Friday, 2024-06-28, 1:28 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian  
28 Decembrie
tzutzuDate: Tuesday, 2009-12-15, 11:47 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Ultima sansa sa detronam liderul,sau mai speram si maine?>

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
razvansiposDate: Sunday, 2009-12-27, 11:40 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Houston @ Cleveland Cav
Pont: Total primul sfert - Peste 49,5 puncte ( In primul sfert sa fie minim 50 de puncte )
Cota:1.91
Casa:bwin
Incredere:10

Un meci in care imi place extrem de mult aceasta linie de under/over pentru primul sfert. Voi fi cat mai scurt in analiza mea, dat fiind faptul ca meciul va incepe la ora 01:00. Houston depinde mult de Luis Scola, care nu se stie cat timp va fi pe parchet, dat fiind faptul ca are o accidentare usoara. De partea cealalta, echipa favorita, Cleveland ( care este favorita fara doar si poate si in opinia mea), depinde mult de LeBron si Mo Williams. In ultimul meci, Cleveland a dispus de LA Lakers, scor 102-87 ( o medie undeva la 25,2 pct/sfert ). Houston vine dupa un 98-93 cu NJ ( 24 de pct / sfert, aproximativ ). Cu siguranta va fi un prim sfert la discretia gazdelor de la Cleveland. Cu putin noroc, aruncarile de la 3 ale lui Ariza, vor echilibra jocul. Pontul meu se duce spre primul sfert, unde cred ca se vor marca minim 50 de puncte, dat fiind faptul ca ambele echipe dispun de 2 tunuri de foc ; LeBron si Scola. Sa nu-l uitam nici pe Carl Landry ( HOU ) . Mi se pare o cota buna, de aceea o voi incerca pe miza maxima.
Doamne-ajuta ! Bafta !
24-24 NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Monday, 2009-12-28, 2:18 AM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Denver Nuggets - Dallas Mavericks
Pont:DEN Nuggets sa castige la diferenta de 6-10 puncte
Cota:4,50
Casa de pariuri:bwin
Incredere:10

Argumentare:
2. Dallas Maver. 30 21 9 3032:2895 51
3. Denver 30 20 10 3224:3043 50

O partida foarte incinsa in aceasta seara in arena celor de la Nuggets,intre doua formatii apropiate ca evolutii in acest sezon.Dallas este lider in deplasari avand 10v si 4i in timp ce Denver pe propria arena are 13v si 1 infrangere. Dallas are o medie de 101 pct pe meci si 96,5 primite.....in timp ce Denver 107,5 marcate si 101,4 primite,ceea ce ma face din nou sa cred ca va fi o victorie stransa si mult muncita,mai ales ca nici una din cele 2 formatii nu are un nr mare de absenete.
Denver are 3 victorii in ultimele 3 intalniri in fatza celor de la Dallas,iar in ultima intalnire dintre cele 2 echipe a fost 124-110 pt formatia gazda de astazi.
INJURIES
DALLAS MAVERICKS
PLAYER POS DESCRIPTION
Drew Gooden F Day-to-Day (back spasms)
DENVER NUGGETS
PLAYER POS DESCRIPTION
Chauncey Billups G Day-to-Day (sore groin)

96-104 NECASTIGATOR -10

 
danu_villaDate: Monday, 2009-12-28, 3:56 PM | Message # 4
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Chelsea vs Fulham
Pont: 0-0 scor corect la pauza
Cota: 3.40
Casa: Bet365
Miza: 10

Derby londonez in etapa a-20-a a Premier League si ultima din anul calendaristic 2009, Chelsea primeste acasa vizita celor de la Fulham.Chelsea vine dupa doua remize in campionat la West Ham 1-1 si la Birmingham 0-0 si lupta pentru titlu se ascute din nou Man Utd si Arsenal venind tare din spate.Ultimul meci acasa a fost cel cu Portsmouth meci castigat cu 2-1 dupa golurile lui Anelka si Lampard din penalty pe final.Chelsea cam incepe sa scartaie iar Cupa Africi se apropie, asta fiind ultimul meci in care Ancelotti mai poate conta pe africanii, Kalou, Essien, Obi Mikel sau Didier Drogba.Vizitatorii traverseaza o forma buna luand 7 puncte din ultimile 3 meciuri, dupa victoriile cu Man Urd 3-0, Sunderland 1-0 si remiza din ultima etapa 0-0 cu Spurs unde scorul putea fii lejer 3-0 pentru gazde la numarul de ocazii ratate de Dempsey, Murphy sau Zamora.Sezonul trecut Chelsea s-a impus cu 3-1 in minutul 10 fiind deja 2-1 pentru gazde.Azi cred ca vom avea parte de un meci mai strans in care nu se va marca pana la pauza.

0-1 minutul 5, necastigator -10

 
suchitepequezDate: Monday, 2009-12-28, 4:00 PM | Message # 5
Sergeant
Group: Checked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Milwall - Bristol City
Pont: Egal
Cota: 3,40
Casa de pariuri: bet365
Incredere: 8

Argumentare:
Un meci foarte interesant din liga a treia engleza se joaca in aceasta dupa amiaza intre Milwall si Bristol City.Cele doua echipe sunt de nivel apropiat si acest lucru este reflectat si de pozitia in clasament unde gazdele ocupa pozitia a noua cu 33 de puncte in vreme ce Bristol se afla pe locul 8 cu un punct mai mult decat adversarii.Cred ca in aceasta seara vom avea parte de un joc echilibrat si chiar daca Milwall este o forta pe teren propriu mai ales datorita suporterilor,Bristol are forta necesara de a obtine cel putin un punct.De altfel Bristol este singura echipa care nu a obtinut nici un egal pe teren advers lucru mai putin obisnuit in Anglia si cred ca in aceasta partida vor sparge gheata in materie de rezultat de egalitate pe teren advers.Cred ca pentru acest meci egalul este cea mai buna optiune.
Intalnirile intre cele 2 echipe:
05/09/2009 League One Bristol Rovers vs. Millwall 2:0
18/04/2009 League One Bristol Rovers vs. Millwall 4:2
06/12/2008 League One Millwall vs. Bristol Rovers 3:2
01/03/2008 League One Millwall vs. Bristol Rovers 0:1
17/11/2007 League One Bristol Rovers vs. Millwall 2:1
23/08/2005 Carling Cup Millwall vs. Bristol Rovers 2:0
03/02/2001 League One Millwall vs. Bristol Rovers 3:0
22/11/2000 League One Bristol Rovers vs. Millwall 1:2
25/03/2000 League One Millwall vs. Bristol Rovers 3:0
26/12/1999 League One Bristol Rovers vs. Millwall 1:0
27/04/1999 League One Bristol Rovers vs. Millwall 3:0
21/11/1998 League One Millwall vs. Bristol Rovers 1:1
04/04/1998 League One Millwall vs. Bristol Rovers 1:1
29/11/1997 League One Bristol Rovers vs. Millwall 2:1
08/04/1997 League One Bristol Rovers vs. Millwall 1:0
07/09/1996 League One Millwall vs. Bristol Rovers 2:0
Sa avem bafta!

2-0 necastigator -8

 
Alex_BrasovDate: Monday, 2009-12-28, 6:23 PM | Message # 6
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Wolverhampton - Manchester City
Pont: Peste 2,5 goluri in meci
casa: 188bet
cota: 1,980
miza: 4

Argumentatie: Ultima partida a zilei din cadrul etapei cu numarul 20 din Premier League, se disputa intre Wolverhampton si Manchester City, doua formatii cu pretentii total diferite in acest sezon. Wolves vine din Championship si isi propune evitarea retrogradarii, in vreme ce City are un obiectiv clar in aceasta editie, si anume: participarea in viitoarea editie a Ligii Campionilor.
Dupa o serie inimaginabila si parca fara sfarsit de egaluri, egaluri care au obosit atat proprii suporteri cat si pariorii de rand, City a fost surclasata la Tottenham, dar a obtinut apoi 2 victorii, acasa cu Sunderland si Stoke.
Gazdele de la Wolves fac figuratie in deplasare, pierzand pe linie multe partide, dar acasa sunt o nuca tare, dovada fiind victoriile cu Burnley sau Bolton, dar si remiza pretioasa obtinuta impotriva puternicei formatii din Villa.
Cele doua echipe au inscris in total in acest sezon 52 de goluri si au primit 60, asadar in partidele lor consemnandu-se 112 goluri. In turul campionatului, City s-a impus la limita acasa, scor 1-0, gol inscris de Adebayor in minutul 17.
Pentru aceasta partida am ales pronosticul "peste 2,5 goluri in meci", date fiind argumentele de mai sus, iar cota este 1,980 la 188bet. Bafta celor ce jucati acest pont!

SCOR:0-3 CASTIGATOR +3,92

 
GiulyDate: Monday, 2009-12-28, 7:39 PM | Message # 7
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Wolverhampton v Man City
Pronostic: Man City -1.5 (Handicap asiatic ajustabil)
Cota : 3.45
Miza :10
Casa de Pariuri : bet365

Stiu ca mi-ati simtit lipsa ...dar asta e ...sarbatorile astea! Si uite am ajuns si eu in fata PC-ului si cum nu mai am nimic de pierdut,am zis sa-mi incerc sansa la unul din ultimele meciuri ramase.
Man City ii intalnesc diseara pe cei de la Wolves , in ideea de a obtine a 3-a victorie in deplasare din acest sezon. Cu toate ca pana acum nu au stralucit ,reusind 5 egaluri si o infrangere in ultimele 5 meciuri jucate in deplasare .Consider ca in seara aceasta vor fi suficienti de motivati mai ales de sosirea noului antrenor Mancini a carui amprenta se va face simtita in jocul celor de la City.Cei de la Man City sunt in crestere de forma si in acelasi timp se simte pofta de puncte, in meciul trecut cu Stoke au inceput putin dezorganizat iar mai apoi si-au gasit ritmul si au reusit sa inscrie , fara a primi gol.Mici probleme in atacul celor de la City, dar fiind probleme de natura ofensiva nu cred ca va fi un impediment tinand cont de valoarea lotului celor de la Man City.
Wolves un parcurs bun, si-au imbunatatit jocul reusind acasa victorii in fata celor de la Burnley, Bolton si o victorie surprinzatoare in deplasare la Totthenham.

SCOR:0-3 CASTIGATOR +24,5


All Rights Reversed!!
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz