Saturday, 2024-09-28, 7:05 PM
Pariuri1x2
Site menu
Noutati
Persoane online
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Cum putem face bani din poker,fara sa depunem!!!!!!
tzutzuDate: Thursday, 2010-02-25, 8:08 PM | Message # 1
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Am descoperit o metoda prin care putem face ceva banuti din poker,fara ca macar sa depunem vreodata.
Nu stiu cat de reala e chestia asta,pentru ca nu am vorbit cu nimeni care a retras,iar eu abia am aflat de asa ceva,insa nu ne costa nimic daca incercam.
Va pun la dispozitie un link,prin care va puteti loga. (Bannerul de sus NoPayPoker)
Din ce am vazut eu astazi,pe acest site,primim de la inceput 5$(virtuali) si inca 15 cand introducem datele personale.
Retragere putem face daor atunci cand acumulam 3000$ virtuali,pe care ii transformam in 30$ reali.Eu cred ca merita incercat,sa vedem cat de seriosi sunt.


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
danu_villaDate: Sunday, 2010-02-28, 1:59 AM | Message # 2
Major
Group: Checked
Messages: 95
Awards: 0
Reputation: 1
Status: Offline
interesanta metoda! cool sa vedem ce iese. Cati dolarei virtuali ai?
 
tzutzuDate: Thursday, 2010-03-04, 10:54 AM | Message # 3
POATE VA IAU VALIZA LUNA ASTA !!!!!!
Group: Checked
Messages: 403
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote (danu_villa)
interesanta metoda! cool sa vedem ce iese. Cati dolarei virtuali ai?

aveam 500,insa am intrat la un turneu de doar 2 persoane si m-a facut ala!!!
acum am putin. Cresc si scad,insa nu am mai intrat de cateva zile,pentru ca nu am mai avut timp.
Insa sunt curios daca ajunge cineva la 3000,sa vedem daca primim banii.Cred ca daca s-ar inscrie mai multi,poate reusim sa ajungem si sa vedem cum se pot transfera $ dintr-un cont in altul,ca unul din noi sa ajungem la retragere.Tu te-ai inscris? si daca da,cati $ virtuali ai!!!!


Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data . (Mark Twain)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Cauta
Copyright Pariuri1x2 © 2024

Hosted by uCoz