Friday, 2024-06-28, 1:40 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
20 noiembrie
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-18, 4:14 AM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
BAFTA! happy

Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
cainelleDate: Thursday, 2009-11-19, 10:35 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:New Orleans - Phoenix
Pronostic:1
Cota:4.22
Miza:10u
Casa:Pinnacle
Argumentare:
Un meci interesant in aceasta noapte in NBA este cel dintre New Orleans si Phoenix Suns. New Orleans are un sezon destul de slab, 4 victorii si 8 infrangeri pana in acest moment. De partea cealalta Phoenix este cea mai in forma echipa din NBA, 10 victorii si 2 infrangeri. La new Orleans Chris Paul va lipsi, insa in ciuda acestui fapt New Orleans a castigat ultimul meci, acasa cu Clippers. Cele 2 echipe s-au mai intalnir pe terenul lui Phoenix, unde gazdele s-au impus cu 124-104. New Orleans are 10-2 in ultimele intalniri directe, iar echipa care a plecat cu a 2-a sansa a castigat 7 din ultimele 10 meciuri. Phoenix a avutmulte deplasari si cred ca echipa va fi obosita. Cu siguranta gazdele isi vor juca sansa si dece nu vor si castiga acest meci.

ANULAT! Ai scris 1 in loc de New Orleans

 
DanyiyeliDate: Thursday, 2009-11-19, 11:41 PM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Vicenza v Frosinone
Pont: Scor corect 1-1
Cota:5.50
Casa de pariuri:bet365
Incredere:10

Argumentare:
Gazdele ocupa locul 15 cu 3 victorii , 8 remize si 3 infrangeri , golaveraj 14-14 .
Pe teren propriu Vicenza a disputat 7 meciuri la care rezultatul final a fost de egalitate , golaveraj 6-6.
Oaspetii ocupa locul 7 cu 6 victorii , 3 egaluri si 4 infrangeri , golaveraj 20-17.
In deplasare Frosinone este cea mai buna echipa din serie B , cu 4 victorii si 3 infrangeri , golaveraj 12 – 9.
In ultima etapa ambele echipe au pierdut meciurile , Vicenza fiind invinsa la Ancona , scor 0-2 , iar Frosinone pierzand la Galipolli , scor 1-2.
Rezultatele directe de pe terenul Vicenzei sunt de partea oaspetiilor , care au doua victorii la activ, iar gazdele s-au impus doar o singura data.
Faptul ca pe teren propriu Vicenza nu pierde ,dar nici nu castiga , ca oaspetii nu au nicio remiza in deplasare inregistrata , si ca ambele echipe au pierdut in etapa trecuta , ma face sa ma gandesc ca un punct ar conveni ambelor echipe .
Cred ca meciul se va incheia 1-1 ,ramane sa vedem daca in al optulea meci consecutiv de pe teren propriu , Vicenza va remiza.

Bafta !

NECASTIGATOR -10

 
Alex_BrasovDate: Friday, 2009-11-20, 6:45 AM | Message # 4
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Marseille - Psg
Pont: peste 3,5 goluri in meci
Cota: 3.50
Casa: Gamebookers:
Incredere: 10
Argumentare:

Marseille si Psg, altadata clasate pe podium, se regasesc acum abia la mijlocul clasamentului. Marseille a oferit un joc formidabil runda precedenta, acel 5-5 uluitor cu Lyon, iar ambele echipe practica un fotbal frumos, ofensiv, dar si cu grave greseli defensive. Totusi jucatorii celor doua formatii sunt de super-clasa, iar in ultimul timp au aratat un apetit ofensiv extraordinar. Mizez pe o partida frumoasa, cu multe goluri, si implicit incerc un over 3,5 la Gamebookers. Bafta!

1-0 NECASTIGATOR -10

 
TaquitoDate: Friday, 2009-11-20, 10:44 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida: Rapid - Medias
Pont: sub 2.5 goluri
Cota: 2.19
Casa: 10bet
Incredere: 10

mediasul este echipa destul de incomoda ce a pus probleme marilor echipe din liga I. au un joc solid la mijlocul terenului, si mai putin bun in atac si aparare. inaintea ultimului meci de acasa(victorie 2-1 cu poli iasi) au avut un sir de 4 rezultate de egalitate. Rapidul nu are un joc prea constant, in ultimele 4 meciuri inregistrand 2 egaluri, o victorie, si o infrangere. cred ca mediasul va veni ptr un egal in giulesti. ma astept la un meci cu goluri putine.

4-1 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Friday, 2009-11-20, 10:52 AM | Message # 6
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
MECIUL ESTE PT FLOR_BEST,CARE ARE O MICA PROBLEMA SI NU SE POATE LOGA

Meci : Go Ahead Eagles v Maastricht
Pronostic : Maastrich
Cota : 5.5
Casa : Bet365
Incredere : 10/10

Argumentare

Eagles este ocupanta primului loc iar Maastricht se afla pe 10..cum in liga a 2-a nu conteaza clasamentul general decat in privinta primului loc care promoveaza direct in Eredivisie trebuie luate in calcul cele 4 perioadele.Prima perioada a fost castigata de Eagles deci are playoff-ul asigurat iar in a doua perioada s-au jucat 7/9 etape Maastricht fiind pe 4 cu 15 puncte 2 mai putin decat primul loc.Eagles are destul timp sa recupereze eventulalele puncte pierdute azi ca sa promoveze direct iar cota mi se pare foarte mica (1.6 pt eagles) intr-o partida asa importanta

Scor: 4-0 NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
razvansiposDate: Friday, 2009-11-20, 10:55 AM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Ciao, hai sa mai scriu si eu la valiza..
Partida: Avantul Reghin - Bihorul Beiuş
Pont: Avantul Reghin
Cota: 2.35
Casa: tobet
Incredere: 10
__

Sincer, mi-e sila de echipa locala, care pierde pe banda intalniri in fata unor adversari care anul trecut ii facea praf. Vezi ultima isprava de la Bistrita, cand a pierdut cu 1-4. Aceasta infrangere a fost precedata, bineinteles, de o alta infrangere, acasa, scor 1-2, cu CSM Sebes, cand Suteu a marcat in minutul 90 golul victoriei, cand absolut nimeni nu se mai astepta. Lotul celor de la Sebes : Bonta, Lazea, Joarză - portari; Aenoaiei, Balea, G. Bogdan, Carţiş, Tăut, Ciobriş, P. Luca, Pantea, Pocian, Fl. Popa, Mangra, M. Rusu, I. Silaghi, Trip şi Şerb. .
Sincer, este ultimul meci din acest sezon in care voi fi prezent pe stadion pentru a incuraja oarecum echipa din Reghin, insa le va fi greu de tot cu o echipa care trage la promovare. Singurele atuuri ale celor din Reghin fiind experienta lui Vilmos Stoica ( fost jucator la Gloria), si a juniorului Sorlea, care in ultimele 2 etape si-a trecut numele pe lista marcatorilor. Normal, daca se juca acum 1-2 ani, trebuia sa fie o victorie clara pentru reghineni, in componenta avand jucatori ca Bruncevic, Astilean, Sarmasan, Bajko ( atacantul celor de la Muresul Deva in momentul de fata).
Nici cu o victorie reghinenii nu s-ar indeparta de pe ultimul loc, insa ar mai fi loc de sperante pentru evitarea acesteia.
O infrangere azi, ar fi capitala pentru reghineni, care nu stiu pentru ce ar mai lupta in retur.
Bafta!

5-0. +13.5

 
asterixDate: Friday, 2009-11-20, 11:14 AM | Message # 8
silence, i kill you
Group: Checked
Messages: 141
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
VINERI 20.11.2009
Vicenza v Frosinone
pont; pauza -final VICENZA -VICENZA
COTA;2.4
CASA;BET365
incredere;10

Argumente
vicenza joaca cel de al 8 -lea meci pe propriul teren si va incerca insfirsit sa obtina o victorie dupa seria de 7 egaluri consecuive
07/11/2009 Serie B Vicenza vs. Grosseto E - 0:0
26/10/2009 Serie B Vicenza vs. Mantova E - 1:1
11/10/2009 Serie B Vicenza vs. Cesena E - 0:0
26/09/2009 Serie B Vicenza vs. Triestina E - 0:0
19/09/2009 Serie B Vicenza vs. Gallipoli E - 2:2
12/09/2009 Serie B Vicenza vs. Ascoli E - 2:2
29/08/2009 Serie B Vicenza vs. Sassuolo E - 1:1
in unele dintre ele a condus si a fost egalata pe final cu mantova a condus cu 1-0 si a fost egalata in min 90 ,cu ascoli dupa 1-1 la pauza a condus 2-1 si afost egalata in min 88 si cu sasuolo au condus cu 1-0 si au fost egalati,acest lucru arata ca desi nu joaca foartye rau acasa au fost loviti de ghinion si nu au reusit sa cistige,azi cred ca ghinionul se sparge si se va impune in fata celor de la frosinone care desi joaca bine afara in ultimul meci au pierdut 2-1 la galiopoil
07/11/2009 Serie B Gallipoli vs. Frosinone Î - 2:1
24/10/2009 Serie B Ancona vs. Frosinone Î - 3:1
17/10/2009 Serie B Modena vs. Frosinone V - 0:3
03/10/2009 Serie B Piacenza vs. Frosinone V - 0:2
19/09/2009 Serie B Empoli vs. Frosinone Î - 2:0
06/09/2009 Serie B Lecce vs. Frosinone V - 1:3
21/08/2009 Serie B Salernitana vs. Frosinone V - 1:2
dupa cum vedem frosinone are 4l si 3w in deplasare deci nici un egal ,ultimele 3 meciuri jucate de frosinone s-au ioncheiat cu 3 infringeri pt ei 3-1 la ancona ,0-3 acasa cu sasuolo si 2-1 la galiopoli,cred ca sunt premize favorabile pt prima victorie pe propriul teren a vicenzei CARE CRED CA VA FORTA VICTORIA SI O VOR OBTINE INCA DIN PRIMA REPRIZA

Scor: 2-0 (1-0) Castigator +14

 
militia01Date: Friday, 2009-11-20, 5:47 PM | Message # 9
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Cambuur : Emmen
pont:Emmen
cota:8
casa:stanleybet
incredere:10

Un meci in care favorita este Cambuur insa se poate ivi o surpriza in acest meci,deoarece gazdele s-ar putea sa fie mai relaxate in acest meci avand in vedere distanta in clasament,insa Emmen trebuie neaparat sa iasa din zona retrogradabila si cred ca vor lupta mult in acest meci.Gazdele este o echipa a atacului,in multe randuri primind multe goluri pe contraactac si cred ca Emmen va profita de acest lucru.
Ultimele 3 intalniri arata asa:
2009 - Feb 6 Finished 25 Emmen 3-2 Cambuur More details about Emmen-Cambuur game
2008 - Aug 29 Finished 4 Cambuur 6-2 Emmen More details about Cambuur-Emmen game
2008 - Mar 10 Finished Cambuur 0-1 Emmen

Eu cred ca se poate orice in acest meci!
Bafta

1-0 NECASTIGATOR -10

 
alizeeDate: Friday, 2009-11-20, 5:47 PM | Message # 10
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida cambuur emmen
pont 7 goluri sau mai multe (>=7)
cota 13
casa stanleybet
incredere 10

argumentare
in etapa a 17 a eerste divisie se intalnesc cambuur ocupanta pozitiei 3 in clasament si emmen locul 18 din 20 de echipe
06-02-2009 Eerste Divisie Emmen 3 - 2 Cambuur
29-08-2008 Eerste Divisie Cambuur 6 - 2 Emmen
10-03-2008 Eerste Divisie Cambuur 0 - 1 Emmen
23-11-2007 Eerste Divisie Emmen 2 - 0 Cambuur
02-02-2007 Eerste Divisie Emmen 0 - 1 Cambuur
29-09-2006 Eerste Divisie Cambuur 0 - 2 Emmen
20-01-2006 Eerste Divisie Cambuur 1 - 1 Emmen
09-09-2005 Eerste Divisie Emmen 3 - 0 Cambuur
13-05-2005 Eerste Divisie Cambuur 0 - 1 Emmen
10-12-2004 Eerste Divisie Emmen 1 - 0 Cambuur
pe cambuurstadion din leeuwarden echipa gazda tinteste victoria care ar putea-o propulsa pe primul loc in functie de meciurile celorlalte echipe
cambuur e o echipa ofensiva care inscrie foarte multe goluri 43 de goluri in 16 meciuri
sper ca azi o va face de cat mai multe ori in poarta celor de la emmen care au primit 38 de goluri in primele 16 etape
bafta

1-0 NECASTIGATOR -10

 
KruudDate: Friday, 2009-11-20, 7:08 PM | Message # 11
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Cambuur - Emmen
Pronostic : peste 2.5 goluri marcate in meci
Cota : 1.45
Casa de pariuri : Interwetten
Incredere : 10

Argumentatie : In aceasta seara Cambuur va avea un meci care la prima vedere pare usor dar nu prea e deloc asa deoarece Emmen mereu le-a cam pus probleme si in acest meci se poate intampla orice dupa parerea mea si cred ca cel mai potrivit pariu ar putea fi un meci cu minim 3 goluri asta si pentru ca Cambuur este o echipa care marcheaza mult si de obicei in liga 2 din Olanda se marcheaza mult si sper sa fi fost inspirat cu acest pronostic.

1-0 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Friday, 2009-11-20, 10:03 PM | Message # 12
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Marseille-PSG
Pont:1-3 scor corect(victorie PSG)
Cota:81
Casa:Eurobet
Incredere:10

Meci foarte interesant in Franta in aceasta seara,meci in care se intalnesc Marseille si PSG,doua echipe cu un atac foarte bun.
Marseille vine dupa un meci nebun contra lui Lyon,cu intoarceri de scor si cu 10 goluri marcate,iar PSG vine dupa infrangerea de pe teren propriu cu 0-1 in fata lui Nice.
In acest moment Marseille ocupa locul 8 cu 19 puncte dupa 11 meciuri jucate,iar PSG locul 12 cu doar 16 puncte.

La prima vedere pare un meci de 1 solist,dar Franta este un campionat foarte imprevizilbil,dovada infrangerea lui PSG pe teren propriu din etapa trecuta.
In loturile celor doua echipe intalnim jucatori foarte experimentati precum B. Cheyrou,Lucho González,F. Morientes, M. Niang,la MArseille si G. Hoarau,L. Giuly, C. Makelele, si G. Coupet la PSG.

Cred ca va fi u8n meci foarte deschis,ambele echipe isi vor dori victoria si sper sa asistam la o mica surpriza din partea multor pariori,dar nu si a mea,si PSG sa castige acest meci.Daca o va face si cu acest scos,cu atat mai bine.
Bafta!!!

UPSSSS!!!!! Am postat dupa ce a inceput meciul.Am uitat ca incepuse sa fac analiza si a trecut timpul.


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz