Saturday, 2024-09-28, 6:57 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
14 Februarie
ChristiansenDate: Sunday, 2010-02-14, 3:28 PM | Message # 16
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Cagliari - Bari

Pronostic: Cagliari
Cota: 2,05
Casa : Stanleybet
Incredere : 10

Cagliari este o echipa care acasa nu pierde mai deloc si inscrie mai mereu o medie de 2 goluri pe meci.
Dupa dsuul rece de la MIlano cind a primit 3 goluri cu Inter astazi jucatorii sunt chemati sa lupte pentru o victorie ca sa stearga acest esec.Antrenorul lui Cagliari, Allegri se bazeaza mult pe copia din atac Nenè si Matri.

Bari este o echipa care mai mereu pierde in deplasare.Intr-un clasament al meciurilor din deplasare ar fi pe un loc retrogradabil.bari vine si ea dupa o infringere cu 1-0 cu Atalanta in deplasare .
Barreto este suspendat iar antrenorul lui Bari il va avea in atac numai pe Meggiorini ,sprijinit din spate de Alvare si Koman.Chiar daca Ventura a imprimat un joc frumos echipei,in deplasare echipa nu da randament si nu face puncte,desi inscrie mereu cite un gol.Victorie Cagliari
Aici este o statistica a ultimelor 3 meciuri ale ambelor echipe:

07.02.2010 Sun Italian Serie A Inter Milan - Cagliari 3-0
07.02.2010 Sun Italian Serie A Atalanta - Bari 1-0

31.01.2010 Sun Italian Serie A Cagliari - Fiorentina 2-2
30.01.2010 Sat Italian Serie A Bari - Palermo 4-2

24.01.2010 Sun Italian Serie A Siena - Cagliari 1-1
24.01.2010 Sun Italian Serie A Bologna - Bari 2-1

3-1 CASTIGATOR +10,5

Attachments: 7501442.jpg (75.0 Kb)
 
hunedoara1979Date: Sunday, 2010-02-14, 8:26 PM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
partida:Atletico Madrid-Barcelona.
pont:Atletico Madrid to Score in both halves
cota: 4,10
casa: unibet
incredere:5

FESTIVAL DE GOLURI ASTAZI LA MADRID asa s-ar putea descrie acest meci dintre Atletico si Barcelona, pentru ca ambele echipe au jucatori capabili sa inscrie multe goluri.
Barcelona se afla pe locul I in Primera Division fiind neinfranta in cele 21 de etape avand 17 victorii si 4 egaluri in timp ce Atletico continua sa fie o mare dezamagire situandu-se pe locul 13 cu doar 6 victorii.
Nu ma intreseaza ce se va intampla doar ca imi doresc ca Atletico sa inscrie in ambele reprize in acest meci si cred ca poate pentru ca oaspetii au cativa absenti in aparare si au marcat multe goluri in ultimele intalniri cu formatia blau-grana.

2-1(2-1) necastigator -5
Attachments: 7693780.jpg (197.9 Kb)
 
maldororDate: Sunday, 2010-02-14, 9:12 PM | Message # 18
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
partida:Atletico Madrid-Barcelona
pont:[Egalitate niciun pariu]-Atletico Madrid
cota: 3.70
casa: gamebookers
incredere:10
Argumentare:Atletico Madrid are o sansa uriasa de a provoca Barcelonei prima infrangere in acest sezon tinand cont ca echipa catalana se prezinta la acest meci cu sase indisponibilitati de seama,practic Barcelona nu poate alinia nici un titular in defensiva:Marquez si Pique sunt suspendati din cauza cartonaselor rosii incasate in precedentul meci cu Getafe ,in timp ce Yaya Toure ,Daniel Alves,Cigrinski si Abidal sunt accidentati.Cu siguranta ,super-atacantii lui Atletico Madrid(Forlan,Sergio Aguero sau Simao Sabrosa )pot profita de defensiva improvizata a catalanilor si sa perforeze astfel de multe ori poarta lui Marquez.N-ar fi deloc o mare surpriza ca Atletico Madrid sa invinga in aceasta seara,anul trecut Atletico a castigat cu 4-3 dupa un meci superb si am sperante ca istoria se poate repeta.Pentru siguranta,DRAW NO BET-ATLETICO mi se pare un pronostic extrem de plauzibil si imi doresc sa fi fost inspirat.ATL M-DNB

2-1 CASTIGATOR +27
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz