Friday, 2024-06-28, 1:19 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
26 martie - VIneri
Alex_BrasovDate: Tuesday, 2010-03-23, 0:13 AM | Message # 1
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Hide and seek!
 
Alex_BrasovDate: Thursday, 2010-03-25, 7:46 PM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Pandurii - Steaua
pont: Pandurii
casa: Gamebookers
cota: 4.50
miza:10

Argumentatie: Meci foarte important pentru ambele formatii, Pandurii se afla pe locul 16, cu 23 de puncte acumulate, si doreste salvarea de la retrogradare, in vreme ce Steaua se bate pentru titlu in acest an, avand 42 de puncte, la unul singur de liderul CFR CLUJ. Surprinzator este faptul ca ambele formatii au primit acelasi numar de goluri in acest sezon, 22, Steaua reusind sa marcheze insa de 2 ori mai mult decat oltenii. Fata de anii anteriori, apararea nu s-a mai descurcat atat de bine, simtindu-se intr-un fel lipsa unor fundasi precum Radoi sau Goian, jucatori de nationala. Steluta lui Nea Jiji nu rupe gura targului in deplasare,acolo unde a obtinut doar 5 succese, niciunul in acest an. Pandurii sunt o trupa compacta, au multe meciuri de under, si multe scoruri de 0-0, dar au mare nevoie de 3 puncte pentru a se salva. Mizez astazi pe ei, prin daruire si putin noroc pot invinge o echipa care mie personal, in ultimul deceniu, mi-a placut o singura data, atunci cand formatia era antrenata de Oleg Protasov, si juca un fotbal de calitate, modern, in care circulatia mingii deruta complet adversarul. Unde sunt vremurile de altadata, cand in Ghencea erau Lacatus, Rosu, Damian Militaru? Unde sunt performantele de altadata? Tanase? Zapata? Golanski?.......

0-0 necastigator -10

 
kelppaDate: Friday, 2010-03-26, 2:00 PM | Message # 3
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Eindhoven-Den Bosh
pont: Den Bosh
cota @2.42
casa betako(Poland_)
miza 10

Oaspetii incerca sa prinda primul loc in acesta a patra perioada a campionatului, fiind in spatele liderului la zi De Graafschap.In clasamentul general Den Bosh ocupa locul 5 cu 52p,avand in deplasare o linie de 6-5-4,insa doar prima echipa claata promoveaza direct,restul echipelor care au castigat asa zisele perioade jucand playofful pt.promovare.Partida f.importanta asadar pentru oaspeti,care vor incerca sa scoata maxim din aceasta partida,incercand devansarea liderului,care conduce insa detasat in clasamentul general si care s-ar putea sa nu mai forteze prea tare.
Oaspetii si-au atins deja obiectivul,find castigatori ai unei perioade siimplicit vor juca playofful.Ei sunt departe de ultimile locuri,ocupand pozitia cu nr.12,acumuland 39p.
Cred ca oaspetii sunt mai motivati si determinati in acesta seara si ca vor pleca cu toate cele 3p puse in joc,in speranta ocuparii primi pozitii la sf.perioadei cu nr.4 din Eerste Divisie.

1-1 necastigator -10

Attachments: 8780324.gif (2.0 Kb)
 
hunedoara1979Date: Friday, 2010-03-26, 5:39 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida: Pandurii - Steaua
pont: egal la pauza si egal la final(x/x)
casa: Gamebookers
cota: 4.75
miza:10

Argumentatie:
Am ales un pentru astazi partida dintre Pandurii Tg. Jiu si Steaua Bucuresti din cadrul etapei a XXIV a.
Gazdele incet incet par sa se scufunde in Liga a II a, reusind contraperformanta de a nu castiga nimic in retur remizand de 3 ori si pierzand tot de atatea ori. Pandurii se afla in acest moment pe o pozitie retrogradabila cu doar 23 puncte dar inca mai pot spera la salvare pentru ca sunt doar la un punct de acest lucru.
Steaua se afla pe locul 2 la un punct de primul loc ocupat de CFR si desi practica un joc de doi lei pana acum in acest retur au sanse la locul intai. Avand o linie 2-2-2 in acest an si aratand mari probleme in aparare si de asemenea un atac aproape inexistent oaspetii spera sa se intoarca cu toate punctele puse in joc.
Pandurii vor introduce autobaza si cum nenea Cartu a reusit sa aiba deja cateva antrenamente nu cred ca Steaua va reusi sa se impuna astazi si cred ca vom asista(sau cel putin cei care se uita la meci) la o partida anosta fara prea multe faze de poarta.


0-0 castigator +30

Attachments: 0173762.jpg (23.7 Kb)
 
TataPariurilorDate: Friday, 2010-03-26, 6:10 PM | Message # 5
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Partida: Pandurii - Steaua
pont: Steaua bate la un gol
casa: 3.65
cota: publicbet
miza:5

Steaua in continuare nu joaca nimic ,au castigat ultimul meci cu 2-0 cu Gazu dar au avut mult noroc.Vor lipsi Petre Marin, Pleşan, Bicfalvi şi Artiom Karamian,niciunul de neinlocuit. Nici Pandurii nu joaca nimic si astazi va trebui sa joace fara cel mai bun jucator, Pacurar,mai lipsesc si Murgan şi Grecu.Pandurii,in meciurile cu echipele mari se baricadeaza in poarta si incearca pe contraatac.Steaua cred ca va castiga iar cu un gol norocos,oricum jocul va fi plictistor asa cum ne-au obisnuit cele doua.

0-0 necastigator -5

Attachments: 8117425.jpg (147.8 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz