Friday, 2024-06-28, 1:37 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
18 Noiembrie
hunedoara1979Date: Wednesday, 2009-11-18, 6:00 PM | Message # 16
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Partida: U.Craiova- CFR Cluj
Pont : Craiova conduce la puaza cu 2:0
Cota: 23
Casa: Gamebookers
Incredere: 10

Argumentare:
Ultima sansa pentru echipa olteana pentru a mai spera la un loc in Europa se joaca astazi la Craiova
intre echipa din localitate si CFR Cluj castigatoarea ultimelor 2 editii a Cupei Romaniei.
Gazdele au cativa absenti de marca si anume Trica si Prepelita si spera ca prin jocul prestat de ceilalti sa poata sa produca o bucurie celor peste 10.000 de spectatori ca se anunta la acest meci.
Cred ca echipa gazda a dat semne ca incepe sa joace din nou fotbal, dispune de cativa jucatori talentati si pot spera la un meci mare care sa aduca victoria.
Oaspetii vin in Banie cu un nou antrenor, italianul Mandrolini fiind cel care a luat locul portughezului Conceicao.
Atmosfera la oaspetii nu cred sa se fi schimbat atat de mult jucatorii din Cluj au cateva probleme cu patronatul multi dintre ei fiind se pare disponibilizati in iarna datorita jocurilor din acest inceput de campionat.
Nu cred ca antrenorul italian sa fi avut timp sa aduca schimbari mari in echipa si sa imprime ideile tehnico-tactice in cele cateva zile de cand a preluat echipa.
Gadele stiu ca daca vor inscrie repede suporterii ii vor sustine in continuare toata lumea stie ca in Banie oltenii nu au rabdare cu propii jucatori si daca scorul nu este vavorabil vor incepe cu fluieraturile si cu scandarile anti Mititeu.
Asadar mizez pe deschiderea scorului de gazde urmate unul sau doua contraatcuri care sa duca si la al doilea gol in prima repriza.
Un pariu mai mult decat greu un pariu bazat pe jocul bun cred eu al gazdelor, care daca reusesc sa deshida scorul poate sa imi reuseasca.
PS: IN ORICE SPORT EXISTA SI MINUNI

0-1 NECASTIGATOR -10

 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz