Friday, 2024-06-28, 1:22 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
22 Martie
DanyiyeliDate: Saturday, 2010-03-20, 12:38 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
O noua saptamana!
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-03-21, 6:22 PM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Phoenix - Portland
pont: Portland
cota: 3.40
miza: 10
casa: Bwin

Portland are 4 victorii in ultimele 4 head-2-head-uri cu Phoenix, in acest sezon invingandu-i la 3, respectiv 7 puncte diferenta. Intr-un "Last 10 matches table" au 8 victorii si doar 2 infrangeri, lucru remarcabil, ea pierzand doar cu Bulls in over-time si cu puternica Denver. Vad un meci bun facut de Blazzers astazi, cu putin noroc cred ca aceasta cota de 3.40 poate fi valorificata. Sa avem bafta!

93-87 NECASTIGATOR -10

 
marcelDate: Sunday, 2010-03-21, 8:55 PM | Message # 3
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Gimnasia L.P. - Arsenal Sarandi
pont:egal
cota:3,4
casa:bet365
incredere:10

argument:
Desi cota o da drept favorita pe Gimnasia si poate pacali pe oricine cred ca pe teren treburile vor sta altfel .Desi am pus la agentie pe Gimnasia cand am ajuns acasa m-am convins ca nu prea are cum sa bata in aceasta partaida .Gimnasia ocupa locul 10 in timp ce arsenal ocupa locul 15 .Gimnasia are o aparare foarte buna ei luand in acest an doar 8 goluri dar atacul lor este destul de slab ei marchand doar de 10 ori . Cred ca in acest meci Arsenal nu va amrca dar nici Gimnasia nu va reusi sa treaca de aararea oaspetilor .In ultimele 4 meciuri directe Gimnasia nu a reusit sa marcheze nici un gol lucru foarte interesant si cred ca nici astazi nu vor marca.Gimnasia are 4 egaluri in 9 meciuri in timp ce Arsenal are 2 egaluri ambele venind in deplasare .

0-2 necastigator -10

Attachments: 6744138.jpg (184.7 Kb)
 
kukytzaDate: Monday, 2010-03-22, 9:50 AM | Message # 4
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Vaslui - Rapid
Pont : Egal ( X )
Cota : 3.30
Casa : Bwin
Miza : 10

Astazi pe stadionul Municipal din Vaslui , echipa locala FC Vaslui intalneste Rapid Bucuresti.FC Vaslui vine dupa o victorie cu Politehnica Iasi scor 3-1 si are un moral superb acest meci fiind considerat si un derby al Moldovei.Rapid vine dupa o infrangere 0-1 cu Astra Ploiesti , o surpriza tzinand cont de fortza Rapidului.FC Vaslui joaca si miercuri in cupa la Brasov si trebuie sa`si menajeze catziva jucatori Porumboiu declarand ca vrea cupa.Rapid trebuie sa castige , dar tzinand cont de forma Vasluiului ar fi bun si un egal ptr Bucuresteni.Pontul meu ptr acest meci este X !


1-0 necastigator -10

Attachments: 4762220.bmp (56.6 Kb)
 
hunedoara1979Date: Monday, 2010-03-22, 9:53 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci : Unirea Alba Iulia v Unirea Urziceni
Pont : Unirea Urziceni sa castige si peste 2,5 goluri
Cota : 3.10
Casa : Gamebookers
Miza : 10

Unirea Urziceni continua sa nu arate nimic in acest retur de campionat mai ales in atac jucatorii oaspeti fiind fara nici o idee de joc ajungand de foarte putine ori la finalizare.
Gazdele sunt cu gandul la barem pentru ca de salvarea de la retrogradare nu mai poate fi vorba asa ca de pe ultimul loc cu doar 14 puncte si fara nici o victorie in ultimele 6 etape.
Oaspetii nu se descurca cand trebuie sa atace si astazi cum vor juca in deplasare cred ca le va fi mai usor sa ajunga la poarta adversa pentru ca jocul pe contre il cunosc.
Cred ca pot invinge astazi si sa-i ajunga pe Dinamo la puncte dar mai cred si ca gazdele vor marca astazi asa ca aleg sa merg pe mana oaspetilor sa castige si sa fie peste 2,5 goluri.
PS: Daca nici pe Alba nu-i bat atunci ...................

1-2 castigator +21

Attachments: 5637074.jpg (27.1 Kb)
 
barzoiDate: Monday, 2010-03-22, 11:09 AM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Tom Tomsk v Rubin Kazan
Pont: peste 3 goluri in meci
Cota: 3.80
Casa: bet365
Miza: 10

In ultimul meci al celei de-a doua etape din campionatul rusiei campioana de anul trecut Rubin Kazan se deplaseaza la Tom Tomsk echipa care in primul meci am campionatului a castigat in deplasare la Rostov cu scorul de 2-0. Cei de la Kazan au aratat o forma destul de buna in ultima perioada chiar daca au fost eliminati din europa league in campionat au castigat prima etapa scor 2-0 cu Lokomotiv Moskova. Cele 2 echipe se cunosc bine, in ultimele 10 intalniri 5 le-a castigat Rubin Kazan, 2 s-au terminat la egalitate si 3 le-a castigat Tom Tomsk. A. Bukharov a marcat deja 4 goluri in aceast an pentru Rubin Kazan, 2 in europa league 1 in supercupa rusiei si unul in prima etapa de campionat. De partea cealalta Goran Maznov inca nu a reusit sa marcheze pana acum, golurile din prima etapa fiind marcate de Sergey Kornilenko. In ultimele 5 intalniri dintre cele 2 echipe in 4 s-au marcat cel putin 3 goluri.

0-1 necastigator -10

Attachments: 8325664.jpg (25.3 Kb)
 
TataPariurilorDate: Monday, 2010-03-22, 12:13 PM | Message # 7
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Unirea Alba Iulia v Unirea Urziceni
Pont : Unirea Urziceni H.A.-1
Cota : 2.13
Casa : pinnacle
Miza : 10

Se intalnesc azi doua echipe fara victorie de ceva vreme.Unirea Alba Iulia va retrograda cu siguranta si jucatorii stiu asta avand doar 14 puncte si jucand din ce in ce mai slab.Este cea mai slaba echipa din campionat si este adversara perfecta pentru prima victorie a celor de la Urziceni in retur.Chiar daca Urziceni e fara victorie ,are 4 egaluri consecutive ,a jucat bine in toate meciurile si doar ghinionul a facut sa nu castige.Va fi greu pt Alba sa mai faca vreun punct returul asta cu jocul asta si cu jucatorii demoralizati.

1-2 void

Attachments: 2112716.jpg (140.2 Kb)
 
kelppaDate: Monday, 2010-03-22, 1:24 PM | Message # 8
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Leeds-Millwall
pont:egal
cota 3.67
casa pinnacle
miza 10

Lupta stransa pt.promovarea in Championship pe Elland Road acolo unde Leeds si Millwall ataca promovarea directa,primele 2 echipe promoveaza direct,ultimile 4 jucand barajul.Adversarele s-au intalnit sezonul trecut in semifinala playoffului,unde castig de cauza a avut Milwall cu 2-1 la general,insa a pierdut finala si promovarea .
Leeds ocupa cu 10 etape inainte de final locul secund cu 71p,insa are in spate echipe care asteapta pasi gresiti pt.a fi detronata.Chalton,Swindon si Milawall sunt la 4 respectiv 6p distanta,iar finalul se anunta si in acest an ,electrizant.Acasa gazdele au olinie de 11-6-1 ,iar in ultimile etape au pierdut puncte importante,remizand acasa 1-1 cu Brentford si infrangerea de la Southampton din ultima runda.
Oaspetii au venit tare in a doua parte a campionatului,reusind sa adune puncte importante,in ultimile 5 runde reusind 4 victorii si o remiza.2-2 la Walsall,3-1 la Carlise si 4-0 cu contracandidata Chalton.
Se anunta o partida extreme de echilibrata ,echipele se cunosc bine si orice pas gresit poate cantari enorm in lupta pt.promovare.

0-2 necastigator -10

Attachments: 4053198.gif (4.4 Kb)
 
alizeeDate: Monday, 2010-03-22, 4:18 PM | Message # 9
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida ricardo mello paul capdeville
pont capdeville
cota 3 50
casa bet365
incredere 10

astazi in calificarile turneului de la miami se intalnesc chilianul paul capdeville numarul 152 atp si brazilianul ricardo mello numarul 109 atp
este a treia intalnire intre cei 2 jucatori precedentele doua fiind castigate de brazilian ambele la el acasa la costa do sauipe si in finala de la sao paulo de anul trecut in 2 seturi 6 2 6 4
Dupa alegeri 50 % (0 x) 50 % (0 x)
Dupa cote 37.21 % (2.43) 62.79 % (1.44)
Dupa suprafata 35.00 % 65.00 %
TOTAL 40.74 % 59.26 %
desi brazilianul mello e dat favorit de casele de pariuri el nu este un jucator de hard fiind prieten doar cu zgura
pe de alta parte chilianul a avut cateva rezultate bunicele anul trecut pe aceata suprafata si de aceea consider ca chilianul e favoritul acestui meci
bafta

marti 00:20, miza returnata
Attachments: 1040153.jpg (219.5 Kb)
 
razvansiposDate: Monday, 2010-03-22, 6:48 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida : Brondby-Randers
Pont : Brondby conduce la pauza
Cota : 2.04
Casa : betfair
Incredere : 10

In ultimul meci al etapei 21 din Danemarca, Randers se deplasaeaza pe terenul celor de la Brondby, spre a scoate ceva, eventual o infrangere la un scor mai rezonabil, pentru ca de o victorie nici nu cred ca poate fi vorba. La o prima vedere, Brondby nu pare o forta in campionatul danez, ocupand locul 6, din totalul de 31 de puncte, doar 15 provenind de pe teren propriu. Randers este o echipa care se confrunta cu mari probleme financiare, ocupand penultimul loc al clasamentului danez, cu doar 3 puncte care vin din deplasare, asta demonstrand ca este o echipa care nu prea conteaza in deplasare. Fanii celor de la Brondby se asteapta la o victorie la scor, un scor fluviu. Nu ma indoiesc ca o vor face-o, sper sa-si " dea drumul " pana la pauza.
bafta !

0-0 pauza necastigator -10

Attachments: 9181018.jpg (258.6 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz