Sunday, 2024-06-30, 9:52 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
22 Aprilie
marcelDate: Thursday, 2010-04-22, 8:36 PM | Message # 16
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
madrid-liverpool
pont:egal pauza egal final
cota:4,75
casa:bet365
incredere:10

argument:Atletico Madrid echipa din capitala frantei da piept cu Liverpool echipa ce are un sezon destul de dezastros ei avand mari sanse ca la sfarsitul campionatului sa nu se claseze pe un loc ce asigura p[rezenta in Liga Campionilor in anul ce urmeaza.Atletico madrid este si ea intr-o pasa proasta ei fiind abia pe locul 10 dar totusi mai spera ca vor prinde un loc de europa ligue . Liverpool vine dupa o victorie fara drept de apel scor 3-0 cu west ham dar meciul de astazi va fi infinit mai greu . Cred ca nici o echipa nu va forta cred ca se vor multumi cu un 0-0 urmand ca echipa care se califica in finala ssa se decida in retur .

1-0 (1-0) PIERDUT -10

Attachments: 6075996.jpg (219.3 Kb)
 
hunedoara1979Date: Thursday, 2010-04-22, 9:11 PM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
madrid-liverpool
pont:liverpool to score in both halves
cota:4,5
casa:william hill
incredere:10

Atletico a ajuns pana in semifinale desi are un sezon extrem de dezamagitor fiind clasata pe locul 10 in campionat. In Europa League nu a rusit multe pana acum desi s-a calificat pana in semifinale remizand in 5 din cele 6 partide jucate pana acum.
Oaspetii si ei au oferit fanilor un sezon extrem de slab fiind clasati pe locul 7 la 5 puncte in spatele ultimului loc de Liga Campionilor.
Asadar doua deceptii incearca sa-si salveze sezonul sau mai bine spus sa-si fericeasca fanii printr-o finala de cupa europeana.
Am ales pentru acest meci sa inscrie oaspetii in ameble reprize pentru ca desi joaca mai bine acasa au o experienta mai vasta in competitiile europene si lasand la o parte drumul obositor cred ca pot sa reazlizeze acest lucru.

0 goluri PIERDUT -10

Attachments: 0130293.jpg (18.6 Kb)
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz