Friday, 2024-06-28, 1:41 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian  
27 Decembrie
tzutzuDate: Tuesday, 2009-12-15, 11:46 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
A trecut Craciunul,asteptam revelionul

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
GTiDate: Thursday, 2009-12-24, 9:18 AM | Message # 2
VW GOLF
Group: Checked
Messages: 46
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: KAA Gent v Anderlecht
Pont: X - Egal
Cota: 3.25
Casa de pariuri: Gamebookers
Incredere: 10

Derby in etapa a 20-a din Belgia. Liderul la zi, Anderlecht se deplaseaza pe terenul celor de la Gent. Gazdele vin dupa nu mai putin de 6 victorii consecutive. Anderlecht are si ea un parcurs excelent avand 9 victorii consecutive in campionat. Cele 2 echipe sunt despartite de 8 puncte. Meciul va fi unul foarte echilibrat, avand in vedere forma celor 2 echipe, insa tind sa cred ca acest meci se va termina la egalitate, 1 pct fiind multumitor pentru ambele formatii.
Sa avem bafta!

Castigator 2-2 +22.5

 
DanyiyeliDate: Sunday, 2009-12-27, 0:57 AM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Pont:ATL Hawks sa castige la diferenta de 3-6 puncte
Cota:4,75
Incredere:10
Argumentare:

13. Indiana 27 9 18 2626:2735 36
4. Atlanta Hawks 28 20 8 2953:2732 48

Am ales pentru aceasta seara o intalnire ce este se anunta cu multe puncte cel putin din partea oaspetilor de la Atlanta care au 20 victorii si 8 infrangeri spre deosebire de cei de la Indiana care au aproximativ opusul lor.Am ales aceasta diferenta intru-cat Atlanta are o medie de 105 puncte inscrise pe meci,in timp ce Indiana o medie de 97 puncte inscrie si 101 primite. Absentele din cele 2 formatii sunt putine,asadar vom avea parte de un spectacol. Se poate miza si pe un under la aceasta partida insa pentru ca ma vad nevoit sa avansez in acest concurs am ales o diferenta care mi se pare realizabila.
INJURIES
ATLANTA HAWKS
PLAYER POS DESCRIPTION
Joe Smith F Day-to-Day (thumb injury)
INDIANA PACERS
PLAYER POS DESCRIPTION
Travis Diener G Out Indefinitely (foot injury)
Jeff Foster F Out Indefinitely (sore back)
Danny Granger G Out Indefinitely (foot injury)

Atlanta probabil va incepe in formula:
M. Williams F
J. Smith F
A. Horford C-F
J. Johnson G
M. Bibby

Iar Indiana:
M. Dunleavy F-G
T. Murphy F
R. Hibbert C
D. Jones F-G
E. Watson

ANULAT, AI UITAT CASA DE PARIURI DE LA CARE AI LUAT BETUL

 
Alex_BrasovDate: Sunday, 2009-12-27, 6:37 AM | Message # 4
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Sydney youth - Adelaide youth
pont: peste 1,5 goluri in prima repriza
cota: 2.375
miza: 10
casA: Sportingbet

Argumentatie: Meciul dintre echipele de tineret ale cluburilor Sydney si Adelaide are loc pentru runda cu numarul 17
a campionatului intern, campionat ce cuprinde 9 echipe. In clasamantul tinerelor sperante, lider este Central Coast
Mariners, surprinzator as zice, urmat de Perth Glory si oaspetii de astazi Adelaide,cu 24 de puncte, la 7 de lider,
in vreme ce tinerii din Sydney au 20 de puncte si ocupa locul 5. Cele doua echipa au inscris impreuna 52 de goluri
si au primit 38. In ultima etapa de campionat, Sydney a reusit sa invinga la Melmourne youth cu 1-0, in vreme ce
Adelaide a stat, deoare campionatul cuprinde un numar impar de echipe, una sta mereu pe etapa.
Pariul meu este over 1,5 goluri marcate pana la pauza, deoarece cele doua echipe inscriu destul de mult,nu se inchid in aparare si probabil se vor inscrie minim 2 goluri in prima repriza

Scor:1-1 CASTIGATOR +13,75

 
razvansiposDate: Sunday, 2009-12-27, 12:28 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Real Madrid - Regal Barcelona
pont: Regal Barcelona(incluzand prelungiri)
cota: 2.17
miza: 10
casa: Pinnacle Sports

Hehe, de cand am asteptat duelul asta in liga spaniola... Desi initial am vrut sa aleg pentru azi Joventude @ 3,75, o sa aleg derby-ul din ACB, Real Madrid -Barcelona. In Palacio Vistalegre din Madrid, Realul primeste vizita mai titratei Barcelona. Cele doua echipe sunt cele mai in forma echipe ale campionatului spaniol ( probabil nu mira pe nimeni ), Realul acumuland 2 infrangeri, in timp ce Barcelona are doar o infrangere. Totusi, voi miza pe Barcelona in acest derby. Chiar daca Messina incearca sa faca din Real o echipa care incaseaza putine puncte, ofensiva este deplorabila. Doar 60 de puncte cu Xacoebo, nou promovata? Doar 55-60 de puncte cu Caja Laboral.. ? " Sir, put the offensive on roll.. ". De precizat este ca aceste 2 infrangeri sunt consecutive, in ultimele doua etape. In sezonul trecut, catalanii s-au impus, scor 76-79, intr-un meci destul de disputat, in care, intr-un final, Barca a iesit castigatoare ( si arbitrii au ajutat la succesul Barcei, tin minte acel meci ca si cum ar fi fost ieri). De asemenea, in finala supercupei Spaniei, Barcelona a invins Realul, 86-82. Din nou, un rezultat favorabil in favoarea Barcei, a fost in presezon ( cand Etore era deja la carma madrilenilor ), Barcelona reusind sa invinga cu 89-76. De asemenea, tanarul Xavi Pascual are un avantaj in intalnirile H2H in fata lui Messina, scor 3-2. Toate datele statistice duc spre o victorie a Barcelonei. Lot mai valoros, antrenor care si-a invatat deja echipa ca ochii din cap in fata unui Real inca in stare de constructie, cu un antrenor valoros, insa care nu si-a putut pune planurile in aplicare cu Kaukenas & Co.
Bafta !

57-79 CASTIGATOR +11.70

 
danu_villaDate: Sunday, 2009-12-27, 1:56 PM | Message # 6
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Arsenal vs Aston Villa
Pont: Aston Villa castiga meciul
Cota: 5.00
Miza: 10
Casa: Bet365

Derbyul etapei de Boxing Day va avea loc la Londra pe Emirates Stadium, unde se vor infrunta Arsenal si Aston Villa de altfel ocupantele locurilor 3 si 4.Arsenal probleme mari de lot, numai putin de sase jucatori fiind indisponibili si alti doi cu semnul intrebarii.Bendtner, Clichy, Djourou, Gibbs, Van Persie, Rosicky cei care vor lipsi sigur, iar Fabregas si Traore poate vor juca poate vor lua loc doar pe banca.De partea cealalta Martin O'Neil nu va conta pe servicile lui Heskey care va fi inclocuit de Carew si alte absente de perioada indelungata sunt Bouma si Curtis Davies.Villa are sansa azi de a fi a doua echipa care invinge toate echipele de Big Four intr-un sezon performanta reusita de Leeds in sezonul 1994-95.Aston Villa vine dupa 4 victorii la rand si apierdut doar odata in ultimile 10 partide la West Ham 2-1, ultimile patru partide fiind castigate fara sa primeasca vreun gol.Arsenal se afla si ei pe o panta ascendenta castigand 3 din ultimile patru partide, Chelsea reusind sa ii umileasca cu un sec 3-0 chiar pe Emirates.Arsenal are cel mai bun atac cu 44 de goluri marcate in acest sezon, Villa are cea mai buna aparare cu 14 goluri primite in acest sezon, deci va fi cel mai bun atac contra cele mai bune defensive in care va rezulta ca Arsenal nu inscrie.Villa a castigat doar o partida din ultimile noua meciuri de Boxing Day cu Everton in 2005 scor 4-0.

Loturile cu care au aborbat cei doi tehnicieni partida precedenta:

Arsenal (W3-0 v Hull, h): Almunia; Eboue, Vermaelen, Gallas, Silvestre, Song, Denilson, Nasri (Ramsey 68), Diaby, Eduardo (Walcott 75), Arshavin (Vela 83). Rezerve nefolosite: Fabianski, Sagna, Wilshere, Emmanuel-Thomas.

Aston Villa (W1-0 v Stoke, h): Friedel; L Young, Cuellar, Dunne, Warnock, A Young, Milner, Petrov, Downing (Sidwell 81), Agbonlahor, Heskey (Carew 23). Rezerve nefolosite: Guzan, Delph, Reo-Coker, Beye, Collins.

Un rol important va fi prezenta lui Fabregas in primul 11 daca el va fi Arsenal are sanse mari sa se impune,daca nu vom avea o partida foarte echilibrata in care greselile individuale sau executile de exceptie vor face diferenta.Anul trecut Villa a luat 4 puncte tunarilor dupa o victorie pe Emirates 2-0 printr-o dubla a lui Agbonlahor pe contraatac, iar pe Villa park a fost 2-2 in meciul in care Villa m-a impresionat cel mai mult, meciin care au atacat in valuri, ocazii peste ocazii, o greseala individula a lui Reo-Coker a facut ca lla pauza scorul sa fie 0-1 cand putea foarte bine sa fie 3-0.Diaby a urcat scorul la 2-0 pe un contraatac superb construit de el si de Eboue insa Villa a revenit pe final prin golurile lui BArry si Knight nici unul dintre ei nemaifacand parte din lotul oaspetilor.Cred va fi un meci in care Arsenal va incerca sa impuna ritmul in timp ce Villa v-a raspunde taios pe contre si la faze fixe.

3-0 necastigator -10

 
militia01Date: Sunday, 2009-12-27, 2:22 PM | Message # 7
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Hull - Manch.Utd.
pont:egal
cota:4.33
casa:casapariurilor
miza:10

Un meci interesant dintre 2 echipe cu teluri diferite,gazdele sa scape de retrogradare si oaspetii sa castige titlul.Pentru acest meci la gazde revine Nick Barnaby,veteranul echipei,care sigur va fi un plus pentru antrenor.Pentru aceasta partida stadionul va fi plin,iar Hull va avea sprijinul fanilor in aceasta confruntare.Hull nu a mai pierdut acasa de meciuri pe teren propriu,reusind 3 egaluri si 2 victorii.
Man Utd are probleme mari de lot,in acest meci unii mijlocasi vor fi utilizati ca si fundasi,lipsand din cauza accidentarilor.Etapa trecuta a uimit,pierzand in deplasare la Fulham cu scorul de 3-0.Cred ca in acest meci ambele echipe vor pune accent pe aparare!!
Bafta

PIERDUT 1-3 -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz