Saturday, 2024-09-28, 7:02 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
30 martie - Marti
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-03-23, 0:16 AM | Message # 1
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Penultima zi, suspans inca?
 
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-03-30, 0:07 AM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Bayern - Manchester
pont: Rooney sa inscrie si Manchester sa invinga
cota: 3.20
miza:10
casa: Gamebookers

Argument: In opinia mea, Manchester este favorita la castigarea trofeului in acest an, si putem asista, conform tabloului la o reeditare a finalei de anul trecut dintre Manchester si Barcelona, cu o posibila revansa pentru diavoli.Wayne Rooney este omul decisiv pentru United in multe momente, dar este ajutat excelent din spate in multe randuri de Nani, jucator care face de multe ori diferenta in duelurile 1 la 1. Bayern are o defensiva care nu face fatza rigorilor Ligii Campionilor, practic ei fiind aici doar datorita atacului si in special, lui Robben, jucator cheie pentru bavarezi inacest an. Cota excelenta pentru englezi in aceasta partida si cu siguranta Rooney se va afla printre marcatori.

2-1 necastigator -10

 
TataPariurilorDate: Tuesday, 2010-03-30, 12:50 PM | Message # 3
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci: Bayern - Manchester
pont: Egal cu goluri
cota: 4.50
miza:10
casa: bet365

Bayern va trebui sa joace fara Robben si Schweinsteiger care e suspendat.Manchester nu are mari probleme de lot.Manchester se va multumi si cu un egal atata timp cat va marca pentru ca Bayern nu o poate invinge pe Old Trafford.United are o serie de 7 victorii conecutive dar le va fi greu pe Alianz Arena unde Stuttgart a reusit in ultima etapa sa puna capat seriei de 10 victorii consecutive a lui Bayern,acasa.Spun ca egalul e de ajuns pt United pt ca urmeaza meciul cu Chelsea care e mai important ca acesta si jucatorii nu cred ca se vor forta prea mult.

2-1 necastigator -10

Attachments: 3728724.jpg (110.5 Kb)
 
barzoiDate: Tuesday, 2010-03-30, 9:03 PM | Message # 4
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Bayern Munich - Manchester Utd
pont: Bayern Munich sau egal
cota: 1.60
miza: 10
casa: bwin

In aceasta seara pe allianz arena se intalnesc 2 dintre cele mai puternice ale europei Bayern Munchen si Manchester United. Echipa gazda a pierdut locul 1 in weekend si se afla pe locul 2 dupa infrangerea in fata celor de la stuttgart scor 2-1, Manchester fiind pe primul loc in anglia, dupa ce castigat in weekend in deplasarea de la bolton scor 4-0 chiar si fara rooney pe teren. Cele 2 echipe s-au mai intalnit in decusul anilor iar de fiecare data pe alianz arena manchester nu a reusit sa se impuna. Avand in vedere ca robben are sanse sa revina si cu ribery in teren in aceasta seara cred ca bayern va ataca din primul minut. Cu M. Demichelis in centrul apararii si cu Muller si Olic in atac Bayern va cauta victoria pentru ca returul de pe old trafford sa fie mai usor. De partea cealata Manchester are unul dintre cei mai buni marcatori in acest sezon in europa, Rooney 26 goluri in acest sezon.
Bayern : H. Butt, P. Lahm, v. D. Buyten, M. Demichelis, H. Badstuber, v. M. Bommel, D. Pranjic, H. Altintop, F. Ribery, T. Müller, I. Olic
Manchester: d. v. E. Sar, G. Neville, R. Ferdinand, N. Vidic, P. Evra, D. Fletcher, M. Carrick, P. Scholes, Nani, W. Rooney, J. Park

2-1 castigator +6

Attachments: 5511912.jpg (8.3 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz