Friday, 2024-06-28, 12:52 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
9 Mai
DanyiyeliDate: Wednesday, 2010-05-05, 9:33 AM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Bafta
 
cainelleDate: Sunday, 2010-05-09, 1:19 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Frederico Gil - Albert Montanes
Pont:Gil
Miza:10
Cota:3.36
Casa:Pinnacle

Argumentare:Finala turneului masculin de la Estoril. O finala destul de surprinzatoare daca e sa tinem cont de finalisti. Aem o intalnire intre 2 zguristi, ibericul Albert Montanes il intalneste pe reprezentantul gazdelor, portughezul Fredericho Gil. Avem o intalnire intre 2 jucatori in forma foarte buna, Montanes a trecut in acest turneu de Gimeno Traver, Cuevas si in semifinala de liderul mondial, Roger Federer, o victorie extrem de surprinzatoare. De partea cealalta Gil face si el un turneu mare, portughezul a trecut de neamtul Florian Mayer, apoi Giraldo aflat intr-o forma excelenta, in sferturi de compatriotul Machado si in semifinale de ibericul Guillermo Garcia Lopez. Cei 2 s-au mai intlanit o singura data pana acum, ibericul a castigat in 2 seturi. Gil acum joaca acasa si cred ca are o buna sansa la victorie. Merg pe mana lui Frederico Gil.

1-2 NECASTIGATOR -10

Attachments: 4985938.jpg (138.7 Kb)
 
FritzVonSpritzDate: Sunday, 2010-05-09, 9:48 AM | Message # 3
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Leicester-Cardiff
Pont: Leicester sa castige cu diferenta de 1 gol
Cota: 4,20
Casa: Bet365
Incredere: 10

Al doilea meci al play-off-ului pt promovarea in prima liga engleza aduce fata in fata echipele care au terminat sezonul pe locurile 4 si 5, Leicester si Cardiff. Va fi un meci echilibrat, ca de altfel mai taote meciurile din ultima vreme intre cele 2 echipe. Spun asta deoarece din 2004/2005 pana acum intre cele 2 echipe s-au inregistrat doar egalitati sau victorie pentru una din echipe la 1 gol diferenta, singura exceptie fiind in acest sezon in Cupa F.A. cand Cardiff a invins cu 4-2. Ca rezultate directe in acest sezon intre cele 2 echipe s-au inregistrat: Cardiff-Leicester 2-1 si Leicester-Cardiff 1-0. Si cum istoria se repeta, voi merge pe victoria gazdelor la 1 gol diferenta, deznodamantul play-off-ului de promovare urmand sa il aflam dupa meciul retur.

0-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 1004255.jpg (172.5 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
silmaster09Date: Sunday, 2010-05-09, 11:08 AM | Message # 4
Private
Group: Checked
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Frederico : Astra Ploiesti - Otelul Galati
Pont: X
Miza: 10
Cota: 3.30
Casa: Bet365

Asta seara incepand cu ora 19:00 va incepe meciul de fotbal dintre Astra Ploiesti si Otelul Galati . Meciul se va disputa pe stadionul Astra din Ploiesti . Arbistrul delegat de catre FRF pentru acest meci este Sebastian Coltescu din Craiova , si ii va avea ca tusieri pe Nicolae Megheşan din Târnăveni, respectiv Marius Nicoară din Băile Herculane, în timp ce arbitru de rezervă va fi Dragoş Istrate din Bucureşti . Astra Ploiesti vine dupa o infrangere la Buzau 0-2 cu Steaua Bucuresti , iar Otelul a reusit sa se impuna pe teren propriu 1-0 cu codasa Alba Iulia , care deja sunt practic retrogradati in liga a doua . Otelul a avut un retur uimitor , cu un joc impecabil pe teren propriu la Galati , acolo unde CFR Cluj a luat bataie 0-1 , iar Rapid nu a reusit decat un 0-0 , dar si acela cu foarte mult noroc . Eu cred ca aceasta partida va fi una echilibrata , si se va termina la egalitate

ANULAT

SE NOTEAZA EGAL....CITESTE REGULAMENTUL!

 
alizeeDate: Sunday, 2010-05-09, 3:46 PM | Message # 5
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
benfica rio ave
pont 3 goluri sau mai multe in prima repriza
cota 4 25
casa 10bet
incredere 10

Astazi pe estadio da luz din lisabona echipa gazda primeste vizita lui rio ave in ultima etapa a campionatului si in care benfica are nevoie de un rezultat de egalitate pentru a-si adjudeca titlul dupa cateva sezoane bune in care campionatul a fost dominat de porto si sporting iata ca a venit randul vulturilor din lisabona sa cucereasca un nou titlu pentru ca e greu de crezut ca rio ave fara nici un obiectiv pe acest final de campionat va invinge pe da luz iar braga se va impune la madeira in meciul cu nacional
sunt sigur ca benfica va incepe in forta acest meci dorind sa inscrie cat mai repede si sa sarbatoreasca alaturi de fani titlul national
bafta
ultimul cartus pentru mine azi la valiza

1-0 NECASTIGATOR -10

Attachments: 8942927.jpg (162.3 Kb)
 
barzoiDate: Sunday, 2010-05-09, 9:19 PM | Message # 6
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: CA Tigre v Banfield
Pont: tigre pauza/ tigre final
Miza: 1
Cota: 3.20
Casa: Bet365

Cu 2 etape inainte de final in Argentina Banifield face deplasarea la tigre in cautarea celui de-al doilea succes din deplasare din acest sezon. Tigres ocupa locul 13 cu 21 de puncte si nu a mai castigat un meci de 4 etape, ultimul succes fiind 3-1 acasa cu Atlético Tucumán. Banfield ocupa locul 7 dupa 17 etape cu 26 puncte, 10 mai putin decat liderul Estudiantes. In ultimele 5 intalniri dintre cele 2 echipe 3 le-a castigat Tigres, una Banfield si una s-a terminat la egalitate. In aceasta seara o partida cu putine goluri, ambele echipe fiind fara nici un obiectiv in acest final de sezon. Cred ca va fi o partida cu putine goluri si in final se va termina la egalitate. Tigres cred ca se va impune inca de la inceptul partidei fiind ultimul meci pe teren propriu in acest sezon si va obtine victoria inca din prima rerpriza.

0-0 (pauza) NECASTIGATOR -1

Attachments: 8995542.jpg (7.5 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz