Friday, 2024-06-28, 1:30 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
26 Februarie
tzutzuDate: Monday, 2010-02-22, 9:46 PM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Aproape de final.Clacheaza brasoveanul sau nu? cool

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
marcelDate: Thursday, 2010-02-25, 10:58 PM | Message # 2
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Unirea Alba Iulia v Gloria Bistrita
pont:under 2,5
cota:1,65
casa:bet365
incredere:10

argument:
Astazi in deschiderea etapei a 2-a din returul campionatului Unirea Alba Iulia da piept cu echipa lui tata Jean Gloria Bistrita .Unirea alba Iulia ocupa penultimul loc in timp ce Bistrita se situeaza cu un loc mai mult si cu un punct doar mai mult .Fiecare echipa are nevoie de doar un egal pentru a spera mai departe cred ca scorul va fi fie 1-0 fie 0-1 .In prima etapa a returului bistrita a obtinut un rezultat bun contra formatiei poli timisoara adica a scos un egal 0-0 . Alba iulia a pierdut cu 2-1 in deplasare dar au condus dar brasoveni au revenit si au castigat .Intre aceste 2 echipe rar s-au marcat peste 2,5 goluri .
Din 2003 in coace intalnirile intre aceste 2 echipe sau sfarsit astfel :
08.08.2009 D1 Divizia A Gloria Bistrita Unirea Alba Iulia 1-1
04.05.2005 D1 Divizia A Apulum Alba Iulia Gloria Bistrita 1-1
01.10.2004 D1 Divizia A Gloria Bistrita Apulum Alba Iulia 6-1
20.03.2004 D1 Divizia A Apulum Alba Iulia Gloria Bistrita 0-0
16.08.2003 D1 Divizia A Gloria Bistrita Apulum Alba Iulia 0-1
Rezultatul cel mai probabil maine va fi un egal .

1-2 necastigator -10

Attachments: subbbbbb.bmp (3.75 Mb)
 
Alex_BrasovDate: Thursday, 2010-02-25, 11:22 PM | Message # 3
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Golden State - Denver
pont: Golden State(inclusiv OT)
cota: 3.10
casa: BetKlass
incredere: 8

Argumentatie: Din sezonul 2000-2001 incoace, nu a existat sezon in care Golden State sa nu fi castigat cel putin un meci in compania celor de la Denver. De data aceasta, in primele 3 meciuri, Denver a fost echipa castigatoare. Primul din ele, castigat destul de clar 135-107, iar urmatoarele doua la limita: 123-122 si 123-118 dupa OT.Ultimele 4 deplasari ale lui Denver, sunt destul de ciudate: A batut doua formatii de top, Lakers si Cleveland, dar a esuat la alte doua formatii unde ar fi putut obtine ceva: Utah si Washington Wizards.De partea cealalta, Golden State a castigat 3 din ultimele 5 jocuri disputate acasa, pierzand doar cu Utah si surprinzator cu 76-ers. Statistica ne spune ca in general, pe terenul celor de la Golden State, Denver nu a prea plecat cu puncte, lucru pe care voi mzia si eu astazi, adica pe o victorie pentru Warriors, inclusiv over-time, pentru o cota de 3.10 la Betklass.

112-127NECASTIGATOR -8

 
hunedoara1979Date: Friday, 2010-02-26, 10:25 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida: Melzer - Youzhny
pont: Melzer to win
cota: 2.47
casa: Bwin
incredere: 10

Argumentatie:
Austriacul Melzer pare intr-o forma buna anul asta aflandu-se la al patrulea sfert si cred ca va reusi sa treca de rusul Youzhny care desi a ajuns in finla la Rotterdam nu-mi place deloc.
Un singur meci tare a facut anul acesta cand la invins pe Djokovic dar sarbul nu se regaseste nici el, in rest rusul greseste foarte mult si nu cred sa fie chiar 100% apt el retragandu-se deja de doua ori in acest an.
Youzhny a avut noroc ieri fructificand 2 din cele 3 sanse de break in timp ce Tipsarevic nu a reusit sa fructifice nici una din cele 3 sanse dar astazi va fi diferit pentru ca Melzer serveste si el foarte bine si ieri l-a executat pe Cillic.
Un meci intre doi buni serveri cu un plus pentru Melzer care vine des la fileu si care nu greseste asa de mult cum face rusul.

5-7 6-7 necastigator -10
Attachments: 2911828.jpg (171.9 Kb)
 
razvansiposDate: Friday, 2010-02-26, 12:12 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Unirea Dej - Avantul Reghin
pont: Egal
cota: 4.00
casa: tobet
incredere: 10

Hai sa mai postez si eu la valiza, meciul incepand la ora 14:00, ma grabesc putin. In primul meci al zilei, Avantul Reghin se deplaseaza la Dej, pentru o deplasare imposibila practic. Lucrurile la echipa reghinenana s-au cam schimbat in ultimul timp; conducerea a fost demisa, de la unii jucatori pana la directori/antrenori, acum la conducere fiind o noua conducere pe banca tehnica formata din Lazar Danut, antrenor principal fiind Enyedi Adrian. Principalul obiectiv pentru reghineni este acela de a scapa de la retrogadare, un obiectiv indraznet avand in vedere lotul actual; fara Stoica, Astilean, sau Sarmasan, Avantul nu prea poate face nimic; totusi, ca o intarire in lotul reghinenilor, a venit Veres de la FCM Tg Mures. Desi initial am vrut sa merg cu sufletul, sa aleg 2 solist, mi se pare aproape imposibil ca Avantul sa castige acest meci. Cel mai bun rezultat fiind un rezultat de egalitate..
s-aveti bafta!

1-0 necastigator -10

Attachments: 3830533.jpg (156.0 Kb)
 
OrtonDate: Friday, 2010-02-26, 12:44 PM | Message # 6
Private
Group: Checked
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
partida: dijon-stade laval
pont: dijon pauza/dijon final
cota 4.10
casa: stanleybet
incredere: 10

argumentatie: dijo are sabia lui damocles deasupra capului. este pe locul 16 cu doar 29 de puncte, in timp ce laval este pe pe 6 cu 36 de puncte avand sanse la promovare fiind la 5 puncte de un loc promovabil. in ultima etapa dijon a pierdut pe teren propriu cu ocupanta locului 3 metz cu 1-0 in timp ce laval a reusit sa obtina o remiza alba cu nimes olympique. data fiind situatia grea in care se afla dijon cred ca se vor napusti spre poarta si vor incerca sa isi asigure victoria cat mai repede.un fapt ingrijorator este ca dijon intr-un clasament al echipelor de pe teren propriu este pe locul 19 din 20 in timp ce laval in deplasare este pe locul 14. cu toate acestea dijon a reusit cateva meciuri mari si sper ca in seara asta sa repete ispravele trecute pentru binele buzunarului meu.

0-0 pauza necastigator -10

Attachments: 0356958.png (9.4 Kb)
 
en3rgy23Date: Friday, 2010-02-26, 3:01 PM | Message # 7
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Schalke 04 - Dortmund
Pont: 1-0 scor corect la pauza pentru Schalke 04
Cota: 4
Casa: gamebookers
Incredere: 10

Derby-ul asteptat de toti iubitorii fotbalului din regiunea Ruhr se va disputa in aceasta seara. Interesant este faptul ca cele doua ehipe s-au intalnit de 75 ori, fiecare avand cate 26 victorii.
Schalke are cea mai buna defensiva din Bundesliga, acestia primind numai 17 goluri in cele 23 etape. In ultimile 5 intalniri intre cele doua echipe Schalke a castigat 3(ultima oara in septembrie la Dortmund), celelalte inscheindu-se la egalitate.
In ciuda meciului pierdut de saptaman trecuta Schalke este in forma mai buna si, in plus, nu are nicio absenta in lot.
Cel mai bun atacant al oaspetilor, argentinianul Lucas Barrios, a primit al 5-lea cartonas galben etapa trecuta si nu va putea evolua in aceasta seara.
Shalke pleaca cu un mic avantaj in meciul de astazi pentru ca joaca acasa si este in forma mai buna.

0-0 pauza necastigator -10

Attachments: 4418239.jpg (15.3 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz