Saturday, 2024-09-28, 7:02 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
12 Februarie
razvansiposDate: Friday, 2010-02-12, 3:20 PM | Message # 16
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci :Dementieva - Petkovic
Pont : Petkovic cel putin un set
Cota : 2.80
Casa : Bwin
Incredere : 10

In al 3-lea meci al open-ului parizian, se intalnesc Dementieva, si jucatoarea germanca, Petkovic. Andrea a realizat deja o surpriza, eliminand-o pe Rezai. Dementieva, n-a avut nici cea mai mica problema pana acum, in sferturile de finala ale turneului parizian. Chiar daca probabil multi o sa mizeze pe un 2-0 scurt @ 1.3, 1,35, tind sa cred ca nu va fi deloc asa. In primul rand, Petkovic m-a surprins ieri, m-a surprins, atunci cand am vazut cat de bine se tine in fata mult mai titratei sale adversare, dar si in fata arenei, care era 99,9 % cu frantuzoaica, sustinand-o frenetic. Este un valubet cota germancei, insa am ales varianta oarecum mai sigura....De aceea, voi miza ca Petkovic sa castige minim un set, pentru o cota de 2,8, la bwin !

6-3 PETKOVIC primul set, castigator +18

Attachments: 1730531.jpg (190.7 Kb)
 
ionutd26Date: Friday, 2010-02-12, 5:48 PM | Message # 17
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci :Önnereds HK - IF Hallby
Pont : Önnereds HK - 3.5 AH
Cota : 3.05
Casa : Bwin
Incredere : 10


Pentru astazi am ales un meci handbal, divizia a doua suedeza. Disputa dintre Önnereds HK si IF Hallby pune fata-n fata 2 echipe care se gasesc in forme diferite. Echipa gazda a reusit o serie mai putin inspirata avand in ultimele 6 meciuri jucate 2 victorii si 4 infrangeri, de altfel echipa vine dupa 4 infrangeri consecutive. De partea cealalta, avem o echipa oaspete care se gaseste intr-o forma foarte buna , a reusit in ultimele 6 meciuri sa castige 4 meciuri, un egal si o infrangere. IF Hallby vine dupa o serie de 3 meciuri castigate. Cu toate ca Önnereds HK a avut o serie mai putin reusit sta in clasament mult mai bine decat echipa oaspete. Önnereds HK se gaseste pe locul 4 cu 24 de puncte, avand acasa 7 victorii si doar 3 infrangeri. IF Hallby dupa seria buna avuta in ultimul timp a ajuns pana pe locul 6 cu 20 de puncte. In deplasare IF Hallby nu prea a reusit sa obtina puncte, a disputat 10 meciuri, 1 victorie, 2 egaluri si 7 infrangeri. Cu toate ca echipa gazda trece printr-o perioada mai grea cred ca nu va avea probleme sa castige acest meci.

27-26 Necastigator -10

Attachments: 4367856.jpg (29.0 Kb)
 
brolin8Date: Friday, 2010-02-12, 5:51 PM | Message # 18
Sergeant
Group: Checked
Messages: 26
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Meci:Angers-Arles
pronostic:oaspetii nu marcheaza
cota:2,4
casa:unibet
incredere:10

In liga 2 din franta se intalnesc 2 echipe situate la jumatatea clasamentului gazdele locul 11 la 5p de locurile retrogradabile
in timp ce oaspetii sunt pe un loc mai linistit 7 doar la 2 puncte de adversarii de astazi.Ambele echipe se bazeaza mai mult pe aparare preferand sa nu riste prea mult asta se intelege si din golaverajul celor 2.Oaspetii trec printr-o perioada destul de grea acestia au 4 meciuri consecutive fara victorie 2 infrangeri si 2 egaluri in care au marcat de doar 2 ori.Gazdele vin dupa o infrangere in fata celor de la metz cu 0-1 o echipa ce spera la promovare.In aceasta seara underul ar merge cel mai bine intre cele 2 echipe egalul multumind ambele echipe cea ce ma face sa cred ca nu vor risca prea mult.Mizez ca oaspetii nu vor marca
si ca angers nu vor mai pierde si al 2 meci consecutiv pe teren proprie.

2-1 ANGERS minutul 79, necastigator -10

Attachments: 4092459.jpg (185.5 Kb)
 
en3rgy23Date: Friday, 2010-02-12, 5:56 PM | Message # 19
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida Angers-Arles
Pont:Angers victorie si sub 2,5 goluri
Cota: 3
Casa: gamebookers
Incredere: 5

O partida destul de interesanta in liga secunda din Franta in care in aceasta seara vor da piept doua echipe cu o aparare detul de bunicica , iar la gazde acest lucru se si vede mai ales in meciurile de pe terenul propriu unde in ultimele 10 partide ,doar 2 meciuri s-au terminat cu peste 2,5 goluri , restul fiind meciuri cu putine goluri , ambele echipe incercand sa se bazeze pe punctele castigate acasa pentru a putea ramane in aceasta liga.
Va fi un meci destul de slabut cu putine goluri dar in care la final avantajul terenului si a suporterilor isi va spune cuvantul la finalul celor 90 de minute de joc.
La capitolul intalniri directe , avem parte doar de o singura partida care s-a terminat la un scor de egalitate dupa ce Angers a reusit sa deschida scorul in deplasare.
Bafta...

2-1 angers minutul 79, necastigator -5

Attachments: 1120079.jpg (22.6 Kb)
 
KruudDate: Friday, 2010-02-12, 6:19 PM | Message # 20
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Ahlen - Bielefeld
Pont : egal pauza - egal final
Cota : 5
Casa : Bet365
Incredere : 10

Argumentare :

O sa fie cam scurta ca nu prea mai am timp biggrin Ahlen ocupa ultimul loc in liga 2 germana in timp ce Bielefeld locul 4 cu 37 de puncte si in acest meci vor veni pentru victorie. In 2010 Ahlen are 2 victorii 1 egal si o infrangere 0-2 acasa cu St. Pauli iar Bielefeld in 2010 are tot 2 victorii 1 egal si o infrangere 3-1 la Augsburg. Ahlen e pe ultimul loc si vor incerca sa scoata si o remiza in acest meci si asta cred ca se va intampla. Toate meciurile dintre cele doua echipe jucate la Ahlen care au fost 3 s-au terminat primele doua 1-1 si ultimul 0-0 iar in acest meci cred ca va fi ceva asemanator si sper sa fi fost inspirat.

http://img251.imageshack.us/img251/641/jpegs.jpg

0-1 NECASTIGATOR -10

 
danu_villaDate: Friday, 2010-02-12, 6:21 PM | Message # 21
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci: St Pauli vs Fsv Frankfurt
Pont: St Pauli/ St Pauli Pauza/Final
Cota: 1.80
Miza: 10
Casa: Bet365

St Pauli primeste acasa vizita celor de la Fsv Frankfurt intr-un meci din deschiderea etapei a-22-a a Zweite Bundesliga. St Pauli ocupa locul secund in clasament cu 45 de puncte cu doar un punct mai putin decat liderul Kaiserslautern si cu 8 mai mult decat ocupanta ultimului loc pe podium si se pare ca PAuli are deschis din nou drumul spre Bundesliga iar meciul de azi cu penultima clasata pare sa ii aduca macar pentru cateva clipe pe prima pozitie.Vin dupa o serie de patru victorii in retur toate meciurile din 2010 fiind castigate de gazdele de azi, gol primind doar de la Karlsruher etapa trecuta meci castigat cu 2-1. De partea cealalta oaspetii ocupa penultima pozitie in clasament si au inceput returul dezastros cu doua infrangeri cu 5-0 la Duisburg si acasa cu Furth, dupa care au batut la Paderborn si au remizat cu Aachen in ultima etapa acasa. 2-0 in ultima partida directa de la St Pauli.

0-0 pauza necastigator -10

 
ChristiansenDate: Friday, 2010-02-12, 7:47 PM | Message # 22
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Empoli - Ancona

Pronostic Empoli
Cota : 1,95
Casa: Betgun
Ingredere : 10

UN meci foarte interesant astazi.Se intilnesc echipa care invinge mereu acasa cu echipa care pierde mereu in deplasare.
Empoli,in meciurile de acasa are 8 victorii si 3 egaluri din 11 meciuri acumulind 27 de puncte.Antrenorul lui Empoli,Campilogo a facut o paralelareferitor la jocul foarte bun de acasa al echipei sale si cel slab din deplasare: "Acasa echipa joaca un fotbal mult mai rapid si agresiv fata de jocul din deplasare si nu imi explic de ce.In dep[lasare am incercat mereu un 4-4-2 dar cred ca e vorba de lispa de experienta,Empoli fiind una dintre echipele cele mai tinere , la fel ca si Ancona"
La Empoli joaca astazi Campilogo revenit dupa moartea tatalui sau.Antonazzo este preferat lui Vinci.Gulan este favorit pe postul lui D'AmicoSunt suspendati: Angella si Musacci.Pisacani revine in echipa ,pe partea stinga.

Ancona este un dezastru in deplasare.Are 8 infringeri in 12 meciuri.Antrenorul Salvioni,nu intelege nici el , la fel ca si antrenorul lui Empoli de ce Ancona joaca foarte prost in deplasare.Totusi acasa echipa joaca bine.Palmaresul echipei in deplasare arata astfel: 8 infringeri-3 victorii - 1 egal.A acumulat doar 10 puncte , cu 22 goluri date si 8 primite.

Antrenorul Anconei , Salvioni a spus ca nu schimba sistemul de joc si deci nu se intrevad progrese majore in jocul prestat in deplasare.Empoli are un joc bun acasa si are si o statistica buna in confruntarile cu Empoli in cele 6 intalniri precedente: 4 victorii Empoli, 1 egal-1 victorie Ancona.Tinind cont ca Empoli are si avantajul terenului propriu est eun alt avantaj de luat in seama.Victorie Empoli

3-0 CASTIGATOR +9,5

Attachments: 6723640.jpg (127.2 Kb)
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz