Friday, 2024-06-28, 1:01 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Furian, Danyiyeli, tzutzu  
4 Mai
DanyiyeliDate: Sunday, 2010-05-02, 11:45 PM | Message # 1
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 495
Awards: 3
Reputation: 9
Status: Offline
Bafta
 
danu_villaDate: Monday, 2010-05-03, 6:19 PM | Message # 2
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Celtic v Rangers
Pont: sub 0.5 goluri la pauza
Cota: 3.05
Miza: 10
Casa: unibet

Celtic si Rangers se intalnesc in derby-ul traditional din Scotia dintre catolici si protestanti. Cele doua ocupa si primele doua locuri in Scottish Premier League, Rangers fiind campioana deja cu un avans de 11 puncte fata ce Celtic, in timp ce gazdele nu mai pot pierde locul doi, avand un avans de 13 puncte fata de Dundee. CEltic vine dupa patru victorii la rand, in timp ce Rangers a castigat ultimile trei partide.

03/01/2010 Premier League Celtic vs. Rangers 1:1
15/02/2009 Premier League Celtic vs. Rangers 0:0
31/08/2008 Premier League Celtic vs. Rangers 2:4
27/04/2008 Premier League Celtic vs. Rangers 3:2
16/04/2008 Premier League Celtic vs. Rangers 2:1

http://img401.imageshack.us/img401/6610/dsam.jpg

1-0 min 8" PIERDUT -10

 
cainelleDate: Monday, 2010-05-03, 8:03 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 107
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Andrea Petkovic - Petra Kvitova
Pont:Petkovic
Miza:10
Cota:2.1
Casa:paddypower

Argumentare:
Turul 2 la Monte Carlo, nemtoaica Andrea Petkovic in varsta de 22 de ani, ocupanta locului 49 WTA o intalneste pe cehoaica Petra Kvitova, locul 62 WTA, 20 de ani. Cele 2 jucatoare s-au intalnit de 2 ori pana acum, ambele meciuri au fost castigate de Kvitova in 2 seturi, insa acele meciuri au avut loc pe carpeta, suprafata rapida, acum se joaca la Roma pe zgura, suprafata lenta. Ambele jucatoare au trecut lejer in primul tur, PEtkovic a trecut lejer de Dushevina, 6-3 6-0 in timp ce Petkovic a trecut de Zvonareva 6-4 6-0, o victorie mincinoasa daca e sa tinem cont de inconstanta rusoaicei. Kvitova are rezulate destul de modeste pe zgura, ea se descurca mult mai bine pe suprafetele rapide. De partea cealalta Petkovic este familiarizata cu zgura, aceasta este si suprafata ei preferata, pe zgura a reusit sa castige si un titlu in AUstria. Cred ca Petkovic poate sa castige acest meci si am sa merg pe mana nemtoaicei.

2-0 CASTIGATOR +11

Attachments: 9587739.jpg (174.3 Kb)
 
militia01Date: Tuesday, 2010-05-04, 1:09 AM | Message # 4
militia
Group: Checked
Messages: 117
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Le Havre - Clermont
pont: Clermont
cota:3.12
miza:10
casa:pinnacle

Meci pe "viata si pe moarte" in aceasta etapa pentru Clermont,deoarece mai sunt 3 etape pana la final iar un egalsau o infrangere i-ar putea costa ratarea unui loc promovabil.Gazdele nu mai au sanse la promovare iar miza pentru ei este 0,antrenorul declarand ca li se va da sansa unor jucatori tineri sa joace.Portarul titular va lipsi fiind inlocuit cu un portar de la juniori.Le Havre sunt intr-o forma proasta nereusind sa invinga de 4 etape si nu cred ca o va face in acest meci.
Clermont este intr-o forma buna, insa s-a 'impiedicat' etapa trecuta la Bastia unde este foarte greu sa invinga vreo echipa,este obligata sa invinga.Oaspetii joaca binisor in deplasare avand 3 victorii consecutive in ultimele e deplasari.Ca sa mai aiba vreo sansa la promovare echipa trebuie sa bata tot pana in ultima etapa cand are confruntare cu echipa de pe locul 3 Arles.Metz a reusit sa invinga in deschiderea etapei insa in penultima etapa Metz va avea foarte greu meci cu liderul Caen care doreste sa pastreze locul 1 desi nu este garantat ca va ramane lider.Ultima "carte" pentru cei de la Clermont,care trebuie sa o "joace"!
Bafta.

2-1 PIERDUT -10

Attachments: 2257856.jpg (70.0 Kb)
 
alizeeDate: Tuesday, 2010-05-04, 9:11 AM | Message # 5
invisible man
Group: Checked
Messages: 201
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
alize cornet michelle larcher de brito
pont michelle de brito
cota 3 75
casa pinnacle
incredere 10

Astazi in primul tur al turneului de simplu feminin de la estoril dotat cu premii in valoare de 220 000 de dolari se intalnesc favorita gazdelor michelle larcher de brito numarul 116 wta si frantuzoaica alize cornet numarul 71 wta
un meci intre doua jucatoare din noul val daca putem spune asa alize avand 20 de ani iar michelle fiind una dintre cele mai tinere jucatoare din circuit la doar 17 ani
este prima intalnire dintre cele doua jucatoare
Cornet Alize (FRA) Larcher de Brito Michelle (POR)
Dupa alegeri 50 % (0 x) 50 % (0 x)
Dupa cote 65.76 % (1.39) 34.24 % (2.67)
Dupa suprafata 53.30 % 46.70 %
TOTAL 56.35 % 43.65 %
sper ca michelle va reusi sa treaca azi de primul tur al turneului portughez am citit declaratiile ei si pare foarte increzatoare azi intr-o victorie in fata frantuzoaicei
hai michelle

1-2 CASTIGATOR +27,5

Attachments: 2802036.jpg (169.8 Kb)
 
KruudDate: Tuesday, 2010-05-04, 9:52 AM | Message # 6
Parior surprize-surprize
Group: Checked
Messages: 129
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Flavio Cipolla - Josselin Ouanna
Pont : 2-1 Josselin Ouanna
Cota : 4.00
Casa : Bet365
Incredere : 10

Argumentare :

In aceasta dupa amiaza in cadrul turneului de tenis masculin de la Belgrad se vor intalni italianul Flavio Cipolla care are 26 de ani , 1.73 inaltime si ocupa locul 212 ATP iar de partea cealalta francezul Josselin Ouanna care are 24 de ani , 1.93 inaltime si ocupa locul 129 ATP. In meciurile directe Flavio Cipolla conduce cu 1-0 , singura intalnire dintre cei doi avand loc in 2009 la Barcelona cand Flavio Cipolla s-a impus 6-1 6-4. Acest meci este unul foarte echilibrat si voi merge pe mana francezului care cred ca va reusi sa se impuna in acest meci si sa isi ia revansa fata de italian. Cei doi nu sunt foarte cunoscuti insa din cate cunosc , francezul joaca un tenis mai bun iar in aceasta dupa amiaza sper ca acesta sa se impuna in trei seturi.

http://img202.imageshack.us/img202/8193/ouanna.jpg

0-2 PIERDUT -10

 
catalin4_funDate: Tuesday, 2010-05-04, 4:22 PM | Message # 7
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Meci:Barcelona-Tenerife
pont:FC Barcelona să câştige şi sub 2.5 goluri combinate marcate în meci
cota:3.4
casa:gamebookers
miza:10

Ocupanta locului 1 va primi vizita celor de la Tenerife,locul 18(ultimul loc retrogdabil) la egalitatea de puncte cu Malaga(locul 17) cu 35 de pct.Cele 2 echipe s-au intalnit de 3 ori..de fiecare data Barcelona a castigat la 0.Avand in vedere circumstantele actuale...cred ca va fi un meci greu pentru Barcelona avand in vedere ca Tenerife are nevoie de puncte pentru a spera la evitarea retrogradarii.Cred ca Messi va iesi iar la rampa iar golurile lui vor fi de ajuns pentru o victorie mica dar importanta.Hai Barca biggrin

4-1 PIERDUT -10

Attachments: 9031391.jpg (141.1 Kb)
 
kelppaDate: Tuesday, 2010-05-04, 6:47 PM | Message # 8
kellpa
Group: Checked
Messages: 120
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Debrecen-Vaas
pont under 3.5
cpta 1.94
casa betfair
miza 10

In NB 1,gazdele de la Debrecen continua cursa de urmarire a liderului Fehervar.Sunt pe locul secund la doar 2p in spatele liderului,iar statutul de campioana nu-i permite sa faca pasi gresiti.Mai sunt inca 5 etapede disputat si cei de la Debrecen trebuie sa mearga ceas si sa spere ca rivalii de pe primul loc se vor impiedica .Titlulprobabilse va decide peste 2 etape cand Debrecen va intalni pe proprul teren pe Fehervar,dar inainte de asta va trebui sa castige partida de azi cu Vaas.Gazdele au o linie buna acasa,11-0-1 si un golaveraj de 31-12.
Debreceni VSC 5 - 1 Kaposvári Rákóczi
Debreceni VSC 2 - 1 Paksi SE
MTK 2 - 3 Debreceni VSC.Cam astea sunt ultimile 3 jocuri ale gazdelor,care arata cat sunt de hotarati sa-si pastreze titlul si anul acesta.
Oaspetii sunt pe 11 la distanta mare de zona periculoasa,dar si de varful clasamentului.3-4-5 este bilantul echipei in deplasari,avan ultimile 3 jocuri 2 remize si o victorie in deplasare:
Vasas 2 - 2 Pápa
MTK 2 - 3 Vasas
Vasas 2 - 2 Honvéd.Cred ca echipa gazda se va impune insa nu va forta prea tare,avand in vedere ce peste doar 3 zile va avea loc finala campionatului cu Fehever.

3-0 CASTIGATOR +9,4

Attachments: 4504585.gif (5.0 Kb)
 
barzoiDate: Tuesday, 2010-05-04, 7:16 PM | Message # 9
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 49
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Meci: Valencia vs. Xerez
pont: peste 4 goluri(la 4 goluri miza returnata)
cota: 3.75
casa: Bet365
miza: 10

In aceasta seara pe Mestalla, Valencia primeste vizita ultimei clasate Xerez, 30 puncte dupa 35 etape si vor da totul pentru a incerca o salvare de la retrogradare. Valencia se afla pe locul 3 dupa Barcelona si Real Madrid 65 puncte, loc care asigura prezenta in grupele CHL, la 6 puncte distanta de Mallorca.Valencia nu a suferit decat o singura infrangere pe teren propriu in acest sezon si a primit 11 goluri, marcand 30. Xerez este o echipa care se poate lauda cu o medie de aproape un gol pe meci in partidele din deplasare, nu mai putin de 16 goluri in 17 etape. Valencia Cu David Villa pe teren ajutat de J Mata si D Silva cred ca asta seara vor face spectacol pentru a-si asigura si matematic locul de CHL pentru sezonul urmator. In intalnirea tur dintre cele 2 formatii Valencia s-a impus cu scorul de 3-1, ceea ce ma face sa cred ca astazi vor reusi mai mult de 3 goluri. Sper la un meci cu multe goluri de ambele parti pentru ca Xerez nu vine sa se apere pentru ca au nevoie de aceste 3 puncte.

3-1 MIZA RETURNATA

Attachments: 3236831.jpg (38.2 Kb)
 
maldororDate: Tuesday, 2010-05-04, 7:31 PM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Checked
Messages: 121
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
Celtic v Rangers
Pont : Celtic -1.5
Cota : 4.60
Casa : Bet365
Incredere : 8

Argumentare :

In etapa a 37-a din prima liga scotiana Celtic Glasgow va primi vizita marii rivale,Glasgow Rangers,in cel mai important meci al campionatului scotian.Rangers este deja campioana dupa un sezon in care pur si simplu a marsaluit,avand doar doua infrangeri,ambele in deplasare la Aberdeen si St Johnstone.Celtic a se afla pe locul doi si a avut un sezon dezamagitor,nici o clipa nelasand impresia ca ar putea sa se bata cu Rangers pentru titlu.Dupa schimbarea antrenorului,Tony Mowbray,Celtic este in mare revenire de forma,avand sase victorii consecutive.Daca Celtic ar reusi sa bata pe Rangers astazi s-ar sterge cu buretele acest sezon dezolant si cred ca alb-verzii vor face un meci mare si vor invinge la cel putin doua goluri diferenta,profitand si de apatia lui Rangers care nu mai are pentru ce sa forteze.CELTIC

2-1 NECASTIGATOR -8

 
AzonicDate: Tuesday, 2010-05-04, 9:02 PM | Message # 11
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 68
Awards: 1
Reputation: 1
Status: Offline
Meci: Valencia vs. Xerez
pont: Xerez sau egal
cota: 3.80
casa: sportingbet
miza: 10

Am ales pt aceasta seara meciul de pe stadionul Mestalla dintre Valecia si Xerez, un meci cu o miza colosala pt oaspetii din aceasta seara...raman sau nu in Primera.
Valencia a avut un parcurs bun in campionat in acest sezon... zic bun pt ca locul 3 este cel mai bun lucru care li se putea intampla in conditiile in care Realul si Barca au avut ambele un sezon excelent, dupa 35 de etape Valencia ocupand locul 3 cu 65 de puncte cu 6 mai multe decat urmaritoarea directa Mallorca care are meci maine cu Real Madrid si probail ca o sa se incurce, si cine stie din acest motiv poae vor trata meciul din aceasta seara mai relaxati.
Xerez a venit din Liga Adelante si din pacate nu pre a avut ce sa arate in prima divizie, avand un parcurs cat se poate de slab cu doar 7 victorii 9 egaluri si 19 infrangeri, acumuland pana in acest moment 30 de puncte si cu toate acestea inca mai spera la o salvare miraculoasa, nefiind inca retorgradati matematic, lucru pe care il vom afla in aceasta seara.
Cred ca in aceasta seara cei de la Xerez vor incerca imposibilul si vor castiga meciul, dar pt a fi mai sigur voi incerca un x2.

3-1 NECASTIGATOR -10

Attachments: 5633096.jpg (13.9 Kb)


Lume multă, oameni puţini!
 
FritzVonSpritzDate: Tuesday, 2010-05-04, 9:24 PM | Message # 12
Activ si periculos!!!!
Group: Checked
Messages: 54
Awards: 3
Reputation: 2
Status: Offline
Hafnarfjordur-Breidablik
Pont: Egal(pauza)-Hafnarfjordur(final)
Cota: 4,33
Casa:Bet365
Incredere:6

Zi de mare sarbatoare in vulcanica Islanda. Azi se desfasoara finala Supercupei intre campioana sezonului trecut ( Hafnarfjordur) si echipa clasata pe locul 5 ( Breidablik). Campionatul Islandei este unul in care se marcheaza multe goluri, dar azi fiind un meci special cred ca ambele echipe vor trata mai atent jocul si vor incerca sa inchida culoarele pentru a cuceri cupa pusa in joc.
Ca si statistica, Breidablik nu a mai invins pe Hafnarfjordur din 16.06.2008, cand s-a impus cu un categoric 4-1, dupa aceea, luand bataie de 3 ori consecutiv, 3-0 si 2-1 in deplasare si 2-3 acasa.
Voi incerca un Egal-Pauza//Hafnarfjordur-Final cu miza mica, deoarece campionatul incepe abia in 10.05 si inca echipele nu au jucat niciun meci in acest sezon.
Bilantul ultimelor 15 intalniri intre cele 2 formatii este favorabil lui Hafnarfjordur cu 9-2-4, golaveraj 32-25

1-0 (0-0) CASTIGATOR +19,98

Attachments: 4352290.jpg (141.8 Kb)


Zambeste! maine va fi mai rau...
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz