Sunday, 2024-06-30, 9:48 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
13 Aprilie
DanyiyeliDate: Saturday, 2010-04-10, 1:58 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
3 ceasuri rele?
 
cainelleDate: Monday, 2010-04-12, 1:03 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Igor Andreev - Marin Cilic
Pont:Andreev
Cota:3
Miza:10
Casa:Bet365

Argumentare:
Meci din cadrul turului secund al turneului masculin de tenis de la Mastersul de Monte Carlo. Rusul Igor Andreev,locul 55 ATP il intalneste pe croatul Marin Cilic, locu 9 ATP. Andreev a trecut in primul tur de italianul SImone Bolleli, in timp ce Cilic a avut tur liber. Cei 2 jucatori s-au mai intalnit de 4 ori pana acum, scorul intalnirilor directe este de 3-1 pentru Cilic, insa Andreev a castigat singur meci dintre cei 2 disputat pe zgura, meciul a avut loc acum 2 ani si a fost castigat de rus cu 2-0 la seturi. Lui Cilic nu ii prieste zgura, el este un jucator care prefera suprafetele rapide, are un serviciu bun si nu se descurca prea bine pe zgura. Cilic nu a mai jucat de ceva timp si va fi interesant cum va juca in acest meci. Cred ca Andreev are o buna sansa in acest meci si cota lui merita incercata.

1-2NECASTIGATOR -10

Attachments: 6025426.jpg (99.7 Kb)
 
DanyiyeliDate: Monday, 2010-04-12, 9:57 PM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Benneteau J. (Fra) -Verdasco F. (Esp)
Pont:Benneteau J. (Fra)- Nici un set
Cota: 2,23
Casa:bwin
Incredere:10

Argumentare:
Am ales pentru astazi o intalnire de la Monte Carlo acolo unde Verdasco nr.12 mondial il intalneste pe francezul de pe locul 36,insa care in ultimul timp are un joc extrem de slab,iar asta s-a vazut si in intalnirea avuta astazi si in care a castigat extrem de greu 6-4 5-7 6-2 cu Dolgopolov Jr( dar si dezavantaj ca o sa fie mai obosit).
Oricum francezul este intr-o forma extrem de slaba. avand infrangeri consecutive cu Robredo 2-6 1-6, cu Ancic 6-4 6-7 3-6 si cu Stakhovsky 3-6 6-7. In meciul cu Dolgopolov, Julien a servit extrem de slab, acordand nu mai putin de 15 sanse de break.
Cei 2 s-au mai intalnit o data,iar avantajul moral pe care il are spaniolul poate constitui un nou punct forte:
22/08/2006 New Haven, CT, U.S.A. R32 America suprafaţă hard Verdasco, Fernando 0:2 6:7

2-6 ; 1-6 CASTIGATOR +12,3

 
marcelDate: Monday, 2010-04-12, 10:32 PM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Boca-Arsenal
pont:Arsenal
cota:4
casa:bet365
incredere:10

argument:
Arsenal da piept in aceasta seara cu Boca o echipa care a dezamagit crunt pe toata lujmea . Boca nu a mai castigat vreun meci de cand a castigat SuperClasicul cu River ba mai mult a pierdut tot deatunci .Boca se afla pe un dezamagitor loc 19 in timp ce Arsenal e Sarandi se afla pe un loc destul de caldut adica 13.Boca are o aparare dezastroasa ei primind 27 goluri in 13 meciuri nici Atletico Tucuman echipa care ocupa ultimul loc nu are atatea goluri primite . Cred ca Arsenal va castiga astazi fara drept de apel .

4-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 1374096.jpg (222.0 Kb)
 
vzappoDate: Monday, 2010-04-12, 11:39 PM | Message # 5
Sergeant
Group: Checked
Messages: 23
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
T.Bakker - E.Schwank
Pronostic: Bakker
Cota: 1.6
Casa: PublicBet
Miza: 10

Thiemo de Bakker se intalneste pentru prima oara cu argentinianul, Eduardo Schwank care se afla intr-o scadere de forma evidenta. Schwank este un jucator ce prefera zgura, iar in acest an, a reusit sa castige challengerul de la Bucaramanga din Columbia, a jucat la Santiago (Chile), unde a pierdut in sferturi la Bellucci, apoi la Costa do Sauipe si la Buenos Aires a pierdut in primul tur, la Juan Carlos Ferrero si la Hanescu, a urmat turneul din Mexic, de la Acapulco, unde a fost invins in sferturi de F.Gonzalez, ca ultimul turneu la care a participat, sa fie cel de la Houston, unde a obtinut victorie la Marcos Daniel, dar a pierdut in turul al doilea, la Juan Ignacio Chela. De asemenea si Bakker este un zgurist, a castigat 4 turnee challenger in 2009, iar anul acesta a jucat doua meciuri de calificare, aici la Monte Carlo, castigand la Alberto Martin si la Teimuraiz Gabashvili. Un alt factor important este ca se pariaza destul de mult pe o victorie a lui Bakker, cotele incepand sa scada.

2-0 CASTIGATOR +6

 
betivuDate: Tuesday, 2010-04-13, 1:18 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Indiana Pacers - Orlando Magic
Pont : Indiana Pacers
Cota : 2,45
Casa : Bwin
Incredere : 10

Doua echipe in forma excelenta in Conferinta de Est si zic ca totul e posibil , victoria gazdelor nefiind exclusa desi oaspetii sint favoriti la casele de pariuri ; Indiana pe pozitia a 10-a cu 32 de victorii 48 de infringeri , foarte prost in deplasare unde au doar 9 victorii si 31 de infringeri dar decent acasa cu 23 de victorii si 17 infringeri , forma excelenta cu 8 victorii si doar 2 infringeri in ultimele meciuri ; Orlando sta mult mai bine in clasament , pozitia a 2-a cu 57 de victorii si 23 de infringeri - excelent acasa cu 33 victorii si doar 7 infringeri dar in deplasare se mai discuta cu ei - 24 de victorii si 16 infringeri ; echipele s-au intilnit de 3 ori sezonul acesta - 2 victorii Orlando si una Indiana - mereu in calitate de gazde - confirmind tendinta evolutiilor bune acasa dar mai slabe in deplasare ale celor 2 echipe ; intilniri directe :
21/01/2010 NBA Orlando Magic vs. Indiana Pacers 109:98
06/01/2010 NBA Indiana Pacers vs. Orlando Magic 97:90
15/12/2009 NBA Orlando Magic vs. Indiana Pacers 106:98
22/10/2009 NBA Preseason Orlando Magic vs. Indiana Pacers 117:87
07/02/2009 NBA Indiana Pacers vs. Orlando Magic 107:102
28/01/2009 NBA Orlando Magic vs. Indiana Pacers 135:111
30/11/2008 NBA Orlando Magic vs. Indiana Pacers 110:96
22/11/2008 NBA Indiana Pacers vs. Orlando Magic 91:91
98:100 (Prel.)

98-118 NECASTIGATOR -10

Attachments: 1616641.jpg (187.8 Kb)
 
asterixDate: Tuesday, 2010-04-13, 9:26 AM | Message # 7
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Meci;KC Royal-DET Tigers
Pont;4 1/2ining final meci KC Royal-KC Royal
Cota;3.4
Incredere;10
Casa;bet365

Tinerii sud americani se intilnesc pt a 5-a oara in acest inceput de sezon cu tigrii din detroit ,pina acum scorul intilnirilor directe in acest sezon este egal 2-2 ,iar in meciul de aseara Kansas s-a impus fara probleme cu scorul de 10-5 tot in detroit ,terenul din detroit se pare ca le prieste tinerilor jucatori din Kansas ei reusind 3 victorii din ultimele 4 meciuri disputate in detroit la diferente mari
04/12/2010 Mon KC 10 DET 5 KC
09/17/2009 Thu KC 9 DET 2 KC -110 7½ O Z Greinke E Jackson
09/16/2009 Wed KC 3 DET 4 DET 170 10 U L Dinardo E Bonine
09/15/2009 Tue KC 11 DET 1 KC -165 9 O R Tejeda J Washburn,singura victorie a tigrilor fiind obtinuta la limita scor 4-3 .Pt sezonul acesta Kansas a mai adus o serie de tineri de la omaha royal si arkansas ,tineri dornici sa arate ca au valoare si acest lucru se vede in jocul echipei care are un inceput bun de sezon reusind 3 victorii din 7 meciuri [2 victorii contra celor din detroit].Tigrii au o serie de 4w si 1l ,profitind de intilnirile cu cleveland Brian Bannister v-a incepe balul pt Kansas si dupa ce in cele 5 meciuri in care a fost starter kansas a cistigat 3 meciuri si a pierdut 2,un meci care dupa 6 runduri era egal 3 ,iar ilocuirea lui Brian a dus practic la pierderea meciului de catre kansas si un meci in care tgrii au cistigat la limita cu 4-3astazi brian i-si v-a face iarasi datoria si o va duce pe kansas la victorie

5-6 FINAL NECASTIGATOR -10

Attachments: 6647732.jpg (216.6 Kb)
 
TaquitoDate: Tuesday, 2010-04-13, 10:17 AM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Robredo - Zeballos
Pont : Zeballos
Cota : 3.8
Casa : Bwin
Incredere : 10

meci din prima runda din turneul de la Monte Carlo. Argentinianul Zeballos e in forma buna. in ultima vreme a reusit sa invinga jucatori ca Fernando Gonzalez, Simon, Seppi. Spaniolul Robredo vine dupa turneul de la Miami unde a fost eliminat in prima runda de Benjamin Becker in 3 seturi. cei doi jucatori nu s-au mai intalnit pana acum. ambii joaca bine atat pe zgura cat si pe suprafete rapide. ma astept la un meci echilibrat. Zeballos e in forma mai buna si cred ca el va castiga.

2-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 9130066.png (4.2 Kb)
 
AzonicDate: Tuesday, 2010-04-13, 10:55 AM | Message # 9
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Fiorentina-inter
Pont: Diego Milito marcheaza oricand in meci
Cota:3.05
Incredere:10
Casa: unibet

Dupa ce s-au intalnit acum 3 zile in campionat Fiorentina si Inter se reintalnesc in aceasta seara dar de aceasta data in Cupa Italiei.
In aceasta seara cei de la Inter au toate motivele sa se razbune dupa ce in weekend au pierdut primul loc in Seria A ( SI POATE SI CAMPIONATUL) facand egal cu Fiorentina scor 2-2, mai ales ca rezultatul din tur le este favorabil, acestia invingand cu 1-0.
Spun ca Inter poate pierde campionatul deoarece formatia este intr-o pasa proasta, iar programul de acum incolo este unul destul de greu si fizic si moral, ei intalnind in CH. League pe Barcelona sau in camionat formatii ca Juventus sau Atalanta, fiecare luptandu-se pentru ceva, un loc de cupa europeana sau evitarea retrogradarii ( daca reusec o figura frumoasa cu Barca, lucrurile se pot schimba).
De cealalta parte nici Fiorentina nu sta pe roze, dupa problema cu Mutu echipa neregasindu-se, avand prestatii mediocre, dar macar echipa nu prea mai are nici un obictiv concret, poate castigarea cupei fiind singur obiectiv ramas.
Acest meci poate avea orice rezultat, tocmai de aceea am ales ca pronostic , Diego Milito marcheaza oricand in meci, mai ales dupa ce a marcat si in meciul din weekend.

PIERDUT -10
Eto `57
Attachments: 7824839.jpg (3.8 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
TataPariurilorDate: Tuesday, 2010-04-13, 10:57 AM | Message # 10
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Valladolid v Sevilla
Pont : Sevilla H-1 egal
Cota : 3.75
Casa :Bet365
miza : 10

Valladolid nu a mai castigat acasa de 8 meciuri si se afla pe penultimul loc , au schmbat antrenorul saptamana trecuta,a venit Clemente.Primul portar va lipsi si locul lui va fi luat de Jacobo Sanz, vor mai lipsi si Lazaro si Jonathan Sesma.Sevilla pare sa isi fi revenit avand 2 victorii consecutive,lipsesc Stankevicius , Diego Perotti si Konko.Valladolid se afla pe loc retrogradabil si vor da totul la fiecare meci dar cred ca azi Sevilla va bifa prima victorie pe acest teren dupa 14 ani.

2-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 5159708.jpg (89.2 Kb)
 
kelppaDate: Tuesday, 2010-04-13, 11:20 AM | Message # 11
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Getafe-Villarreal
pont:egal(psf)
cota 1.67
casa bwin
miza 10

Meci de importanta maxima asta-seara pe Coliseum Alfonso Pérez,in cadrul rundei cu nr.32 in Primere.Ambele echipe aspira la un loc de cupa europeana,iar acum cu 7 etape inainte de caderea cortinei,lupta este din ce in ce mai interesanta.Pe langa cele 2 echipe in lupta mai sunt angrenate Sevilla,Bilbao si Deportivo.
Gazdele sunt pe 8,cu 44p si au avut un retur bun,reusind sa ajunga intr-o pozite favorabila,dupa o serie de rezultate excelente.Pt.partida din aceasta seara au cateva indisponibilitati,Pedro Leon suspendat,iar Soldado,Torres si Diaz accidentati.
Submarinul galben vine cu tot lotul valid ,antrenorul Garrido neavand nicio problema in acst sens.O treaba excelenta dupa venirea lui Garrido in locul lui Valverde,iar asta se vede in jocul echipei si pe clasament,oaspetii fiind pe 7,cu 46p.
Se anunta o partida f.echilibrata,in care ambele echipe isi doresc sa nu piarda in primul rand si spera ca la finalul sezonului sa acceada intr-o cupa europeana.
0-0 (pauza) CASTIGATOR +6,7
Attachments: 3027709.gif (3.6 Kb)
 
zichilmariusDate: Tuesday, 2010-04-13, 12:17 PM | Message # 12
Private
Group: Checked
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Partida: Al-Ahli (Uae) - Mes Kerman (Irn)
Pont:Mes Kerman (Irn)
Cota: 2.30
Casa:Bet365
Incredere:10

Argumentare: Meci din cadrul cupei AFC Champions League dintre echipa gazda Al-Ahli echipa din Emiratele Arabe Unite care intalneste pe echipa oaspete pe cei de la Mes Kerman din Iran. Aceste echipe fac parte din grupa din grupa D al acestei competitii de unde mai fac parte si echipele AL-HILAL care este castigatoarea grupei inainte cu 2 etape sa se joace si AL-SADD din Qatar care duce o lupta nebuna pentru locul 2 cu cei de la Mes Kerman. In meciul tur dupa terenul celor din Iran scorul a fost 1-1 la pauza dar dupa pauza a venit furtuna de goluri si scorul s-a terminat 4-2 pentru cei de la Mes Kerman castigand fara probleme acel meci. Echipa gazda numai are nici o sansa la calificare pentru ca are un punct ceea ce cred ca oaspetii o sa dea tot ceea ce este mai bun pentru castigarea acestui meci datorita faptului ca se afla pe locul 3 la egalitate de puncte cu Al-Sadd si cu o victorie ar putea accede in faza urmatoare a acestei competitii.

AM UITAT POZA SCUZE
PIERDUT SCOR 2-1 -10

Attachments: 1908918.jpg (14.9 Kb)
 
danutszDate: Tuesday, 2010-04-13, 1:13 PM | Message # 13
Private
Group: Checked
Messages: 4
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci: Sassuolo-Reggina
Pont : Sassuolo
Cota : 2.10
Casa : Bet365
Incredere : 10

Meci decisiv astazi pentru ambele echipe deoarece Sassuolo se afla pe locul 4 cu 55 puncte ( 14 v 13 e 7 i ) la egalitate de puncte cu locul 2 care este loc promovabil , ceea ce ii desparte de locul 2 este doar golaverajul , Cesena avand +18 goluri pe cand Sassuolo doar +13 . In meciurile de acasa Sassuolo in acest sezon din 17 meciuri a reusit doar 7 victori , 5 egaluri si 5 infrangeri . In ultimele 5 meciuri Sassuolo a reusit doar o victorie restul meciurilor fiind remizate . Reggina se afla pe locul 18 cu 40 puncte ( 11 v 7 e 16 i ) aflandu-se la 2 puncte de primul loc retrogradabil . Reggina in deplasare in ultimele 5 meciuri a reusit 2 victorii , o remiza si 2 infrangeri . Astazi Sassuolo va dori sa se mentina pe locul 4 , sau chiar sa urce in clasament pe un loc promovabil de aceea si cred ca ii va bate astazi pe cei de la Reggina .

0-1 PIERDUT -10
 
hunedoara1979Date: Tuesday, 2010-04-13, 2:25 PM | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci:Chelsea-Bolton
Pont: Malouda marcheaza oricand in meci
Cota:2.55
Incredere:10
Casa: unibet

Chelsea a rusit sa detroneze pe Manchester United de pe locul intai in Premier League dupa ce le-a administrat o infrangere chiar pe Old Traford dar are de luptat pentru a se mentine acolo mai ales ca au doua deplasari extrem de grele la Tootenham si Liverpool.
Meciul de astazi cred ca este bifat de catre conducerea echipa gazda mai ales ca in ultimele 3 partide le-au adiministrat cate 4 goluri pe meci celor de la Bolton.
Oaspetii inca au probleme cu retrogradarea pentru ca au doar 5 puncte avans in acest moment si cateva meciuri grele dar nu cred sa le puna probleme gazdelor care sunt in forma maxima.
Nu stiu cat va fi scorul in acest meci in care gazdele au clar prima sansa eu merg pe mana francezului Malouda sa inscrie in acest meci care pare sa fie intr-o froma de zile mari el marcand 7 goluri in ultimele 7 partide.
1-0 PIERDUT ANELKA -10
Attachments: 2751144.jpg (35.8 Kb)
 
barzoiDate: Tuesday, 2010-04-13, 4:07 PM | Message # 15
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Valladolid v Sevilla
Pont : Valladolid(la egal miza returnata)
Cota : 3.10
Casa :willamhill
Miza : 10

Argumentare:

In aceasta seara primul meci din etapa 32 din spania se disputa de la ora 21:00. Doua echipe cu obiective diferite Valldolid inca mai incearca sa scape de retrogradare iar Sevilla trege pentru un loc de Champions League. Valladolid nu a castigat nici un meci acasa in acest an dar sevilla nu a mai castigat pe Estadio Municipal José Zorrilla de 14 ani. Echipa gazda va aborda meciul din aceasta seara cu un antrenor nou Javier Clemente Lazaro care cred ca va respecta "regula"(antrenor nou nu pierde). In acest sezon Sevilla in deplasare a reusit 7 victorii si 8 infrangeri, nici un rezultat de egalitate. Valladolid acasa nu a reusit decat 2 victorii si 7 rezultate de egalitate, pierzand de 7 ori. Cred ca in aceasta seara traditia si antrenorul nou va face ca valladolid sa mai spere inca la o salvare de la retrogradare in cele 7 etape ramase pana la final.

2-1 CASTIGATOR +21

Attachments: 0194846.jpg (8.0 Kb)
 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz