Friday, 2024-06-28, 1:43 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
21 noiembrie
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-18, 4:15 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Cine da lovitura azi? cool

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
saftycaDate: Friday, 2009-11-20, 11:42 PM | Message # 2
Private
Group: Checked
Messages: 15
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Boston Celtics - Orlando Magic
Pont: Orlando Magic
Cota:3,40
Casa de pariuri:BetKlass
Incredere:10
Argumentare:Un meci de 50-50 dupa parerea mea, asadar aceasta cota este valoroasa. Ambele echipe sunt doua canditate la castigarea titlului din acest an, insa Boston parca nu mai este atat de puternica in propria arena, in acest sezon deja cedand 2 meciuri, in fata lui Phoenix si a lui Atlanta.
INJURIES
ORLANDO MAGIC
PLAYER POS DESCRIPTION
Adonal Foyle C Out Indefinitely (knee surgery)
Jameer Nelson G Out Indefinitely (knee injury)
BOSTON CELTICS
PLAYER POS DESCRIPTION
Tony Allen G Out Indefinitely (ankle surgery)
Glen Davis F Out Indefinitely (thumb injury)

SMART CHART
ORL TEAM BOS
100.4 PTS FOR 99.3
94.8 PTS AGNST 88.8
5.7 DIFF. 10.5
30.8 DEF REBOUNDS 29.4
9.9 OFF REBOUNDS 8.5
46.0 FG% 50.1
70.3 FT% 73.3
9.8 3 POINTERS 6.8
6.2 STEALS 8.7

HEAD TO HEAD SUMMARY
TEAM SU ATS OU AVG SCORE AVG ½ SCORE FG% REB 3PT MADE STEALS
Orlando 6-4 5-5 2-8 92.2 46.8 43.5 37.7 81 - 231 6.9
Boston 4-6 5-5 2-8 89.3 42.3 43.8 41.9 41 - 153 6.2

CASTIGATOR 78-83 +24

 
DanyiyeliDate: Friday, 2009-11-20, 11:49 PM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Boston Celtics - Orlando Magic
Pont:ORLANDO Magic +4.0
Cota:2.10
Casa de pariuri:bet365
Incredere:10
Argumentare:O reeditare a semifinalei din sezonul trecut in care cei de la Magic i-au oprit pe Celtics in a-si apara titlul de campioana.Ambele echipe par in forma si acest sezon(au acelasi record in 12 meciuri jucate: 9-3) si se pare ca meciul promite multe realizari,atat individuale cat si pe echipa.La oaspeti a revenit de curand Carter & Lewis si se pare ca echipa se leaga din ce in ce mai bine.De asemenea Nelson a lipsit miercuri,insa sunt sanse bune sa joace in aceasta deplasare.Celtics par a avea unele oschilatii in acest sezon,pierzand totusi 2 meciuri pe teren propriu(Suns & Hawks).Boston e clar ca o sa caute revansa pentru play-off in acest meci,insa o sa fie cam greu impotriva unei echipe solide ca Magic.Mizez pe un meci strans si cu un mic plus pentru echipa vizitatoare.

Primul 5 pentru cele 2 echipe:

Boston: Paul Pierce, Kevin Garnett, Kendrick Perkins, Rajan Rondo & Ray Allen.

Orlando: Jameer Nelson, Vince Carter, Rashaard Lewis, Brandon Bass & Dwight Howard.

CASTIGATOR 78-83 +11

 
Alex_BrasovDate: Saturday, 2009-11-21, 2:38 AM | Message # 4
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: International - Unirea
Pont: Unirea sa castige cu 2-0
cota: 7.00
Casa: bet365
incredere: 10

Argumentare: Dupa 3 remize consecutive in deplasare, toate la scor alb, Unirea se deplaseaza la Pitesti, acolo unde da piept cu International. Orice punct pierdut, inseamna pierderea contactului cu plutonul fruntas, si mai ales cu Rapidul, care deja s-a distantat de restul combatantelor. Cu un joc precis, o aparare f bine organizata, trupa lui Dan Petrescu va invinge maine la Pitesti datorita valorii superioare a jucatorilor. Mizez pe un scor de 2-0, cota cu 7.00 la bet365.

1-2 NECASTIGATOR -10

 
marcelDate: Saturday, 2009-11-21, 9:11 AM | Message # 5
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
FC Silvania-FC Bihor
pont:FC Bihor
cota:4.30
casa:casa pariurilor
Incredere:10

argument:
Fc silvania vine dupa o victorie in deplasare la baia mare scor 2-1 . de cealalta parte fc bihor vine tot dupa o victorie dar acasa cu foortuna kovaki . fc silvania a aratat in acest sezon ca nu prea are continuitate in rezultate nu prea a legat doua victoriii dupa o lalata si nu cred ca maine o vor face . . oaspeti nici nu se gandesc sa nu castige acest meci lucrul acesta reiese si din declaratiile antrenorului :"E foarte important să nu pierdem acest joc, cu toate că Şimleul are un bloc şi trei case, iar noi suntem un oraş cu tradiţie în fotbal. Niciodată nu ne-am întâlnit să jucăm cu ei, deoarece au evoluat numai prin Liga a IV-a şi a V-a sau mai ştiu eu pe unde", a declarat Ovidiu Lazăr

1-0 NECASTIGATOR -10

 
razvansiposDate: Saturday, 2009-11-21, 9:22 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Dinamo Bucresti-BC Mures Targu Mures - baschet Romania
Pont: BC Mures
cota: 2,3
Casa: bwin
Argumente.

O sa fiu cat mai scurt posibil. Meci interesant in sala Antilopa din Bucuresti, unde Muresul pleaca favorita dupa parerea mea. De ce ? Foarte simplu.
1 : Au avut loc 2 intalniri in acest sezon, una fiind castigata de tigrii cu 20 de puncte ( acasa), pierzand in deplasare cu aproximativ 10 puncte.
2. Sezonul trecut, in deplasarea de la Bucuresti a fost 50-60 pentru mureseni
3: Muresul a inceput sa creada din nou in play-off dupa victoriile cu Elba din cupa, si cu Craiova din campionat, miracolul, capitanul COOLEY venind inapoi la echipa din state, unde nu si-a gasit echipa.
4: In momentul actual, muresenii sunt peste bucuresteni pe pozitia 1 si 5, pe postul de pivot, unde Masiulis face legea, si pe postul de conducator de joc, unde Cooley e probabil cel mai bun conducator de joc din Romania ( Point Guard).
Mi se pare o cota extrem de valoroasa, si vom vedea ce ne va rezerva aceasta partida.
Bafta!
NU ai trecut miza.Sorry,pontul era bun
 
hunedoara1979Date: Saturday, 2009-11-21, 9:58 AM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: Farul Constanta- Tricolorul Breaza
pont:Victorie Tricolorul Breaza
cota:12
casa:Sportingbet
Incredere:10

argument:
Astazi am ales un meci intre echipa gazda Farul retrogradata din prima liga din Romania si clasata in liga 2 seria I pe locul 7 si Tricolorul Breaza locul 17.
In mod normal as fi ales sa merg pe gazde care au o echipa mult mai valoroasa decat oaspetii dar situatia din cadrul echipe este una tensionata, antrenorul echipei Marius Sumudica a demisionat dupa infrangerea mai mult decat surprinzatoare de la Ramnicu Sarat, acuzand jucatorii ca nu mai joaca pentru echipa ci pentru pariurile sportive pe care le-au facut.
La asta mai adaugam situatia deloc roza si in privinta salariilor , jucatorii nu au mai primit nimic de cateva luni.
Acest pont se bazeaza exclusiv pe situatia echipei gazda care in mod normal ar trebui sa faca scor cu oaspeti, o echipa slabuta fara pretentii care spera sa nu retrogradeza in liga a III a si ca astazi pot sa produca surpriza.

3-0 NECASTIGATOR -10

 
TaquitoDate: Saturday, 2009-11-21, 12:59 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Hrbaty Dominik - Levy Harel
pont: Levy Harel
cota: 2.73
casa: Betsafe
Incredere:10

argument: semifinala in cadrul turneului indoor challenger de la Bratislava. Hrbaty a trecut in turul anterior de australianul Rammez Junaid, ce se afla in afara top 400. Hrbaty a castigat in 3 seturi, ultimul incheiat la tie-break. Levy Harel(din Israel, locul 124 atp) trece printr-o perioada destul de buna, ajungand de curand in semifinala la turneul challenger de la Chuncheon. La acest turneu i-a eliminat pe Bohli si pe Navarro Pastor. Cred ca jucatorul din Israel se va impune in acest meci.

2-1 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Saturday, 2009-11-21, 2:38 PM | Message # 9
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Borussia -Mainz
Pont:Mainz
Cota:5,75
Casa:BetUs
Incredere:10

Argumentare:

De obicei Germania are unul dintre cele mai complicate campionate,pt noi,pariorii.
In fiecare saptamana aceste echipe,favorite la prima vedere ,ne omoara biletele jucate.CRed ca o sa ma ocup mai in detaliu de acest campionat,pt ca de aici se pot face bani frumosi,numai din cote mari.

Dortmund,nu stiu de ce este atat de favorita in acest meci,diferenta de cote,nu e nici de departe reala cu jocul prestat de cele doua echipe.In mod normal Borussia trebuia sa aiba undeva pe la 1,80,insa tinand cont de faptul ca astazi nu pot sa-mi dau seama ce 11 va alinia in teren,trebuia ca Mainz sa fie favorita.
NUmai putin de 9 jucatori importanti nu vor putea juca astazi:
4 mijlocasi,inclusiv capitanul Kehl,coordonatorul Hajal,puternicul Tinga,tanarul Sevn Bender,al doilea capitan al echipei fundasul stanga Dede,Owomoyela(fundas dreapta),mijlocasii Blaszczykowski si Sahin plus varful Zidan.Chiar nu stiu pe cine va trimite Klopp in teren,pentru a putea face faza lui Maina,care acum doua etape au reusit ,dupa un meci foarte frumos un 3-3 la campioana Wolsburg,iar in ultima etapa o victorie cu 3-0 in fata lui Freibourg.

In meciurile directe,in ultimele 6,au fost 4 meciuri de 1-1,si fiecare cate o victorie(3-0 Dortmund si 1-0 Mainz).
Cota la o victorie Mainz este de 4,80,pe care o voi incerca.
Bafta,daca mai joaca cineva.

Scor:0-0NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
Alex_BrasovDate: Saturday, 2009-11-21, 4:42 PM | Message # 10
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
PENTRU EN3RGY23, NU SE POATE CONECTA SI M-A RUGAT SA II PUN URMATORUL PONT:

meci: bordeaux - valenciennes
pont: scor corect 2:1 pentru bordeaux
cota: 8.00
casA: CasaPariurilor
incredere: 5

Argumentatie:

Surprinzator sau nu, Valenciennes este formatia aflata pe primul loc intr un "Away Table", dar Bordeaux, liderul Ligue 1 isi doreste cu siguranta astazi toate cele 3 puncte. Cele 2 formatii sunt despartite de 5 puncte in clasament, iar daca luam in calcul faptul ca Valenciennes a inscris in multe din meciurile din deplasare, iar Bordeaux isi doreste victoria pentru a ramane in cursa pentru titlu, cred ca un scor de 2:1 este cel mai indicat pentru acest meci.

Scor:0-1 NECASTIGATOR -5

 
KruudDate: Saturday, 2009-11-21, 7:16 PM | Message # 11
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Grenoble - Lyon
Pronostic : victorie Lyon
Cota : 1.56
Casa de pariuri : 5Dimes
Incredere : 10

Argumentatie : Peste aproximativ 45 de minute Lyon va juca la Grenoble echipa care etapa trecuta a strans primul pct in acest sezon si care cu siguranta in acest meci vor juca ultra defensiv asa ca ma astept la o victorie indiferent de scor deoarece Lyon va ataca din primul minut si odata tot trebuie sa cedeze apararea celor de la Grenoble. Gazdele sunt condamnati la retrogradare deoarece sunt sanse infime sa mai scape iar in acest meci Lyon trebuie sa ia 3 pct pentru a ramane in lupta pentru titlu. Un lucru incredibil e faptul ca si Auxerre echipa lu Daniel Niculae se poate gandi la titlu pentru ca sunt la 2 pct de primu loc. Deci in aceasta seara ma astept la o victorie a Lyonezilor care ar trebui sa vina fara mari probleme iar sezonul trecut Lyon a castigat ambele meciuri cu 2-0 si un meci in cupa cu 4-0 iar in acest meci cred ca va fi la fel si sper sa fi fost inspirat.

Scor:1-1 NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz