Friday, 2024-06-28, 12:47 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
12 Ianuarie
GiulyDate: Tuesday, 2010-01-12, 1:57 PM | Message # 16
Giuly
Group: Blocked
Messages: 85
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
12 Ian-20:30 Baschet - Charleroi vs Turk Telekom
Pronostic: Turk Telekom -4.5
Cota:1.90
Casa de Pariuri :bet365
Miza :10

Charleroi ,echipa mult mai slaba raportata la sezoanele trecute,cand dominau campionatul belgian si erau o echipa,puternica acasa in cadrul competitiilor europene.Au pierdut cativa jucatori buni,forma lor lasa de,dorit nu au reusit sa castige titlu in Belgia.
Problema lor este ca nu au team leader ,prin urmare jocul lor nu este unul organizat fiind dictat de cativa jucatori americani care practic isi fac jocul lor.Stau foarte prost si la capitolul recuperare,iar in parcursul lor de pana acum in Europa nu au fost nici macar aproape de castigarea unui meci asa ca nu vad de ce ar face-o tocmai azi.
Turk Telecom vor avansa in runda urmatoare daca vor castiga in aceasta seara,dar pentru a nu avea emotii vor spera ca Spartak sa piarda la Bilbao.In ultima victorie s-a vazut o echipa unita,un joc colectiv in care jucatorii nu au ezitat sa "imparta" mingea.Spre surprinderea mea handicapul nu este foarte mare,cu toate ca Turk Telekom au nevoie de orice fel de victorie (in cazul in care celalalat meci se termina in favoarea lor),asa ca eu consider ca nu vor pierde vremea impotriva uneia din cele mai slabe echipe din competitie, de pana acum.In Turcia "le-au scos baschetul din cap" smile reusind sa-i invinga la o diferenta de 24 de puncte,asa ca nu vad ce probleme ar putea intampina azi chiar daca nu joaca acasa.Turk Telecom a aratat ca o echipa experimentata ,si cred ca vor fi suficient de motivati inca de la inceputul meciului pentru o victorie la o diferenta de minim 5 puncte!

61-74 CASTIGATOR +9


All Rights Reversed!!
 
razvansiposDate: Tuesday, 2010-01-12, 3:08 PM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 123
Awards: 7
Reputation: 4
Status: Offline
Partida: Asesoft Ploiesti -BC Donetk ( incl overtime)
Pont: Asesoft
cota: 1.75
casa: Expekt
incredere: 10

Analiza scurta, din cauza lipsei mele de santate... Asesoftul vrea sa termine campania sa europeana cu un succes, in fata celor de la Donetk. Daca la prima vedere pare meci de 2 solist, avand in vedere loturile celor 2 echipe ( Ploiestenii fiind denumiti " Asehoti" in Romania), cred ca Donetk va avea o misiune mult mai grea. Au o revansa de luat in fata celor de la Donetk, si nu ma tem ca nu o vor face-o. Voi miza cu incredere maxima pe Asesoft, din cauza absentelor oaspetilor : Tucker, Askrabic şi Drozdov, 3 jucatori de baza care sunt prezenti meci de meci in primul 5 al oaspetilor de astazi. De aseemenea, oamenii sunt chemati la Sala Olimpia din Ploiesti, pentru a-i trimite pe ucrainieni pe ultimul loc din grupa, insa pentru aceasta, ploiestenii au nevoie de o victorie la minim 12 puncte. Nu stiu daca o vor face-o, insa de castigat, vor castiga in proportie de 80-90 %. Nu cred ca ucrainenii vor forta, nu au de ce, si nu au cu ce !
" All-in " pe asesoft !

97-95CASTIGATOR +7.5

 
underlineDate: Tuesday, 2010-01-12, 4:06 PM | Message # 18
Nu conduc beat, fumez si zbor
Group: Checked
Messages: 110
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Meci: Egipt - Nigeria
Pronostic: egal sau Nigeria
Cota: 1,40
Casa: Stan James
Incredere: 10/10

Primul meci pentru cele 2 echipe in aceasta editie a Cupei Africii. Pronosticul meu aici ar fi fara indoiala egal, insa deja este luat. Avand in vedere celelalte 2 echipe, Benin si Mozambic, consider ca nici Egipt si nici Nigeria nu vor risca nimic deseara, o eventuala infrangere pentru oricare dintre cele 2 echipe putand cauza grave probleme si complicatii in ceea ce priveste calificarea mai departe. De la Egipt vor absenta probabil cei mai importanti 2 jucatori, Zaki si Aboutrika, iar Mido nu a fost convocat nici de aceasta data. Nigerienii sunt in primele 3 echipe din Africa in ceea ce priveste calitatea lotului, dar, la fel ca si Coasta de Fildes, niciodata nu arata ca au si echipa. Martins a revenit dupa accidentare si se pare ca va juca titular, iar Joseph Yobo, Nwankwo Kanu, John Obi Mikel si Seyi Olofinjana, toti activand in Anglia, vor fi titulari.

3-1NECASTIGATOR -10


http://betfairblog.wordpress.com/
 
DisasterDate: Tuesday, 2010-01-12, 4:11 PM | Message # 19
Major
Group: Checked
Messages: 82
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Meci:Coventry City - Portsmouth FC
Pont:Coventrypauza/Coventry final
Cota:5
Casa:Bwin
Incredere:6

O sa incerc sa fac o analiza cat mai buna,dar timpul ma preseaza foarte mult,pt ca am o gramada de invatat.Ok sa vedem o analiza la Obiect,scurt si concis!Incepem cu echipa oaspete Portsmouth o echipa din Premier League dar care se afla pe ultimul loc cu numai 14 puncte acumluate din 20 de partide cea ce este foarte putin.Coventry este o echipa din a 2-a liga din anglia,cea numita Championship si deocamdata se afla pe locul 14 cu 31 de puncte acumluate.Este un loc foarte bun pentru gazde care sunt la numai 6 puncte de un loc de play-off.Sincer am jucat si in tur X2 dar acum o sa incerc marea cu sarea si joc 1/1 pauza/final pentru ca eu cred ca PortSmouth nu mai are rost sa traga si pentru cupa,obiectivul lor principal este in momentul acesta salvarea de la retrogradare.Deci incerc o miza medie pe o victorie a celor din Coventry de la pauza conducand deja.Bafta!

SCOR: 1-1 (1-0) NECASTIGATOR -6 W1-L2

 
en3rgy23Date: Tuesday, 2010-01-12, 7:14 PM | Message # 20
Major
Group: Checked
Messages: 86
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Partida: Birmingham-Nottm Forest
Pont:Sub 2,5 goluri
Cota:1.60
Casa:Casapariurilor
Incredere: 7

In aceasta seara pe St. Andrew's Stadium se intalnesc doua echipe care in momentul de fata au un parcurs destul de bun ,mai ales ca in ultimele 6 partide nici una dintre aceste echipe nu au pierdut vreun meci ,atat in deplasare cat si pe terenul de acasa, istoricul intalnirilor directe intre ele scoate in evidenta numarul mic de goluri marcate pe meci ,lucru care s-a intalnit si in prima intalnire din cupa , lucru la care ma astept si in aceasta seara sa se intample, mai ales ca toate intalnirile de pe stadionul celor de la Birmingham s-au terminat cu sub 3 goluri.
Bafta....



SCOR: 1-0 CASTIGATOR + 4,2 W3-L3

 
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz