Friday, 2024-06-28, 1:02 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
13 Ianuarie
danu_villaDate: Wednesday, 2010-01-13, 3:47 PM | Message # 16
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Zambia v Tunisia
Tunisia (-1)
Cota: 4.00
Miza: 10
Casa: bet365

Tunisia si Zambia se vor infrunta in primul meci pentru amandoua nationale la Cupa Africii din Angola din acest sezon 2010.Cele doua echipe fac parte din Grupa D a Cupei Africii, de alaturi care mai fac parte echipe ca Camerun si Gabon, Tunisia si Camerun avand evident sansele cele mai marii de calificare insa la Cupa Africii nu se stie niciodata ce se poate intampla de aceea cred ca trebuie tratate cu serios orice nationale mai ales si dupa surprizele produse de Malawi si Burkina Faso.Insa astazi nu va fi loc de surprize in gruda D cred ca Camerun si Tunisia vor invinge fara probleme pentru a merge brat la brat mai departe in sferturile Cupei Africii.Zambia vine dupa 4 infrangeri in ultimile 5 meciuri oficiale remizand doar odata in Rwanda 0-0.Tunisia in ultimele 5 partide internationale a obtinut 2 remize si victorii.

1-1NECASTIGATOR -10

 
DisasterDate: Wednesday, 2010-01-13, 3:53 PM | Message # 17
Major
Group: Checked
Messages: 82
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Partida:Camerun-Gabon
Pont:Camerun castiga la 0
Cota:2.38
Miza:10
Casa:GameBookers

Argument: un meci foarte interesant este programat azi cu incepere de la ora 18:00 ora romaniei la Cupa Africii pe natiuni ce se desfasoara in aceasta perioada in Angola,la Can.Acest meci se joaca intre reprezentativa Camerunului respectiv reprezentativa Gabonului.Dupa cum stim Camerun este cotata sa castige acest treofeu,ei au mai castigat-o de 4 ori pana acum,ei sunt cotati ca favoriti alaturi de Coasta de Fildes care in primul meci a dezamagit,remizand 0-0 cu reprezentativa Burkinei Faso.Camerun are un lot peste Echipei adverse,nu trebuie decat sa-l amintesc pe atacantul lui inter Samuel Eto.Cele echipe s-au intalnit si in grupele principale de calificare unde de fiecare data a invins Camerun,2-1 in Camerun respectiv 2-0 in Gabon.Azi eu cred ca surprizele de la aceasta editie se vor oprii aici si Camerun o sa castige fara sa primeasca vre-un gol.Bafta!

0-1 min 17 NECASTIGATOR -10 W1-L3

 
militia01Date: Wednesday, 2010-01-13, 5:45 PM | Message # 18
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Newcastle v Plymouth
pont:Newcastle
cota:1.45
miza:10

casa:casapariurilor

Un "must win" pentru "cotofane" in acest meci,gazdele fiind dornice sa castige meciul dupa ce in tur scorul a fost alb,0-0.Ambele echipe evolueaza in aceasi liga:Champioship,insa este o diferenta majora intre cele 2 in clasament,gazdele ocupand prima pozitie iar oaspetii locul 22 din 24 posibile un loc retrogradabil.
Gazdele au in clasament un avantaj de 5 puncte de locul 2 si vor trata acest meci cu serioazitate,iar pentru oasperi cred ca mai important este evitarea retrogradarii decat cupa.Oaspetii stagneaza,ma refer la forma echipei deorece de 3 etape nu au reusit sa inscrie avnd 3 egaluri.La meciurile directe situatia se afla astfel:
FA Cup
2010 - Jan 2 Finished 3 Plymouth 0-0 Newcastle
Championship
2009 - Sep 19 Finished 8 Newcastle 3-1 Plymouth
Gazdele vor utiliza cateva rezerve pentru acest meci dornici de afirmare,iar la oaspeti v-a lipsi atacantul de baza Jamie Mackie,plus un mijlocas care este accidentat si un fundas care nu are drept de joc in acest meci.Un lucru important este si faptul ca oaspetii vor avea de strabatut 1320 de km,distanta dintre cele 2 orase,cea ce este cam incomod.
Nucred ca cei de la Plymounth vor face fata mai ales ca in meciul din tur numai norocul i-a salvat "cotofanele"dominand jocul.
Bafta

3-0 CASTIGATOR +4,5

 
ionutd26Date: Wednesday, 2010-01-13, 6:41 PM | Message # 19
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 62
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Partida:Monaco - Montpellier
Pont: Pauza/final Egal pauza / Monaco final
Cota:5.5
Miza:5

Casa de pariuri:Bet365

Astazi sunt programate 2 mciuri restante din turul campionatului francez unul dintre aceste meciuri este cel dintre AS Monaco - Montpellier HSC. Un meci destul de echilibrat daca este sa privim evolutia foarte buna avuta in turul campionatului de catre Montpellier. Acestia ocupa locul 3 cu 33 de puncte , iar un eventual succes astazi ar face ca acestia sa ajunga pana pe locul 2, depasind pe Lille, care are 34 de puncte, dar a disputat toate meciurile din tur. Un lucru extrem de important si foarte bun pentru aceasta echipa daca este sa privim ce echipe se gasesc in spatele acestora: Lyon, Marseille, Psg. Astazi Montpellier HSC se deplaseaza in principatul Monaco, pe terenul celor de la Monaco. Nu prea a reusit performnate notabile pe acest teren, disputand 10 meciuri, 7 victorii pentru Monaco, 2 egaluri si doar una victorie pentru Montpellier HSC.. Si in acest am Monaco s-a descurcat foarte bine pe teren propriu, acolo unde a reusit sa castige 5 din cele 9 meciuri disputat, 2 egaluri si 2 infrangeri. iata rezultatele dintre cele 2 echipe:

20/02-04 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 4:0
10/05-03 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 3:1
04/08-01 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 0:0
18/12-99 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 1:0
17/10-98 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 2:0
24/01-98 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 4:0
17/08-96 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 1:1
21/10-95 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 3:1
04/03-95 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 2:0
15/01-94 Liga 1 Monaco vs. Montpellier 1:2

1-0 pauza NECASTIGATOR -5

 
KruudDate: Wednesday, 2010-01-13, 8:00 PM | Message # 20
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Deportivo - Valencia
Pronostic : Valencia castiga la 1 gol
Cota : 4.2
Casa : Bet365
Incredere : 10

Argumentare : In aceasta seara in Cupa Regelui va avea loc meciul retur dintre cele doua echipe iar in meciul tur Deportivo a castigat cu 2-1 iar in aceasta partida Valencia va juca mai ofensiv si cu jucatori ca Villa , David Silva si Zigic in atac cred ca cei de la Valencia vor reusi sa castige. Deportivo are un bilant de 5 meciuri fara infrangere cu 3 remize si 2 victorii iar in acest meci cred ca va veni infrangerea. Valencia si Deportivo se lupta si pentru locul 3 in Primera Valencia ocupand locul 3 cu 35 de puncte iar Deportivo cu 31 de puncte si dupa victoria din tur a celor de la Deportivo cred ca acest meci va fi unul pe viata si pe moarte iar Deportivo vor juca pe contra incercand sa conserve rezultatul de 0-0 iar Valencia va ataca deoarece trebuie sa inscrie minim 2 goluri pentru a mai spera la calificare asa ca HAI VALENCIA smile

2-2 NECASTIGATOR -10

 
tzutzuDate: Wednesday, 2010-01-13, 8:48 PM | Message # 21
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Liverpool-Reading
Pont:Liverpool Sa marcheze 4 sau mai multe
Cota:4,33
Casa:bet365
Incredere:10

Argumentare

Un meci,vreau sa cred important pentru cei de la Liverpool,care insa in tur au dat din nou o mare bomba,remizand 1-1,pe terenul oaspetilor de astazi,atunci cand Gerrard, areusit sa egaleze,spaland putin din rusine.
Astazi avem returul,iar dupa o pauza de aproape doua saptamani,sper ca Liverpool are o pofta mare de joc si tanand cont de valoarea celor de la Reading,care ocupa locul 20 in Championship,favoritii mei sa presteze jocul pe care il aveau la inceputul sezonului cand maturau pe jos cu adversarii sai,inscriind multe goluri.Echipa e aproape completa,Gerrard si Torres fiind titulari,pentru ca dupa eliminarea din CL si ocuparea in acest moment a locului 7 in Premier Ligue,FA Cup,ar fi o prioritate.
Asa ca astept cel putin 4 goluri marcate de Gerrard si compania.

1-1 NECASTIGATOR -10


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz