Sunday, 2024-06-30, 9:13 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
10 Aprilie
FurianDate: Saturday, 2010-04-10, 1:51 AM | Message # 1
Alcoolic Anonim
Group: Administrators
Messages: 176
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
bafta !

Faptele, nu vorbele, te fac sa fi mare.
Lumea e plina de profeti, de comunisti si hipioti
O sa te invete ca nu toti sunt genii si ca tu nu poti
E selectie naturala cel puternic invinge
Si succesul nemeritat rapid se stinge
-FuRiaN-
 
ChristiansenDate: Saturday, 2010-04-10, 2:29 AM | Message # 2
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers

Pronostic : Cleveland
Cota: 1,84
Casa: Unibet
Incredere 10

Meciul am vrut sa-l postez in timp regulamentar dar blogul si forumul au avut probleme

Cleveland joaca al 2 lea meci consecutiv fara Le Bron.O pierdere mare mai ales cu o formatie Indiana,care e in forma si a cistigat 8 din ultimele 10 meciuri,Un fapt important:Din aceste 8 victorii Indiana a cistigat 7 ACASA. In seara asta ei joaca in deplasare unde nu prea au avut rezultate chiar asa stralucite:in ultimele 5 meciuri afara, Indiana a cistigat doar unul,pierzind 4

Antawn Jamison de la Cleveland este accidentat dar va juca in seara asta ,chiar daca mai putin.Dar chiar si asa in conditiile acestea Cleveland este net superioara.Chiar si daca ar juca cu rezervele.
Williams a fost in mare forma ieri si a inscris 35 de puncte lui Chicago Bulls (formatia mea preferata)
fara el Cleveland ar fi pierdut ieri.Astazi joaca si da incredere spre o noua victorie cu jocul sau placut si plin de energie.El l-a inlocuit perfect ieri pe James le Bron si toata lumea il elogiaza.O arma forte astazi contra celor de la Indiana

Cleveland a invins 22 din cele 23 de meciuri disputate acasa !

113-116 NECASTIGATOR -10

 
ChristiansenDate: Saturday, 2010-04-10, 2:32 AM | Message # 3
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
print screen cota
Attachments: 3311755.jpg (120.6 Kb)
 
kukytzaDate: Saturday, 2010-04-10, 5:42 AM | Message # 4
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Wawrinka - Starace
Pont : Va castiga Starace cel putin 1 set ? - NU ! ( wawrinka sa bata 2-0 la seturi )
Cota : 2.07
Casa : Bwin
Miza : 10/10

Astazi in semifinalele turneului de la Casablanca ( zgura ) se intanlesc Stanislas Wawrinka si Potito Starace.Dupa un parcurs bun in acest turneu , Potito Starace dabia acum va da cu adevarat peste un adversar puternic el eliminand doar adversari sub valoarea lui , ultimul fiind Kubot cu un scor dureros , 6-1 6-0 !Stanislas Wawrinka a eliminat un marocan foarte ambitios pe El Amrani scor 6-3 6-1 , marocanul jucand chiar si accidentat cu Gabashvili batandu`l la tiebreak.Suprafatza preferata al lui Stanislas nu este chiar zgura dar nu`mi fac probleme ca Wawrinka sa nu bata cu un sec , 2-0 la seturi !

2-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: wawrinka.bmp (88.4 Kb)
 
FritzVonSpritzDate: Saturday, 2010-04-10, 11:11 AM | Message # 5
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Modena-Sassuolo
Pont: Sassuolo
Cota: 3,75
Stanleybet
Incredere: 10

Modena ocupa o pozitie pe la mijlocul clasamentului si are ceva emotii pe final de campionat, in privinta retrogradarii, inca nu a scapat de ele, din moment ce ei au acumulat 44 de puncte si sunt pe locul 12, iar prima echipa ce merge la baraj promovare/retrogradare are 39 de puncte ( locul 18), iar prima echipa ce retrogradeaza direct are 37 de puncte, locul 20. Sassuolo in schimb, este pe locul 2 si se lupta pentru promovare directa, deocamdata ocpua acest loc de duce in Serie A, dar urmaritoarele sunt aproape, la 1-2 puncte fiind 3 echipe. Asadar, Sassuolo este nevoita sa castige acest meci, pentru a mai face un pas inainte, spre obiectivul propus.
Modena, pana acuma acasa a reusit: 7-3-6, golaveraj 13-14, iar Sassuolo in deplasari:7-7-2, golaveraj 24-14, Sassuolo fiind cea mai buna echipa din deplasari in Serie B.

1-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 3328420.jpg (180.2 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
TataPariurilorDate: Saturday, 2010-04-10, 11:50 AM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Hull - Burnley
Pont : Hull H-1 egal
Cota : 3.60
Casa : bet365
Miza :10

Burnley e intr-o forma foarte slaba,jucatorii sunt obositi,fara victorie de 9 etape si nu mai asteapta decat finalul campionatului.Hull, acasa e greu de invins,anul acesta a reusit doar Arsenal , golul victoriei marcat in ultimul minut.Boateng si Hunt sunt incerti.Hull trebuie sa castige acest meci pentru a mai spera la salvare iar la forma slaba pe care o arata Burnley in deplasare au sanse mari sa castige.Pentru Burnley e ultima sansa si ma astept sa piarda greu.

1-4 NECASTIGATOR -10

Attachments: 5928753.jpg (104.1 Kb)
 
razvansiposDate: Saturday, 2010-04-10, 12:12 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci : Hanescu-Serra
Pont : Hanescu
Cota : 2.00
Casa : bet365
Miza :10

Din nou Hanescu nu este favorit in aceasta partida, de ce ? Nu a fost suficient meciul de ieri, cand Gasquet practic nu a miscat in fata romanului ? Atunci voi profita de aceasta cota, si voi miza din nou pe romanul nostru, intr-un meci cu Florent Serra, un alt francez. Daca ieri spuneam ca ar trebui sa aiba un meci dificil, insa cota este un value-bet, azi spun ca Hanescu este cu o clasa peste Serra, pe zgura. Singurul imperiment in victoria romanului, ar fi poate obosleala acumulata ieri. Totusi, tind sa cred ca romanul este mai in forma decat Serra, si va reusi sa ajugna in prima finala din anul 2010. Totodata, sper ca serviciul romanului sa functioneze la capacitate maxima, pentru ca romanul sa fie cat mai in forma in finala.

2-0 CASTIGATOR +10

Attachments: 8551378.jpg (232.7 Kb)
 
TaquitoDate: Saturday, 2010-04-10, 12:29 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Meci : Hanescu-Serra
Pont : 2-1 pt Hanescu
Cota : 4.5
Casa : bet365
Miza : 8
semifinala
in cadrul turneului de la Casablanca(Maroc) pe zgura. Hanescu a trecut ieri de francezul Gasquet in 3 seturi. Românul a aratat o forma buna, mai ales in setul 3. Serra a trecut de spaniolul Garcia in 2 seturi 6-2, 6-2. ambii jucatori fiind in forma, ma astept la un meci echilibrat, cel mai probabil in 3 seturi. niciunul din cei doi nu au avut rezultate notabile in acest an. Hanescu joaca destul de bine in decisive(asa s-a intamplat si cu Nieminen si cu Serra). cred ca Victor se va impune cu 2-1 si va reusi prima lui finala din acest an.

2-0 NECASTIGATOR -8

Attachments: 2846072.png (2.6 Kb)
 
kelppaDate: Saturday, 2010-04-10, 12:44 PM | Message # 9
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Villarreal-Gijon
pont:Villarreal(a.h.-1)
cota:1.775
miza:10
casa:bet 365

Submarinul galben forteaza acum pe final de campionat prinderea unui loc de Europa league.Este la un loc distanta si 3p de bascii de la Bilbao,iar partida de azi e o oportunitate ce nu trebuie ratata,mai ales ca are in fata o echipa care nu are prea multe batai de cap.10-3-2 si 29-13 este bilantul gazdelor pe propriul teren,o forta in fata propriilor suporteri.In ultimile jocuri au remizat 2-2 la Tenerife,apoi victorie clara cu andaluzii de la Sevilla,iar in ultimul joc au castigat deplasarea de la Valladolid cu 2-0.
Oaspetii sunt pe un linistitor loc 12,obiectivul este atins deja,fiind la distanta de 12p de zona nisipurilor miscatoate.O evolutie modesta in deplasare,2-4-8,cu 14-25 golaveraj.In ultima deplasare au reusit o remiza alba pe terenul lui Espanyol,urmand apoi tot o remiza acasa,2-2 cu Xerez.
Se pare ca Gijon se gandeste deja la partida de pe El Molinion de saptamana viitoare cu Tenerife,au multe absente in lot datorita suspendarilor si accidentarilor,in schimb gazdele au lotul valid.
Cred ca pe El Madrigal echipa gazda isi va putea valorifica superioritatea,fiind mult mai concentrata si motivata decat oaspeti.

RAMBURSAT 0 scor 1-0

Attachments: 0608902.gif (1.7 Kb)
 
militia01Date: Saturday, 2010-04-10, 12:54 PM | Message # 10
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Peterborough - Leicester
pont:Leicester
cota:1.85
miza:10
casa:betclic.com

Un meci fara miza pentru gazde insa pentru oaspetii nu este loc de greseli.Gazdele au cateva absente notabile,unii dintre titularii echipei erau doar imprumutati,iar inaintea acestui meci le-a expirat imprumutul intorcandu-se la echipele "mama".Peterboro este deja retrogradata iar obiectivul lor in ultimele meciuri ramase este formarea unui nou grup,unei noi echipe.Gazdele au si antrnor nou care debuteaza azi,insa cred ca acesta nu va putea face minuni mai ales din prima partida oficiala pentru el.
Leicester in ultima perioada a cam dat rateuri,iar antrenorul se pare ca si-a trezit jucatorii etapa trecuta cand au castigat cu 4-0 pe teren propriu.Antrenorul declara ca in partida de azi nu accepta decat victoria,deoarece ocupa ultimul loc de play-off la 1 punct distanta de urmaritoare,iar un esec i-ar putea fi fatal in cursa pt promovare.
Bafta

1-2 CASTIGATOR +8,5

Attachments: 1999489.jpg (78.4 Kb)
 
underlineDate: Saturday, 2010-04-10, 1:00 PM | Message # 11
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meci: Lecce -Torino
Pronostic: egal
Cota: 2.1
Casa: Betfair
Incredere: 10/10

Sunt unele informatii si pareri cum ca acest meci ar fi aranjat. Cotele au scazut enorm pentru un eventual egal, ceva de genul 2.2, fata de un 3.4 normal.

Acest lucru se datoreaza faptului ca, desi nu de mult a fost scandalul cu meciuri trucate, Calciopoli, cand a fost retrogradata Juventus, inca se fac meciuri aranjate in Italia. Dovada si ultimele meciuri ale celor de la Chievo. Totul se stia de inainte, fara vreo informatie sigura.

In acest meci se intalnesc doua echipe care trag la promovarea in Serie A. Lecce este pe prima pozitie, la 5 puncte deasupra ocupantei locului 2 ocupat momentan de Sassuolo, in timp ce Torino se afla pe 3, si are aproape asigurat locul la barajul pentru promovare.

In ultimele 10 intalniri directe, s-au inregistrat nu mai putin de 5 egaluri, 3 victorii pentru Torino si 2 pentru Lecce, iar ultimele 2 partide au insemnat 2 egaluri, 2-2 si 3-3.

In ultimele partide disputate, Lecce are o infrangere, 3 victorii si un egal in ultima etapa in deplasare la Empoli, in timp ce Torino are o infrangere si 4 victorii consecutive cu Modena, Ascoli, Reggina si Triestina.

Cu un egal astazi, Lecce se apropie si mai mult de promovarea directa si scapa de un meci greu, iar Torino cu un egal se mentine in locurile pentru baraj.

2-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 9165877.jpg (15.2 Kb)


http://betfairblog.wordpress.com/
 
ionutd26Date: Saturday, 2010-04-10, 1:05 PM | Message # 12
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
LASK Linz - SC Magna Wr. Neustadt
pont:LASK Linz -1 AH
cota:3.15
miza:10
casa:bet 365

Pentru astazi m-am oprit la un meci din campionatul austriac, un meci din prima liga. Este vorba de disputa dintre LASK Linz - SC Magna Wr. Neustadt, un meci care pare ca nu are nicio miza pentru ambele echipe. Cele 2 echipe sunt ocupa locuri la mijlocul clasamentului , fiind destul de departe atat de zona europeana cat si de retrogradare. LASK Linz ocupa locul 8 cu 30 de puncte. MAjoritatea punctelor le-a obtinut pe teren propriu, acolo unde a reusit sa obtina 24 de puncte in urma a 6 victorii si 6 egaluri , golaveraj 35-20. Adversara de astazi, SC Magna Wr. Neustadt ocupa locul 5 cu 36 de puncte. SC Magna Wr. Neustadt a reusit sa obtina majoritatea punctelor tot pe teren propriu, in deplasare reusind sa obtina doar 11 puncte. Avand in vedere fort de pe teren propriu a echipei gazda , am sa merg pe o victorie a echipei gazda la handicap -1, daca va castiga la un singur gol miza va fi returnata.

1-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 6717333.jpg (50.0 Kb)
 
DisasterDate: Saturday, 2010-04-10, 1:45 PM | Message # 13
Major
Group: Checked
Messages: 82
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Viborg vs. Larvik HK
Pont:over 54.5
Cota:1.95
Miza:10
Casa:Expekt

Argumentare:Dupa cele intramplate la valiza si dupa ce s-a revenit la vechiul regulament la valiza am zis sa incerc si eu sa particip inca odata.Pentru azi am ales un meci foarte interesant din handbal,prima semifinala din Champion league handbal feminin ce se disputa in danemarca intre doua echipe care is din nordul europei fiind vorba de Viborg o echipa din danemarca echipa lui Varzaru respectiv Larvik o echipa din norvegia.Dupa cum stim echipa gazda s-a calificat din grupe de pe locul 2 clasandu-se dupa Oltchim RM Valcea.Larvik vine din cealalta grupa unde a terminat pe primul loc infata echipei maghiara Gyor ETO,echipa maghiara va da piept maine cu Oltchim.Acest meci o sa fie unul foarte interesant pentru ca pe la Viborg se inscriu foarte multe meciuri,dovada fiind ultimele meciuri jucate in CHL:
13/03/2010 CL(F), Faza 1, Grupa 2 Viborg vs. D. Volgograd V - 35:28
06/03/2010 CL(F), Faza 1, Grupa 2 Hypo Nö vs. Viborg Î - 35:31
20/03/2010 CL(F), Faza 1, Grupa 2 Viborg vs. Oltchim Valcea V - 33:26.

Dupa cum se vede o grama da de goluri,nici oaspetii nu stau rau cu goluri inscrise si primite
20/03/2010 CL(F), Faza 1, Grupa 1 Larvik HK vs. Krim Mercator V - 30:23
13/03/2010 CL(F), Faza 1, Grupa 1 Larvik HK vs. Leipzig V - 31:21 .

Stiu ca miza este unul foarte mare dar ma astept la multe goluri si aceasta linie mi se pare foarte mica si la Expekt am gasit o cota foarte buna!

PIERDUT -10 27 - 21

Attachments: 6191081.jpg (145.2 Kb)
 
marcelDate: Saturday, 2010-04-10, 2:43 PM | Message # 14
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Spartak Moscow - Terek Grozny
pont: egal sau terek
cota:2,54
casa:bwin
incredere:10

argument:
Terek Grozny ocupanta locului 2 da piept cu Spartak Moscow care ocupa locul 9 cu doar 5 puncte .Terek Grozny are un inceput destul de bun si sper ca o sa o duca tot asa chiar daca astazi au un meci extrem de greu pe terenul Spartei Moskova . La intalnirile directe Spartak Moskova conduce dar si terek a avut victorii impotriva Moskovitilor .Terek vine dupa o victorie 2-0 cu Krylia Sovetov Samara in timp ce Spartak vine dupa un egal surprinzator 2-2 cu Tom Tomsk.Sper ca si astazi oaspeti sa faca un meci bun si sa ramana pe podium chiar sa treaca pe locul 1.

2-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 9880037.jpg (241.9 Kb)
 
danu_villaDate: Saturday, 2010-04-10, 2:59 PM | Message # 15
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Bristol City v Swansea
Pont: 0-0 pauza
Cota: 2.5
Miza: 10
Casa: sportingbet

Swansea se deplaseaza la Bristol City pentru un meci interesant al etapei a-43-a din Coca Cola Championship. Swansea se afla pe pozitia a cincea in clasament pozitie ce le asigura o pozitie in play-offul pentru ultimul loc de Premier League, insa au o deplasare destul de dificila pe terenul celor de la Bristol, echipa care mai are sanse teoretice la play-off insa este greu de crezut ce il vor prinde. Cele doua au remizat de patru ori 0-0 in ultmile cinci intalniri directe, doar un gol marcandu-se in cele cinci partide. Swansea are cel mai slab atac cu 37 de goluri si a doua aparare cu 33 de goluri primite.

0-0 CASTIGATOR +15

 
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz