break acordata. Joc fenomenal deci pe propriul serviciu si joc bun pe retur.Astfel cred ca "regele" zgurii a revenit la forma sa buna.

6-1 6-2 cu Ventura
6-1 6-3 cu Greul

Tsonga este un jucator foarte bun, dar pe zgura nus e descurca prea ok.
Aici in primul tur a trecut lejer de modestul Jan Hajek 6-3 6-2.Cei doi s-au mai intalnit si la Monte Carlo, Jo castigand 7-6 7-5. Meci extrem de strans, Tsonga avand un pic mai mult noroc.
Aici, Almagro pare mult mai in forma, si cred ca se poate razbuna, castigand in 2 seturi.

1-2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 1496188.bmp (54.9 Kb)
 
DanyiyeliDate: Thursday, 2010-04-22, 7:54 AM | Message # 6
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Almagro - Tsonga
Pont:Almagro
Cota:1,80
Casa:Skybet
Incredere:10

Argumentare:
Spaniolul Nicolas Almagro are sansa sa-si ia revansa in aceasta dupa-amiaza in fata francezului Jo-Wilfried Tsonga dupa ce acesta l-a invins in in turul doi la Monte Carlo in doua seturi. In afara acestei intalniri, cei doi au mai jucat o singura, chiar in acest sezon la Australian Open, pe o suprafata rapida unde francezul este mult mai bun. Tsonga s-a impus atunci extrem de greu in cinci seturi, decisivul incheindu-se cu 9:7.
Almagro, numarul 34 ATP este fara indoiala mai bun decat Tsonga pe zgura si pot spune ca a avut putin ghinion in meciul de la Monte Carlo. Almagro a avut numeroase sanse de break salvate insa de Tsonga in primul set pe care francezul l-a castigat la tie-break. Almagro are pe zgura 268 victorii si 108 meciuri pierdute. Tsonga este numarul zece mondial insa are doar 50 de meciuri disputate pe zgura, 25 de victorii si 25 de meciuri pierdute. Tinand cont ca joaca in fata propriilor fani cred ca Almagro are prima sansa sa se impuna in aceasta partida.

1-2 NECASTIGATOR -10

 
KruudDate: Thursday, 2010-04-22, 9:22 AM | Message # 7
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Nicolas Almagro - Jo Wilfried Tsonga
Pont : 2-1 Jo Wilfried Tsonga
Cota : 4.5
Casa : Bet365
Incredere : 10

In aceasta dupa amiaza in cadrul turneului de la Barcelona se vor intalni spaniolul Nicolas Almagro , numarul 34 mondial si francezul Jo Wilfried Tsonga , numarul 10 mondial. In acest turneu Nicolas Almagro i-a eliminat pe spaniolul Ventura 6-1 6-2 si pe neamtul Greul Simon 6-1 6-3 iar Tsonga a jucat doar un meci , in care l-a eliminat pe cehul Hajek 6-3 6-2 si are un moral excelent pentru acest meci. In acest meci Nicolas Almagro pleaca cu prima sansa insa cred ca lucrurile nu vor sta deloc asa si Jo Wilfried Tsonga se va impune. Saptamana trecuta , la turneul de la Monte Carlo spaniolii au facut legea , si au ajuns foarte multi spanioli in fazele superioare iar finala a fost intre doi spanioli iar la acest turneu de la Barcelona nu va participa Nadal si acest lucru este foarte important pentru ca le da sansa unor jucatori buni ca Tsonga , Soderling , Verdasco sa se impuna la acest turneu iar pentru ca acest lucru sa fie realizat Tsonga trebuie sa treaca de spaniolul Almagro , lucru care nu cred ca va fi deloc usor si cred ca meciul se va decide in 3 seturi cu victoria francezului Tsonga. In meciurile directe Tsonga conduce cu 2-0 , cei doi intalnindu-se la Australian Open in acest an , unde Tsonga s-a impus 6-3 6-4 4-6 6-7 9-7 , intr-un meci maraton , care a avut o desfasurare foarte spectaculoasa si la Monte Carlo saptamana trecuta , unde Tsonga s-a impus 7-6 7-5. In aceasta dupa amiaza cred ca Tsonga va reusi sa castige si a treia intalnire dintre cei doi si sper ca acest lucru sa se intample in trei seturi.

http://u.to/P5QJ

1-2 CASTIGATOR +30

 
razvansiposDate: Thursday, 2010-04-22, 10:09 AM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida : Feliciano Lopez v Robin Soderling
Pont : Feliciano Lopez
Cota : 4.33
Casa : Bet365
Incredere : 10

Chiar nu observa nimeni cota asta destul de mare oferita lui Lopez ? Ok, se lupta cu un greu al tenisului, cu Robin Soderling, insa sa nu uitam suprafata pe care se joaca, cea de zgura. Lopez vine dupa un succes cu Dogoplov Jr, 6-3, 3-0 ( a abandonat Jr la acest scor ). Soderling vine dupa un meci cu Chela, castigat relativ usor. Atuul suedezului este acel serviciu, care functioneaza extraordinar in momente de maxima tensiune. Insa, spaniolul trebuie sa demonstreze ca nu degeaba este un jucator care isi merita renumele de jucator al zgurii. Totodata, spaniolul poate profita de avantajul terenului propriu, un teren propriu care de multe ori este de partea adversarului decat de partea ta, turneul desfasurandu-se in Spania, in Barcelona

0 - 2 PIERDUT -10

 
FritzVonSpritzDate: Thursday, 2010-04-22, 11:38 AM | Message # 9
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Atletico Madrid-Liverpool
Pont: Cate goluri va inscrie echipa 2 ? ........... 2 Goluri
Cota: 4,20
Basa: Bwin
Incredere: 10

Semifinala Europa League din aceasta seara de la Madrid aduce fata in fata exponentele a 2 stiluri diferite de joc. Fotbalul latin, bazat pe artificii, driblinguri, combinatii, mingicarii si fotbalul anglo-saxon bazat pe forta, daruire, angajament total si nu in ultimul rand, fair-play.
Ce poate rezulta de aici ? Un joc placut, spectacol atat in teren cat si in tribune si speram, goluri in cele 2 porti. Cele 2 echipe in campionatul lor nu sunt in top, Atletico Madrid este pe locul 10, iar Liverpool pe locul 7. Favorita la calificarea in finala Europa League este Liverpool, dar si Atletico Madrid este capabila de surprize. De ce am ales acest pont? In ultima etapa jucata acasa, Atletico Madrid-Xerez 1-2. wacko Daca Xerez a reusit 2 goluri in poarta lor, Liverpool va fi capabila de acelasi lucru? Aflam asta de la ora 22,05 wink

0 goluri repr 2a PIERDUT -10

Attachments: 3151663.jpg (205.3 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
danu_villaDate: Thursday, 2010-04-22, 12:40 PM | Message # 10
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Hamburg v Fulham
Pont: Câte goluri vor fi înscrise în prima repriză? Niciunul
Cota: 3.10
Miza:10
Casa: Bwin

Echipa lui Roy Hodgeson, Fulham Londra se deplaseaza pe North Bank Arena din Hamburg acolo unde vor infurnta echipa gazda, pe stadionul unde pe 11 mai 2010 se va disputa finala Europa League, echipa care reuseste sa treaca mai departe de aceasta semifinala va juca pe 11 mai in compania castigatoarei dintre Liverpool si Atletico Madrid. Fulham joaca modest in Premier League in deplasare, doar o victorie in 14 partide, in Europa League insa se descurca mai bine obtinand doua victorii si doua remize in sase partide disputate, ultimul meci fiind castigat tot in Germania in fata celor de la Wolfsburg 1-0. Andrew Johnson, Nicky Shorey si Okaka sunt absentele oaspetilor astazi. Gazdele nu se vor putea baza pe Mladen Petric pentru acest meci. Hamburg se afla intr-o perioada destul de modesta cu doar patru victorii in ultimile 14 partide, doar 3 pe arena propie in ultimile opt.

http://u.to/j8YJ

0-0 CASTIGATOR +21

 
danutszDate: Thursday, 2010-04-22, 2:48 PM | Message # 11
Private
Group: Checked
Messages: 4
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Melzer - Verdasco
Pont : Peste 2.5 seturi
Cota : 3.25
Miza : 10
Casa : bet365

Astazi la turneul de la Barcelona se vor intalni Jurgen Melzer si Fernando Verdasco . Verdasco fiind unul dintre favoriti la castigarea acestui turneu doarece joaca si pe teren propriu dar si in ultimul turner de la Monte Carlo a ajuns in finala pierzand cu 2-0 in fata lui Rafael Nadal . La acest turneu Verdasco a trecut cu scorul de 2-0 in fata francezului Gasquet pe cand Melzer de Lapentti cu scorul de 2-0 si de Hernandez cu scorul de 2-1. Cei 2 au jucat 5 meciuri directe , scorul fiind de 4-1 in favoarea lui Verdasco , doua dintre meciuri s'a terminat cu scorul de 2-1 si de aceea cred ca si astazi va fi acelasi scor , dar pentru siguranta pronosticul meu este peste 2.5 seturi.

1-2 CASTIGATOR +22,5

Attachments: untitled.bmp (82.0 Kb)
 
underlineDate: Thursday, 2010-04-22, 2:57 PM | Message # 12
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meci: UCD - Sporting Fingal
Pronostic: egal pauza / egal final
Cota: 4.75
Casa: bet365
Incredere: 10

Inceput de campionat in Irlanda si astazi este un meci intre 2 echipe nou promovate in prima liga irlandeza, UCD si Fingal. Fingal are un inceput bun de sezon, fiind pe pozitia 3, cu 13 puncte in timp ce UCD se afla pe 8, cu 8 puncte. Anul trecut in a 2a divizie, in meciul disputat acasa la UCD, Fingal au invins cu 1-0. Sunt 2 echipe relativ egale ca valoare, doar 5 puncte le-au despartit sezonul trecut dupa 33 de partide. Cota pentru egal-egal mi se pare foarte buna si vad un 0-0, 1-1. Ambele echipe vin dupa victorii, ambele acasa, UCD cu Athlone si Fingal cu Dundalk.

0-0(0-0) CASTIGATOR +30

Attachments: 4548889.jpg (24.3 Kb)


http://betfairblog.wordpress.com/
 
alizeeDate: Thursday, 2010-04-22, 3:20 PM | Message # 13
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
albert ramos vinolas ernest gulbis
pont ramos vinolas
cota 3 64
casa bwin
incredere 10

in optimile de finala ale turneului de la barcelona dotat cu premii in valoare de 1 995 000 de dolari se intalnesc favoritul gazdelor vinolas numarul 161 atp si letonul gulbis numarul 44 atp
ramos vine din ccalificarile turneului si i-a invins pe michael russel in primul tur apoi trecand de chilianul fernando gonzalez in 3 seturi realizand cea mai mare surpriza de pana acum a turneului
pe de alta parte ernest a trecut de peter luczak si jeremy chardy ambii fiind invinsi in 2 seturi
este prima intalnire intre cei 2 jucatori
Dupa alegeri 0 % (0 x) 100 % (1 x)
Dupa cote 32.38 % (2.84) 67.62 % (1.36)
Dupa suprafata 46.28 % 53.72 %
TOTAL 26.22 % 73.78 %
desi casele de pariuri il dau favorit categoric pe gulbis el nu este un jucator de zgura cele mai bune performante fiind realizate pe hard pe cand spaniolul desi nu a obtinut vreun rezultat major pana acum este un jucator de zgura
cred ca merita jucata cota lui ramos gulbis nefiind un jucator mai bun decat fernando gonzalez
vamos ramossssss

0-2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 5409576.jpg (203.3 Kb)
 
AzonicDate: Thursday, 2010-04-22, 7:48 PM | Message # 14
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Hamburger-Fulham
Pont:Sub 1.5 goluri
Cota:4.00
Casa:Publicbet
incredere:10

In aceasta seara de la ora 22.05 se intalnesc in una din cele doua semifinale EUROPA LEAGUE, Hamburg si Fulham.
Pentru ambele echipe EUROPA LEAGUE e cam tot ce le-a ramas pt. acest sezon, de aceea cred ca va fi un meci de sah.... cine muta gresit... pierde, dar este foarte posibil ca nicuna din formatii sa nu mute gresit.
Hamburg , are avantajul terenului propriu ( casele de pariuri acordand pt victoria acestora in jur de 1,65), dar se pare ca sunt intr-o oarecare scadere de forma „reusind” acasa in ultimile 2 meciuri sa adune doar un punct pe 04.04.2010 un 0-0 cu Hannover 96 si in acest weekend 0-1 cu Mainz.
Ei ocupa in campionat locul 7 dupa 31 de etape cu 48 de puncte.
Fulham are un moral bun pt acest meci, dupa acum cateva saptamanai au trecut tot de o fotmatie din Germania, Wolfsburg atat in meciul tur cu 2-1 cat si in meciul retur scor 1-0.
Din ce am observat, in ultimule trei meciuri Fulham nu are nici un gol primit si pe acest lucru mizez si in aceasta seara.
Fulham ocupa lucul 10 in camionat cu 43 de puncte dupa 34 de etape.
Echipe probabile:
Hamburg
1 F. Rost 20 G. Demel 17 J. Boateng 5 J. Mathijsen 6 D. Aogo 14 D. Jarolim 21 J. Pitroipa 8 Z. . Roberto 15 P. Trochowski 9 P. J. Guerrero 22 v. R. Nistelrooy
Fulham:
1 M. Schwarzer 6 C. Baird 18 A. Hughes 5 B. Hangeland 3 P. Konchesky 29 S. Davies 13 D. Murphy 20 D. Etuhu 16 D. Duff 11 Z. Gera 25 B. Zamora .

0-0 CASTIGATOR +30

Attachments: 6302071.jpg (12.9 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
barzoiDate: Thursday, 2010-04-22, 7:57 PM | Message # 15
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Atletico Madrid v Liverpool
Pronostic: altetico pauza / atletico final
Cota: 4.00
Casa: bet365
Incredere: 10

In aceasta seara liverool are o deplasare foarte dificila la Madrid acolo unde in cupele europene se castiga foarte greu. Liverpool locul 7 in anglia intalneste locul 10 din spania, ceea ce se anunta o partida destul de echilibrata. Atletico s-a calificat in semifinale dupa ce a eliminat pe valencia cu 2 egaluri. Liverpool a reusit calificarea impotriva celor de la benfica. Cele 2 formatii s-au mai intalnit o in 2003 in grupele ligii campionilor si ambele partide s-au terminat la egalitate 1-1. A mai fost un meci amical in vara anului trecut pe care l-a castigat atletico scor 2-1. Cred ca este timpul pentru prima victorie pe teren propriu in acest sezon de Europa League pentru atletico. Liverpool fara Torres va fi destul de greu sa marcheze. Ma astept la o victorie categorica a celor de la Atletico pentru a avea un meci mai usor in returul din Anglia.

1-0 (1-0) CASTIGATOR +30

Attachments: 0712217.jpg (18.6 Kb)
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz