Saturday, 2024-09-28, 7:06 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
21 Martie
DanyiyeliDate: Thursday, 2010-03-18, 11:02 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Verde?
 
kukytzaDate: Saturday, 2010-03-20, 8:20 PM | Message # 2
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Otelul Galati - Dinamo Bucuresti
Pont : Dinamo Bucuresti sa castige
Cota : 2.640
Casa : Pinnacle
Miza : 10

Astazi la Galati in etapa a 22 a Otelul Galati primeste vizita lui Dinamo Bucuresti intr`un meci foarte important pentru ableme echipe.Dinamo Bucuresti este obligata sa castige daca vrea sa castige titlul si sa ajunga in Champions League visul lui Cristi Borcea.Otelul are un parcurs frumos in retur , vine dupa un 0-0 cu campioana Urziceni si spera intr-un meci bun si azi.Dinamo vine dupa o victorie superba , 2-0 cu Steaua Bucuresti in adevaratul derby al Romaniei.Dinamo nu`si permite astazi un egal fiind obligati sa castige.Sper intr`o forma buna a echipei Dinamo , sa uite victoria cu Steaua si sa nu ia peste picior Otelul.

2-3 castigator +16,4

Attachments: diamo.bmp (149.5 Kb)
 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2010-03-21, 0:06 AM | Message # 3
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Manchester United - Liverpool
pont: Cartonas Rosu in meci? Da
cota: 3.50
miza: 10

casa: W.Hill
Argumentatie: Argumentatie scurta azi: Derby de vis pe Teatrul Viselor intre Manchester United si Liverpool. Daca diavolii rosii se bat la titlu, Liverpool spera sa obtina locul 4, ultimul care asigura prezenta in viitoarea editie a Ligii Campionilor. Anul trecut, cormoranii i-au executat pe diavoli chiar la ei acasa cu 4-1, iar in tur a fost 2-0. Ceea ce mi-a atras atentia la acest pont, e ca in ultimele 6 meciuri directe, s-au acordat 6 cartonase rosii, in 5 dintre partide astfel:

25-10-2009 Premiership Liverpool 2 - 0 Manchester Utd - rosu Mascherano si Vidic
14-03-2009 Premiership Manchester Utd 1 - 4 Liverpool - rosu Vidic
13-09-2008 Premiership Liverpool 2 - 1 Manchester Utd - rosu Vidic
23-03-2008 Premiership Manchester Utd 3 - 0 Liverpool - rosu Mascherano
16-12-2007 Premiership Liverpool 0 - 1 Manchester Utd - fara rosu
03-03-2007 Premiership Liverpool 0 - 1 Manchester Utd - rosu Scholes

Ma astept la un meci foarte incins, in care jucatorii vor da totul pentru echipele lor, egalul nemultumind pe nimeni. Din lotul gazdelor vor absenta Hargreaves, Owen, Brown, Giggs, O'shea, Anderson, Evans,R. de Laet, Welbeck si Rafael, in vreme ce de la oaspeti singura absenta este cea a lui Alberto Aquillani. Arbitrul acestei partide este Howard Webb, cel care a acordat 4 cartonase rosii numai in acest an. Vidic si Mascherano sunt din nou principalii vizati pentru acordarea unui cartonas rosu. Bafta!

fara cartonas rosu -10

 
kelppaDate: Sunday, 2010-03-21, 7:41 AM | Message # 4
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Mallorca-Atl.Madrid
pont:Mallorca
cota 2.15
casa william hill
miza 10

Mallorca poate profita de esecul andaluzilor care au pierdut aseara in deplasarea de la Espanyol si poate urca in clasament,atacand unul din locurile de ch.l .43 de p au strans gazdele in cele 26 de etape,fiind o echipa muncitoare,care a adunat majoritatea punctelor acasa,unde nu au pirdut decat o singura data in fata Sevillei,reusind 11 victorii.Si golaverajul de acasa este f.bun,marcand de 29 de ori si primind doar 6 goluri.Fara doar si poate este o echipa de teren propriu,in deplasare avand o evolutie modesta.Ultimul joc acasa l-au castigat cu un sec 3-0 in fata Gijonului,pierzand insa in ultima etapa in deplasarea de la Getafe cu aceelasi scor,3-0
Madrilenii vin dupa calificarea in sferturi a Europa League,dupa remiza 2-2 cu Sporting si sunt calificati si-n finala cupei Spaniei unde vor da piept cu Sevilla.In Primera sunt pe 9,cu 34p,la 8p distanta de un loc de Europa.In deplasare au o evolutie modesta,2-4-7,pierzand in penultima deplasare la Almeria 1-0,si remizand la codasa Zaragosa 1-1.
Cred ca oaspetii nu vor reusi sa faca fata Mallorcai,o echipa puternica si greu de invins in fata propriilor suporteri,fiind si obositi dupa partida din Portugalia de joi.
Mizez de victoria gazdelor,fiind echipa mai motivata ,determinata si in forma mai buna

4-1 CASTIGATOR +11,5

Attachments: 4726360.gif (3.6 Kb)
 
alizeeDate: Sunday, 2010-03-21, 8:30 AM | Message # 5
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida rkc waalwijk ajax
pont numar de goluri sub/peste ajustabil peste 4 4 5
cota 3 05
casa bet365
incredere 10

astazi in etapa a 28 a eredivisie lanterna rosie a campionatului rkc primeste vizita lui ajax aflata momentan pe locul3 dar cu o victorie astazi ar face rocada cu psv trecand pe locul 2 cu un punct in fata lui eindhoven
pe de alta parte waalwijk cu doar 12 puncte acumulate are sanse aproape nule de a evita retrogradarea ffind pana acum cea mai slaba echipa ddin campionat
08-08-2009 Eredivisie Ajax Amsterdam 4 - 1 RKC Waalwijk
18-04-2007 KNVB Beker Ajax Amsterdam 3 - 1 RKC Waalwijk
08-04-2007 Eredivisie RKC Waalwijk 2 - 2 Ajax Amsterdam
20-08-2006 Eredivisie Ajax Amsterdam 5 - 0 RKC Waalwijk
16-04-2006 Eredivisie RKC Waalwijk 2 - 4 Ajax Amsterdam
04-12-2005 Eredivisie Ajax Amsterdam 4 - 1 RKC Waalwijk
07-05-2005 Eredivisie Ajax Amsterdam 4 - 0 RKC Waalwijk
03-12-2004 Eredivisie RKC Waalwijk 1 - 2 Ajax Amsterdam
06-03-2004 Eredivisie RKC Waalwijk 0 - 1 Ajax Amsterdam
13-09-2003 Eredivisie Ajax Amsterdam 4 - 1 RKC Waalwijk
sper ca azi ajax va face un galop de sanatate azi si vor marca multe goluri in poarta lui waalwijk
bafta

1-5 Castigator +20,5

Attachments: 9125828.jpg (196.3 Kb)
 
razvansiposDate: Sunday, 2010-03-21, 10:25 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida : CB Granada - CB Valladolid
Pont : CB Valladolid ( incl overtime, baschet spania )
cota : 3.02
Casa : PinnacleSports
MIZA : 10

Imi place aceasta postura de underdog oferita de bookmakeri pentru o victorie a oaspetilor. De ce ?! Foarte simplu; uitandu-ne putin pe clasament, vedem echipa Blancos Rueda, pe un loc 10, cu 11 victorii si 14 infrangeri, la doar 2 victorii de ultima pozitie ce asigura calificarea in play-offul ACB. De partea cealalata, Granada este o echipa linistita, care are doar grija play-offului retrogadarii poate mai mult, insa trebuie sa aiba 3 infrangeri la rand pentru a intra in calculele play-outului, ceea ce imi vine greu sa cred ca se poate intampla la o echipa matura totusi, cum sunt gazdele de azi. Pentru oaspeti, este un must win acest meci; un must win in care trebuie sa demonstreze ca isi merita locul in play-off. De aceea, voi opta pentru ca echipa oaspete sa castige acest meci. bafta !

83-73 necastigator -10

Attachments: 4161160.jpg (153.8 Kb)
 
TataPariurilorDate: Sunday, 2010-03-21, 12:52 PM | Message # 7
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci: Manchester United - Liverpool
pont: Utd bate la un gol
cota: 3.65
casa:gamebookerrs
miza: 10

Manchester are tot lotul valid ,forma mai buna si dorinta de razbunare pt ca ultimele 3 meciuri directe au fost castigate de Liverpool.Liverpool are in continuare probleme in aparare fara Skrtel si Aurelio.Utd are 7 victorii consecuitve acasa si la ce forma are Liverpool in deplasare,fara victorie in ultimele 5 meciuri si nici nu a marcat in ultimele 4.Aquilani e incert dar Torres si Gerrard vor juca dar chiar si asa nu au forta sa scoata ceva din meciul asta, doar sa limiteze scorul cu care vor pierde.

2-1 Castigator +26,5

Attachments: 5734028.jpg (127.6 Kb)
 
hunedoara1979Date: Sunday, 2010-03-21, 1:02 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: Manchester United - Liverpool
pont: Steven Gerrard sa inscrie oricand
cota: 3.75
miza: 10
casa: william hill

Mare meci mare astazi in Premier League intre Mancheste United si Livepool. Gazdele au pierdut primul loc ieri cand Arsenal a invins casa pe west Ham si au nevoie de victorie pentru redeveni lideri. Oaspetii par sa-si revina dupa ce avusesera o perioada foarte slaba si acum sunt in carti pentru utimul loc de Champion League.
Un derby care va scoate la iveala ca de fiecare data o mare disputa intre cei cativa dintre cei mai mari jucatori din acest puternic campionat si cred ca unul dintre ei poate sa marcheze astazi. Gerard este motorul oaspetilor cel care executa loviturile libere, suteaza de la distanta si nu de mult eori este cel care finalizeaza dinn careu.
Are un sezon mai putin reusit cu doar 6 goluri dar si asa ramane unul dintre cei mai preiculosi oameni ai oaspetilor si eu il vad marcand astazi.

fara gol Gerrard, necastigator -10

Attachments: 4417325.jpg (164.5 Kb)
 
marcelDate: Sunday, 2010-03-21, 5:15 PM | Message # 9
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Boca-River
pont:River
cota:3,6
casa:pinnacle
incredere:10

argument:
Astazi Boca echipa de pe locul 18 da piept cu River echipa ocupanta a locului 11 . Boca nu a mai castigat de 4 partide si vin dupa o infrangere dureroasa scor 3-0 .River vine dupa o victorie scor 2-0 cu Club Atletico Huracan .Astazi ar putea fi ultimul Derby mare pentru Riquelme el avand contract doar acest sezon si ar putea parasi clubul .Surse din interiorul clubului sustin ca Riquelme nu va fi titular datorita meciului slab facut cu Tigre cand au si pierdut cu 3-0 .Sper ca astazi Boca nu isi va reveni si va veni a 2-a infrangere consecutiv .

suspendat, miza returnata

Attachments: 4473903.jpg (215.4 Kb)
 
tzutzuDate: Sunday, 2010-03-21, 7:37 PM | Message # 10
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Zaragoza-Barca
Pont:0-0 pauza
Casa:bet365
Cota:4,00
Incredere:10

Hai sa mai pun si eu un pont la valiza.Cum nu mai sunt sanse am sa aleg un pont care la prima vedere pare de domeniul dry fantasticului,insa cred ca are ceva sanse de reusita.Barca e in mare forma ,umulind in meciul retur de CL pe nemtii de la Stuttgart,insa CL nu se compara cu Primera.In ultimele meciuri,au dat dovada ca nu totul este ceea ce pare.0-0 pauza cu Valencia,1-1 pauza cu Almeria si 2-2 final,0-0 pauza cu Malaga,victorie destul de chinuita pe final cu 2-1.
Cum Zaragoza are mare nevoie de puncte,tare mi-e frica sa nu fie echipa care marcheaza prima,totusi o sa joc un 0-0 pauza/.

necastigator -10

Attachments: 5774760.jpg (16.9 Kb)


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
GiulyDate: Sunday, 2010-03-21, 8:21 PM | Message # 11
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Fotbal - Real Zaragoza v Barcelona
Pronostic:Match Action 71-80 Points
Cota:5.50
Casa:William Hill
Miza: 1

Zaragoza are mare nevoie de puncte,tare mi-e frica sa nu fie echipa care marcheaza prima.In ultimele meciuri,au dat dovada ca nu totul este ceea ce pare.0-0 pauza cu Valencia,1-1 pauza cu Almeria si 2-2 final,0-0 pauza cu Malaga,victorie destul de chinuita pe final cu 2-1.Barca e in mare forma ,umulind in meciul retur de CL pe nemtii de la Stuttgart,insa CL nu se compara cu Primera.

Buhuhuhu =)))

peste 100 pct, necastigator -1


All Rights Reversed!!
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz