Friday, 2024-06-28, 1:17 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
25 Ianuarie
DanyiyeliDate: Friday, 2010-01-22, 4:43 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Ultimele ponturi serioase...apoi jucam la cacealma
 
alizeeDate: Sunday, 2010-01-24, 8:49 PM | Message # 2
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
partida y j chan/niculescu raymond/stubbs
pont chan/niculescu
cota 2 75
casa bet365
incredere 10

argumentare
in runda a treia a turneului de dublu feminin de la australian open se intalnesc veteranele raymond/stubss 36 respectiv 38 de ani si noul val format din chan 20 de ani si compatrioata noastra monica niculescu 22 de ani
Dupa alegeri 50 % (0 x) 50 % (0 x)
Dupa cote 64.45 % (1.39) 35.55 % (2.52)
Dupa suprafata 55.56 % 44.44 %
TOTAL 56.67 % 43.33 %
prima intalnire dintre cele doua perechi
in prima runda raymond si partenera ei au trecut de dublul koryttseva/kustava si apoi de coin/pelletier ambele partide incheindu-se in 2 seturi
chan si niculescu au trecut de adamczak/kriz si in turul doi de rusoaicele kudryavtseva/makarova
sper ca tineretea va invinge experienta
bafta

5-7 ; 3-6 NECASTIGATOR -10
 
KruudDate: Sunday, 2010-01-24, 10:41 PM | Message # 3
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Fernando Verdasco - Nikolay Davydenko
Pont : 3-1 Davydenko
Cota : 3.75
Casa : Bet365
Incredere : 10

Argumentare : Intr-o partida contand pentru etapa 4 de la turneul de tenis de la Melbourne se vor intalni spaniolul Verdasco si marele jucator rus , Davydenko care in ultima perioada e decis sa joace un tenis de calitate si sa nu se mai implice in jocurile de culise si se pare ca noua postura in care se afla ii vine de minune si isi arata adevarata valoare pentru ca Davy are o mare experienta in tenis si cu siguranta va castiga acest meci si dupa parerea mea cred ca o va face in 4 seturi. In meciul precedent Verdasco a trecut de Koubek care s-a retras in setul 2 dupa ce a pierdut primul set cu 6-1 iar Davydenko a trecut in 3 seturi de Monaco 6-0 6-3 6-4 iar in aceasta partida rusul va incerca sa isi faca meciul usor si cred ca va reusi sa il invinga pe Verdasco in 4 seturi.

2-2 (dupa 4 seturi) NECASTIGATOR -10

 
militia01Date: Monday, 2010-01-25, 0:06 AM | Message # 4
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Boca Juniors - River Plate
pont:over 2.2,5
miza:10
cota:1.8
casa:bet365

Inca un super derby intre cele 2 mari echipe ale Argetinei,prima partida din turneul de vara s-a soldat cu victoria celor de la River care i-a batut cu 3-1,iar in aceasta partida Boca doreste revansa.In acest turneu au fost multe goluri deoarece antrenorii au rulat toti jucatorii cautand formula ideala pentru prim' 11.Boca anunta ca si in acest meci va face rotatie de jucatori,insa pentru River orice derby impotriva celor de la Boca este unul serios si nu vor dori sa piarda,vor utila jucatorii titulari.
In plus revine Ortega,o piesa importanta in tabara celor de la River Plate,care declara ca si el vrea sa guste o eventuala infrangere a eternei rivale.Mizez pe multe goluri in aceasta partida.Sper sa nu se goleasca caruta de goluri si sa fie si in aceasta partida biggrin
Bafta

1-1 Jumatate de miza este pierduta,jumatate se ramburseaza -5

 
hunedoara1979Date: Monday, 2010-01-25, 2:06 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Roger Federer- Leyton Hewitt
Pont : 3-1 Roger Federer
Cota : 3.75
Casa : Bet365
Incredere : 10

Australienii vor avea ce vedea astazi pentru ca idolii lor joaca doua meciuri tari, eu m-am oprit la partida dintre elevtianul federer si australianul hewitt.
Federer conduce 14-3 ultima castigata anul trecut la US Open in patru seturi si este clar favoritul si in acest meci pentru ca australianul nu are nici o sansa sa mearga mai departe, trecand usor de Andreev, Hanescu si Montanes.
Hewitt are suportul publicului si avand un adversar mai putin in forma ar putea sa-i castige un set mai ales ca daca a reusi asta anul trecut cand tatuca Federer era mult mai bun decat acum de ce nu ar reusi si acum, plus ca el stat pe teren mai putin jucand doar un set si ceva in ultima partida si din ce am vazut eu joaca ceva tenis.

3-0 NECASTIGATOR -10

 
DanyiyeliDate: Monday, 2010-01-25, 4:27 AM | Message # 6
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Partida:Novak Djokovic v Lukasz Kubot
Pont:Lukasz Kubot to win 2 games or less (in setul 2)
Cota:4,25
Casa:William Hill
Incredere:10

Argumentare:
Australian Open programeaza astazi ultimile 4 partide din R16. Pana acum am avut parte de meciuri spectaculoase,iar la acest lucru ma astept si la partida de astazi.
Tanarul dar atat de experimentatul Djokovic il intalneste pe nr 86 mondial,polonezul Kubot un jucator ce s-a impus usor pana acum,dar in fatza unor adversari mai slab cotati.Lukas Kubot, este un tenismen care joaca decisiv, si ii place sa conduca punctul. Kubot are serviciu puternic, joc bun la fileu ,dar Djokovic (favoritul nr 3 al turneului) este de departe cel mai bun si ar trebui sa treaca la pas de polonez.

Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
21/01/2010 R64 Kubot, Lukasz vs. Giraldo, Santiago 3:1 6:4 3:6 6:3 6:1
19/01/2010 R128 Kubot, Lukasz vs. Zverev, Mischa 3:0 6:3 6:3 6:3

Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
23/01/2010 R32 Djokovic, Novak vs. Istomin, Denis 3:0 6:1 6:1 6:2
21/01/2010 R64 Djokovic, Novak vs. Chiudinelli, Marco 3:1 3:6 6:1 6:1 6:3
19/01/2010 R128 Djokovic, Novak vs. Gimeno-Traver, Daniel 3:0 7:5 6:3 6:2

Nole a avut un parcurs f. bun pana acum,a aratat ca poate da totul inca de la inceput,iar la acest lucru ma astept si astazi in meciul contra lui Kubot,pe care l-a mai invins in singura intalnirea directa dintre cei 2,cand i-a spulberat visul de a castiga un turneu,tocmai in tzara lui Djokovic.

10/05/2009 Belgrade, Serbia F Europa Zgura rosie Djokovic, Novak 2:0 6:3 7:6

6-2 CASTIGATOR +30

 
TaquitoDate: Monday, 2010-01-25, 1:21 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 112
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Partida: Egipt - Camerun
Pont: Camerun inscrie golul al-3-lea din meci
Cota: 4.4
Casa: william hill
Incredere: 10

Argumentare: asa cum s-a vazut in meciurile anterioare camerunezii incep mai greu meciul. Egiptul are o echipa bine sudata dar imbatranita. ma astept ca ei sa inscrie in prima repriza si ca in a doua repriza Camerunul sa incerce sa revina in meci. in atacul Egiptului vor fi Zidan si Moteb iar la Camerun Eto'o si Idrissou.

Egipt a inscris pentru 2-1 NECASTIGATOR -10
 
marcelDate: Monday, 2010-01-25, 3:23 PM | Message # 8
Daca ar scrie pe bani femei, as dormi in pat cu ei
Group: Checked
Messages: 192
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Egipt-Camerun
pronostic:Egipt să câştige şi peste 2.5 goluri combinate marcate în meci
cota:4,5
casa:gamebookers
incredere:9

argument:
Acest meci se joaca in cadrul cupei africi . camerun o echipa destul de slaba in comparatie cu egiptul . camerunezi au reusit calificarea mai departe din grupe cu 4 puncte ei avand nevoie in ultimul meci nevoie de un punct si cu greu l-au obtinut . au fost dominati pe final chiar daca aveau un om in plus . de cealalta parte egiptu nu a avut probleme ei reusind o victorie rasunatoare cu 3-1 contra nigerienilor ei reusind chiar sa intorca scorul de la 1-0 la 1-3 .Egipteni au o echipa foarte buna si chiar daca nu sunt printre favoriti acestui turneu eu cred ca pot castiga cupa .

1-1 timp regulamentar, necastigator -9
 
ShadowDate: Monday, 2010-01-25, 3:52 PM | Message # 9
Umbra ce va urmareste
Group: Checked
Messages: 9
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Partida: Lecce - Piacenza
Pont Egal pauza/ Lecce final
Cota:4,33
incredere:10
casa:bet365

arg:
In Serie B se intlanesc astazi Lecce, ocupanta locului 3 si Piacenza, ocupanta locului 21.Astfel pretentiile echipelor sunt diferite. Lecce se bate la promovare in timp ce Piacenza se lupta pentru evitarea retrogradarii.Asta au un test destul de usor impotriva Piacenzei,insa sunt sigur k ei isi vor vinde scump pielea in aceasta partida,dar repriza a doua le va aduce succes-ul.

1-0 pauza, necastigator, -10
 
betivuDate: Monday, 2010-01-25, 5:33 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 2
Reputation: 3
Status: Offline
Partida : Samsunspor-Karsiyaka
Pronostic / Handicap 1-0 : Egal
Cota : 3,55
Casa : Bwin
Incredere : 10

Ultimul meci din etapa a 19-a in divizia secunda turceasca iar Samsunspor se afla in zona retrogradarii pe cind Karsiyaka se bate pentru locurile de promovare ; Samsunspor - locul 16 cu 17 puncte - 5 victorii , 2 egaluri si 11 infringeri - pe teren propriu 3 victorii , 1 egal si 4 infringeri ; Karsiyaka pe locul 6 30 de puncte - 9 victorii , 3 egaluri si 6 infringeri - in deplasare 3 victorii si 5 infringeri ; un egal sau o victorie la limita pentru oaspeti as vedea aici , mizez pe cea din urma considerind forma buna a oaspetilor cu 4 victorii , 1 infringere si 1 egal in ultimele meciuri ; intilniri directe :
30/08/2009 Liga a 2-a Karsiyaka vs. Samsunspor 2:0
08/02/2009 Liga a 2-a Samsunspor vs. Karsiyaka 2:1
21/09/2008 Liga a 2-a Karsiyaka vs. Samsunspor 0:0
24/02/2008 Liga a 2-a Samsunspor vs. Karsiyaka 1:2
01/10/2007 Liga a 2-a Karsiyaka vs. Samsunspor 3:2
25/07/2007 Cappadocia Cup Grupa A Karsiyaka vs. Samsunspor 4:0
30/04/2007 Liga a 2-a Karsiyaka vs. Samsunspor 1:2
19/11/2006 Liga a 2-a Samsunspor vs. Karsiyaka 1:1
05/05/1996 Superliga Samsunspor vs. Karsiyaka 4:1
10/12/1995 Superliga Karsiyaka vs. Samsunspor 1:0

1-2, castigator, +25.5

 
Alex_BrasovDate: Monday, 2010-01-25, 6:26 PM | Message # 11
IDIOT
Group: Blocked
Messages: 325
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Partida: Charlton - Leyton
Pronostic: Deon Burton or Jonjo Shelvey to score first (Should a player enter the field of play after the 1st goal has been scored or not play at all, the total stake is invested on the other player. If both players do not play or come on after the 1st goal has been scored, bets are void)
casa: W.Hill
cota: 2.60
miza: 4

Argument: Charlton este mare favorita in fata celor de la Leyton si in cazul unei victorii ar acumula 57 de puncte, la fel ca si concitadinele Norwich si Leeds, iar lupta pentru promovarea in Championship s-ar inaspri temeinic. 7 puncte din ultimele 9 pentru gazdele de astazi, aflate in forma foarte buna, in timp ce oaspetii joaca la victorie doar acasa pentru a supravietui. Gazdele au o ofensiva foarte buna, si imi adunc aminte de un meci de acum 4 etape, un 4-4 ca la teatru cu Milwall; inscriu aproape meci de meci. Gazdele au trei jucatori valorosi: Bailey, cu 9 reusite, Burton, golgheter cu 12 reusite si Shelvey 4 reusite, dar multe assisturi. Din ce am citit asa in graba pe net, Bailey va lipsi astazi,el oricum fiind mijlocas, asadar atacul gazdelor va fi format din cei 2 disponibili. Cred ca unul din ei va deschide scorul astazi. In caz ca se inscrie primul gol, si cei doi sunt rezerve, mizele se returneaza.

0-1 ambii jucatori titulari, NECASTIGATOR -4

 
kelppaDate: Monday, 2010-01-25, 7:43 PM | Message # 12
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Chalton-Leyton O.
pont over 2.5
cota 1.80 casa paddy power
miza 10

Chalton are ocazia sa egaleze la puncte primele doua clasate in league one,Leeds respectiv Norwich.
Miza este mare pt.ca nicio echipa nu doreste sa-si joace promovarea la baraj,ocuparea primelor 2 locuri ducand in Championship.Gazdele sunt una dintre echipele f.bune din leaguea one,cu un atac bine pus la punct,marcand numai putin 50 goluri ,dintre care 30 doar pe propriul teren.In ultimul joc din urma cu aproape o saptamana au invins acasa cu 2-1 pe Hartlepool.Timp suficient pt.odihna si antrenamente in vederea abordarii acestei partide,care daca va fi tratata cu toata seriozitatea,Chalton nu va da gres in obtinerea punctelor.
La polul celalalt,ospetii au o situatie precara,aflandu-se doar pe 19,la doar 1 pct.de prima echipa sub linie.2-3-7 linia din deplasare,ultimul joc aducandu-i 3p importante dupa victoria cu 2-0 de acasa cu Yeovil.
Gazdele sunt neinvinse pe propriul teren si ma astept ca asta seara sa atace,fiind superioare la toate capitolele,insa au in fata un adversar care sunt intr-o situatie delicata si care pot fi periculosi si pot surprinde .

0-1 NECASTIGATOR -10

 
razvansiposDate: Monday, 2010-01-25, 7:54 PM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida : Charlton -Leyton Orient
pont : Charlton - 2,5 (Charlton sa bata la minim 3 goluri)
cota 3.90
miza 10
casa : bet365

Daca pentru Charlton alta varianta nu exista decat victoria, oaspetii vin pentru a se apara, si pentru o scoate un rezultat de egalitate ( nu vad cum ar putea sa castige ). Gazdele, trag pentru promovare, si nu vad cum s-ar impiedica de un adversar, care va juca doar pe contraatac. Uitandu-ne putin pe clasament, vedem o echipa Charlton pe locul 3, in ultimele 5 meciuri, avand 2 egaluri, si 3 victorii. De cealalta parte, Leyton are o singura victorie, 2 egaluri, si 2 infrangeri. In cazul unei victorii azi, Charlton o va egala la puncte atat pe Norwich, cat si pe Leeds. Ma astept la un scor fluviu, de aceea aceasta cota mi se pare putin exagerata.

0-1 NECASTIGATOR -10

 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz