Monday, 2024-06-24, 3:48 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Propuneri de meciuri, discutii
underlineDate: Thursday, 2009-11-19, 10:43 PM | Message # 1
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Am facut acest topic deoarece pe blog daca se dau meciuri, multe dintre ele se pierd in paginile anterioare si poate nu toti au chef sa scormoneasca prin cele 45245 pagini dupa meciuri. Asa ca, vorbim in continuare pe blog dar meciurile interesante va rog sa le puneti si aici. cool

Intrucat se apropie weekend-ul plin de meciuri, propun si eu cateva posibile partide bunicele, urmand sa discutam asupra lor si asupra altora pe care le veti aduce fiecare.

uitati la ce m-am gandit eu pentru weekend si am ajuns la cota 50
nu o sa zic toate meciurile pentru ca e mult de scris dar le gasiti voi daca e...deci:
GM: liverpool, west ham, auxerre, lens, hoffenheim, frankfurt, deportivo, fenerbahce, bolton, napoli
Solisti: rennes, wolfsburg, schalke, twente, palermo

desigur ca sunt foarte multe si unele dintre ele se vor exclude, dar deocamdata asta este lista mea.. palermo e cota cea mai mare, dar joaca impotriva celor de la catania, ex echipa lui zenga si nu cred ca walter va scapa victoria..oricum pana sambata mai e
wink


http://betfairblog.wordpress.com/
 
razvansiposDate: Friday, 2009-11-20, 11:02 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
eu ti-as da cateva din baschet, da le poti pune doar la bwin, si astea cu gol marcat, le poti pune ori la agentie, ori la gb.
Oricum, Gaz Metan @ 1,2 ( baschet), Mures @ 2,3(baschet), Craiova @ 1,45-tot baschet.
Din fotbal..
eu iti dau cateva gm de duminica : St.Etienne,Brasov, Valencia, Espanyol, Leverkusen.
cam atat, cea mai mare cota fiind la la Leverkusen, care are meci cu Bayern
 
underlineDate: Friday, 2009-11-20, 1:34 PM | Message # 3
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Acum m-am uitat si eu la meciurile tale cu gol marcat, brasovul merge dar am emotii cu atatea de 0-0 si scoruri mici de la bistrita. valencia merge destul de bine, st ettiene are meci cu lorient deci acolo merge 1 direct, deci implicit si gol marcat, espanyol e ok dar la leverkusen nu ma bag ca e foarte imprevizibila bayern mai nou.

http://betfairblog.wordpress.com/
 
marcelDate: Saturday, 2009-11-21, 9:15 AM | Message # 4
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
werder bremen cred ca trebuie luat . over sigur dar si bate .
 
GiulyDate: Saturday, 2010-01-02, 1:43 PM | Message # 5
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Concurs 02.01.2010 FARA PREMII!!! :P

Giuly

Ael Limassol : Ethnikos Achnas 1 @ 1.65

Modo : Sodertalje 1 @ 1.55 de la Stanleybet cotele

Furian (Today 1:26 Pm) [Entry]
02 Ian 18:00 Middlesbrough v Man City 2@1.61
02 Ian 18:00 Aston Villa v Blackburn 1@1.53

158 marcel(Today 2:03 Pm)
vreau si eu sa ma bag cu :
HERCULES @ 2,30
DUNDEE UTD @ 2,10

FritzVonSpritz (Today 1:36 Pm) [Entry]
X al Hilal @ 3.30
Hockey Ambri-Davos 2 @ 1,75

asterix (Today 1:39 Pm) [Entry]
ok hai sa-l facem
DET Redwings- PHX Coyotes 1[2.20]
Barca-Vilareal H-1.5[2.03],HANDICAP ASIATIC

Danyiyeli

Norwich @1.61
Newcastle @ 1.85


All Rights Reversed!!
 
tzutzuDate: Wednesday, 2010-03-03, 2:08 PM | Message # 6
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Hong Kong-Yemen 2 10/10 si H -1 Yemen 8/10

Astazi de la ora 14:00 in cadrul competitiei asiatice,avem programata intalnirea dintre Hong Kong si Yemen.Dupa parerea mea,dar si dupa situatia din clasament,se pare ca echipa gazda este cea mai slaba din aceasta competitie.Dupa 5 meciuri desfasurate,nu au reusit sa stranga niciun punct,au inscris decat un singur gol,primind in schimb 18. Pe acest teren,au pierdut cu 1-3 meciul cu Bahrein,gol marcat in minutele de prelungiri,si 0-4 cu Japonia.Per total,in ultimele 5 meciuri desfasurate in toate competitiile,in acest inceput de an,au primit 16 goluri,fara sa reuseasca sa marcheze.0-2 cu China,0-3 cu Japonia,0-5 cu Koreea,0-4 cu Bahrein si 0-2 cu GuangDong. De cealalta parte,Yemen,ocupa locul 3 in aceasta grupa,insa ei au reusit sa stranga 6 puncte si au un golaveraj de 7-9.Au pierdut la limita in ambele meciuri contra Japoniei(1-2 in deplasare si 2-3 pe teren propriu,dupa ce au condus cu 2-0) au impartit punctele cu Bahrein,infrangere in deplasare 0-4 si victorie acasa,3-0.In meciul tur scorul a fost 1-0 pentru Yemen si cred ca doar din aceasta cauza,agentiile au pus asemenea cote,pentru ca in mod normal,cu doar un singur gol marcat in ultimele 10 meciuri,Hong Kong nu ar putea emite prea multe pretentii.Fortez putin cu acst pont si merg pe victorie la handicp a oaspetilor,pentru ca au puterea sa marcheze de cel putin doua ori.

0-0 sad Asa se intampla cand pariezi pe un meci fara miza.


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz