Friday, 2024-06-28, 1:16 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Furian  
14 Decembrie
en3rgy23Date: Monday, 2009-12-14, 4:16 PM | Message # 16
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: West Bromwich - QPR
Pronostic: West Brom sa castige la 2 sau mai multe goluri
Cota: 2.62
Casa: bet365
Incredere: 7

In aceasta seara voi miza pe o victorie clara a gazdelor , cota la victorie fiind modesta am decis sa joc acest meci la handicap deoarece: West Bromwich are cel mai bun atac din liga cu 41 goluri inscrise in 20 etape. QPR a primit 8 goluri in ultimile 2 jocuri din deplasare, unul dintre motive fiind accidentarile jucatorilor din defensive lui QPR. Reid, Lee Cook, Mahon, Rowlands, Balanta vor absenta si in meciul din seara aceasta, in timp ce Conolly este incert.
Si gazdele se confrunta cu cateva probleme deoarece Morrison, Miller, Corren, Clement si portarul Carson nu sunt apti de joc.
In acest moment West Bromwich, in ciuda infrangerii din ultima etapa, are un plus de valoare si forma. Motivatia este mai mare in tabara gazdelor pentru ca o victorie in meciul de astazi poate mari diferenta in clasament.

2-2 NECASTIGATOR -7

 
danu_villaDate: Monday, 2009-12-14, 7:13 PM | Message # 17
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
REGGINA vs TRIESTINA
Pont: 1-0 scor corect
Cota: 6.00
Casa: BET365
Incredere: 6

Ultimul meci al etapei a-18-a a Serie B aduce fata in fata Reggina si Triestina. Locul 17 cu 19 puncte pentru gazde este mult sub obiectivul propus,acela de a promova inapoi in Serie A iar acuma se bat pentru a ramane in Serie B.Sase puncte din ultimile trei partide, dupa ce au legat doua victorii 4-0 cu Brescia si 3-1 la Ascoli, au pierdut in etapa precedenta acasa cu Sassuolo 0-2 locul 3 din Serie B.De partea cealalta Triestina ocupa locul 11 cu 24 de puncte 6-6-5 golaveraj 18-18,toate victoriile fiind insa pe teren propiu din deplasari aducand doar 5 puncte dupa 5 remize,fiind una dintre codase la meciuri in deplasare.Cred ca vom avea parte de un meci destul de strans in care cea mai mica greseala se va vedea pe tabela.

3-1NECASTIGATOR -6

 
hunedoara1979Date: Monday, 2009-12-14, 10:01 PM | Message # 18
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida : Atletico Tucuman - Gimnasia La Plata
Pronostic : Atletico Tucuman sa castige cu 2 sau mai multe goluri
Cota : 2.75
Casa : Bet 365
Incredere : 10

Atletico Tucuman locul 15 intalneste astazi pe Gimnasia La Plata locul 18 in campionatul Argentinei.
Gazdele au reusit cateva meciuri bune pe final de campionat cand pe teren propiu au invins in ultimele 3 partide, in timp ce oaspetii sunt fara victorie in ultimele 4 partide.
Cred ca va fi un meci incrancenat pentru ca ambele echipe au nevoie de puncte si am ales sa merg pe mana gazdelor care par intr-o forma mai buna desi nu am urmarit campionatul Argentinei m-am orientat doar dupa statistici.
Aceleasi statistici arata o echipa oaspete care nu a castigat pana acum in deplasare avand doar 3 egaluri, in timp ce gazdele au 4 victorii din cele 8 jucate acasa.
Un ultim aspect ar fi faptul ca desi oaspetii au schimbat antrenorul se pare ca nu a avut efectul dorit oaspetii jucand la fel de prost.
Asadr victorie gazdele la doua goluri in acest meci., mai ales ca oaspetii au 4 -15 golaveraj in deplasare in timp ce gazdele 16- 12.
1-0NECASTIGATOR -10
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz