Friday, 2024-06-28, 12:57 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
17 Martie
DanyiyeliDate: Saturday, 2010-03-13, 10:29 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Zi buna,doar pentru cei care nu joaca!
 
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-03-15, 6:49 PM | Message # 2
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Meci: Barcelona - Stuttgart
pont: Messi to score first
cota: 4.50
miza: 10
casa: W.Hill

Barcelona si Stuttgart disputa pe Camp Nou returul optimilor de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, in tur partida incheindu-se
la egalitate, scor 1-1. Atunci, Cacau a deschis scorul pentru nemti, Barca revenind in joc prin golul lui Imbrahimovic, marcat imediat dupa iesirea de la cabine. Barcelona nu a fortat, multumindu-se cu acest 1-1 care le oferta siguranta in vederea returului de pe Camp Nou. In campionat, spaniolii au umilit Valencia in ultimul meci disputat, administrandu-le o victorie cu scorul de 3-0, toate cele 3 reusite fiind marcate de Lionel Messi. El are de-altfel 22 de goluri inscrise in Primera in acest sezon, unul fiind din penalty.Pe langa cele 3 goluri din acest meci, argentinianul a mai reusit o dubla in egalul de la Almeria, 2-2, a marcat golul victoriei cu Malaga, 2-1, primul gol in victoria cu Getafe, 2-1, a inchis tabela in victoria de la Valladolid, 3-0, a reusit o dubla cu Sevilla , 4-0, o tripla la Tenerife, 5-0, toate in acest sezon. Este un jucator incredibil, cu o tehnicitate iesita din comun. Mizez cu incredere pe faptul ca Messi va deschide scorul astazi, in general, toate pasele in fata portii il cauta pe el, deoarece scoate din joc 2-3 adversari cu o lejeritate debordanta.


1-0 minutul 12, gol Messi, castigator +30

 
hunedoara1979Date: Tuesday, 2010-03-16, 2:46 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: Peer-Jankovic
pont: Peer castiga
cota: 2.00
miza: 10
casa: publicbet

Nu stiu cum de este cotata favorita Jankovic in acest meci dupa forma dezastruoasa in care se afla in acest moment asa ca nu-mi ramne decat sa ma multumesc cu greseala facuta de ... si sa i-au acest meci in care Peer este clar favorita pentru ca are un inceput an execelent pana acum ea reusind sa ajunga in finala la Hobart in semfinale la Aukland si Dubai si in sferturi la Paris.
Jankovic nu mai joaca nimic de ceva vreme ca sa am incredere in ea ca si-ar putea revini la acest turneu mai ales ca si in putinle victorii pe care le-a avut s-a chnuit enorm.

2-6 ; 2-6 NECASTIGATOR -10

Attachments: 2003774.jpg (22.2 Kb)
 
razvansiposDate: Tuesday, 2010-03-16, 9:17 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci: Dinamo-Steaua
pont: Dinamo sa castige cu 2 sau mai multe goluri diferenta
cota: 6
miza: 6
casa: bet365

Nu-i bateti, umiliti-i, ciuruiti oile lui Becali ! Steaua vine in Stefan cel Mare cu sansa porcului de Craciun, cu aproximativ 0,0001 % sanse de a birui in iadul din Stefan cel Mare. Steaua vine in Stefan cel Mare fara Karamyan( accidentat ), insa oricum nu-i ajuta la nimic, fiind doar un jucator in plus in echipa antrenata de Stoichita. Echipa din Stefan cel Mare, Dinamo, se pregateste de acest meci, de parca ar fi ultimul meci de pe lumea asta, spunand ca sunt mai fericiti cand bat Steaua, decat atunci cand castiga campionatul. Marius Niculae a spus ca va juca cu orice scop in acest meci, nu conteaza ca nu este 100 %, pentru el conteaza sa-i umileasca pe stelisti, ceea ce cred ca se va termina si in meciul de azi. Tind sa cred ca Steaua n-are nici o sansa in acest meci, un meci in care Dinamo se va impune clar; 3-0 cel mai probabil scor !
HAI DINAMOOOOOOOOO !

2-0 castigator +18

Attachments: 0408687.jpg (231.2 Kb)
 
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-03-17, 0:05 AM | Message # 5
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
partida:Los Angeles Lakers at Sacramento Kings
Pont:Los Angeles Lakers cu 1-5
Cota:4,50
Casa:bwin
Miza:10

Lakers se deplaseaza in aceasta seara pe arena celor de la Sacramento intr-o partida,care isi doreste a fi usoara si in care se asteapta un nou recital la lui KOBE,insa partidele precedente ne-au aratat un joc strans,la ceea ce ma astept si astazi mai ales ca mediile celor 2 echipe la puncte marcate si puncte primite sunt apropiate. Asadar o victorie strans pana in 5 puncte,asa cum ne-a obisnuit lakers ,insa pentru ei doar o simpla victorie in deplasare smile

LOS ANGELES LAKERS SACRAMENTO KINGS
49-18 ARCO Arena 23-44

SMART CHART
LAL TEAM SAC
102.9 PTS FOR 100.8
97.0 PTS AGNST 104.7
6.0 DIFF. -3.9
32.8 DEF REBOUNDS 30.6
11.7 OFF REBOUNDS 12.1
46.0 FG% 45.7
77.1 FT% 72.5
6.5 3 POINTERS 6.1
7.8 STEALS 6.8

106-99 NECASTIGATOR -10

 
maldororDate: Wednesday, 2010-03-17, 3:25 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Pachuca v CSD Comunicaciones
pont: Pachuca(-2)
cota: 3.10
miza: 10
casa:sportingbet

Argumentare:In mansa secunda din primul sfert de finala contand pentru 2009–10 CONCACAF Champions League se vor intalni mexicanii de la Pachuca si guatemalezii de la Club Social y Deportivo Comunicaciones.In tur scorul a fost de 1-1,rezultat care ii confera lui Pachuca statutul de mare favorita la calificare.Rezultatele inregistrate de Pachuca in aceasta competitie pe teren propriu au fost urmatoarele:2-0 cu Arabe Unido,2-0 cu Houston Dynamo si 5-0 cu Isidro Metapan.Dupa cum se observa ,Pachuca a castigat toate meciurile de pe teren propriu si toate au fost victorii clare.Diferenta de valoare intre Pachuca si Comunicaciones este foarte mare si ma astept la un nou recital ofensiv al mexicanilor.Cred ca Pachuca va obtine o victorie foarte clara,la cel putin doua goluri diferenta,atacanti precum Dario Cvitanich,Ulises Mendivil,Damian Manso sau Edgar Benítez putand penetra fara probleme defensiva oaspetilor care sigur nu vor putea rezista fara sa primeasca o caruta de goluri.PACHUCA

2-1 NECASTIGATOR -10

 
kukytzaDate: Wednesday, 2010-03-17, 9:03 AM | Message # 7
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 56
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci : Dinamo - Steaua
Pont : over 2.5
Cota : 2.40
Casa : Bet365
Miza : 10

Astazi in soseaua Stefan Cel Mare , in groapa , se intalnesc in eternul derby Dinamo Bucuresti si Steaua Bucuresti.In tur Dinamo sa impus cu 1-0 printr`un gol marcat de Gabriel Tamas dar Steaua nejucand deloc rau.Ca de obicei in Romania inainte de meci incep duelurile "patronilor" Cristi Borcea spunand "Steaua are sansa mielului de paste" , Gigi Becali replicand "Ii Ciuruim".Steaua este pe primul loc la egalitate de puncte cu CFR Cluj si ar vrea sa respecte dorintza patronului din Ghencea si sa ajunga pana de Paste la macar 1 punct de CFR.Dinamo este la 4 puncte si daca vrea titlul trebuie sa bata obligat.Astazi cred ca echipa din Ghencea se va impune dar sper la un joc spectaculos cu multe faze de poarta si multe goluri.

2-0 necastigator -10

Attachments: sssssssss.bmp (92.4 Kb)
 
alizeeDate: Wednesday, 2010-03-17, 11:03 AM | Message # 8
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida barcelona stuttgart
pont cate cornere vor fi intre minutul 30 01 si pauza peste 2 5 cornere
cota 4 00
casa bwin
incredere 10

astazi in returul saisprezecimilor ligii campionilor pe camp nou din barcelona echipa gazda primeste vizita svabilor de la vfb stuttgart in tur inregistrandu-se scorul de 1 1 goluri marcate de cacau si ibrahimovici
"Trebuie să facem un meci perfect! Să nu le lăsăm spaţii, să-l anihilăm pe Messi şi să fim eficienţi în atac"
Christian Gross, antrenor VfB Stuttgart a declarat la conferinta de presa de dinaintea disputei antrenorrul nemtilor
ciprian marica va fi rezerva azi in atacul germanilor vor fi cacau si pogrebniak
pe de alta parte pep guardiola a declarat ca echipa sa va ataca si nu va apara un 0 0 chiar daca scorul ii trimite mai departe pe catalani
o singura absenta certa la barca va fi cea a lui eric abidal
la stuttgart nu va lipsi nimeni
sper ca dupa inceputul unde cele 2 echipe se vor studia putin barca sa isi dea drumu la joc dupa prima jumatate de ora si sa forteze marcarea unui gol care ar putea fi decisiv in soarta partidei
bafta

niciun corner in interval, NECASTIGATOR -10

Attachments: 6315710.jpg (183.9 Kb)
 
underlineDate: Wednesday, 2010-03-17, 12:53 PM | Message # 9
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meci: Barcelona - Stuttgart
Pronostic: Pique sa primeasca un galben sau rosu
Cota: 3.2
Casa: unibet
Incredere: 10

Dumnezeu cu mila. Returul optimei de finala dintre Barcelona si Stuttgart. In tur pe Daimler-Benz Arena, in Germania, cele 2 echipe au remiza 1-1, dupa ce Stuttgart a condus. Desi nimeni nu dadea nicio sansa echipei la care evolueaza si Marica, nemtii au jucat foarte bine, iar Barcelona parca da oarece semne de oboseala dupa atatea victorii, unde in ultimele etape a pierdut la Atletico Madrid si remizand la Almeria, reusind totusi etapa trecuta un 3-0 cu Valencia, insa un rezultat neconcludent, intrucat Messi a inscris cele 3 goluri pentru o Barcelona care nu a jucat aproape nimic. Cota pentru o victorie a catalanilor in aceasta seara este mizerabila, asa ca ma bag la creatie din nou, poate de data asta am si eu bulan fgm de pariuri si ia si Pique ala un carton.

fara cartonas, necastigator -10


http://betfairblog.wordpress.com/
 
underlineDate: Wednesday, 2010-03-17, 12:56 PM | Message # 10
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
si poza fmm
Attachments: 3423564.jpg (16.5 Kb)


http://betfairblog.wordpress.com/
 
tzutzuDate: Wednesday, 2010-03-17, 1:33 PM | Message # 11
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Gloria-Craiova
Pont:1-0 pauza Gloria
Cota:4,00
Casa:Bet365
Incredere:10

Bistrita se pare ca nu glumeste in acest inceput de retur,reusind 3 victorii mult mai clar decat o arata scorurile obtinute.In meciul cu Vaslui,au controlat meciul in totalitate avand multe alte ocazii de a mai marca.Au doua victorii in deplasare si un succes pe teren propriu,3-1 cu Astra,o alta echipa cu un inceput bun de retur.Astazi vor intalni Craiova,care si ei vin dupa o victorie destul de clara,obtinuta in doar 35 de minute in Banie contra brasovenilor,echipa care nu se regaseste deloc.Nu stiu daca Gloria vor putea obtine inca o victorie astazi,insa cu siguranta ca vor incepe meciul ca acest gand si cred ca vor reusi sa intre la cabine cu un avantaj minim.
Bafta!!!!

0-1 minutul 2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 4247715.jpg (13.5 Kb)


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
militia01Date: Wednesday, 2010-03-17, 2:21 PM | Message # 12
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Exeter - Bristol R.
pont:egal la pauza/Bristol final
cota:5.3
miza:10
casa:casapariurilor

Se intalnesc 2 echipe cu pretentii diferite,gazdele incearca sa evite retrogradrea,iar oaspetii incearca sa mai prinda un loc de play off.Exeter este o echipa care inscrie putine goluri,in ultimele 5 meciuri a reusit sa inscrie doar odata,o echipa ce mai degraba obtine egaluri.Bristol este o echipa ce si-a adunat majoritatea punctelor pe teren propriu,unde este foarte buna,insa in deplasare echipa,cam lasa de dorit.Insa pentru a nu pierde ultimul "tren" trebuie sa invinga azi,fiind intr-o forma buna.
Cele 2 echipe nu au accidentati sau suspendati si cred ca va fi un meci echilibrat cu putine goluri si sper ca pana la pauza scorul va ramane egal.
Bafta

1-0 necastigator -10

Attachments: 6114026.jpg (95.9 Kb)
 
marcelDate: Wednesday, 2010-03-17, 3:06 PM | Message # 13
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Bistrita-Craiova
pont:Echipa gazdă va înscrie (1=Da, 2=Nu) ? NU
cota:3,6
casa:unibet
incredere:10

argumment:
In aceasta dupa amiaza Bistriteni vor primi vizita oltenilor .Craiova este intr-o situatie destul de proasta ei situandu-se pe locul 15.Nici Gloria Bistrita nu este o echipa total lipsita de grijile retrogradari ei situandu-se pe locul 13 cu doar 3 puncte in plus fata de universitatea craiova . Craiova vine dupa o victorie surprinzatoare contra celor din Brasov scor 3-0 in timp ce Bistrita vine dupa o victorie impotriva echipei lui Adrian Porumboiu Fc Vaslui . cred ca ambele echipe se vor multumi cu un punct si nci una nu va inscrie .

2-1 NECASTIGATOR -10
Attachments: 8501812.jpg (243.4 Kb)
 
TataPariurilorDate: Wednesday, 2010-03-17, 3:19 PM | Message # 14
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
meci:Gaz-CFR
Pont: egal
Cota:3.52
Casa: pinnaclesports
Incredere:10

Gazu joaca foarte defensiv acum ,nu mai e echipa de anul trecut cu jocul acela specrtaculos,are cele mai multe egaluri ,9 ,la egalitate cu Timisoara si Bistrita.La Gaz vor lipsi Kubala si Markovic iar Litu si portarul Buchta sunt incerti iar la Cfr lipsesc doar Panin si Deac, ambii suspendati.Terenul va fi foarte greu,cred ca e cel mai greu teren din liga 1 ,se va juca in noroi iar CFR are jucatorii tehnici dar nu vor putea face diferenta pe un asemenea teren.Gazu nu a mai pierdut de 6 meciuri de la acea infrangere cu 2-6 cu Timiosoara iar forma slaba a cfr-ului si terenul prost ma face sa cred ca isi vor continua seria de meciuri fara infrangeri.

0-0 CASTIGATOR +25,2

Attachments: 6907484.jpg (131.0 Kb)
 
GiulyDate: Wednesday, 2010-03-17, 7:12 PM | Message # 15
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
17 Mar 21:45 Newcastle v Scunthorpe
Pronostic: Peste 3.5 goluri
Cota: 2.68
Casa :bet365
Miza: 10

Singurul scop al gazdelor este acela de a reveni in Premier ,avand jucatori care pot realiza acest lucru.
Sunt intr-o forma buna ,nu au mari probleme de lot ,Colcini este asteptat sa revina diseara in aparare dupa o accidentare.
Oaspetii se zbat sa ramana in Championship dar forma din ultima vreme nu`i ajuta.In aparare lipseste capitanul lor Cliff Byrne care a primit cartonas rosu .

3-0 necastigator -10


All Rights Reversed!!
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz