Sunday, 2024-06-30, 9:23 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
11 Noiembrie
DanyiyeliDate: Sunday, 2009-11-08, 10:45 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Succes!
 
cainelleDate: Tuesday, 2009-11-10, 10:08 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Chicago - Denver
Pont:Chicago
Casa:Bet365
Cota:2.3
incredere:10u

Argumentatie:
In noaptea careurmeaza Chicago Bulls primeste vizita celor de la Denver Nuggets. Chicago are un inceput de sezon foarte bun, cu 4 victorii si 2 infrangeri si are 3 victorii consecutive,acasa cu Milwaukke si Charlotte si in deplasarea de la Cleveland. De partea cealalta Denver vine dupa 4 meciuri jucate consecutiv in deplasare, dintre care primele 2 au fost castigate, la Indiana si New Jersey, iar ultimele 2 la Miami si Atlanta pierdute. Anul trecut Chicago a invins acasa pe Denver, ceea ce ma astept si in aceasta noapte. Trebuie se taniem cont si de faptul ca in ultimele 6 meciuri dintre cele 2 echipe, de fiecare data au castigat gazdele, ceea ce sper sa se intample si astezi.

Scor: 89-90 NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Tuesday, 2009-11-10, 11:07 PM | Message # 3
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Pronostic: over 198,5
Cota:1.93
Casa de pariuri: 10Bet
Incredere: 10

Argumentare:
Am ales o intalnire intre 2 echipe care se bazeaza foarte multe pe cartea atacului.Dallas favorita din seara asta dupa mine,pe cat de multe puncte primeste pe atat de mult si inscrie ceea ce ma face sa cred ca se va depasi usor acest over de 198,5...
5. Houston 82 53 29 8070:7742 135
6. Dallas Maver. 82 50 32 8343:8181 132

Un meci aparent echilibrat intre doua rivale din Texas.Ambele au acelasi scor in acest debun de sezon 4V si 2I si amandoua vin dupa o victorie,Dallas a invins Toronto (129-101),iar Houston a trecut de Oklahoma (105-94).Echipele au impartit victoriile in cele 4 meciuri din sezonul trecut,fiecare castigand un meci acasa si in deplasare.

Cele doua echipe merg destul de bine insa sper ca in aceasta seara sa se depaseasca din nou 100 puncte de fiecare echipa smile

Multa bafta si la cat mai multe puncte baieti smile

Scor: 121 - 103 CASTIGATOR +9,3

 
patoDate: Wednesday, 2009-11-11, 0:23 AM | Message # 4
Private
Group: Checked
Messages: 8
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Campinense v Vasco da Gama
Pont: Pauza/Final Campinense-Vasco da Gama
Cota: 29
Casa: Bet365
Incredere:8/10

In etapa a 35-a din divizia secunda braziliana se intalnesc in aceasta noapte pe Estádio Governador Ernani Sátyro din Campina Grande echipa locala Campinense si mult mai celebra Vasco da Gama.Oaspetii tocmai au reusit etapa trecuta sa-si asigure promovarea matematica in prima liga in timp ce Campinense lupta din greu sa evite retrogradarea,fiind in acest moment la sase puncte de primul loc neretrogradabil.Cei de la Vasco da Gama sunt inca putin euforici dupa ce au sarbatorit tot week-end-ul revenirea pe prima scena braziliana dupa numai un an de Serie B,si cred ca vor fi condusi la pauza de Campinense ,gazdele fiind mult mai motivate,dar ,in a doua repriza diferenta de valoare isi va spune cuvantul si Vasco da Gama va intoarce rezultatul si va castiga.Vasco da Gama are un blazon de aparat si nu isi permite sa faca favoruri nimanui,chiar daca si-a atins deja obiectivul.Si in precedentul meci disputat de Campinense acasa s-a produs rasturnarea rezultatului inregistrat la pauza(la pauza conduceau oaspetii de la Sao Caetano si s-a terminat 2-1 pentru Campinense) si sper ca si in aceasta etapa Campinense sa ofera o disputa plina de suspans,dar de data asta sa fie invers:Campinense sa conduca la pauza si sa fie in cele din urma invinsa!Sa fie cu noroc!

Scor : 0-1 (0-1) NECASTIGATOR -8

 
MoneyFishDate: Wednesday, 2009-11-11, 1:04 AM | Message # 5
Major
Group: Checked
Messages: 99
Awards: 1
Reputation: 10
Status: Offline
Meci: DEN Nuggets v CHI Bulls
Pronostic: CHI Bulls +3.00
Cota: 1.90
Casa: bet365
Incredere: 10/10

Justificare: In acest meci se intalnesc DEN Nuggets locul 5 si care are in acest campionat pana acum 5 victorii si 2 infrangeri si CHI Bulls ce ocupa locul 8 cu 4 victorii si 2 infrangeri. Cei de la CHI Bulls vin dupa o serie foarte buna de 3 victorii consecutive, in timp ce cei de la DEN Nuggets vin dupa 2 infrangeri consecutive. La capitolul intalniri directe conduc cei de la DEN Nuggets cu 8 victorii in timp ce cei de la CHI Bulls au 6 victorii. In acest an cele doua formatii s-au intalnit o singura data, meci castigat de catre cei de la CHI Bulls cu scorul 116:99. Cred ca si de aceasta data se vor impune tot cei de la CHI Bulls.

Scor: 90-89 CASTIGATOR + 9

 
Alex_BrasovDate: Wednesday, 2009-11-11, 1:18 AM | Message # 6
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Brasiliense - Sao Caetano
Pont: Draw or Sae Caetano
Cota: 1.55
Casa: Stanleybet
incredere: 10

In etapa a 35-a din divizia secunda se intalnesc Brasiliense si Sao Caetano. Brasiliense este pe locul 14 in timp ce Sao Caetano este pe 10. Cele doua formatii sunt despartite de doar 5 puncte. In istoricul confruntariloro directe, Brasiliense nu a invins niciodata, facand 3 remize si pierzand de alte 4 ori. Cred ca vom asista la un meci frumos, in care oaspetii vor obtine cel putin un punct.

2-2 CASTIGATOR +5,5

 
kelppaDate: Wednesday, 2009-11-11, 8:12 AM | Message # 7
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
meci:Mallorca-Valladolid
pron:Malorca merge se califica mai departe
cota:2,20
casa:interwetten
miza 10

Dupa etapa de duminica din primere,azi se joaca returul in Cupa Regelui.In meciul tur Valladolid s-a impus cu 2-1 in fata Mallorcai iar azi va avea o misiune f.grea .Dupa cum bine stim ,Mallorca a ajuns in sezonul trecut pana in semifinalele cupei si pare un adversar dificil pt.oaspetii de azi.
In primera echipe merge bine,in special acasa unde are 5 victorii din 5 cu un golavrej de 1-1.In ultima etapa pe Camp Nou au cedat cu 4-2 in fata Barcelonei,intr-o partida f. spectaculoasa.
Oaspetii sunt pe locul 14 in primera cu 10p si vor avea o misiunea grea in lupta pt.supravietuire in prima liga.1-2-2 este bilantul partidelor din deplasare,5 goluri inscrise si 9 primite si-au remizat 0-0 acasa cu Xerez in ultima etapa.
Cred ca echipa gazda poate acoperi handicapul de un gol mai ales ca pe propriul teren este o echipa redutabila si mizez ca Mallorca se va califica mai departe,chiar daca o va face in cele 90 de min,extra-time sau lovituri de departajare.
In ultimele 2 intalniri din 2009 de acasa Mallorca s-a impus cu 2-0 in aprilie si 3-0 in 27 septembrie,inca un motiv sa cred ca si azi se va impune si califica totodata.

Scor 1-0 CASTIGATOR +12

 
alizeeDate: Wednesday, 2009-11-11, 10:10 AM | Message # 8
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida murray blake
pont blake
cota 6
casa bet365
incredere 10

argumentare
in a patra zi a turneului de la paris se intalnesc numarul 4 atp britanicul andy murray si americanul in varsta de 29 de ani james blake numarul 41 mondial
este a treia intalnire intre cei 2 jucatori scorul fiind egal 1 1
Blake James (USA) Murray Andy (MB) [4 BYE]
Dupa alegeri 50 % (0 x) 50 % (0 x)
Dupa cote 18.59 % (4.95) 81.41 % (1.13)
Dupa suprafata 41.89 % 58.11 %
TOTAL 36.83 % 63.17 %
desi scotianul este favorit in meciul de azi el este mai mult cu gandul la turneul campionilor care incepe saptamana viitoare la londra
cred in sansa lui blake de a castiga acest meci
bafta

6-3,6-7,7-6NECASTIGATOR -10

 
hunedoara1979Date: Wednesday, 2009-11-11, 11:00 AM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci: David Guez- Gael Monfils
Pronostic: David Guez
Cota:6.25
Casa: unibet
Incredere: 10/10

Am ales acest pariu pentru ca se poate, sapatama trecut Monfils a iesit din primul tur pierzand in fata lui Garcia Lopez.
David Guez conational cu Monfils are 3 victorii aici, 2 in calificari si una ieri cand a trecut de Wawrinka.
Clar diferenta dintre cei 2 este mare si in favoarea lui Monfils dar cred ca atitudinea cu care fiacare intra la acest meci este diferita.
MONFILS NU MAI ARE CHEF DE TENIS SI CAND ESTE CONDUS ABANDONEAZA, l-am urmarit de cateva ori si de fiecare data cand era condus se dadea lovit, ESTE UN JUCATOR CU REALE CALITATI dar cred ca inconstanta si faptul ca renunta repede la meci cand este condus m-a determinat sa-l aleg pe Guez care daca va reusi un break atunci are mari sane sa se impuna.
Ma bazez pe VOINTA LUI GUEZ DE A ARATA CONATIONALILOR SAI CA POTE SA INVINGA INCA UN JUCATORI DE TOP, stim cu totii ce ar insemna pentru el inca o mare victorie dupa cea de ieri.
Cei doi nu sa-u mai intalnit niciodata Guez jucand challengeruri si furtures.
Numarul 17 in clasamentul ATP poate fi doborat de numarul 179 sa vedem.

4-6,5-7 NECASTIGATOR -10

 
marcelDate: Wednesday, 2009-11-11, 2:33 PM | Message # 10
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
meci:meci: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
pont:Athletic Bilbao
cota:1,5
casa: bet at home
incredere: 10

argument :
In acest meci se intalnaesc doua echipe din ligi diferite . alhletic bilbao a pierdut meciul din tur cu scorul 2-0 care mi se pare exagerat . athletic bilbao este pe lopcul o in campionat cu 16 puncte dupa 10 etape iar cei de la rao vallecano sunt pe locul 6 dar in secunda division cu 16 puncte dupa 11 etape . athletic bilbao are jucatori care ar putea face diferenta si cred ca vor castiga la cel putin un gol . e posibil chiar sa se califice chiar daca au pierdut cu 2-0 in tur .

Scor 2-2 NECASTIGATOR -10

 
underlineDate: Wednesday, 2009-11-11, 3:51 PM | Message # 11
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Southampton - Charlton
Pronostic: peste 3, 3,5
Cota: 2,80
Casa: bet 365
Incredere:10/10

Acest meci se disputa in cadrul Johnstone's Paint Trophy, in care evolueaza echipele din ligile inferioare ale Angliei. Partida dintre Southampon si Charlton aduce 2 echupe cu o rivalitate destul de ridicata, cu foarte multe meciuri directe, unele cu goluri destul de multe. Ultimele 9 meciuri arata un echilibru aproape perfect intre ele cu 3 victorii ale sfintilor si 2 ale celor de la Charlton, 7 din aceste meciuri disputandu-se in Premier League. In turul anterior, S'hampton a trecut greu. dupa penalty-uri de Torquay in timp ce Charlton s-a distrat cu Barnet (care a trecut la randul ei de millwall) cu 4-1.

2-1 5 UNITATI SE RAMBURSEAZA -5


http://betfairblog.wordpress.com/
 
TaquitoDate: Wednesday, 2009-11-11, 4:54 PM | Message # 12
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Tommy Robredo - Tomas Berdych
Pronostic: Tommy Robredo va castiga cu 2-0 la seturi
Cota: 4,72
Casa: Pinnacle
Incredere: 10

meci din runda a-2-a din cadrul mastersului pe la Paris(turneu indoor). In prima runda Robredo a avut liber, in timp ce Berdych a jucat cu francezul Vincent Millot. Desi s-a impus in 2 seturi, cehul a avut probleme cu francezul, fiind condus in al doilea set cu 5-2, dar a revenit si a castigat tie-breakul. Robredo a jucat saptamana trecuta la Valencia(indoor) unde a ajuns in semifinale fiind invins de Verdasco. Scorul intalnirilor directe este 2-4 ptr Berdych. Cred ca spaniolul este mult mai in forma si se poate impune in 2 seturi.

6-4,6-4 CASTIGATOR +37,2

 
tzutzuDate: Wednesday, 2009-11-11, 5:17 PM | Message # 13
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Partida:Roger Federer-Julien Benneteau
Pont:2-1 scor corect(Federer)
Cota:6,50
Casa:William Hill
Incredere:10

Argumentare:

Inca de la inceput vreau sa va anunt ca nu prea ma pricep la tennis.
Am ales insa aceasta partida,la aceasta cota si cu aceasta miza din mai multe motive.
Meciul se desfasoara in cadrul turneului de la Paris,iar suprafata este Hard.
Aruncand ochii peste cateva statistici din acest turneu,am observat ca Federer,nu a reusit sa treaca niciodata de faza sferturilor.
In intalnirile directe dintre cei doi,Federer conduce cu 2-0,pe hard a castigat in doua seturi,6-3,6-3,si pe zgura in 3 seturi 6-4,7-5,7-5.
De mentionat faptul ca meciul in 3 seturi a fost tot in Franta,la Roland Garros.
Singurul atu pe care il poseda francezul in fata elvetianului,este primul serviciu.
Momentan ,francezul ocupa pozitia 49 in clasamentul ATP.
Sper,ca jucand in fata publicului,sa reuseasca sa castige si el un set,si cum in tennis,ca si in fotbal sunt o gramada de surprize,cred ca am sanse sa prind acest pariu.

Scor 1-2 NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
en3rgy23Date: Wednesday, 2009-11-11, 6:52 PM | Message # 14
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Espanyol -Getafe
Pronostic: 1-0 scor corect[Espanyol]
Cota:7.50
Casa:Stanleybet
Incredere: 5

Mizez pe acest din doua motive: primul ar fi cel al jocului slab prestat de ambele echipe in meciul din tur in care getafe a reusit sa inscrie in urma unor faze create din cauza lipsei de concentratie a celor de la espanyol , iar getafe venind in acest meci cu avantajul scorului de 2-0 vor iincerca sa nu piarda azi ,dar si daca vor pierde vor incerca sa piarda meciul la limita scorului de 1-0 scor care ii duce mai departe in cupa, iar al doilea motiv ar fi istoricul intalnirilor directe in care predomina scorul de 1-0 , cu putin noroc ma astept sa prind acest scor .
BAFTA

1-1NECASTIGATOR -5

 
KruudDate: Wednesday, 2009-11-11, 9:25 PM | Message # 15
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida : Mallorca - Valladolid
Pronostic : Mallorca castiga cu 3-1
Cota : 12
Casa de pariuri : Bet 365
Incredere : 3
Argumentatie :

In aceasta seara Mallorca va da piept cu o rivala din campionat care a castigat meciul tur cu 2-1. In acest meci eram indecis deoarece vroiam sa iau ba 2-1 ba 3-1 dar ma gandesc ca gazdele nu vor astepta sa treaca timpul iar ca desfasurare ma astept la o victorie clara a gazdelor iar oaspetii sa marcheze pe final si ca lot de jucatori dupa parerea mea gazdele au un lot mai bun si cele 2 echipe s-au mai intalnit in acest sezon iar Mallorca a castigat acasa cu 3-0 iar in acest meci ma astept cam la aceeasi desfasurare numai ca vor marca si oaspetii deoarece vor veni la acest meci ca sa atace si sper sa fi fost inspirat cu acest pronostic dar nu ii dau prea multe sanse de reusita.

1-0 NECASTIGATOR -3

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz