Friday, 2024-06-28, 1:35 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
18 februarie
marcelDate: Thursday, 2010-02-18, 7:19 PM | Message # 16
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Lacko L. v Chardy J.
pont:[Rezultat după al doilea set] ? :2-0 Ckardy
cota:3
casa:gamebookers
Incredere:10
Argument:
Chiar daca in ultimele ore cota lui Chardy a creescut mult eu am incredere in francez. Chiar daa in acest inceput de sezon nu a avut nici un rezultat a mers foarte slab el a dat semne de revenire in acest turneu . Francezul a reusit sa il invinga in turul trecut pe mult mai titratul Fernando Verdasco fara prea mari probleme.Lucas in turul ce tocmai a trecut era sa manance bataie de la necunoscutul Reynolds de care sincer nu am auzit pana acuma . Chiar daca nu pe prea multa lume intereseaza tin sa precizez faptul ca francezul se afla in acest moment pe locul 41 in timp ce Lucho se situeaza pe pozitia 66.

Meci inceput la 19:40, miza returnata

Attachments: chardyyyyy.bmp (3.75 Mb)
 
kelppaDate: Thursday, 2010-02-18, 7:27 PM | Message # 17
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Copenhaga-Marseille
pont over 2.5
cota 2.40
casa betfair
miza 10

Una dintre partidele echilibrate din Europa League se desfasoara asta seara pe stadionul Parken din Copenhaga,intre titrata echipa nordica si francezii de la Marseille.
Gazdele inca nu au inceput campionatul,ei avand cateva partide de pregatire in Spania.In campionatul intern sunt pe locul secund la doar 1p in spatele liderului Odense.S-au calificat in primavara europeana din grupa k din care mai faceau parte Cluj,Sp.Praga si PSV,terminand pelocul secund cu 10p.
Oaspetii sunt in plin campionat si lupta pe 3 fronturi:Europa league,campionat si cupa ligii.Au iesit din pacate din grupele Ch.l dintr-o grupa infernala cu Milan,Real si Zurich,terminand doar pe 3,cu 7p.
In campionat sunt pe 5,cu 42p la distanta de 9p de liderul Bordeaux si 6p de locul 2 ,MonTpelier.
Oaspetii sunt superiori gazdelor la multe capitole,insa se stie ca nordicii sunt o nuca greu de spart pe propriul teren dar faptulca inca n-au destule meciuri in picioare ma face sa cred ca alb-albastrii vor conduce ostilitatiile in aceasta seara,avand o replica pe masura,rezultand o partida cu multe goluri.

1-3 castigator +14
Attachments: 2583500.jpg (21.8 Kb)
 
brolin8Date: Thursday, 2010-02-18, 8:32 PM | Message # 18
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
meci:Fulham-Shakhtar Donetsk
pronostic:Shakhtar sa castige la 0
cota:4
casa:bet365
incredere:10

Meci interesant azi in EL intre englezii de la fulham si detinatoarea EL antrenata de Mircea Lucescu.Fulham o echipa care se bazeaza mult pe defensiva va incerca sa nu primeasca gol in primul rand azi.Mircea Lucescu va sti insa sa de inchida bine si sa-i blocheze mai ales ca acestia au un joc previzibil in atac iar brazilienii din atacul lui Donetsk vor face diferenta fiind diferenta mare de valoare intre cele 2 echipe.singura problema a ucrainienilor ar fi ca nu au meciuri oficiale in picioare dar cred totusi ca se vor impune chiar cu o victorie fara sa primeasca gol cum sunt obisnuite echipele antrenate de Mircea Lucescu.Incredere maxima pe detinatoarea trofeului ca vor trece fara probleme de asa zisii fotbalisti ai lui Fulham o echipa de cascadori dupa parerea mea.

1-0 minutul 3, necastigator -10

Attachments: 0204271.jpg (160.2 Kb)
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz