Sunday, 2024-06-30, 9:24 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
21 Aprilie
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-04-18, 10:08 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
'Succes-uri'
 
cainelleDate: Tuesday, 2010-04-20, 4:12 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Atlanta - Milwaukee
Pont:Peste 192.5 puncte
Cota:2.5
miza:10
casa:bet365

Justificare:
In primul meci dintre cele 2 echipe Atlanta a castigat cu 102-92. Gazdele au dominat de la inceput la sfarsit. Acum al 2-lea meci se joaca tot la Atlanta. Gazdelepleaca din nou cu prima sansa. Pentru acest meci am ales sa mizez ca se vor marca peste 192 puncte. In ultimele 9 meciuri dintre cele 2 echipe tot timpu am avut over la total. In aceste 9 meciuri totalul cel mai scazut a fost de 193 de puncte. La oaspeti lipseste in continuare Bogut, care nu va mai juca in acest sezon. Centrul de la Milwaukee este accidentat si absenta acestuia se vede, mai ales in aparare, cat si in atac. Ma astept ca Milwaukee sa incerce un joc cat mai rapid si sa avem un total destul de mare in acest meci.

96-86 NECASTIGATOR -10

Attachments: 7015782.jpg (132.3 Kb)
 
zichilmariusDate: Tuesday, 2010-04-20, 11:16 PM | Message # 3
Private
Group: Checked
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes
Pont:Detroit Red Wings -1.5
Cota:2.40
miza:10
casa:Unibet

Justificare: In al patrulea meci din cadrul playoff-ului american la hockey pe gheata NHL cel mai tare campionat de hockey din intreaga lume se intalnesc cei de la Detroit care are ca adversar pe cei de la Phoenix Coyotes. In primul meci din acest play-off disputat pe terenul celor de la Phoenix meciul a fost castigat chiar de echipa gazda cu scorul de 3-2 iar in al doilea disputat tot la Phoenix scorul a fost 7-4 dar de data asta pentru echipa oaspete cei de la Detroit Red Wings. A urmat meciul 3 si primul de pe terenul celor de la Detroit unde echipa gazda nu a reusit sa faca pe plac publicului pierzand rusinos cu de 4-2, scorul la general fiind de la 2-1 pentru cei de la Phoenix Coyotes. In sezonul regulat cele doua echipe s-au intalnit de de 4 ori fiecare din echipe impartindu-si cate doua victorii. O sa fie un meci pe viata si pe moarte foarte echilibrat si foarte important mai ales pentru echipa gazda pentru ca in cazul unui esec poate sa elimine prematur din acesta competitie.

3-0 CASTIGATOR +14

Attachments: 5211153.jpg (15.0 Kb)
 
kukytzaDate: Tuesday, 2010-04-20, 11:48 PM | Message # 4
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Boston Celtics - Miami Heat
Pont : Under 183
Cota : 1.91
Casa : gamebookers
Miza : 10

Meciul al 2 lea al playoffului american aduce fatza in fatza pe Boston Celtics si Miami Heat.

Un pariu care se bazeaza in primul rand pe miscarea de linie. Casele de pariuri au deschis acest under/over la 179, pentru ca publicul sa il duca cu 4 puncte mai sus, pana la 183. In primul meci, Boston a invins cu 85-76, intr-un meci in care ambele devensive au functionat foarte bine si atacul foarte slab. La acelasi lucru ma astept si in aceasta noapte. Astazi cred ca Miami se va impune dar e putin riscant , asa ca aleg un under care mi se pare ok ...

106 - 77 NECASTIGATOR -10

Attachments: dddddddddd.bmp (87.4 Kb)
 
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-04-21, 7:51 AM | Message # 5
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
partida:Bayern - Lyon
Pont:Egal Handicap 0-1
Cota:3,85
Casa:bwin
Incredere:10

Argumentare:
A doua semifinala a Champions League din acest an ii aduce fata in fata pe Bayern Munchen si Lyon, doua echipe foarte puternice ale europei v-a fi o semifinala foarte echilibrata la fel ca si cealalta. Cele doua echipe stau destul de bine si in campionat Bayern ocupa prima pozitie la 2 puncte in fata lui Shalke 04 cu 3 etape inainte de final iar Lyon ocupa pozitia a 3-a la 9 puncte de liderul Marseille cu 5 etape inainte de final.Este greu de spus cine se v-a califica din aceasta semifinala pentru ca ambele echipe au ajuns pe merit in aceasta faza a competitiei Bayern eliminand pana acum pe finalista de anul trecut Manchester United si Fiorentina iar Lyon eliminand pe Real Madrid in optimi si Bordeaux in sferturi.Niciuna dintre aceste echipe ajunse pana aici nu-si permite sa faca pasi gresiti acasa deoarece in deplasare este mult mai greu sa te califici si cred ca in acest meci Bayern v-a castiga,chiar si la un gol diferenta.

1-0 CASTIGATOR +28,5

 
KruudDate: Wednesday, 2010-04-21, 9:32 AM | Message # 6
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Thiemo De Bakker - Daniel Gimeno Traver
Pont : 2-0 Daniel Gimeno Traver
Cota : 3.5
Casa : Bet365
Incredere : 10

Azi la ora 11:30 in cadrul turneului de la Barcelona vom avea parte de un meci foarte interesant intre olandezul Thiemo si spaniolul Daniel. In acest meci Thiemo este favorit insa nu cred ca va avea nici o sansa in acest meci si Daniel va castiga in doua seturi. In partida precedenta Thiemo l-a eliminat pe columbianul Falla 6-1 6-0 iar Daniel l-a eliminat pe argentinianul Monaco 6-2 3-6 6-2. Cei doi tenismeni nu sunt prea cunoscuti insa din cate am observat in cele doua meciuri pe care le-au jucat ambii tenismeni au un serviciu destul de bun , insa in momentele mai grele nu prea reusesc sa redreseze situatia , iar in acest meci va conta foarte mult inceputul partidei si daca Daniel va incepe bine meciul si va reusi sa castige primul set , va avea mari sanse sa il castige si pe al doilea. Asadar in acest meci voi merge pe o victorie a lui Daniel Gimeno Traver in doua seturi si sper sa fi fost inspirat.

http://u.to/AgoI

2-0 NECASTIGATOR -10

 
catalin4_funDate: Wednesday, 2010-04-21, 1:43 PM | Message # 7
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Udinese-Roma
Pont:Roma conduce la pauza
Cota:3.4
Casa:bet365
Miza:10

In returul semifinalelor din Cupa Italiei Roma merge in deplasare la Udinese.In tur Roma a castigat cu 2-0.Pentru Roma e o sansa excelenta de a putea ajunge in finala si a avea posibilitatea sa faca evenul anul acesta.in schimb pentru gazde e unica sansa de a salva un campionat compromis.In campionat Roma are un parcurs excelent ce ia permis acesul pe primul loc la un punct in fata celor de la Inter pe cand Udinese e pe locul 15 la 5 puncte de primul loc retrogradabil.De aceea cred ca Udinese va ataca din primele minuta iar Roma va inscrie pe contraatac , avand si avantajul celor 2 goluri din retur.

0-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 2657341.jpg (105.9 Kb)
 
razvansiposDate: Wednesday, 2010-04-21, 2:13 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci:BC Mures - U Mobitelco Cluj
Pont:BC Mures
Cota:2.45
Casa:tobet
miza : 10

Meci decisiv pentru muresenii din Targu Mures, dupa o victorie ieri, cu multa sudoare, transpiratie, si multa inteligenta in fata lui U Mobitelco, o echipa care era on-fire pana la meciul din Jungla. Dupa cum ziceam de la inceputul play-offului, crd ca aceasta partida se va termina in 5 meciuri. Totusi, nu ma asteptam sa se desfasoare tocmai asa meciurile. Victoria de ieri a lui Cooley & Co, mai ofera suporterilor inimosi din Mures inca o sansa pentru accederea intr-o semifinala cu CSU Sibiu/Elba Timisoara. Jungla si-a mai pierdut ieri din stralucire, dupa ce cativa din sala, au inceput sa strige " CFR, CFR", lucru care i-a deranjat vizibil pe suporterii Universitatii. Pentru echipa lui Tenter se anunta un meci greu, in care biletele sunt pe cale sa se epuizeze, aproximativ 200 de bilete mai putand fi achizitionate de oamenii care vor sa vina la sala. 3000 de suflete muresene, 100 de suflete clujene, pentru o atmosfera, si un meci fantastic ! http://pariuri1x2.com/_fr/4/4422350.jpg [Verified by FuriaN]
Castigator +14

 
maldororDate: Wednesday, 2010-04-21, 6:54 PM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Hull City-Aston Villa
Pont:Hull City
Cota:4.00
Casa:Victor Chandler
Miza:10

Argumentare:Meci decisiv pentru Hull City in vederea evitarii retrogradarii.''Tigrii'' se afla in acest moment pe loc retrogradabil,18,cu 28 de puncte,la numai trei puncte de primul loc neretrogradabil ocupat in prezent de West Ham.Aston Villa ocupa pozitia a saptea cu 58 de puncte si prezenta in Europa League in sezonul viitor este aproape sigura,deoarece Portsmouth nu va primi licenta,astfel ca va merge in Europa si formatia de pe locul sapte.In tur scorul a fost 3-0 pentru Aston Villa dar acest rezultat este imposibil sa se repete si in meciul din aceasta seara.Hull are doar o vctorie in ultimele sase partide si ma astept la o replica darza a gazdelor in fata lui Villa si parerea mea este ca sunt mari sanse sa asistam la o surpriza,si anume victoria lui Hull City.HULL

0-2 NECASTIGATOR -10

 
militia01Date: Wednesday, 2010-04-21, 7:06 PM | Message # 10
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Schaffhausen - Wohlen
pont:Schaffhausen
cota:1.8
miza:10
casa:interwetten

Meci interesant in liga a 2a elvetiana,gazdele ocupa locul 7 la 15 puncte puncte departare de locul 2,loc de play-off insa cu 2 jocuri in minus o intalneste azi pe ocupanta locului 13,la 3 puncte departare de un loc retrogradabil.Gazdele joaca excelent acasa si mai spera sa mai prinda locul 2,insa totul depinde de greselile contacandidatelor.Oaspetii au mari probleme de efectiv,dupa ce au reusit cu greu sa obtina licenta,au 5 titulari lipsa plus etapa trecuta portarul titular a fost eliminat,facand un hent in afara careului.Oaspetii joaca prost in deplasare,returul acesta reusind doar o singura victorie in deplasare cu ocupanta locului 14.Cele 2 echipe s-au mai intalnit in tur,iar gazdele au castigat cu scorul de 4-2 pe terenul celor de la Wohlen.Nu cred ca oaspetii vor produce multe probleme in acest meci si vor pierde.
Bafta

0-2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 0581796.jpg (76.9 Kb)
 
barzoiDate: Wednesday, 2010-04-21, 8:29 PM | Message # 11
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Bayern Munchen - Lyon
Pont: Bayern Munchen (-1.5, -2) handicap asiatic ajustabil
Cota: 3.55
Casa: bet365
Miza: 10

In aceasta seara a doua semifinala din Champions League cred ca ne va oferi un spectacol cel putin lafel ca cel de aseara dintre Inter si Barca. Bayern Munchen echipa aflata pe primul loc in Germania, calificata in aceasta faza a competitiei dupa ce a eliminat pe Manchester United. Lyon se afla pe locul 3 in Franta si a ajuns in aici dupa ce a eliminat pe Bordeaux. Bayern a pierdut o singura data acasa in acest sezon de CHL in timp ce Lyon in deplasare nu a stralucit. In aceasta seara Bayern are da dispozitie cred ca cel mai bun 11: H. Butt, P. Lahm, M. Demichelis, V. D. Buyten, D. Contento, D. Pranjic, B. Schweinsteiger, A. Robben, F. Ribery, T. Müller, I. Olic. Lyon vine cu o aseazare defensiva 4-5-1: H. Lloris, A. Reveillere, Cris, J. Toulalan, A. Cissokho, K. Källström, M. Gonalons, M. Bastos, M. Pjanic, C. Delgado, L. Lopez, ceea ce cred ca va fi o victima sigura. Ultimele 3 deplasari din liga campionilor Lyon a pierdut 2 si a facut un egal. Cele 2 echipe s-au mai intalnit pana acu de 6 ori de 2 ori a castigat Bayernu, 2 rezultate de egalitate 1-1 si de 2 ori a castigat Lyonu. Echipa de asta pe care o afiseaza bayern cred ca va fi castigatoare, Roben si Ribery vor dovedi inca odata ca pot decide un meci.

1-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 2569509.jpg (7.4 Kb)
 
danu_villaDate: Wednesday, 2010-04-21, 9:02 PM | Message # 12
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Hull v Aston Villa
Pont: Hull sub 0.5 goluri inscrise
Cota: 2.875
Miza: 10
Casa: SportingBet

Hull primeste acasa vizita celor de la Aston Villa intr-o restanta din Premier LEague. Cele doua echipe au mare nevoie de puncte, fiecare pentru asi indeplini obtiectivele, gazdele ramanerea pentru al treilea sezon consecutiv pe prima scena a fotbalului englez, iar cealalta lupta pentru un loc de cupa europeana. Hull nu a adunat decat patru puncte in ultimile noua partide de campionat, sapte fiind pierdute, au incasat 70 de goluri in acest sezon, 15 dintre ele in ultimile cinci minute ale meciurilor si au o lista foarte lunga de absenti. Villa a pierdut doar o data in ultimile 14 partide de campionat, este a treia echipa in deplasare din Premier LEague dupa Man UTd si Chelsea. Villa s-a impus in ultimile sapte partide directe, in sase dintre ele neprimind gol, in tur a fost 3-0, Dunne, Millner si Carew fiind autorii golurilor.

http://u.to/wgkJ

0-2 CASTIGATOR +18,7

 
AzonicDate: Wednesday, 2010-04-21, 9:07 PM | Message # 13
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci: Bayern Munchen - Lyon
Pont: Lyon
Cota: 5.00
Casa: public
Miza: 8

In acaeasta seara de la 21.45 are loc cea de-a doua semifinala a Uefa CH. League, intre B. Munchen si Lyon.
Dupa ce nici in momentul de fata nu imi dau seama cum a reusit B. Munchen sa treaca de M. United, cred ca in aceasta seara se va face dreptate( un prim pas ) iar Lyon va face un prim pas pt a accede in mult ravnita finala a CH. League.
B. munchen traverseaza într-adevăr o perioada fasta fiind lider in campionat, in acest weekend i-a zdrobit pe cei de la Hannover 96 cu 7-0 si ajungand pana in acest pct al Ch. Leagued dar din cate am urmarit eu Bayern o comite atunci cand te astepti mai putin.
De cealalta parte la Lyon e tocmai invers, adica in campionat sunt praf , zic asta in ideea in care nu mai sunt cei cu care ne-am obisnuit cu victorii pe linie si castigand campionatul cu multe etape inainte de final si la un nr mare de puncte, dar si ei pot face meciuri bune exact atunci cand nu te astepti, ceea ce cred ca se va intampla si in aceasta seara.
Imi cer scuze de aceasta argumentare, dar prea multe nu am ce sa scriu.....asa vad eu ca se poate intampla in aceasta seara.

1-0 NECASTIGATOR -8

Attachments: 8635725.jpg (12.0 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
FritzVonSpritzDate: Wednesday, 2010-04-21, 9:16 PM | Message # 14
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Hull-Aston Villa
pont: Egal cu goluri
Cota: 4,80
Bet365
Incredere: 8

Am vazut Aston Villa ( la TV ) in ultima partida de campionat disputata in compania ultimei clasate si deja retrogradate Portsmouth, meci in care Aston Villa nu a impresionat cu nimic, parea o echipa de pluton din Anglia, insa au reusit sa se impuna, e drept ca la limita. Jucatorii pareau cu capul in nori, nu le ieseau combinatiile, jocul a fost lent si previzibil. Azi, Aston Villa joaca din nou in compania unei echipe de la retrogradare, Hull City, care este pe locul 18 din 20 de echipe ( ultimele 3 jor juca din sezonul viitor in Championship). Pentru a scapa de acest loc are nevoie de cele 3 puncte, deoarece echipa de deasupra are 31 de puncte, mai multe cu 3 decat are acum Hull. Aston Villa, va merge in calificarile EuropaLeague, iar in cazul unui punct astazi ar egala echipa de pe locul 6 Liverpool, ( 59 de puncte) ,iar Aston Villa cu acest punct s-ar indeparta la 5 puncte de urmatoarea clasata, Everton, cu 54 de puncte si locul 8.
Hull nu e chiar rea acasa, din moment ce are 6-5-5, golaveraj 20-24, asa ca mizez pe un egal cu goluri in acest meci.

0-2 NECASTIGATOR -8

Attachments: 0461200.jpg (160.9 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz