Friday, 2024-06-28, 1:13 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
14 Ianuarie
ionutd26Date: Thursday, 2010-01-14, 5:33 PM | Message # 16
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
partida: Angola - Malawi
Pont:total goluri in meci - peste 3.5 goluri
Cota:3.35
Casa:Bet365
Incredere:10

Prima predictie pentru acest concurs vine din cadrul cupei Africii, o cupa pe care, sincer, nu prea o urmaresc, dar in lipsa de evenimente am ales un meci din aceasta competitie. Deja meciurile din cadrul grupei cu numarul A au ajuns la meciurile cu numarul 2. Am ales un meci din aceasta grupa, meciul dintre Angola - Malawi. Este un meci in care se intalneste o echipa, Angola , care a trait o adevarata drama in primul meci , atunci cand in disputa cu Mali a condus pana in minutul 79 cu 4-0 pentru ca pana la final sa primeasca 4 goluri si meciul sa se termine cu 4-4, cu 2 goluri marcate in minutele 43 si 44. Un mare merit la aceste goluri avand si fostul portar al stelei , Carlos. De partea cealalta, Malawei a reusit , poate, surpiza de pana acum, reusit sa castige cu un sec 4-0 meciul contra Algeriei. Ca si in meciul acesta , si atunci Malawi pleca cu sansa a doua. Am sa merg pe un meci cu multe goluri avand in vedere apetitul aratat de cele 2 echipe in prima etapa. Angola este obligata sa castige acest meci pentru ca un nou egal sau meci pierdut face ca aceasta sa piarda orice sansa de calificare

SCOR: 2-0 NECASTIGATOR -10

 
warr10rDate: Thursday, 2010-01-14, 7:29 PM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 114
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Atletico Madrid - Recreativo Huelva
Pronostic: 5 sau mai multe goluri in meci(over 4.5 goals)
Cota: 5.50
Casa: Victor Chandler
Incredere:10

Argumentare: In aceasta seara la ora 23:00 are loc mansa a doua din cadrul Coppei del Rey intre Atletico Madrid si Recreativo Huelva, prima mansa incheindu-se cu scorul de 3-0 pentru divizionara secunda. Antrenorul lui Atletico Madrid, Quique Flores va incerca sa spele rusinea infrangerii de saptamana trecuta si sa-si ia revansa, fortand calificarea in sferturile de finala ale cupei.
Atletico este in revenire de forma, zdrobind duminica in campionat in deplasare pe Valladolid cu 4-0.
Mizez pe forma de moment a echipei din Madrid si pe calitatea jucatorilor pe care ii va trimite in teren Quique Flores, asa ca ma astept la un joc cu multe goluri.
Echipele probabile:
Atletico MadridLineup [4-4-2]
1 S. Asenjo
2 J. Valera
17 T. Ujfalusi
18 A. Dominguez
3 A. Lopez
20 . Simao
12 P. Assuncao
6 I. Camacho
19 A. J. Reyes
10 S. Agüero
7 D. Forlan
Substitutes
4 M. Pernia
8 R. Garcia
9 M. J. Jurado
16 . Juanito
21 A. L. Perea
43 D. D. Gea
58 I. Balde
Coach
Quique Flores
Recreativo HuelvaLineup [4-4-2]
13 V. Guaita
2 M. Troest
5 B. I. Amoedo
20 H. Poli
3 D. Corcoles
10 V. J. A. Muñoz
9 P. Sanchez
21 A. F. Tornavaca
8 R. Barber
19 B. Fornaroli
11 A. P. Colunga
Substitutes
1 D. Bernardo
4 P. Gallardo
18 G. C. Pena
6 C. Carmona
24 J. M. Fuego
17 D. Candeias
14 J. Barrales
Coach
Lucas Alcaraz Gonzalez

SCOR:5-1 CASTIGATOR +30

 
tzutzuDate: Thursday, 2010-01-14, 9:55 PM | Message # 18
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Atletico-Huelva
Pont:egal pauza/Atletico final
Cota:4,50
Casa:Eurobet
Incredere:10

Argumentare

Cu toate ca am zis ca nu voi mai juca niciodata pe aceasta echipa,vad ca nu am alta varianta in aceasta seara si sunt nevoit sa pariez acest meci,pt ca e ultimul din oferta la care ma incadrez.
Meci de cupa,3-0 pt Huelva in meciul tur,practic un meci fara miza,pt ca la ce fotbal joaca in acest moment Atletico,chiar nu ar fi rost sa spere ca se pot califica.
Mi-am luat teapa cu Liverpool,nu o sa cad din nou in plasa si cu spaniolii.
In campionat,in ultima etapa ,Atletico au reusit un meci destul de bun,invingand cu 4-0 pe Valladolid,insa cu o floare nu se face primavara,asa ca astazi nu vad o noua victorie rasunatoare.In cazul in care vor castiga,si ma cam indoiesc,o vor face foarte greu.
Stiu ca asta nu e analiza,insa am ajuns tarziu acasa si nu am timp sa caut detalii despre cine va fi in teren,insa merg pe instinct.

SCOR:5-1 (3-0) NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz