Saturday, 2024-09-28, 7:04 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
19 Ianuarie
ionutd26Date: Tuesday, 2010-01-19, 1:54 PM | Message # 16
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Stockport County - Swindon Town
Pont:peste 3.5 goluri - handicap asiatic
Cota: 3.05
Casa: bet365
Incredere: 10

Argument:

Stockport County - Swindon Town un meci din league 1 din Anglia la care ma astept sa se inscrie multe goluri. Am verificat rezultatele consemnate intre cele 2 echipe si am observat ca cele 2 echipe au realizat niste rezultate cu multe goluri:4-2,2-4,3-2.5-2, prin urmare am ales sa merg pe un over 3.5. Stockport County este o echipa care nu se mai regaseste, a pierdut ultimele 6 meciuri lucru ce a facut sa ocupe ultimul loc, locul 24 cu 14 puncte stranse din care doar 5 pe teren propriu. Azi va intalni o echipa, Swindon Town care se gaseste i lupta pentru un loc care sa ii asigure romovarea. Se gaseste pe locul 6, ultimul care duce la baraj, dar are un joc mai putin disputat decat ocupantele locurilor 4 si 5.

SCOR:0-1 NECASTIGATOR -10

 
razvansiposDate: Tuesday, 2010-01-19, 4:23 PM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Meci:Denmark Men's - Austria Men's - Handball WC 2010 - Men's ( mama cat am scris la descriere biggrin )
Pont: Sub 59,5
Cota: 2.02
Casa: Pinnacle Sports
Incredere: 10

Sincer, imi place linia aceasta oferita de bookmakeri pentru acest meci. Iata-ne in fata campionatului mondial din 2010 al handbalului masculin. Meciul de deschidere, ne pune fata in fata pe Austria ( gazda turneului), si una din principalele formatii pretendente la trofeu, Danemarca. Linia de under/over oferita de bookmakeri pentru total goluri mi se pare total exagerata. Pentru ca acest pariu sa nu iasa, ar fi nevoie ca Austria sa dea mai mult de 20-21 de goluri, ceea ce mi se pare putin probabil. Probabil, nici Danemarca nu va forta in aceasta partida. Personal, vad un 28-21 pentru Danemarca, sau ceva de genul . Fara dubii, Danemarca va castiga aceasta partida. Sa amintim doar cativa jucatori : Mikkel Hansen ( FC Barcelona ), Jesper Nøddesbo ( FC Barcelona ), Hans Lindberg ( HSV Hamburg ).
s-aveti bafta..!

33-29 NECASTIGATOR -10

 
TataPariurilorDate: Tuesday, 2010-01-19, 5:37 PM | Message # 18
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 65
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Roda JC vs PSV Eindhoven
Pont:PSV Eindhoven H.A.-2
Cota: 3.30
Casa: bet365
Incredere: 10

PSV e intr-o forma buna avand 8 victorii consecutive ultima 3-1 cu hereenveen ,calificandu-se in sferturile cupei.Jucatorii sunt foarte increzatori pentru ca o victorie in meciul acesta i-ar putea duce pe primul loc la egalitate de puncte cu Twente.Roda a transferat in iarna asta de la Anderlecht pe Arnold Kruiswijk ,un fundas destul de bun si un mijlocas, Sebastian Svard, care a jucat pe la Arsenal, Stoke City, Brondby, Vitoria Guimaraes si Hansa Rostock.Nu stiu daca cei 2 vor face diferenta ,oricum obiectivul Rodei e salvarea de la retrogradare.Avand in vedere forma buna a oaspetilor sunt increzator ca vor bate,acum sa vedem si la cate goluri...

SCOR:0-1 NECASTIGATOR -10

 
GiulyDate: Tuesday, 2010-01-19, 5:37 PM | Message # 19
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
19 Ian-19:30 Baschet - Hemofarm vs Partizan
Pronostic : Partizan CM
Cota: 2.20
Casa de pariuri : Expekt
Miza : 10

S-a vazut o imbunatatire in jocul celor de la Hemofarm o data cu numirea noului lor antrenor Lukajic care a adus mai multa disciplina in cadrul echipei si o mai buna organizare,drept dovada si victoria impotriva celor de la Siroki.
Partizan in continuare fara un om important in echipa,Maric, cu toate acestea Vujosevic "ruleaza" smile se pare jucatori tineri care pot fi o solutie de moment ,spre exmplu in victoria impotriva celor de la Helios.
Va fi un meci frumos pe care il voi urmari cu placere si raman la ideea ca daca Maric era in teren cotele nu erau mai mari de 1.60 biggrin . O intalnire echilibrata intre doua echipe cu un joc bun dar cred ca diferenta in aceasta seara o va face lotul mai valoros al celor de la Partizan asa ca nu vad de ce nu as incerca aceasta cota,parerea mea. :))

90-91 CASTIGATOR +12


All Rights Reversed!!
 
hunedoara1979Date: Tuesday, 2010-01-19, 9:26 PM | Message # 20
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 146
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Meci:Manchester City-Manchester United
Pont:Carlos Tevez to score any time
Cota:2.75
Casa: william hill
Incredere: 10

Un meci incrancenat se anunta astazi pe stadionul City of Manchester intre cele doua rivale City si United.
Ambele echipe au multi absenti si se confrunta cu probleme in alegerea primului 11 dar asata nu va fi o scuza pentru spectacolul care va fi in teren intre detinatoarea trofeului United si dusmanii din oras.
Ultimele 10 partide au insemnat 7 victorii ale oaspetilor si doar 2 ale gazdelor, ultima in Premier Legue anult trecut un 4-3 pentru United.
Aleg sa inscrie Tevez in aceasta partida pentru ca fostul jucator al celor din United are o mare dorinta de razbunare pe fosta echipa, ami ales pe Ferguson antrenorul oaspetilor, si forma aratat pana acum imi da spreante ca va marca.
12 goluri in campionat
3 in cupa ligii

gol in min 42 CASTIGATOR +17,5

 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz